|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novo Mesto
13.10.2006 10:31:43   
babajči
hej punce, je katera iz NM?

pozdravček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novo Mesto
13.10.2006 12:13:03   
mis
Jazuser posted image

(odgovor članu babajči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novo Mesto
13.10.2006 13:11:48   
Kati23
Babajči, mis... tudi jaz sem iz NM, no okolice (okolica Dol.toplic). A sta vidve morda nosečki in bosta rodili v NM? Jaz bom maja 2007. Koliko pa sta stari? Jaz 23.


(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novo Mesto
13.10.2006 14:03:28   
babajči
jaz pa junija...stara pa sem 28...kul..no, me veseli...bi se lahko kdaj kje dobile...

(odgovor članu Kati23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novo Mesto
13.10.2006 15:31:21   
t_t_y
Ja, jaz sem tudi iz okolice Nm, stara sem 25, sem pa drugič user posted image (rok imam decembra) in imam namen rodit v Nm  , kot sem lani prvega user posted image .

lp

< Sporočilo je popravil t_t_y -- 13.10.2006 15:32:11 >

(odgovor članu babajči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novo Mesto
13.10.2006 15:47:21   
frufru
t-t-y a si bila mogoče včeraj v MŠ v porodnišnici? Kda decembra pa imaš rok? Da ne bova nazadnje še skupaj v porodnišniciuser posted image

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novo Mesto
13.10.2006 17:50:22   
čaki
tudi jaz iz nm-ampak ne več noseča

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novo Mesto
13.10.2006 18:23:21   
mis
Jaz sem stara 27 in imam rok čez 4 dniuser posted image . Rodila bom n NM. Načelomauser posted image

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Novo Mesto
13.10.2006 19:32:31   
katym
Ojla! Vesela sem, da je ustvarjena stran Novo mesto vsaj na eni internetni strani.. Fajn je, da se loh pol še kej dobimo..ni tko anonimno..sem pa res skori čis iz centra Nm. ;) Sem na začetku nosečnosti, PDP imam nekje na sredini aprila. Stara sm sicer 24 let, sam je prov bedn, k še nobena znanka moje starosti še nima otroka al pa je noseča..vse moje kolegice pa še vedno zanima sam to, kako bodo šle vn ipd. user posted image  Uglavnem, Kako ste? Gre vse lepo in prav? Js sm ravn začela drugo trimesečje, pa je prov fajn, k ni več teh groznih slabosti, omedlevic in utrujenosti. Zdej mam čis preveč energije..

Še eno vprašanje.. Kati23, si ti tut na forumu Mama pod 2007? Če si, sori, k se nism nazaj javla; uglavnem, bi pa loh tle kkšno rekle, a ne? user posted image   Mava rok po mojm da dos blizu..ti je že kej začel trebušček rast? Meni se počasi po mojm da boči vn.. :)

No, pa lepo se mejte, drage nosečkice!

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Novo Mesto
13.10.2006 19:37:36   
katym
Iz kje si pa ti babajči? Prov iz Nm al okolica? Kok cajta si pa noseča? Js sm 13T in pol. Uglavnem, me bi se pa res loh kdaj dobile, če sva dost blizu, ane? user posted image  Je po mpjm res ful lažje se pogovarjat z nosečkico al pa že mamico kt pa z nekom, ki mu greš po dveh stavkih že na jetra user posted image .

No zdej pa res lep pozdravček vsem!

(odgovor članu katym)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Novo Mesto
13.10.2006 19:43:22   
babajči
katym, js sem prav iz centra NM...sem pa pred parimi dnevi zvedela, da sem user posted image , tko da si kr pred mano...bi bilo pa lepo, če se kaj dobimo. se bomo zmenle in pomenile...

(odgovor članu katym)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Novo Mesto
14.10.2006 8:33:35   
bianka
tudi jaz sem iz Nm,no iz okolice.pričakujem pa user posted image user posted image  januarja.

Kateri pa je vaš izbrani ginekolog/inja?

lp

(odgovor članu babajči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Novo Mesto
14.10.2006 8:50:53   
babajči
dr. Bučar

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Novo Mesto
14.10.2006 9:19:12   
frufru
Bianka lepo pozdravljena, kdaj januarja pa imaš rok, a 1.1.?user posted image  Moja G je dr.Kostanjšek, je bolj tiha, ampak prijazna.

< Sporočilo je popravil frufru -- 14.10.2006 9:21:05 >

(odgovor članu babajči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Novo Mesto
14.10.2006 11:07:46   
sminc
No, jaz sem pa iz Šentjerneja, 2 noseča, PDP 28.02.07, mamica lanskega aprilčka. Stara sem 27user posted image , rodila v NM z epiduralno.
lp



_____________________________

Vse veselo pričakovanje te ne pripravi na resničnost- na drobno, popolno bitje v tvojem naročju.Na ta strah pred odgovornostjo. Na brezmejno ljubezen.

Jakob Enej 15.04.2005
Aljaž 01.02.2007

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Novo Mesto
14.10.2006 15:58:11   
Aja1
No, pa še jaz sem Dolenjka, okolica Nm. Imamo ravno še 19 dni do PDP.

Sminc, daj prosim malo napiši, kako je bilo rojevat z EA, ker jo nameravam imeti tudi jaz (če bo le dr. lahko prišel takrat).

_____________________________




(odgovor članu sminc)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Novo mesto
14.10.2006 17:02:01   
Udb
No, še ena čistokrvna Novomeščanka! user posted image Skoraj iz centra (šmihel). Imam pa skoraj 1 letnega fantka.

Ja, kar nekaj nas je, dolenjk!!user posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Novo mesto
15.10.2006 10:53:18   
katym
Ojla!

Mi je prov lepo, da ns se ns je par našlo.. Drgač js mam ginekologinjo v Ljubljani, k sm zdej 6 let študirala; še vedno nism končala :) podaljšal so mi absolventa..ja, no, tko da mi je nekak prov bedn, k bom rodila v Novem mestu - najbrž, pa ne bom nobenga od dohtarjev poznala..sam sej kako pa če rodiš kje drugje, kt si načrtovala :)

Kako je pa drgač počutje v nosečnosti?

Ja, sej vem, babajči, da sm kr neki pred tabo, sam vseen se pa tut men še ne vid nč in po mojm,da se mi kr še neki cajta ne bo :) pa sej je vseen; tko al tko je fajn, da se loh s kom pogovarjaš, k ma trenutno podobne cilje v življenu kot ti..

No pa lep pozdravček

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Novo mesto
15.10.2006 20:00:29   
Dajanax
Ojla, tudi jaz sem iz okolice Nm (Šentjernej), ampak nisem več v pričakovanju, 27. sept. smo se razveselili rojstva sončice Vite. Rodila sem v porodnišnici v Nm in imam same pohvalne besede za vso osebje!!! Rodila sem z EA (neplanirano).

(odgovor članu katym)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Novo mesto
15.10.2006 21:07:23   
frufru
Dajanax, daj povej mal več kako je potekal, mislim, da vse ki nas porod še čaka kar pijemo vsako informacijo.

(odgovor članu Dajanax)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Novo mesto
16.10.2006 8:08:31   
babajči
dajanax user posted image user posted image user posted image user posted image
pridružujem se frufru...jaz sploh nimam pojma o NM bolnišnici, porodnišnici, zdravnikih...vsaka informacija je več, kot dobrodošla.


katym in ostale, seveda: kdaj bi katera imela čas za kakšno kavico, ali raje čaj? jaz sem načeloma prosta vsak dan po 18.00.

pozdravčki

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Novo mesto
16.10.2006 8:36:51   
katym
Ojla!

Tudi mene zanima mal več o novomeški porodnišnici, Dajanax, k pada dost slabih besed na to porodnišnico..ampak najbrž če poteka vse brez zapletov, je tko kt v vsaki porodnišnici, ane :)) ni mišljeno sarkastično user posted image

Za bajbajči in ostale, k bi se hotle pridružit na eno kavico ali čajček pa komot tut js vsak dan kadarkoli, k sm itak skoz doma; mi je pa v redu tudi po 18i uri. Sam problem je najdt kkšn lokal, kjer ni zakajen prostor..k to mi pa res smrdi in v takem prostoru ne bi bla rada..mogoče Figura? Tm vem da majo ločen prostor za nekadilce.. Še kkšn predlog? Za kateri dan je pa meni vseeno..

No pa lep pozdravček vsem!!

(odgovor članu babajči)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Novo mesto
16.10.2006 9:14:21   
mis
Punce, če me kmal ne prime rodit se vam z veseljem pridružim. Jutri mam namreč rok. Samo povejte kje in kdaj, če bom še v enem kosu pridem. Sicer pa pol kdaj kasneje v dveh kosihuser posted image

(odgovor članu katym)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Novo mesto
16.10.2006 9:47:53   
facka
No, tudi jst se vam pridružujem, samo sem že daleč pred vami, imam že 5,5 letnikauser posted image . Sem pa 5km ven iz NM.


_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Novo mesto
16.10.2006 16:06:48   
babajči
se strinjate, da bi se dobile v sredo ob 18.30 v Figuri? to je pri BTC-ju, če se ne motim...a ne? sporočte, katera bi prišla? pa kako se bomo prepoznale, glede na to, da nekih strašnih trebuščkov še nimamo...user posted image

pozdravčke vsem

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Komisijska prodaja stvari za otroke?
Janci F

Ali bi kupili rabljene stvari za vašega malčka preko komisijske prodaje?

da, ampak samo večje stvari (voziček, posteljica) (43%)

da, ampak samo oblačila (6%)

da, ampak samo igrače (1%)

ne, ker zaupam samo novim stvarem (7%)

ne, nikoli ne bi kupil rabljenih oblačil (19%)

mogoče, če bi bila prodaja kupcu prijazna (preko spleta) (23%)


Število vseh glasov: 323

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!