|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.4.2008 17:07:34   
barbaw
No moj prvi pa je bil tako malo zlateničen, da je bil pod lučko kar pri meni. Sem bila prav vesela, da je bil lahko ob meni, ker bi se drugače kar zjokala. Mi je blo ful hudo ob misli, da bi ga odpeljali. Tako pa je bil pri meni, pa so sestre hodile naštimavat lučko, ker ni smel biti skos pod njo.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2976
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.4.2008 18:42:47   
Pandica
K&M   kak imaš lepa otrokeca user posted image   Joj, Tine pa je tak mali, jaz sem že pozabila kako je bilo, ko je bila moja Zala tako majhna. Če pa čas tako hitro beži.
Luškani ste vsi, pa full lepo otroško sobico imate.



*bubi* 
ja, v pon.14. smo imeli 6 mesecev, polovičko  user posted image user posted image
Pa saj ne morem verjet, če se mi zdi, da sem komaj rodila user posted image
Nisem ziher, če si mislim prav za tebe zakaj postaneš žalostna oz.nisem prepričana 100% če mislim prav. Piši mi na ZS, boma tam poklepetali privat, da neboma tukaj smetle Mariborčank user posted image


Mi2 pa se zdaj dojima, prej sma se celo popoldne potepale, ko pa je bil tak lep sonček zunaj.

Grem še moje oktoberke pogledat kaj delajo user posted image user posted image

Aja,

K&M    kaj se dojita z malim?


Čmrlika   lep trebušček, ko pa bo šlo zares oa se drži.
Pa, da se neuš preveč drla, ko boš rojevala, ker pol te bom jaz domov slišala user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2977
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.4.2008 18:44:20   
Pandica
Zlatenica   moja je HB ni imela user posted image , je pa bil od cimre sine full veliko pod lučko na intenzivni in je bila brez njega user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2978
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.4.2008 19:03:10   
Čmrlika
Čmrlika lep trebušček, ko pa bo šlo zares oa se drži.
Pa, da se neuš preveč drla, ko boš rojevala, ker pol te bom jaz domov slišala


bom probala bit čisto mirna, da te ne prebudim...oziroma vznemirim....Kaj zdaj že veš kam spadam...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2979
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.4.2008 19:26:37   
Pandica
Žal ne.
Pa, da neboš spet to resno vzela tak kot zadnjič, ker se mi zdi, da si preveč resno vzela vse  user posted image
Saj vem kako je tečno, ko si že proti koncu.
Samo še malo pa boš ti tut cartala tvojo user posted image
user posted image boste imeli, ne?

Joj, moja pa mi zdaj tak tolče po tipkovnici, ko nora user posted image user posted image
To vedno dela, bi vam rada kaj napisala  user posted image



(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2980
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.4.2008 19:46:05   
Čmrlika
Pa, da neboš spet to resno vzela tak kot zadnjič, ker se mi zdi, da si preveč resno vzela vse
Saj vem kako je tečno, ko si že proti koncu.
Samo še malo pa boš ti tut cartala tvojo
boste imeli, ne?


pa ne sploh ni blo tak, to je to ko skoz pisanje človek lahko ful druge občutke dobi...nič nisem tak negativno vzela,res ne!
punčka bo ja, če ni aki lulek zrasel, kerdvakrat je blo rečeno da je punčka"ne me za besedo držat" user posted image
drugače pa mi res ni še nič tečno, me res nič kaj tak fejst ne muči da bi zdaj že ful rada šla zarad tega rodit...da pa bi jo že mela v rokah to pa je itak že ful močna želja...user posted image

kar se pa tiče če se spomniš kam bi me dala, pa je itak vseeno, pa mogoče boljše da ne veš...user posted image  eh spet take pišem da lahko ti kaj narobe razumeš...
Moj user posted image  je pred mano z eno tvojo prijateljico pa zdaj menda bivš ososedo hodil...in pol si naju enkrat na hokeju videla skupaj po tistem, ko so naju uradno seznanili, po pa se mi je zdelo da si naenkrat postala drugačna do mene...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2981
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.4.2008 19:57:46   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika


z eno tvojo prijateljico



Katero prijateljico? Ne, ne, nič nisem drugačna do tebe, nea imej fint. Te si tu tut nebi z tabo pisala. Ko boš imela user posted image pa bosta lahko šli ven pa se itak dobimo na kavici, ok? Pa še Vrtnici79  boma rekle, da pride. Mi2 sma glih danes bili skupaj zunaj.
Imaš že doma vse perajt za user posted image ?





(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2982
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.4.2008 20:00:40   
Čmrlika
Katero prijateljico? Ne, ne, nič nisem drugačna do tebe, nea imej fint. Te si tu tut nebi z tabo pisala. Ko boš imela pa bosta lahko šli ven pa se itak dobimo na kavici, ok? Pa še Vrtnici79 boma rekle, da pride. Mi2 sma glih danes bili skupaj zunaj.
Imaš že doma vse perajt za ?


nisem mislila zdaj, takrat...daj pozabiva...Vse perajt za pikico, ja! user posted image

Imaš ZS, da ne bo smeti preveč...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2983
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.4.2008 20:08:54   
Čmrlika
Aja Pandica -za kavico pa velja ja ni problema!



_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2984
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.4.2008 20:23:36   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Aja Pandica -za kavico pa velja ja ni problema!





Super  user posted image

 
Vrtnica79   pa še tebe boma zraven vzeli, ok?

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2985
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 0:35:29   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Aja Pandica -za kavico pa velja ja ni problema!





Super  user posted image


Vrtnica79   pa še tebe boma zraven vzeli, ok?




A tak vidve to kar brez mene načrtujetauser posted image  Kaj pa če jaz nočem zravenuser posted image













user posted image user posted image user posted image user posted image  valda da pridem. Več ko nas bo, bolj bo slabo vreme, ne! Pol pa se čudimo zakaj skozi dež user posted image user posted image ................

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2986
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 0:39:48   
Pandica
A danes pa si ti tut tak pozno gor na RR Vrtnica79?  user posted image  user posted image

Si se kaj nalezla od mene? user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 2987
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 0:41:37   
Vrtnica79
Ja, moj ga hrgoli na kavču, pa mam računalnik danes jaz pod kontrolouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2988
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 0:43:01   
Vrtnica79
Hej, še Čmrliko vidim goriuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 2989
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 0:43:32   
Čmrlika
jaz sem še tud tu...me nekaj črviči...pa user posted image  galami...Zdaj pa je dragi s piknika prišo, pa me bo ziher v postlo nagnal...Nočko!

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 2990
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 0:45:51   
Vrtnica79
A se kaj že dogaja z user posted image . Mogoče pa hoče že prit ven?

Pa sem ti rekla da vsaj do 28. počakaj user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2991
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 0:48:44   
Čmrlika
kaj pa vem, fajn glih ni...moram ležat, me lubi preganja---bom rekla user posted image  da do 28 počaka, ker ma teta vrtnica takrat roj dan...user posted image
Nočko...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 2992
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 0:50:09   
Vrtnica79
Ja, pa K&M  ima tudi takrat r.d.

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2993
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 1:02:02   
SasMami2be
čav, Anonimka!

evo me, še ena priženjena pobrežanarka...
PDP 28/9  user posted image
pa ti? in ostale pobrežanarke / mariborčanke? user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2994
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 1:21:09   
SasMami2be
mislim, da sn glih prej odgovorila Anonimki za lansko leto.. hihihi   user posted image  user posted image
sem se že tak veselila ene Pobrežanarke, da bi skup hodle grešit s torticami pa na kak sprehod....
ulala..
no, če je ktera za akcijo, naj se javi. sem tudi za sprehod do trikotne jase na pohorju... user posted image

(odgovor članu SasMami2be)
Neposredna povezava do sporočila: 2995
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 7:43:49   
*bubi*
sem tudi za sprehod do trikotne jase na pohorju...


misliš s sedežnico? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa dobrodošla med nami. user posted image

Jao, jao, jaz ne bi daleč prisopihala.


Sicer pa, punce, kaj pa ve delate sredi noči na RR? user posted image  Jaz sem takrat imela že 4 ure spanja za sabo user posted image


Se mi zdi, da bo treba prvi sonček izkoristit in se res malo dobit.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu SasMami2be)
Neposredna povezava do sporočila: 2996
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 9:35:05   
Čmrlika
punce meni nekaj dogaja....še vedno...najbolj me skrbi ker user posted image  slabo oziroma ni čkaj ne čutim, boli in zgrabi za kaki 20s tam čist o pod trebuhom, pa na kr isti čas se pojavlja...mogoče se bom pa šla v P pokazat...kaj pravite? Ampak čepek še ni šel, voda tud ne...če bi sele pika bolj premikala...
No javim Vrtnici, če se začne kaj dogajat...lahko?

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2997
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 9:52:56   
barbaw
Čmrlika ti še tu napišem, da ti kar pojdi. Če user posted image  ne čutiš in imaš popadke je normalno. Voda ti ne odteče vedno in ti lahko mehur predrejov P. Nič ne boli. Če se ti stopnjuje ti kar pojdi. Si že na štartu pa lunca dela svoje. user posted image  Javi nam.

Držim pesti, da čimprej mine in da bi te čimmanj bolelo. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2998
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 10:08:41   
willma
Olja punce!

Ampak čepek še ni šel, voda tud ne...

Čmrlika, ti se kar pejd pokazat v P. Čepek in voda nista merilo za začetek poroda. Marsikatere čepka sploh ne vidijo, pa nekaterim tudi voda odteče medtem, ko gredo lulat, pa se jim še sanja ne, da jim je voda odtekla. Jaz tudi nisem čakala, da mi voda odteče, mi je šele kakšni slabi 2 uri pred porodom.
No, če se ti zdi da bi bilo bolje, da se greš pokazat, kar pojdi. Saj za to so tam in bolje to, kot pa da potem poslušaš "Ljuba gospa, kje ste pa prej hodili?"user posted image

Jaz sem včeraj imela pregled, teža moje štručke je ocenjena na 1672guser posted image Vse je vredu, razen to, da je gospodična zelooo komot, tudi poza je zelooo ležerna, rita dol, noge stegnjene gor...in kaj to pomeni? Hja, da ima ona občutek, kot da leži v ležalniku, mama pa bo morala na CR če se gospodična ne bo premaknilauser posted image user posted image
No, sem že dobila navodila za "telovadbo" in "žgečkanje", da se naša pupa prav obrne. Bomo videli, sicer pa še ima čas user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2999
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.4.2008 10:14:54   
Vrtnica79
Oj, Čmrlika- MOREŠ mi javit!!!!!!!!!!


Če te skrbi se idi raje pokazat v P, bolje se je prepričat in boš pol brez skrbi.

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 3000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




simobil ali tuš
ROŽICI

zanima me kje se bolj splača vzeti naročnino..kje je bolj ugodno?ali kje imate?

tuš (19%)

mobitel (33%)

simobil (43%)

drugo (4%)


Število vseh glasov: 99

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!