|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
22.1.2008 16:51:51   
Strawberrie Cherrie
Hvala user posted image

kar najdem uporabnega, pa dodam zravenuser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1276
   RE: poroka 2008
22.1.2008 16:54:24   
Strawberrie Cherrie
eno vprašanje bankc -> oblekca tvoja, od kje je? in če slučajno si zasledila kje kaj podobnega, vendar da je brez vezenine oz čipke? čisto navadna, brez vseh detajlov?

Flaska, tudi tvoja je cudovita. user posted image user posted image user posted image user posted image ehm....tale bi mogoče meni na moj stil dejansko zelo sedla. ali je možna kombinacija s kakšnimi barvami? imaš kakšen naslov, kjer bi se dalo še več oblek te kolekcije videt?


< Sporočilo je popravil Strawberrie Cherrie -- 22.1.2008 16:55:52 >

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 1277
   RE: poroka 2008
22.1.2008 17:03:34   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie
Hvala user posted image
kar najdem uporabnega, pa dodam zravenuser posted image

Ni kaj... Sej če bomo pa kdaj me kej rable, te pa pocukamouser posted image  Ti pa kar dodaj še kako idejcouser posted image user posted image

Khe...khe...user posted image user posted image user posted image  Jaz sem se tudi takoj zaljubilauser posted image  Ampak pazi- ni bila med favoritkami splohuser posted image  Sem čisto druge gledala... Je pa iz Krinoline drugače. Malo poglej na njihovi strani, čudovite obleke imajo!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 1278
   RE: poroka 2008
22.1.2008 17:05:31   
bankc
Flaška tole z albumom je enkratno user posted image  user posted image .
Sem že pripoala svoje slikice.
Pa punce tiste ki bi rade vidle kako obleko bom imela na poroki sem jo že objavila v albumu. So mi jo ravno prek maila poslal. Sem full happy ker sm jo spet vidla user posted image  user posted image  user posted image .

Strawberrie obleko sem si sposodila v ModArtu. Hmm sam se pa ne spomnim oblekice ki ne bi imela vsaj nekaj vezenin. Se mi zdi da jih ma moja že tako zelo malo. Najavi se tam pa boš videla. Imajo full oblek na tak način.
Pa še full so prijazni in ti znajo svetovati. Mene sta dve stregli od spret in od zad.

Aja Strawberrie pa če si gledala to oblekico v forumu to ni prava, je bila samo približek moje obleke. Kakšno bom mela pa si oglej v albumu.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1279
   RE: poroka 2008
22.1.2008 17:05:42   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

No,če vam nisem odveč se res priporočam....bo Bubamara zastavila dobro ime zame, da se ne mislim naslajat ob vaših slikcahuser posted image user posted image user posted image , pa da res iščem dobre idejeuser posted image
Hvala.



ja punce tale češnja je luštna pupa, ki je brez dlake na jeziku in jaz dam dobro besedo zanjo....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 1280
   RE: poroka 2008
22.1.2008 17:10:55   
bankc
Hej češnjica mogoče sem pa neki čist simpl našla vendar ne znam slikce kle prilimati tako da ti bom dala v album pa napisala od kje je. Pridi pogledati na album.

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1281
   RE: poroka 2008
22.1.2008 17:12:15   
Bubamaraa
moje slikice glihkar nalaga....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1282
   RE: poroka 2008
22.1.2008 17:21:12   
bt08
Jaz sem pa tud probla pa mi nekej nagaja.Bom probala kasnej.Vabila sem misnla dat gor k jih mam že poslikane.Bom kasnej,da od Bubamare naloži!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1283
   RE: poroka 2008
22.1.2008 17:22:23   
Bubamaraa
evo men je naložilo....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1284
   RE: poroka 2008
22.1.2008 17:28:37   
FLASK_A
Grem gledatuser posted image user posted image user posted image

JPEGe samo sprejema, poglej, če imaš slikce v tem formatu...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1285
   RE: poroka 2008
22.1.2008 17:30:20   
FLASK_A
Bubica, fuuul si lušnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma to je res super stvaruser posted image user posted image user posted image

Serendipity, sem vidla, da si ti tut že odprla- komaj čakam slikiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1286
   RE: poroka 2008
22.1.2008 17:31:03   
Strawberrie Cherrie
user posted image user posted image user posted image user posted image totalno luštne obleke. Čeprav bubamara ti si še vseeno najbolj originalna, tista slikca je tolk cute, ko si v poročni obleki. prav sreča ti iz oči sije, nouser posted image

že pičim na stran od krinoline.user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1287
   RE: poroka 2008
22.1.2008 17:32:00   
FLASK_A
Jaz pa iščem čevlje balerinkeuser posted image  Če jih katera kje vidi, mi prosim povejte... Za k poročni obleki, take bež lepe lepe lepe rabimuser posted image  No, sam tolk...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1288
   RE: poroka 2008
22.1.2008 17:33:08   
Strawberrie Cherrie
ehm...stefanel?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1289
   RE: poroka 2008
22.1.2008 17:35:13   
Bubamaraa
hvala....user posted image

p.s. sam ne me preveč v lase gledat, ker so se mi pomoje zarav živcev v svetlobni hitrosti čist zmastili....user posted image





_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1290
   RE: poroka 2008
22.1.2008 17:40:26   
Bubamaraa
evo mislim, da sem vsem poslala primere poročnih vabil..če katera še rabi naj se javi....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1291
   RE: poroka 2008
22.1.2008 20:07:56   
lan
Zelo lepe prstane imajouser posted image !

Midva bi rada imela malce debelejša in jaz s kakšnim briljantkomuser posted image  ter obvezno iz bele zlata ali platine!!!

< Sporočilo je popravil lan -- 22.1.2008 20:11:45 >

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1292
   RE: poroka 2008
22.1.2008 20:36:44   
moci
punce, samo javljam se. mi imamo norišnico. jaz sem začela v službo pa smo že vsi bolniuser posted image
super za album, bom lepila, ko bom kaj imela.

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1293
   RE: poroka 2008
22.1.2008 20:59:17   
bankc
Ojla punce! Jaz sem pa neki ušpičla v albumu pa ne znam popraviti user posted image  user posted image
V albumu pod poročnimi oblekami, sem eno slikico želela obrniti sedaj se je pa ne vidi. Je samo prekrižan kvadratek. Tako da prosim tisto ki je oblekico gor dala če jo še enkrat. Se opravičujem. Sploh ne vem kako mi je to ratal user posted image .

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1294
   RE: poroka 2008
22.1.2008 21:03:02   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

Nataši teb sem lahk odgovorila...user posted image


sem kr jeznaaaa......user posted image


glede oblekice; Danaja in njena prijateljica bodo imele tolo;

user posted image

pa zraven roza bolerco...user posted image user posted image user posted image



punce a vete, da se jaz prva poročim.....me kr stisne...pa še vabil nima narejenih...user posted image




user posted image  Kok luštno!

Flask_a - ideja mi je res fantastična.

Sem dodala dve oblekci, več mi jih pa noče nalimat user posted image .
Moje pa ne morem dodat, ker je s Krinoline, pa je ne morem shranit na računalnik user posted image  user posted image  No, aprila grem na merjenje in šivanje, pa če ne prej jo potem nalimam.
Prstane greva iskat, upam, da še ta teden, drugega pa še nimava. Ideje za vabila še vneto iščem... user posted image

Bubamaraa - kak se ti paše oblekca! user posted image  user posted image  Kot ulita! Uh, boš svojega ponovno omrežila z njo. Za vabila je pa še čas. user posted image

Ostale punce - imate res lepe oblekce!

Mene je pa zdaj začelo nekaj grabit... Amm, no moja oblekca bo rdeča, ker mi je res všeč taka barva. Ampak zdaj so se mi začeli porajat dvomi --- kaj pa če bodo ostali šokirani, kaj pa če bo preveč ''navadna'' ala maturantska videt, kaj pa če se mi ne bo pasala. Po drugi strani pa VEM, da mi je noro všeč, mi je vseeno kaj drugi mislijo, ampak obenem... eh, sem čudna user posted image  Hm, saj razumete kaj sem hotela povedat, ali? user posted image  V glavnem, to se mi je porajalo po glavi pa sem mogla dat ven iz nje user posted image

Eto, grem zdaj skenirat frizur'co, ki mi je všeč! user posted image

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 22.1.2008 21:14:56 >

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1295
   RE: poroka 2008
22.1.2008 22:11:58   
FLASK_A
Serendipity, vse se da. Če ne znaš, ti lahko pomagam ali pa mi pošlji link, pa ti jo jaz pripopam. Moja je tudi iz Krinoline, pa je goruser posted image user posted image  Daj, daj, da jo vidimouser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 22.1.2008 22:12:34 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1296
   RE: poroka 2008
22.1.2008 23:38:46   
ellie
Pozdravljene bodoče nevesticeuser posted image  da se vam še jaz pridružimuser posted image

Vidim, da vas ima večina že vse splanirano...jaz pa še točnega datuma nimam, ker se ne morem odločituser posted image  No pa da opišem to štorijo...pa da povem na začetku, da sem človek, ki težko kaj planira v naprej...vse v zadnjem trenutkuuser posted image

Najprej sem si zaželela, da bi se poročila junija...takrat imam rojstni dan in mi je nekako najljubši mesec v letu. In tako sem izbrala 7.6. pa ni bila več nobena gostilna fraj (od tistih, v katerih bi želela preživet ta poseben dan). Potem sem dobila gostilno 14.6., ampak imata fotografa že zaseden terminuser posted image  In ko sem končno uskladila gostilno in fotografa...sem pristala na 5.7. ampak se nekako ne morem odločit, da bi to bil tapravi datumuser posted image   Vem pa, da sem kriva sama...ker sem tako dolgo čakala z rezervacijo. Zdaj sem našla še en možen datum, to je 2.8. ampak ne vem, če se je takrat sploh možno poročit...al imajo takrat matičarji dopusteuser posted image  Pa še tast gre 3.8. na Kitajsko (je sodnik na OI).
 
Glede ostalega pa...obleke še nimam izbrane...vabila, darilca, zahvale, vso dekoracijo bom naredila sama (sem s tega fohauser posted image ). Za obleko pa sem najprej mislila zadolžit mami, ki je šivilja oz. po poklicu krojač...in je svojo kariero začela s kreiranjem poročnih oblek...ampak me je kar takoj zavrnila...češ, da bo še samo za v pokoj, če bi morala prenašat moje kompliciranjeuser posted image  vsaj blaznico za prstana mi bo naredilauser posted image

No upam, da se jutri končno odločim za datum in dokončno rezerviram vse potrebno.

 
Bubamarra zanima me, če imaš ti kakšna priporočila iz prve roke za ta fotografa? Za njiju sem se namreč odločila tudi jaz...sta me res prepričala s svojimi slikami objavljenimi na internetu.


Bi pa prosila tudi jaz za geslo za tisti albumček...

Se opravičujem za tako dolg postuser posted image

Lp


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1297
   RE: poroka 2008
23.1.2008 7:27:15   
NATAŠI
dobroooo jutro

tralalal... jaz sem pa takoooo vesela... imam oblekco user posted image  user posted image  user posted image

napište mi maile da vam pošljem ... sem se full poslikala in je precej slikc user posted image

bom pa še naštudirala tole kar je poslala flaška in bodo kasneje tudi tam oblekce

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1298
   RE: poroka 2008
23.1.2008 7:28:16   
NATAŠI
aja pa dobrodošle vse nove user posted image  user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1299
   RE: poroka 2008
23.1.2008 7:49:25   
NATAŠI
jaz se pa točno danes čez 7 mesec poročim user posted image

maya res sem se imela super, tok sem uživala... pa živčki so mi tud nagajal user posted image

prstančki: nimava še zbranih ampak okvirno pa veva kaj hočeva. jih bova pa dala verjetno enemu delat (dela unikate) bova imela pa belo zlato in jaz z briljantom

fragola prstančka sta zelo lepa user posted image

no češnci naj bo, ji dovolimo gledat albume user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?