|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
10.4.2008 9:23:09   
Bubamaraa
ja sej vem, da so svinjsko draga.....sam kaj ko so tako lepaaaaa.....user posted image




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4501
   RE: poroka 2008
10.4.2008 9:27:16   
fragola
 
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

ja sej vem, da so svinjsko draga.....sam kaj ko so tako lepaaaaa.....user posted image





user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4502
   RE: poroka 2008
10.4.2008 9:27:32   
Anonimen
Testno....ja da ti bom še bolj fouš a neuser posted image .....pol pa mojmu najedala da čm tak avtouser posted image
Sej ga kap reveža. Bova itak bankrotirala, pa glih sva na zeleno vejo pršla pa sva se mogla spomnt da se ženvauser posted image ....ja skoz more bit neki, drgač je dolgcajtuser posted image

Baguška, ne bom ga poslala po pošti, je predrago, ne zgleda glih lahekuser posted image
Ti ga bom kar dostavlauser posted image

No k resnim temam.
Punce se vam zdi 400€ za prstana veliko? K moj cajhna da je to fuluser posted image
Ma itak je en čuden tedn, jst bi sam spala, moj je neki tečn - ubitačna kombinacija, on najeda jst se delam da poslušamuser posted image

Nč grem še kej delat, da me ne bodo zastojn kle plačvaluser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4503
   RE: poroka 2008
10.4.2008 9:30:57   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: karin24



No k resnim temam.
Punce se vam zdi 400€ za prstana veliko? K moj cajhna da je to fuluser posted image
Ma itak je en čuden tedn, jst bi sam spala, moj je neki tečn - ubitačna kombinacija, on najeda jst se delam da poslušamuser posted image



meni se zdi primerljiva cena, k tle menda punce so dale še kak evrček več, midva sva gledla tudi ene za 1.200user posted image , tolk pa sem rekla da ziher ne dam!
Zdaj sva jih dala delat in bojo okrog 500 evrčkov, pač ni nobeno znano ime.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4504
   RE: poroka 2008
10.4.2008 9:31:22   
mika
joj, men je pa toooook mim tale naziv: "žena


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

baguska sej se boš navadila. men je šlo še lep čas teško z jezika mmmmmmožuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4505
   RE: poroka 2008
10.4.2008 9:35:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: karin24



No k resnim temam.
Punce se vam zdi 400€ za prstana veliko? K moj cajhna da je to fuluser posted image
Ma itak je en čuden tedn, jst bi sam spala, moj je neki tečn - ubitačna kombinacija, on najeda jst se delam da poslušamuser posted image



meni se zdi primerljiva cena, k tle menda punce so dale še kak evrček več, midva sva gledla tudi ene za 1.200user posted image , tolk pa sem rekla da ziher ne dam!
Zdaj sva jih dala delat in bojo okrog 500 evrčkov, pač ni nobeno znano ime.



Že printam da mu pokažemuser posted image
Men je čist vseen za znano ime za prstane, sam da mi je všeč pa da ni kičast. Me pa res ne ganejo take stvari. 1.200 pa ni šans da bi dalauser posted image ......jst računam da me bo vse skupej tam okol 4.000 pršlouser posted image (nisva gorenjca, sam obnašava se tkouser posted image )

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 4506
   RE: poroka 2008
10.4.2008 9:39:53   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: karin24



No k resnim temam.
Punce se vam zdi 400€ za prstana veliko? K moj cajhna da je to fuluser posted image
Ma itak je en čuden tedn, jst bi sam spala, moj je neki tečn - ubitačna kombinacija, on najeda jst se delam da poslušamuser posted image



meni se zdi primerljiva cena, k tle menda punce so dale še kak evrček več, midva sva gledla tudi ene za 1.200user posted image , tolk pa sem rekla da ziher ne dam!
Zdaj sva jih dala delat in bojo okrog 500 evrčkov, pač ni nobeno znano ime.



Že printam da mu pokažemuser posted image
Men je čist vseen za znano ime za prstane, sam da mi je všeč pa da ni kičast. Me pa res ne ganejo take stvari. 1.200 pa ni šans da bi dalauser posted image ......jst računam da me bo vse skupej tam okol 4.000 pršlouser posted image (nisva gorenjca, sam obnašava se tkouser posted image )

user posted image user posted image user posted image user posted image
samo pomisli ti boš mela piknik in boš tolk zapravla!
Jaz računam da bomo zapravli tam nih 6.000

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4507
   RE: poroka 2008
10.4.2008 9:47:31   
Anonimen
samo pomisli ti boš mela piknik in boš tolk zapravla!
Jaz računam da bomo zapravli tam nih 6.000


Ja bo 150 ljudiuser posted image
Drgač je pa v to šteto še prstani, obleke za naju, čevlji za oba, večerja za domače po uradnem delu, vabila(no to bo minimalno, sam tisk), pa dve punci za strežbo in da boste pospravle drug dan na pikniku, pa dva kuharja(en za pečt, en golaž), pa pač še vse ostalo za piknik. Sumim da bo največji strošek pivo za vse prjatleuser posted image
Aja, pa rada bi dobila še kje da se da izposodit kakšna igrala za otroke, k jih bo kar veliko pa da bi se mal zamotili.

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 4508
   RE: poroka 2008
10.4.2008 9:49:32   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

samo pomisli ti boš mela piknik in boš tolk zapravla!
Jaz računam da bomo zapravli tam nih 6.000


Ja bo 150 ljudiuser posted image
Drgač je pa v to šteto še prstani, obleke za naju, čevlji za oba, večerja za domače po uradnem delu, vabila(no to bo minimalno, sam tisk), pa dve punci za strežbo in da boste pospravle drug dan na pikniku, pa dva kuharja(en za pečt, en golaž), pa pač še vse ostalo za piknik. Sumim da bo največji strošek pivo za vse prjatleuser posted image
Aja, pa rada bi dobila še kje da se da izposodit kakšna igrala za otroke, k jih bo kar veliko pa da bi se mal zamotili.


ja bo pa kar veliko ljudi, bo pestro! Pivo jaz ti priporočam, da greš v evrospin k majo poceni in dobro pivo, mi za žure zmeraj kupimo tam, k če bi kupovali union, laško pridemo na knt samo zaradi piva!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4509
   RE: poroka 2008
10.4.2008 9:55:32   
baguSka
Punce se vam zdi 400€ za prstana veliko? K moj cajhna da je to ful


Ok. Resnost.user posted image

Meni se ne zdi niti tok zlo velik. Se mi pa zdi, da sta si najina tipcka zlo podobna... user posted image  (ne morem bit vec resna)... Mojmu je tud vse predrago.user posted image  Ampak men je pa vseen kupu porocni prstan za 190€... Hmm le kaksnega si bo on umislu!?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4510
   RE: poroka 2008
10.4.2008 9:57:59   
Anonimen
ja bo pa kar veliko ljudi, bo pestro! Pivo jaz ti priporočam, da greš v evrospin k majo poceni in dobro pivo, mi za žure zmeraj kupimo tam, k če bi kupovali union, laško pridemo na knt samo zaradi piva!


Mi vedno pijemo hofrov al pa šparov pir(sej pravim da se obnašava k gorenjca)user posted image

Čeprav gruntam da bi sode raj nabavlauser posted image
K vino bo točeno, pa gruntam da bi še pivo isto nardila.

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 4511
   RE: poroka 2008
10.4.2008 9:58:14   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: mika

joj, men je pa toooook mim tale naziv: "žena


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

baguska sej se boš navadila. men je šlo še lep čas teško z jezika mmmmmmožuser posted image


neeeeee.... ne bom se!!!! nocem se!!!!user posted image  men je to tok starinsk slisat..... user posted image  se spomnem ko sem kot mala puncka vedno ob tem pomislila na starke in na starce..... jaz pa se se ne pocutim tko!!!user posted image  in prou grdi besedi sta za moj uho: mož in žena!!! ojoj... user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4512
   RE: poroka 2008
10.4.2008 9:58:48   
NATAŠI
bubica ti kar bod važna saj imaš luštkan avtoček user posted image  user posted image  

karin cena za prstane se meni ne zdi velik, sploh če potem pomislim da so bili najini skoraj še enkrat tolk. najina poroka pa pride okrog 10.000 eur ampak mislim da bo raje še kaj več (v tem je tudi poročno potovanje 1800 eur)


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4513
   RE: poroka 2008
10.4.2008 10:00:08   
Anonimen
v tem je tudi poročno potovanje 1800 eur


To pa midva upava da nama bo kdo podaruuser posted image .....sva oprimistauser posted image

(odgovor članu NATAŠI)
  Neposredna povezava do sporočila: 4514
   RE: poroka 2008
10.4.2008 10:03:17   
baguSka
samo pomisli ti boš mela piknik in boš tolk zapravla!


No, midva mava SAMO uradni del + vecerjo za 4 osebe, pa naju bo VSE skupi prslo tud tam okol 1000€... oz zlo blizu... ampak sem pozabla a sem zadnjic v to ceno ze racunala tud toplice al ne!? Hmm... mensezdi da ne.

Drugac pa bova pol se piknik mela za mlade (enih 50 ljudi) pa bo mogoce se kaksnih 500€... vec zihr ne bo. Pa starse bova tud na kosilo pelala, pa bo se enih 200€... OMG!user posted image user posted image user posted image

Me ze mineva da bi se porocila... user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4515
   RE: poroka 2008
10.4.2008 10:04:37   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

v tem je tudi poročno potovanje 1800 eur


To pa midva upava da nama bo kdo podaruuser posted image .....sva oprimistauser posted image


Hehe... ja fino bi blo... user posted image  Ampak midva itak ne bova zbirala daril. Tko da odpade.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4516
   RE: poroka 2008
10.4.2008 10:08:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

v tem je tudi poročno potovanje 1800 eur


To pa midva upava da nama bo kdo podaruuser posted image .....sva oprimistauser posted image


Hehe... ja fino bi blo... user posted image  Ampak midva itak ne bova zbirala daril. Tko da odpade.user posted image


Sej midva jih tudi ne bova, sva izrecno vsem povedala da nočeva daril. Sam kaj pa veš....mogoč se bo pa vseen kdo opogumuuser posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4517
   RE: poroka 2008
10.4.2008 10:13:46   
LadyB
Hvala za dobrodošlico!

ma midva bova mela vse bolj v easy. Na poroki bomo le midva+sinček+družini obeh+priči. pol pa eno kosilo.
Ma midva še nič nimava niti obleke, niti prstanov. sem rekla da se drug mesec spravim iskat obleko. Ma full nisem taka oseba da bi metala šopek, pa da bi me 50 ljudi gledal user posted image  

Punce, a ma kakšna tak primer da se bo le eden cerkven poročil. Moj se bo, jaz se nebom. Sva lih včer to uštimala, nama je župnik dovolil čeprav nimam nič narjen. A bom pol jaz tm kot ena sveča?? Sm slišala da le njega vprašajo če me vzame za ženo, mene nič.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4518
   RE: poroka 2008
10.4.2008 10:15:31   
baguSka
Sej midva jih tudi ne bova, sva izrecno vsem povedala da nočeva daril. Sam kaj pa veš....mogoč se bo pa vseen kdo opogumu


Ja pr taki mnozici ljudi sigurno... kaksen dober stric al pa teta.user posted image  

Midva bova samo frende mela... pa sva skor 100% da ne bova glih delezna take 'pozornosti'.user posted image

Darilo od njejgovih sva itak ze dobila... najinim sem pa strogo prepovedala, ker ze tko nimata niti zase... Strici pa tete pa itak sploh ne vejo da se porociva.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4519
   RE: poroka 2008
10.4.2008 10:15:48   
LadyB
Aja, če rab kjera dobrega pa full pocen fotografa naj mi pošlje ZS

(odgovor članu LadyB)
Neposredna povezava do sporočila: 4520
   RE: poroka 2008
10.4.2008 10:18:56   
NATAŠI
lady moj bratranec se je tako poročil in njegova žena tudi ni imela zakramentov.. .mislim da je bilo tako da je le on dobil hostijo pa vino ... pa čist ok izpade tako da nič bat... leto pa ne vem več ali res le njega vprašajo če te vzame ali tebe tudi, ti se kar pri župniku fejst pozanimaj user posted image

(odgovor članu LadyB)
Neposredna povezava do sporočila: 4521
   RE: poroka 2008
10.4.2008 10:22:39   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: LadyB

Hvala za dobrodošlico!

ma midva bova mela vse bolj v easy. Na poroki bomo le midva+sinček+družini obeh+priči. pol pa eno kosilo.
Ma midva še nič nimava niti obleke, niti prstanov. sem rekla da se drug mesec spravim iskat obleko. Ma full nisem taka oseba da bi metala šopek, pa da bi me 50 ljudi gledal user posted image  

Punce, a ma kakšna tak primer da se bo le eden cerkven poročil. Moj se bo, jaz se nebom. Sva lih včer to uštimala, nama je župnik dovolil čeprav nimam nič narjen. A bom pol jaz tm kot ena sveča?? Sm slišala da le njega vprašajo če me vzame za ženo, mene nič.



Ufff... kaksno obleko bos pa mela?? Ostale majo ze vse izmerjene in rezervirane.user posted image  Jaz pa sem svojo (ki ne bo ravno klasicna porocna) glih vceri narocila na netu... user posted image  Kdaj pride pa se ne vem.. Jaz tud ne bom sopka metala... razen ce ga v reko vrzem, pa ga ribice lovijo... user posted image user posted image  Ampak moj sopek bo itak zvezan s tremi rozami in pentljo... to je to.. user posted image  Pa pol ga bom na mizo v vazo dala, ko se bomo basali s hrano... mi stirje... user posted image

Drugace pa sem jaz bla na taki cerkveni poroki, ki jo omenjas... Je blo tud tko, da se je zenin cerkveno porocil, nevesta pa ne. Pa ni nic cudno izpadlo!! Cisto isto kot vsaka druga poroka... Samo da tebe pac na koncu spusti - ni panike! Ce se bos ti delala kot stojeca sveca, bo mogoce ze tko izpadlo, ampak se ti ni treba... :))) Bodi sproscena in taka kot si... mu bos pac nadela un prstan, ki mu pripada in to je to in potem se objameta in si data lubcka... :))) Ce mata super zupnika, pa lahko tko nardi, da pac izgovori tiste besede tud zate - na tvojo zeljo. To je vse stvar dogovora z njim. Odvisno kok je zakompliciran... ;) Ker komot to nardi, samo dokumentov pol pac ne bo...

(odgovor članu LadyB)
Neposredna povezava do sporočila: 4522
   RE: poroka 2008
10.4.2008 10:26:24   
NATAŠI
baguška in za katero obleko si se potem odločila user posted image

lady če imata pa zakompliciranega župnika ti pa jaz lahko enega priporočam kjer full ne komplicira (sta se že dva bratranca tam poročila) in mu ni panike

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4523
   RE: poroka 2008
10.4.2008 10:33:14   
Anonimen
Jaz ne bom nič šopka metala. Sploh ga nisem hotla met, sam je moja mami hiperventilirat začela k sm to omenila, tko da bom pol pač eno rožco tam držala pa bouser posted image

Drgač pa jaz še premišljam če bi se jaz cerkveno poročila. Moj se ne bo. No jaz če bi se sploh v cerkev neb šla, se mi zdi da se tud tko da, da pač sam podpišeš.. No tud če bi se bi se sam zarad moje mami, k ji to res ful pomeni. Meni pa ne. Ma ne vem še, bom še vidla. V bistvu se mi zdi neumno k meni nič ne pomeni, po drugi strani pa vem da bi mojo mami ful osrečla če bi se. Ma ne vem....

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4524
   RE: poroka 2008
10.4.2008 10:39:37   
NATAŠI
karin mislim da se ne da tako poročiti da samo nekaj podpišeš nekje, mora kar biti v cerkvi ta zadeva podpisana in sklenjena

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Krči
Siana

Ima vaš dojenček krče

Da (32%)

Ne (68%)


Število vseh glasov: 31

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!