|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 10:15:25   
Čmrlika
ja saj bom najverjetneje šla, da bi bebo preverijo, to me najbolj skrbi, če me pa naderejo  pa mi je glih ravno do bosne...če sem prvič noseča kaj te vem.....
Zdaj se mi je že zdelo ko sem izpod tuša prišla da se jeumirolo, pa me je ponovno zgrablo...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 3001
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 10:22:19   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*





Sicer pa, punce, kaj pa ve delate sredi noči na RR? user posted image  Jaz sem takrat imela že 4 ure spanja za sabo user posted image


Se mi zdi, da bo treba prvi sonček izkoristit in se res malo dobit.



Pišemo, da boste mele ve kaj za čitatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Ja, pa kaka kavica bi tudi lahko padlauser posted image .


Willma- upam da se tvoj user posted image  čimprej obrne. Le telovadi in migaj, pa bo.


SasMami2be- dobrodošlauser posted image . Ja, saj je tu gor nekaj pobrežank- samo so vse že v nizkem štartu za rodituser posted image . Lahko pa komot prideš na kako kavico ko se vse skup dobimo.

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3002
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 10:25:33   
Vrtnica79
Čmrlika- ti kar idi! Pa vso srečouser posted image user posted image user posted image  in glej da mi javiš v vsakem primeru, da nebom celi dan na trnihuser posted image .

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 3003
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 11:30:57   
barbaw
Wilma tudi mene je malo strah preganjal pri škratu, ki pa se je po telovadbi in vsemu ležanju na boku le obrnil. Princeska pa se je brez težav obrnila. Škodit ne more, če ne pa ti še ostane nadležen zunanji obrat. Ampak vidve še imata več kot mesec dni časa.

Naša Čmrlika se je zadnjič pošalila na račun majčic, danes bo pa dihala. user posted image  Mislim nate.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 3004
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 11:42:18   
Vrtnica79
Punce- Čmrlika mi je pravkar poslala sms da je že v porodni!!!!!!!!!!!!! Dajmo malo spodbudeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3005
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 12:12:27   
barbaw
Čmrlika drži se!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Navijamo zate, da boš hitro cartala user posted image .

vrtnica hvala, da nas informiraš

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 3006
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 12:12:29   
Pandica
Ojoj, Čmrlika včeraj smo si še tako pisale na RR, zdaj pa si že v porodni user posted image

Drži se, da boš čimprej rešena in cartala svojo user posted image

Dajmo , Čmrlika, dihaj user posted image user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 3007
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 12:14:19   
Pandica
Grem stopit malo ven na balkon, da vidim, če bom slišala kaj Čmrliko kako jamra in diha user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 3008
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 12:28:21   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

Grem stopit malo ven na balkon, da vidim, če bom slišala kaj Čmrliko kako jamra in diha user posted image  user posted image  user posted image  


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 3009
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 13:10:40   
Pandica
Tako, mi2 pa sma v nizkem štartu, da greva ven na sončka.

Upam, da, ko prideva nazaj domov bom že prebrala, da Čmrlika carta user posted image

A grem en krog okrog porodnega bloka?  user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3010
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 14:08:19   
willma
Škodit ne more, če ne pa ti še ostane nadležen zunanji obrat.

Ja, vendar mi moja G to odsvetuje in jaz ji zaupam.

Saj se bo še obrnila, ma še čas user posted image

Oooooo Čmrlika, pa vse naj naj in
lahek ter hiter porod!

Madona, zdaj ko vse rojevate me že daje , da bi jaz tudi user posted image
Ah ja, pa da bo z user posted image vse ok bom še ta dva meseca počakala, predvsem pa na to, da se obrne user posted image

< Sporočilo je popravil willma -- 19.4.2008 14:09:25 >

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3011
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 14:11:23   
arabela*
Čmrlika,pogumnouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 3012
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 15:20:59   
Blacky30
Kaj to berem?? Čmrlika????????????? Pa saj ne morem verjeti. Še ob četrt na enajst doma, čez dobro uro pa
že v porodni sobi?? Vauuuuuuuuuu!!!!!!!!!! Ja, od tam več ni izhoda v enem kosu, pač pa še samo v dveh, tak da se je tista njena šlogarca zmotila, ko je rekla, da pred 20. ne bo nič.user posted image user posted image user posted image

Čmrlika, zdaj pa sem ful na trnih, držim pesti, da bo čimprej za tabo, da boš imela mega super in lahek porod. Predvidevam, da ga boš itak imela, če te je samo malo šraufalo, pa si že kar v porodni pristala. Pomeni, da si odprta vsaj 3 cm, ker sicer bi te strpali na oddelek na čakanje.


Dihaj, dihaj, dihaj, go, go, go..........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3013
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 15:22:54   
Blacky30
Trnuljčica, še tukaj iskrene čestitke ob rojstvu Svena (btw. zelo lepo imeuser posted image )!!!
 
Želim, da se ti bolezen nič ne poslabša, da vse skupaj super izpeljete in da bi se imeli čim bolj lepo. Pa seveda veliko cartanja vam želim!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3014
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 16:55:38   
Blacky30
Hitro kopiram:

Drage moje naša Čmrlika ima svoj zakladek v roki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Taja je na svet prijokala ob 15:37.
 
TAJA JE VELIKA 48CM IN TEŽKA 3030G


Čestitke tudi od mene!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  Lepo se cartajte. To je bilo pa hitro.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3015
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 17:17:48   
arabela*
Čmrlika,čestitke,pa veliko cartkanjauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3016
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 17:19:27   
frutka_
 user posted image  user posted image  user posted image  Č E S T I T A M! user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3017
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 18:34:05   
Vrtnica79
Čmrlika, to pa je bilo na brzaka, kaj! Veš da sem se ob 15.30 peljala mimo bolnice in študirala natebeuser posted image .

Zdaj pa se le cartaj in uživaj v materinstvuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3018
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 20:07:08   
Pandica
Čmrlika   iskrene čestitke ob rojstvu Taje  user posted image   user posted image  

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 3019
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 21:22:03   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

!

Goldfish, me smo se pa vse lahko tuširale še s šivi vred! Res je, da smo imele obliž, o katerem govori Bubi in te so nam sproti menjavali. Pod tuš so nas nagnali že kar drugi dan po operaciji. A si mogoče ti imela še kakšne druge težave?



k in m ...  nisem imela nobenih težav....samo takrat pred leti (8)  se ni mogla nobena tuširat, tudi nas niso nagnali.... morale smo se umiti že v šok sobi, ampak to je bilo z brisačo....  Ma kako tuširanje..... Obliž je bil sicer gor preko šivov, samo niso bili taki kot jih imajo sedaj.....
Edino kar je bilo, me je ful bolelo vstajanje z bolniške postelje... Sem pa jaz prišla domov z +2kg, pa še ti dve sta šle pol hito dol, pa še kar nekaj zraven......

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3020
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 21:30:21   
kekec in mojca
Ves dan nisem imela možnosti prit do Rr-ja, potem pa me presenetijo kar štiri sporočila od Čmrlike, ki jih pa zaradi mojega predpotopnega telefona nisem mogla prebrat. Vse, kar je pisalo, je bilo 3030 g. user posted image

Čmrlika, še tukaj iskrene čestitke ob rojstvu male princeske! Naj ima lep otroštvo in srečo v življenju!



(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 3021
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 21:30:25   
mehurčica
Trnuljčica in Čmrlika, ČESTITKE!!!
user posted image       user posted image







K&M, GESLO PROSIM!user posted image     


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 3022
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 21:40:09   
gold fish

Čmrlika - čestitke user posted image user posted image user posted image  za 


user posted image


pa veliko cartanja.....


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3023
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 21:50:02   
mehurčica
K&M, morem javno pohvalit Tineta, ki je tako lep doječek.user posted image user posted image Seveda je pa Kekec tudi sladki, ampak on je pa že VELIKI fant.user posted image

Joj, zdaj pa se res morem spravit spat...user posted image


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 3024
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 22:05:53   
Blacky30
Se pridružujem Mehurčici, Tine je prečudovit dojenček. Uf, sem kar lušte dobila. Še malo moram potrpet, pa bo...user posted image user posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 3025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Rok ali Jaka?
Admin

Katero ime je vam lepše?

Rok. (38%)

Jaka. (43%)

Nobeno od teh dveh. (20%)


Število vseh glasov: 407

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!