|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
23.1.2008 8:03:32   
NATAŠI
spet jaz user posted image

jaz sem prilepla v album tri slikce.... imam jih pa še več in če katera želi še ostale videt naj mi javi mail


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: poroka 2008
23.1.2008 8:29:57   
fragola
NATAŠI hvala , ker si vsaj ti komentirala prstančke! user posted image
Ma kaj druge niste niti pogledaleuser posted image

Ko bom kaj imela za v album bom tudi jaz prilimala!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: poroka 2008
23.1.2008 8:35:27   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: ellie

Bubamarra zanima me, če imaš ti kakšna priporočila iz prve roke za ta fotografa? Za njiju sem se namreč odločila tudi jaz...sta me res prepričala s svojimi slikami objavljenimi na internetu.




sama sem ljubiteljsko ukvarjam s fotografijo...in sem tako začela brati od Matjaža blog...potem je pa enkrat bil naporoki pri enemu prijatelju in sem videla te sike na blogu, da se rekla, da hočem imeti tega fotografa in nobenega drugega...potem sem mu pisala mail...poslal m je ponudbo....sva se enkrat dobila v Celju in smo se kr zmenili in dorekli, ker sem videla njegove izdelke, ki so fenomenalni.....user posted image user posted image user posted image

Od kje pa ti poznaš njega???oziroma kje si zvedela zanj????user posted image

grem zdej čekirat albumčke.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: poroka 2008
23.1.2008 8:35:49   
FLASK_A
Fragola, sem tudi jaz pogledala, joj ares nisem nič napisalauser posted image  So mi všeč ,ker so široki in ker sta oba ista- samo ženski ima briljantke. Lušni, sam za moj okus je preveč teh predelkov, mreže al kakorkoli... Nevem... Pa itak moraš na prstu videt, slika nič ne pove... Na sliki je lahko tako tako, na prstu pa WOOOOOOW! Če vama pristojijo, potemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Natašiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ja kva si pa luškanauser posted image  Dej povej- a si takoj vedla, da je TO TO ane? Ko si dala gor, sploh ni bilo več dileme... A je bilo takouser posted image

Mal me pa name spominjašuser posted image  Zgoraj top, spodaj nabrano krilo... Hehe

< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 23.1.2008 8:44:42 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: poroka 2008
23.1.2008 8:44:16   
fragola
Mogoče bi mi znala katera pomagat kako bi lahko prilepla samo tisto sliko od prstana, ker ne znam


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: poroka 2008
23.1.2008 8:46:01   
fragola
http://www.lavrencic.net/showimg.php?subPage=ON&s=poro%E8ni%20prstani%20Gerstner&id=3&type=norm_slika

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: poroka 2008
23.1.2008 8:48:36   
fragola
Flaska ko sem prebrala kaj si pisala o mojih prstanih se mi je zdelo, da nisi gledala prave ta prava sta na tej povezavi prva dva k ma na sredini rumeno zlato in nevestin ma biserček!
kako bi jaz lahko to sliko spravla v albumuser posted image (samo najina prstana)

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: poroka 2008
23.1.2008 8:49:54   
FLASK_A
Če hočes samo sliko pripopat gor, si jo moraš shraniti na svoj računalnik in potem na slikomat.com naložiti in prilepiti bližnjico. Sliši se komplicirano, pa niuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: poroka 2008
23.1.2008 8:51:56   
bankc
Ojla Nataši sem bila v albumu. Kok si luštna user posted image  user posted image  user posted image . Ta oblekica je res super in enki posebnega, boš prov zažigala. Čestitam user posted image   user posted image  user posted image  user posted image .


Serendipity tista frizurca je pa prav elegantna in obenem sexi user posted image user posted image user posted image .

In Buba oblekica in prstani so čudoviti. Kej podobnega tudi midva iščeva. user posted image  user posted image  user posted image

Same lepe slikice se popajo notri. Komaj čakam ko bodo notri tudi slikice iz porok. To bo še bolj zanimivo gledati.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: poroka 2008
23.1.2008 9:01:46   
NATAŠI
o punce ... res hvala da delite veselje z mano... kaj naj rečem da sem presrečna user posted image
ko sem jo oblekla sem se takoj zaljubila vanjo, potem sem imela dve favoritki in sem jo še enkrat nazaj oblekla in sem si rekla da je to to... začutila sem jo in je bil občutek enkraten, edinstven.user posted image

aja je pa v enem delu oblekca ...

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: poroka 2008
23.1.2008 9:06:21   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

o punce ... res hvala da delite veselje z mano... kaj naj rečem da sem presrečna user posted image
ko sem jo oblekla sem se takoj zaljubila vanjo, potem sem imela dve favoritki in sem jo še enkrat nazaj oblekla in sem si rekla da je to to... začutila sem jo in je bil občutek enkraten, edinstven.user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  evo, sem vedelauser posted image user posted image user posted image  kolk sem vesela zate! Še dobro, da nisi šla nazaj po uno prvo aneuser posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: poroka 2008
23.1.2008 9:06:25   
bt08
Ojla!

Tudi men je končno uspelo nekej prilimat.Sebe z obleko pa mal kasneje,ker jo nimam na računalniku zarad mojga,ker bi jo pol vidu.


Ja lepe slikice limate,se ijih bom popoldan mal bolj pogledala,sedaj sem sam letela čez.


Nataši,obleka sej veš da si lepa,tako kot sem ti napisala.user posted image user posted image user posted image user posted image

Fragola prstančki so lepi,sam men osebno predebeli oz preširoki,ne maram širokih prstanov.,drugače pa lepo zgledata,bolj preprosta se mi zdita.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: poroka 2008
23.1.2008 9:11:36   
fragola
NATASI res si zelo lepa!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: poroka 2008
23.1.2008 9:13:34   
Bubamaraa
Nataši ful si lepa!!!!!user posted image user posted image user posted image

kolk boš pa dala za sposojo????? user posted image


bankc najini prstani imajo za naju še poseben pomen, ker sem ju podedovala od stare mame...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: poroka 2008
23.1.2008 9:14:06   
bankc
Lan oblekice so čudovite. Vendar kakor sem videla sta to različni. Katera pa je prava??
Si pa naravnost čudovita. user posted image user posted image user posted image

Vse ste čudovite. Nataši sem dobila tvoje slikice. kakor sem že napisala si naravnost čudovita, oblekica je nekaj prav posebnega. Svatje bodo res zazijali. user posted image


Barbara in tudi tvoja obleka je super. Nekaj takega sem imela tudi jaz na sebi pa mi ni pasalo oz. mi ni nobena obleka ki gre za vratom pasala.
Poročiš se pa takrat ko ima moj sine prvo leto user posted image user posted image user posted image .

Punce jaz prav komaj čakam maj in juni ker ga bomo pri nas samo feštali. Imamo v maju delkiščino in fantovšino. Poltlej pa ima moja sestra rojstni dan, nato konce maja moj dragi, v začetku junija imam jaz rojstni dan. Nato je poroka, potlej bo pa še Leon 1 leto star. To bo veselo. Pa še toplo bo že.
Mene kr razganja. Komi čakam user posted image user posted image user posted image .
Sej se mi bo še zmešalo od veselja in žurov user posted image .

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: poroka 2008
23.1.2008 9:15:59   
bankc
Vidim da je moj pravopis v riti. Sej ste vse dojele kaj sem želela napisati. Sem čisto raztresena. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: poroka 2008
23.1.2008 9:18:10   
lan
Hvala za komplimentuser posted image !

Ja vse tri obleke so bile moje favoritke, ampak moja obleka je tista, ki na sliki najslabše izpade. Mi je malo prevelika, tako da mi jo morajo ožati. Je pa tista, ki je slikana od zadaj!!!!

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: poroka 2008
23.1.2008 9:21:17   
NATAŠI
oblekca pride 320 eur in za darilo so mi dali podvezico user posted image

flaška res je prava in hvala bogu da nisem šla po tisto... so pa vse oblekce lepe
fragola, bubamara, hvala user posted image ..... bankc a jih bom mal presenetla a ne user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: poroka 2008
23.1.2008 9:23:57   
SRCCEK
Lan, kje si pa pomerjala te obleke! NARAVNOST ČUDOVITE SO!!!!! user posted image user posted image user posted image  SANJSKA NEVESTA BOŠ!!!!!!

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: poroka 2008
23.1.2008 9:25:21   
NATAŠI
lan jaz bi te tud gledala

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: poroka 2008
23.1.2008 9:26:34   
Bubamaraa
Lan kako si lepaaaaaa.....user posted image

vse ste tako lepe ... komi čakam, da začenmo gledat poročne albume.....user posted image

lan album si mela javen pa sem ga dala da je zaseben...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: poroka 2008
23.1.2008 9:26:46   
lan
Obleke sem pomirjala v Grazu. Imajo res veliko izbire, od oblek Pronovias do san Patricka. Jaz nisem najbolj zadovoljna z poročnimi oblekami, ampak tukaj sem pa res uživala.

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: poroka 2008
23.1.2008 9:26:53   
NATAŠI
lan sem vidla da bi imela vidva tud iz platine... midva tudi ampak nama je en rekel da je mehkejša kot zlato, ali kaj veš o tem... je pa petkrat dražja od belega zlata .... tako da bova imela verjetno belo zlato z briljantom

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: poroka 2008
23.1.2008 9:27:23   
lan
Ojej, hvala!!! A je zdaj zaseben?

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: poroka 2008
23.1.2008 9:29:01   
lan
A res? Po pravici povedano, je meni čisto vseeno. Moj dragi je nekaj omenjal platino. Bova videla cenovno kako bo! Vem pa, da je platina veliko dražja, samo sem mislila, da je tudi veliko bolj trdnejša!

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?