|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kri v maternici
14.8.2007 15:21:29   
Anonimen
Danes sem bila na pregledu, noseča sem približno 36 dni. Natančno ne vem, ker sem zadne čase imela ful zmešane M.
Na uz je g vidla vrečko s plodom - 9 mm, za to vrečko pa neko senco, ki je najbrž kri. Pa včeraj sem malo krvavela.
g je rekla, da moramo samo čakat, kaj se bo zgodilo s to krvjo in da moram takoj v bolnico, če bom začela krvavet. Kolikor sem razumela, krvavitev pomeni ss?? Hotla me je dat v bolniško, ampak imam zdaj tako dopust.
Zdaj sem čisto živčna in zaskrbljena. V prejšnjih dveh nosečnostih ni bilo nič narobe, zdaj ap to.
A se je že katera dala to skozi? Mislite, da lahko jaz kaj naredim, da ne bom začela krvavet?

Oprostite, ker sem anonimna, samo zato, ker me je groza, da bi me potem tisti, ki se poznamo, spraševali. Preveč me je strah, da bi se lahko normalno pogovarjala.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kri v maternici
14.8.2007 15:26:25   
sayuri
Kri ne pomeni vedno SS. JAz ti predlagam, da čimveč počivaš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kri v maternici
14.8.2007 15:31:07   
Klarita
Jaz bi ti priporočala mirovanje. Poznam primer, ko se je hematom sam ščistil in ni prišlo do SS. Če bi se ti slučajno pokazalo kaj krvi, moraš takoj k G in boš dobila verjetno tablete, ki preprečijo SS.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kri v maternici
15.8.2007 0:14:47   
Taja339
Zdravo,

tudi sama sem imela tak primer. Ena gestacijska vrečka s plodom in "ena" prazna oziroma krvavitev.
To so mi ugotovili v 8. tednu nosečnosti ob prvem pregledu. Nevarnost: SS
Ginekologinja mi je predpisala strogo mirovanje (stroga prepoved hoje po stopnicah, dvigovanje več kot 5 kg, počepi itd.) ter tablete Dabroston.
Povedala mi je tudi, da je možno, da se bo krvavitev ščistila skozi nožnico (rjavkast izcedek) ali pa kar izginila v steno posteljice. Nevarno je samo, če je kri sveža in ali so prisotne kakšne bolečine v spodnjem delu trebuha.
Meni je krvavitev zginila sama po sebi ... user posted image user posted image , tako da pričakujemo pupico.

Držim pesti tudi zate, da bo vse OK v user posted image , vendar veliiiiiiiiiiko počivaj in miruj ter probaj odmisliti to težavo!

_____________________________

Pa pravijo - mali otrok - male skrbi, veliki otrok - velike skrbi. Ja Lubi Bog, kaj pa še te bo ... :((

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kri v maternici
15.8.2007 9:00:13   
Anonimen
Tudi jaz sem imela podobno situacijo, sedaj pa že odštevam dneve, ko bom spoznala svojo user posted image .
Meni se je 2 meseca čistilo.

Če pogledaš na vrhu foruma tole temo http://ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1543655 boš videla, da ni nič tako groznega.
Res pa se moraš pazit in počivat.

Če pa bi prišlo do SS.....pa običajno kaj dosti ne moreš naredit.

Srečno!

(odgovor članu Taja339)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kri v maternici
15.8.2007 9:44:52   
NELY00
Na začetu nosečnosti se je tudi meni pokazala kri in sem takoj odšla na pregled do svoje gin. kjer je opazila kri v maternici oziroma hematon ki se je luščil.Morala sem mirovati in bila sem dva meseca na bolniški.Krvavitev se je ustavila po mesecu in pol.Od takrat nosečnost poteka normalno in je zaenkrat vse ok.Probaj razmišljati čim bolj pozitivno in počivaj kar ti je povedala že tudi tvoja gin.čestitam ti za nosečnost in lep pozdrav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kri v maternici
15.8.2007 15:31:58   
valči
Moj primer je katastrofalen,pa se ni končalo s splavom,k srečiuser posted image
V 10. tednu g. ugotovi hematom pod posteljico,odredi strogo mirovanje,v 13. tednu začnem nenadoma grozno krvaveti.Kar vlilo se je ven,čutila sem pok,kot da je voda šla.Takoj v bolnico,zdravniki samo začudeno gledali,da plod še živi,kljub toliko krvi.Tudi strdki so šli ven,pa krči,pa hematm je rasel,namesto zginjal.Niso mogli verjet,kakšen borec je otrokuser posted image Po 9. dneh me odpustijo,ker sem jim obljubila,da bom res mirovala doma.Krvavitv se je zmanjševala,do 20. tedna je ponehala,hematom je izginjal počasi.Redno sem hodila na preglede in sestra pri G. se je vsakič začudila,ko sem prišla na pregled,ginekolog je imel upanje.user posted image

In sem res strogo mirovala do 20. tedna,jemala dabroston in Buscopan,ker so bili krči in sem sedaj v 31. teduuser posted image ,presrečna.Mi je rekel g.da če ne bi bila tako resna in strogo mirovala,bi lahko splavila,pravzaprav sem imela velike možnosti za to,ker je bilo toliko krvi.

Jaz ti svetujem,da res STROGO počivaš,ker se splača,čimmanj v avtu,poslušaj zdravnike,to je vse,kar lahko narediš.Mogoče niti ne boš krvavela,vendar nikoli ne veš ziher je ziher.Srečnouser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu NELY00)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?