|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
29.11.2007 13:53:32   
bt08
user posted image user posted image No lepo Romana,da si vesela in srečna.Boš vidla še boljš boš v pripravah za poroko,ker boš raje hodila v službo.Super!user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: poroka 2008
29.11.2007 13:53:54   
FLASK_A
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
romana ful sem za tvojo novo službo veselauser posted image  pa ne skrbi za druge- zi si na prvem mestu!

jaka pa dva zobka dobiva spodaj in tko kriči že celo noč in še zdej da se mi kar rolauser posted image  pišem ko bom manj okupirana....



_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: poroka 2008
29.11.2007 14:05:13   
NATAŠI
No romana lepo da ste se ok zmenili, čeprav če bi bila jaz na tvojem mestu bi zelo težko delala v kolektivu za katerega bi vedela da odhajam... ampak no kakorkoli že- mi smo s tabo user posted image

hm....barbara.... živčna nisem ŠE nič, pa ne vem če bom. bo to že tretji salon kjer bom probala oblekce- imam občutek da se bom itak vrnila k favoritki v naj nevesto user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: poroka 2008
29.11.2007 14:05:53   
NATAŠI
niki namaži mu s calgelom ali pa belo vino- pomaga user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: poroka 2008
29.11.2007 14:22:58   
bt08
Niki joj vem kako je to,Ožbeja je dajal za vse zobke,cele noči smo jokali,pa se drgnili po dlesnih.Natašo poslušaj,to ful pomaga,obe stvari.

Ožbej pa zadnje dobiva,se mi zdi da ful pozno,vsi kere poznam majo že vse zobke,njemu pa vsi zadnji manjkajo,no en je nap oti.In mamo skoz nekaj v ustih.

Nataši no sej če maš favoritko pol pa ni problema,pol pa boš samo uživala v probi in da se boš počutla lepo.Jaz sem tisti dan ful uživala.

Jaz bom pa v petek zvečer al pa soboto spet vabila delala,ko jih končam jih poslikam in dam v album,sej niso nič posebnega,sam men so lepa.
Pol pa začnem delat darila za novo leto.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: poroka 2008
29.11.2007 14:27:57   
NATAŠI
no barbara le poslikaj za nas firbčke user posted image

jaz imam pa full nabasan vikned- jutri bo treba popoldne po darila (miklavž), sobota dopoldne me ni (proba user posted image  user posted image ) potem popoldne pa delanje adventnih venčkov user posted image  . Potem imam pa en kup voščilnic za novo leto za napisat pa najbolj da bom tud kar počasi začela user posted image  - same lepe stvari user posted image user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: poroka 2008
29.11.2007 15:05:19   
bt08
Midva sva pa žđe za Miklavža že mal nabavla,ta teden ko je prišel pšo mene,pa Ožbeja ni blo,tko da sva takoj v nabavo šla.Samo še jaz morem malenkosti nabavt.
Sej res ta vikend je že prva adventna,treba venček naštimat.Jaz pa nbenga lepga nisem še najdla,če ne bo pa lanskoletni aktualen.
Bomo vidl,bomo še mal prebrskal,če kaj najdemo.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: poroka 2008
29.11.2007 16:34:54   
FLASK_A
Ja, Calgel mu bom zvečer namazala. Belo vinouser posted image  Prvič slišim- a ga opijani pa ne ve, da ga kej boli splohuser posted image user posted image user posted image  A vino mu tudi s prstom malo po dlesnih podrgnem?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: poroka 2008
29.11.2007 16:43:05   
bt08
Ja mal namoči prst v vino pa po dlesnih.Pa pazi da ne opjaniš sina!!!!user posted image user posted image user posted image

Hecam se!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: poroka 2008
30.11.2007 7:20:12   
NATAŠI
jutroo

niki no kako so zobki- kaj bolje?

uf, včeraj sem uspela en venček narest jutri pa veselo nadaljevanje. pa nekaj me zdavje user posted image  tko da upam da zdržim.

jutri je probaa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: poroka 2008
30.11.2007 7:21:48   
NATAŠI
eno slikco z vrtca vam pripopam

user posted image

no pa še eno user posted image

user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: poroka 2008
30.11.2007 7:49:34   
Bubamaraa
joj kako luškano deteeeee.....user posted image user posted image user posted image

jaz sem pa res vesela.... sem včeri klicala bodočo direktorico in mi bo že naslednji teden pripravila pogodbo!!!user posted image user posted image user posted image

pa res ne morem verjet, da sem tak šiht dobila...user posted image user posted image user posted image

Nataši ti fajn porihtaj jutr..drugače pa brzina v Naj nevesto po Lolo!!!!user posted image user posted image user posted image

kaj smo neki zaspale na tej temi???user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: poroka 2008
30.11.2007 7:56:37   
NATAŠI
hvala romana user posted image , čist po mamici user posted image
super je za tvojo službo, že kar pogodbo ti bodo pripravili? Brzina user posted image

jap, drugače pa v naj nevesto user posted image  user posted image , ok lahko pa bom dobila v poročnem kotičku mojo oblekico user posted image  user posted image .. Mislim da smo tko zaposlene da se kar ne javljamo prav pogosto user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: poroka 2008
30.11.2007 8:15:25   
Bubamaraa
ja sej mene je groza ponedelja in torka..imam odjavo komisijke prodaje...in je tolk dela, da tud pomoje bom sam pošpegala na računalnik...user posted image

ja pogodbo dobim...za nedolčen čas TAKOJ in s 3 meseci poskusne dobe!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: poroka 2008
30.11.2007 8:23:09   
NATAŠI
full dobr romana, sem res vesela- ti privoščim. No vidiš, bo šlo vse kot mora iti in boš čist drugače razpoložena za pripravo na poroko ... z novim letom bo vse NOVO user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: poroka 2008
30.11.2007 9:28:23   
FLASK_A
Spali smouser posted image user posted image user posted image  Calgel pa vino res pomagata.

Ja, zdej smo očitno res tko zaposlene... Jaz kar težko najdem čas za forum... Sej ko se bo začelo več dogajati, se bomo non stop pogovarjaleuser posted image user posted image user posted image

Nataši, želim ti fuuul lep dan, dobro sprobaj oblekice (pazi- tam so tut kar navite ceneuser posted image ) pa poročaj!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: poroka 2008
30.11.2007 9:32:55   
bt08
Ojla!

Vidim da ste vse že v pogonu,jaz pa sem čist na tleh,nič se mi ne da,lena sem,brez volje...user posted image

Niki super da ste spali,sej bojo zobki počas ven udarl,pa bo mal mira.user posted image

Romana super da si dobla tako službo,pa še za nedoločen čas,res super!user posted image user posted image user posted image user posted image

Nataša tebe pa čaka sprobavanje,spet nekaj lepega.Odloči se za tisto v kateri se boš počutla najlepše in najboljše.user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa šibam mal na zrak,mogoče me zrak spravi v dobro voljo.



_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: poroka 2008
30.11.2007 10:51:28   
NATAŠI
no niki bravo za spanje, vidiš več glav več ve user posted image

fotoaparat je pripravljen, tko da upam da bo potoval z mano user posted image  in da vam potem prilepim kakšno slikico user posted image . hvala vam za lepe želje user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: poroka 2008
30.11.2007 14:06:11   
NATAŠI
uf kolk smo delavne user posted image  no ja počasi bom šla domov in v natrpan vikend.. ampak jutri pa proba user posted image  user posted image

se slišimo in beremo v ponedeljek. uživajte do konca, imejte lep vikend in v nedeljo ne pozabite prižgati 1.svečke v adventu user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: poroka 2008
30.11.2007 14:35:38   
bt08
Nataši dans je za mene tak čuden dan,ful sem zamorjena,pa ne želim ne vem kaj pisat,sam berem mal,al pa kak kratek komentarček dam.user posted image user posted image user posted image user posted image

Tebi pa želim da čimveč sprobaš i nse odločiš za tisto pravo in ne pozabi se slikat in prilepit slikico.

Tudi tebi en lep vikend,venček pa sem dans šla kupit v oranžni barvi,prov lep je,zraven pa božično zvezdo.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: poroka 2008
1.12.2007 12:41:46   
bt08
Nobene nikjer,ste vse pri zaročencih stisnjene in uživate vikend.user posted image user posted image user posted image

No midva sva sama z Ožbejam,ati dela.


Nataši upam da si uživala oz.da uživaš,poročaj.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: poroka 2008
3.12.2007 7:12:52   
NATAŠI
jutro user posted image  user posted image

hm... saj ne vem kaj naj napišem. pošljite mi e-maile da vam pošljem slikco. je pa tko, ta tukaj je precej moderna, tista v naj nevesti je pa taka- bolj pravljična in "klasična". Sploh ne vem za katero se naj odločim in sem prav žalostna user posted image  user posted image . saj ko sem bila v tej obleki sem se full dobr počutila in full mi je všeč ampak potem ko doma študiram pe več nič ne vem user posted image  Povejte mi prosim čist direktne komentarje.

pa drugače? Pri nas je vikend minil kot bi švignil in smo že v veselem decembru user posted image  user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: poroka 2008
3.12.2007 7:55:57   
Bubamaraa
morning....

vglavnem mam ful dela...... tko na hitr se javim....sej se bom še kej vmes....

Nataši poslala sem ti svoj mail....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: poroka 2008
3.12.2007 8:38:05   
bt08
Jutro!
Naš vikend je bil delovno,počivalski.Mal smo delal,mal počival.Prehitro je minilo vse skupej.Zdj pa šibam ker sem celodnevna spet.Aja pa da ne pozabim parklni so bli že na obisku,jaz se jih pa tko bojim,da je groza.user posted image user posted image user posted image

Nataši poslala mail,ko dobim slikice dam komentar!

Lep dan še naprej!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: poroka 2008
3.12.2007 9:36:41   
FLASK_A
Živjo nevesice mojeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Midva sva se pa imela čudovito. No ja, razen čudnih noči zaradi Jake.. V soboto sva ga dala našim za pazit in šla mal u BTC gledat trgovinice in nakupovat za dušo... To pomeni mal kavbojke čekirat (je dobil ful lepe), mal u tiste dišeče trgovinice s svečkami, hobi trgovinice (kupila material za konfeteuser posted image user posted image user posted image - ful ugodno rožice, trak in kroglice), sex šopuser posted image , trgovina z darili, swarowski (nič kupila- Itak!user posted image )... Tako bolj.. Mal šla na kavico in tortico...
V nedeljo sva šla spet k mojim, ker smo mojemu očetiu pripravili presenečenje za 45 let in je bilo ful fino, pa venček sva naredila. Dan je šel ko šus.

Zdaj pa spet delovni teden in imam toliko lepih stvari, da se jih ful veselim. V sredo ima Jaka miklavza v OŠ, juti imamo pa tortico, ker je pravi dan rojstva mojega očeta. Malo moram pospraviti in pripraviti sobico za Jako (zdaj je še pri nama), poslikati stene...

Zobki so zunaj, tako da je bilo danes mirneje... Nič, moram it na zajtrk pa Jaki zajtrk pripraviti. Lep dan vam želim pa se tipkamo!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?