|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
14.12.2007 16:49:52   
Alisa
Oj,
pri nas je po staremuser posted image , Anže je na antibiotikih in pri tašči in jutr grem po njega, ker ne zdržim več in ga moram vidit. Res včasih sem si želela 1 dan miru da bi bila sama, zdaj pa vidim da brez Anžeta ne vem kaj naj počnem. Komaj čakam jutr, da končam v službi in grem po njega, da ga poljubčkam in močno stisnem k sebi.
O kok ga pogrešam.

ElaM tebi pa vse čestitke za pupo!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3126
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
14.12.2007 16:54:55   
Alisa
Še par slikic;
Anže na svojem foteljčku;
user posted image



_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3127
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
14.12.2007 17:00:55   
Azzurra
čestitke ElaM za Manco!!!! user posted image

Anakarin mi je danes poslala sms, da ni še nič in da ima do torka "fraj"

Jaz pa se počutim kot ena stara nonica, vse me boli, veke imam težke, oči utrujene, križ me matra. pa ne vem, če naj to pripišem nosečnosti ali se me kaj loteva, glede na to, da je tati že 4 dni fajn prehlajen in da nikakor ne pride k sebi (kar ne pomeni, da ne hodi v službo...). al pa je vse skupaj user posted image

Lp iz Kp!

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3128
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
14.12.2007 22:06:16   
Alisa
Še ena slikica ki sem jo obljubilauser posted image
user posted image

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 3129
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
15.12.2007 8:04:44   
klaja
Jupi, ElaM iskrene čestitke in velikoooo cartanja!!!

Alisa, iiii kaki frajer je Anže!

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3130
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
15.12.2007 11:52:34   
malicki
Alisa prosim povej mi kje ste nabavili ta foteljček?

Mi Zali tudi iščemo nekaj takega. Ali pa če katera ve kje imajo takšne ozir. podobne stolčke, foteljčke...

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3131
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
15.12.2007 12:22:00   
Alisa
Malički jaz sem ga kupila v Baby centru so ga imeli za 20 eurov, barve pa so bile še zelena, rdeča, rumen.

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 3132
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
15.12.2007 12:41:18   
sašaš
ElaM čeeestiiitkeeee za malo Manco!!! user posted image  user posted image  user posted image


_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3133
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
15.12.2007 13:33:20   
Anonimen
Helo, helo!
Te dni so mi postavljali etažno centralno in sem nism mogla dokopat do pc-ja. Včeraj so končali, pa sm do zdej pucala. Vmes sm mela pavze po 15min, da se ne utrudim preveč. Zdej  počivam z malco v rokahuser posted image , potem moram it po punce k mami.

Včeraj ko sm mela CTG je bla G zravn in babca. G bi me takoj spravla v porodno, babca ji je predlagala, da naj pogleda na UZ plodovnico, posteljico in mere otroka, če je vse ok, da me pusti do torka. In tako je tudi bilo. Če do torka ne bo nč, me obdržijo notr, dajo svečko in naj bi se odprla v 6 urah. Svoje popadke imam, ma jih imam prešvoh. Pa še prvič, da imam svoje po 2 nosečnosti.

Čitam, da ste nekatere imele bolne sončnke. Ja sej tud naša Anastazia že 14 dni šmrca, nikakor konca. Ma samo, da ni hujšega.

user posted image user posted image user posted image ElaM  čestitke princeski MANCI in tvoji družiniciuser posted image . Lepo se crtajte, uživajte!

Drugače pa vas bo obveščala Azzurra, če bo kej novga.


(odgovor članu sašaš)
  Neposredna povezava do sporočila: 3134
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
15.12.2007 14:14:31   
plenicka
Čestitke mali Manci, njeni mamici EliM  in ostali družini!

Tudi jaz sem stalno v službi, Žigca dajem samo še spat in kakšen dan se mi zdi, da se bom sesula. Včasih je res težko biti za vse sam...včeraj je imel Žiga nesrečo, še danes ko pomislim na to, mi je tako hudo...Žiga je zadnje čase zelo ustrežljiv in mi hoče pomagati, včeraj mi je želel tako, da mi je hotel dati čaj in seveda se je poparil po vratu in prsih. Kako je zavpil!!!???Meni se je srce trgalo! Hvala Bogu nisem postala panična in začela še jaz vpiti, temveč sem reagirala točno tako kot je potrebno (no, saj v knjigi sem tako prebrala)...nima nobenega mehurja, malo pa ima pordelo kožo in rdeče pikice, vendar zgleda, da ga ne peče preveč. Krema Body fresh od Justa je zakon!
V petek odpotujeva v Egipt in upam, da bo vse ok glede na to, da je agencija v zadnjem trenutku začela sporočati spremembe...zaenkrat je Žiga dokaj zdrav, čeprav po malem kašlja že kar lep čas, vendar očitno nič hujšega...razen njegovih oči, seveda.

Lepo se imejte in že sedaj vam vsem skupaj zaželim vse lepo v letu 2008!

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3135
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
15.12.2007 14:17:31   
plenicka
Aja, sem nekaj pozabila: Alisa, tvoj Anže je pa takšen srček!!!Predvsem ima ogromno las! Žiga jih tudi pod razno nima toliko...

Malicki, jaz sem za Žigca kupila stol/fotelj v Ikei - imenuje se Poang Kinderrsessel in stane slabih 18 €. Trenutno nimam časa prilepiti sliko, vendar na Ikeini strani ga boš našla-Žiga uživa v njem!

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu plenicka)
Neposredna povezava do sporočila: 3136
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
17.12.2007 9:30:23   
Naty*Taja
Hojla!  ČESTITKE ElaM in Manca! user posted image  user posted image Zdej se boste pa cartali tristo na uro. Hitro kej napiši, kako je bilo...., ko boš lahko seveda. user posted image
No naša mala je pa prava opica in to v pravem pomenu besede user posted image . Pleže povsod, kjer je bolj visoko je bolj aktualno. Včeraj je zajahala stranico od kinderpeta in se veselo gugala gor, dokler je ni usipalo na tla! Hvalabogu, da ni visok kinderpet.
Vrešči prav tako, kot opica... Pa ful je začela čvekat. Te prav v usta gleda, kako jih premikaš, ko govoriš in potem spušča glasove in se podobno pači...user posted image ful je hecna. Je pa začela govorit traktor in to natanko tako kot Marcel, ki to besedo izgovori nekak tako, kot da bi traktor zalaufal!user posted image Iz pr, pr..(kako se traktor oglaša), je ratala beseda tprtprator. user posted image No in tamala natančno tako pove! Sploh več ne vem, kdaj kdo kej pove, ker imata tudi podoben glas.






_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu plenicka)
Neposredna povezava do sporočila: 3137
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
17.12.2007 19:25:28   
Balerina
No iskrene čestitke vsem že mamicam eni pa bomo še malo počakali.

Naty naša je tud k oopisa in povsod pleza pa kamorkoli gremo se v otroke zapiši in nekamor ne pridemo saj bi se takoj igrala z njimi in nebi šla naprej.

Smo meli pa pri nas malo bol naroden vikend. Najprej je v soboto padla direkt ne nos ima vsega pašmerglanga. No za piko na i se je včeraj hotla k meni stisnit pa je zgrešila nogo in padla ter se z usti v stol udarla. Ji je kri tekla, še zdej dobro ne vem ali iz zobka ali se je kej ugriznila.

Da je pa trenutno bolje z zdravjem user posted image se vam pa sploh ne pohvalim ker to se mi pa vedno maščuje.

V četrtek imamo pa Dedka Mraza Gaja se niti ne zaveda ne dobro jaz pa komaj čakam, sem k mejhn otrok. user posted image  

Alisia Anže je pa res že pravi frajer. Ja pa las ma ful, Gaja bo imela tolk las po moje pri petih letih.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3138
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
17.12.2007 20:15:44   
malicki
Tudi od mene čestitki ELiM za Manco user posted image  

Kaj pa naša Klaja in njena pupa?

Pa še ena nosečka, Anakarin - vso srečo jutri user posted image .

Plenički želim fajni dopust v Egiptu, da letalo ne bi imelo zamude, pa pazite pri hrani!
Ko se vrneš pa poročaj.

No mi smo zdravi, Zala spet malo kašlja - upam da ni to posledica včerajšnjega metanja v sneg, šmrka pa takorekoč že nonstop odkar je v vrtcu, torej 2 meseca.
Sem pa jaz imela prejšnji teden ponovitev trebušne viroze!!! user posted image  sem spet wc školjko objemala user posted image  In so me že začeli čudno gledati in spraševati ali sem morda noseča user posted image  
Skratka kriza, upam da je zdaj pri meni z virozo za vselej konec.

Jutri dopoldan imamo v vrtcu dedka Mraza in tudi jaz že komaj čakam. Popoldne pa še v moji službi user posted image

Ali ste/boste postavili novoletno smrekico?
Mi je sprva nismo nameravali. Naše velike si ne upamo postaviti, ker bi jo Zala takoj prevrgla ali pa bunkice vlekla in lomla.
Ampak meni se ne zdi pravi božič brez smrekice. In sem se danes vseeno odločila in kupila eno majhno smrekico in nekaj lučk. Jo bomo vseeno naredili in postavili visoko na regal, kjer je male rokice ne bodo mogle doseči user posted image  

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 3139
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
18.12.2007 9:50:58   
solatja
čao punce!!!

najprej je treba EliM in njeni povečani družinici zaželeti veliko lepih trenutkov skupaj!!! da bi le bili vedno user posted image user posted image user posted image user posted image dobrodošla Manca!!user posted image


midve sva malo počitnikovali in se zdravili (zmerno neuspešno, ker še vedno kašljava in smrkava, pa še mojo mamo sva okužili user posted image ), ampak sva pa uživali. user posted image v nedeljo je prvič uživala na snegu (še sreča, da sva bili gor, če ne bi ji najverjetneje tudi ta sneg ušel. tukaj je prav lepo sončno vreme, o snegu ne duha ne sluha. moža je skoraj kap, ko sem mu povedala, da je gor sneg user posted image ). škoda, da nisem imela vsega za oblečt s sabo, da bi lahko dlje uživala, tako se je pa po 10 min usedla na rit in zapeljala po hribu user posted image pa te skibucke, ki sem jih kupla, hoče zdej kar naprej obuvat user posted image

sicer pa ne vem, kakšne čestitke bi letos delala. lani smo pošiljali njen odtis roke na prvi strani voščilnic, za letos pa še zbiram ideje. mogoče tiste iz papirnatih serviet user posted image sem zelo nespretna s prsti in rabim nekaj takega, da se to prekrije user posted image
sicer pa bomo imeli smrekco, verjetno jo bomo postavili v torek, bolj tradicionalno. v našem vrtcu je že dolgo postavljena tako da so je že navajeni in po mojem ne  o težav z vlačenjem obeskov s smrekce, kaj pa vem user posted image še poročam user posted image


Jančika, kako ste? je Kajetan že ok?


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 3140
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
18.12.2007 12:38:10   
klaja
Malicki sem še v enem kosu, čakamo na 2008, da bo novejši letnik!user posted image

Smerekico bomo postavli, sicer sma se dolgo pogajala, pa vendar sma se odločla za to. Kako pa se bo to obneslo, pa sporočim kasneje. Upam da ne bo preveč radovedna.
A vaši tudi tako izzivajo, Julija bo delala točno tisto kar ne sme. Se vstane pred TV-jem in buli v ekran, potem pa čez čas pogleda, če sam opazla ali ne in se tako nagajivo smeji. Joj pravi vragec mali je, vsepovsod je je polno. Kako še le bo, ko bo shodla!?



(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 3141
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
18.12.2007 15:39:24   
Naty*Taja
Hojla. Mi bomo tudi v ponedeljek zvečer smreko postavli. Sigurno bosta kak obesek razbila, pa kaj, bom imela vsaj razlog za nakup novih in drugačnih user posted image . Itak je že lani Marcel pol pobil. BOmo pa letos bonbončke gor obešali pa bo. Bosta lahko imela malico kadar se jima bo zluštalo. user posted image Mi potem pod smreko naredimo take velike jaslice, pa otročki not ovce zlagajo... Prav luštno se imamo na predbožični večer.
Potem pa še božiček darila nastavi in jih kr tisti večer odpremo, ker smo preveč neučakani. Čeprav sem razmišljala, da bi bilo prav zanimivo, ko bi tamalčka zjutraj zagledala darila pod smrekico? BOm vidla, če ne bom spremenila protokola...
Ha, še dobro, da naši mali ne znajo brat, da ni panike, da bi prebrali, kaj me tule gor pišemo...user posted image Čestitke sem pa jaz vsako leto take neke specialne delala, da se mi letos ni dalo s tem ubadat in sem kr kartice napisala. Predlani sem dala Marcelovo božičkasto sliko v pripravljeno čestitko z izrezanim oknom in za vsakega posebej napisala verz! Lani pa sem vsem poslala doma narejen koledar s slikicami naših dveh škratov...uh kolk dela, da je bil skup! Ma res se mi  letos ne da...
Imejte se skrajno lepo in se pišemo.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 3142
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
18.12.2007 16:03:58   
Azzurra
ANAKARIN je povila svoje tretje dete, sinčka BENJAMINA!

Iskrene čestitke!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3143
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
18.12.2007 16:20:07   
sašaš
Čestitke tudi Anakarin in Benjaminu!!! user posted image  user posted image  user posted image

Se kasneje še oglasim, da vam malo pojamram... user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 3144
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
18.12.2007 16:20:54   
klaja
user posted image user posted image user posted image Iskrene čestitke za sinčka Benjamina! Bravo mami!!!user posted image user posted image user posted image

Pa se boste za božič že lahko doma cartali! Super sem zelo vesela!

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 3145
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
18.12.2007 17:55:03   
ElaM
Punce, moje drage, hvala za čestitke.user posted image
Smo že doma in se privajamo drug na drugega, Tinkara je navdušena nad svojo sestrico, le to jo živcira, da Manca ima lahko dudo, ona pa ne.user posted image

Še slikca sestrske ljubezni:
user posted image

Anakarin,tebi pa iskrene čestitke za sina.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3146
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
19.12.2007 6:51:51   
Alisa
Jutro,
Mi smo še kar bolani, zdaj ima še drisko po antibiotikih, dva zobka je dobil sprednji 2, rehlad še kar prisoten, bronhitis pa tuduser posted image . Poleg vsega sranja noče že dva nič jest, pa pije tud fulll slabo, skoz mu štulmo tisto flašo da bi ja čim več spil.
V nedeljo smo bili pri božičku, ki ga je organizirala občina in Anže je ves navdušen gledal igro, nisem mogla verjet kok je bil to primiru in gledal. Je pa dobil knjigico Kuža pazi, plišastega kužeka in čokolado.
Včeraj je imel Dedka mraza v  službi, vendar nismo šli, ker je bolan, v četrtek pa imajo v vrtcu pa žal tud ne bo šlo, tk da žal drugo leto.

Jaz pa danes končnooooooooooooo dobil kuhinjo ki sva jo dala delat in upam, da jo danes celo zmontirajo, da se do novega leta naučim uporabljat pečico, ker je ziher spet drugačna kot prejšnja. No bom že potuhtala. Ko pa bo vse poštimano pa slikam in bom naredila en album, da boste videle in seveda komentirale.user posted image
Ja nič fajn bodte pa se tipkamo.

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 3147
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
19.12.2007 6:53:12   
Alisa
Anakarin vse čestitke za Benjamina.user posted image user posted image user posted image
Bodita zdrava in še enkrat vse čestitke družinici.user posted image

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3148
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
19.12.2007 8:03:47   
Naty*Taja
Čestitke Anakarin!
ElaM......kake lušte si mi naredla! Čisto takole je zgledalo pri nas lani julija. user posted image
Aliska, zdej boš pa lahko božične kekseke pekla! user posted image
Saška, kaj pa tebe tare?
Pozdravček tudi vsem ostalim in se pišemo.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3149
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
19.12.2007 9:20:50   
sašaš
No, takole je pri nas...Ela preboleva rota virus. user posted image  Saj je stanje že veliko boljše, ampak par dni je bila pa kot dojenček - samo ležala je in spala. Oba sva se trudila, da je kaj pojedla in popila...itak je šlo vse takoj ven. Res je bila čisto brez energije, sploh se ni nič oglašala (razen joka), popolnoma apatična. user posted image  Včeraj pa je končno spet začela hodit in se igrat! user posted image  Čez 2 uri imava kontrolo pri pediatru in v laboratoriju.

Zdaj pa grem, ker se je zbudila!

Čau-bau! user posted image



_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?