|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
24.6.2006 14:58:37   
zlatolasska
Joj, sorc Dulci, res nisem tega prej prebrala... Se dobr.. K nisi mela rdece rozice.. user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa sorc se enkrat zarad telefona hehe... Se zgodi... -->da ga ne vzamem s sabo..

Dadi, ni blo nc pira... To moj lubi pije - pa se mu na zalost NIC ne pozna... user posted image No, sj js sm pol tut ruknila ene 2 Bandidosa, k nej bi bil tut pir, sam z boljsim okusom... user posted image user posted image Kok ma pa vino drgac GI?? user posted image user posted image

No, zdej sm si kupla ene kaprice k majo ful nizek pas, pa morm mal trebuh dat stran pod nujno... Tk da... Monti, zivijo.. user posted image
Morm zdele pogledat kak fajn recept za jutrisnje kosilo... Danes so mel pr lubiju za jest pecen krompir pa golaz z vampi... BLJAKKKKKKKKK... Itak, da sm sam krompir pa solato jedla... Upsuser posted image

Am, Jupiter, mislim, da ni bla serbi nikol v popizdajnu... user posted image user posted image Tk, da se nisva mogle nc nastavljat pred njo...
Vili mi je pa zapel pesmico za diplomo... user posted image user posted image user posted image user posted image Sicer ne tiste kero sm hotla, ampak itak je bla tista 3x pol zapeta, tk da... user posted image user posted image user posted image

Caki, kaj sm se hotla povedat?
Aja, da knjige ABSOLUTNO ne grem skenirat... Jo raj komu posodim, kt pa da se tok trudim s tem.. A ves kok je to dela???? baaaaaaaaaaaaaaaah... Nimam casa, da bi se to spravla delat.. user posted image

Pa Dulci.. Lepo te je blo vidt.... A vete punce, da ni nc hotla, da jo pocastim... user posted image No, sej pa drugic ane???

Aja, Dadi.. Spelco sm srecala.. - Sosolko najino iz Ribnice.... Se spomnis? Ima dve puncki... Druga je stara zdaj 5 mesecev.... Ma, smo ble vceri vse na kupu... Sm srecala kr 3 bivse sosolke iz sredne... user posted image

Ajdi, ajdi.. Grem js v shopping... Aja, a kera rabi smrekce od Spara??? Mi je jih bodoca tasca dala 100 pa jih mam zdej cez glavo prevec... user posted image

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Montignac
25.6.2006 13:01:51   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: jupiter
Katera bo pol skenirala knjigo in jo gor dala?



Jst če jo dobimo jo nimam nikjer možnost skenirat. Sori. Saj bo ziher prišla na net čez nekaj časa...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Montignac
25.6.2006 13:07:28   
dulcinea
Ma zlatolasska, tista rožica je bla tko fora...

Jst sm pa bla včeraj spet an popizdajnu. V Brdih.... je Tone spraševal če je kak ribnčan tam pa sm skakala pa me ni vidu... no pol sm ša šla k so imeli odmor do njega... Je bil ful presenečen. Ampak mal je visok, čeprav sva v žlahti...

Nism hotla nč pit user posted image  to pa zato ker alkota sploh ne pijem (pa tudi če bi se mi zaluštal - ko vozim res ne spijem niti kapljice) vodo sem pa imela že eno v torbici pa eno sem že spila... Hvala zlatolasska vseeno... Saj se kdaj dobimo vse Monitnjačke pa bomo spili tudi na tvojo diplomo. upam da takrat tudi na mojo...

Čaki, Dadi je tud tršica ampak jo ni blo na popizdajnu kokr sm štekala. Ampak srečala si pa tam tri sošolke. Špelo pa še dve? In vse so iz ribnce? Pa Tanjo mogoče? Pa kero še? Veš d se v Ribnci itak vsi poznamo.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Montignac
25.6.2006 16:04:27   
zlatolasska
Uf uf...

Ja, vem da je bla rozca fora hehe... user posted image user posted image
Waou... Cista fanica od Popizdajnov.... Lustn... Sj js sm pa mojmu tezila, ce greva dans na Polzevo hehe.... Sam ni kej ful za to... Ma jutr izpit...
Bomo sli pol v Dvorsko vas spet... user posted image


V zlahti si s Kosmrljem?? Hudo hehe... Sam je res neki visok zadnje case... Tut pr Tabuju... Ni hotu mojga nc kej dost pozdravt,.. oz. ga sploh ni hotu pozdravt.... Sam Vili nam je skoz tezil (pivopivci pa touser posted image )... Kva pa sta v zlahti?

Mnja, ne Dadi ni blo... Ona je na Gorenjskem ne, Dadi?
Ja bla je Spela pa Maja pa Petra... Sam Maja pa Petra nista uciteljce... Petra je vzgojieljca, Maja pa nimam pojma kaj... user posted image

Tanje ne poznam... Vsaj ne da bi vedla... Sej pol so se ene k smo ble sosolke na faxu... sam ne vem kdo so ze ble... Baaaah.... Prevec ljudi za zapomnit... user posted image user posted image


Ti, a pol poznas tut bratranca od mojga lubija? Ves, tist, k sm ti rekla, da se poroci septembra pa bo ohcet v Bajzngi.. user posted image Simon mu je ime... user posted image


Dulci, ce hoces lahko prides k meni, pa zacnes skenirat knjigo hehe... Jaz ze nimam tok volje za to... user posted image sorc...

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Montignac
25.6.2006 16:05:39   
zlatolasska
Uf, aja... sm vceri hotla kupit tehtnico v sparu, pa jih nimajo vec... user posted image Zdej morm pa na novo akcijo cakat.... K drgac so kr mal drage tele digitalne tehtnice... Ah, pa se se neki casa ne bomo nic tehtal.... user posted image user posted image

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Montignac
25.6.2006 23:33:20   
jupiter
Sej res, Šerbi je bla u Agropopu ne u Pop designu, hahauser posted image .
Pop design je Vili Resnik, inštruktor jahanja med drugim tud ne?

Ah, zgleda da so neki čudni dnevi. Zlatolasska po Bandidosih, jest pa po sladkarijah.
A ostale se vse strogo držite?

Zlatolaska, men se zdi, da majo v Mullerju neke vage pocen, pa še bolše so k v Šparu.


< Sporočilo je popravil jupiter -- 25.6.2006 23:34:24 >

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Montignac
26.6.2006 11:54:42   
Dadi
Hojla bejbe....Ne v Ribnci me naj blu ali koderkoli ste že ble. Mamo pa menda neke korenine tam blizu, pa vikend smo nekoč imeli v telemle koncu...No zdej pa k Montiju. Men ga sploh ni treba nič prakticirat k grejo kile kar dol...s tem seveda da skoraj nič ne jem.user posted image  Smo bili v soboto in nedeljo mal na morju, pa sem jedla samo sadje pa seveda solatke in ogromno količino vode.. Aja pa še dva mulčka zraven pa zadeve kopnijo...tako da mam zdej -5 kg. Čeprav v kopalkah sem pa grozna. Se najprej sploh nisem hotla slečt na plaži.....no pol sem pa zbrala pogum, pa sem odvrgla cotke in sončila svoj trebušni in bočni špeh.

Zlatolasska vino pa kar pijuser posted image .Seveda po pameti...sej veš kolk ga Francozi spijejo pa kakšni so...Pomoje je problem v piru zato ker ma ta ječmenov slad.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Montignac
26.6.2006 17:33:02   
zlatolasska
Ja Jupiter... user posted image user posted image Agropop so bli tisti... user posted image user posted image
U a res?? Mueller?? No, bom sla pogledat... Kje pa? A v BTCju tut???

Joj, blagor tebi Dadi...
Men pa ne gre nc dol.. No, sej tut ne vem al gre al ne k se ne vagam ze ful dolgo.. Sam mam obcutek, da ne gre... Najbrz zato k jem hehe... Nism glih prevec za sadje... Sej zdej k bo tok vroce bo najbrz res treba sam sadje.. Sam kaj k je sladoled slajsi.. user posted image user posted image
Pa se to je kriza k js c bi ze jedla sadje, bi jedla lubenico.. user posted image

Pa ta Monti... user posted image


(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Montignac
27.6.2006 12:56:07   
al1*
Hoj!

Saj sploh ne vem, če si še zaslužim pod to temo pisat. Skoz ga nekaj fiksam. Včeraj sem bila pridan, danes sem pa že nek piškot pohrustala. Jutri bom pa čisto pridna. Obljubim.user posted image


_____________________________

lp


(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Montignac
27.6.2006 13:21:57   
dulcinea
Jst pa končno lahko rečem, da nisem več prekomerno prehranjena, ker je moj indeks padel na 25. To je pa zdaj na meji med normalnim in debelim... Še mal pa bom suhicauser posted image user posted image user posted image user posted image

Kako ste kaj ve? Men bv tej vročini sploh ne paše jest. Je pa res, da sem si včerja privoščila en košček milke z lešniki. Njami kolk je pasal... Sam druzga nisem za večerjo. Razen treh tablet pivskega kvasa seveda...

LP, D

PS: Al1* seveda se lahko oglasiš na tem forumu tudi če grešiš. Katera pa ne. Pa mi vsako sprejmemo...


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Montignac
27.6.2006 13:23:02   
Dadi
al1* sej če ga mal biksamo ga za dušo a neuser posted image user posted image  Jest sem tudi včeraj nekaj piškotov pojedla...no zdajle grem pa na solatko: zeleno s paradižnikom in feta sirom in pa mešana jajca....ne nič jajc k greva pol z možekom na kosilo. Mava samo tamalega doma in je majka...mam dopust.user posted image Ta velika je pa pri tašči.user posted image user posted image user posted image

O Dulči helou...počitnice rulajo?

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Montignac
27.6.2006 15:56:49   
dulcinea
Počitnice? Še več delam kot prej. Morm celo učilnico pospravit. Vse v omare zložit, ker nam bodo okna menjali in belili. Pa letno pripravo morm napisat. Pa vsa administracija... user posted image

No sam sm bla pridna pa mam že vse pospravljeno. Dns sm švicala ku konj...user posted image

Še dnevnik in redovalnico z ravnateljico pregledava pol pa... Letna priprava... Včeraj sem eno od matematike našla na netu in mi odgovarja. Zdaj pa še za 7 predmetov.. Za znoret. Lansko sem namreč dobila in si nisem imela kaj pomagat z njo. Beda...

Pa še na šihtu morm bit, čeprav ne bom imela več kaj delat. Na tej šoli si lahko doma res samo toliko, kot imaš dopusta. na prejšnji smo že čez leto nabirali ure, da smo bili od končne konference (4.7.) doma pa do uvodne (22.8). To je bil užitek. Upam, da se bo dalo zmenit da sem doma, ker se moram lotit dokončat diplomo.

Čaw


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Montignac
27.6.2006 16:12:27   
zlatolasska
Uf, Al1*... Sej pol mene sploh ne bi blo tuki... user posted image

Dans pa sploh se nism nc tacga jedla... Sam jogurta dva za kosilo... Nic ne pase, ker je taka vrocina...
Zdej grem pa mal plavat... Sej cist mal... Z eno malo greva v Atlantisa na plavalni tecaj... user posted image Pa se lohka mal zraven namakam... user posted image user posted image

Joj Dulci, boga... Upam, da se bos lohka zmenla... Ce ne pa prenosca kupi pa kar na sihtu diplomsko pisi... user posted image user posted image Pa se priprave za povrh...
Js sm pa dans na dopustu pa sem mal zapravlala... V Emporiumu in Muellerju... In *upsi* seveda se vozim ze proti domu, ko se spomnim, da sploh nisem kupila tistega, po kar sem sploh sla v Mullerja.. Khm... VAGE... Ti, Jupiter, kje pa jo sploh majo?? Si prepricana, da jo majo??? Js nisem nic tacga vidla (sej ne da bi vedla, da morm to iskat, sam tk k sm se sprehajala okoli po Mullerju..).

Ajdi... Sibam zdej...

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Montignac
27.6.2006 16:40:39   
al1*
Hvala za podporo! Se bom potrudila in bom pridna.

Dulcinea - jaz tudi učilnico pospravljam pa predale praznim. Nam bodo celo šolo predelali in moramo vse v škatle spravit. Poleg tega pa sem še v komisijah za popravne. Še en teden pa bodo počitnice!user posted image user posted image


_____________________________

lp


(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Montignac
27.6.2006 21:07:36   
zlatolasska
Wow, same prfokse... user posted image user posted image
Jupiter, si tudi ti al si izjema?? user posted image

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Montignac
28.6.2006 14:16:00   
Dadi
Aha a tako gre tale reč s službami...No jaz pa še kar pošnje pišem naokoli. Je nekaj prostih mest v bližnjem kraju pa upam da me kje vzamejo....No pa diplomo pišem seveda.
Meni pa ni nič več jasno....včeraj sem pojedla dve solatki, zvečer pa še tri rezine polnozrnatega kruha in sem bila danes težja za 600 gramov...kr neki. Edin če se niso to poznali predvčerajšnji piškotiuser posted image  No ja sej danes sem pa tudi šele eno nektarino v usta dala, pa kofe spila...to je pa tudi vse. Mi ne paše jest....oz. bom pol samo solato k pride mož domov. Sem se že naštimala da bom zrezek jedla, pa sem se v minuti presmislila in ga dala zmrznit....
Zlatolasska a si pogledala za tehtnico v Merkurju??

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Montignac
28.6.2006 19:16:22   
zlatolasska
Ma ne nisem... Sm pozabla gledat v Mullerju, pol pa nisem tut nic vec casa mela it nazaj oz. kam drugam...
Ali bolje receno... se mi ni dalo... kaj pa cm v taki pasji vrocini... user posted image user posted image

Js sm mela pa vceri jogurt dan... user posted image Sm same jogurte papcala...

Danes pa vrtcevsko kosilo, pa zvecer sm si nardila solatko in zraven ribice... Sej mi sploh v bistvu ni pasal kej prevec... Tok je vroceeeeee... user posted image (svic)

Ja, Dadi, sm vidla, da ful iscejo tam v vasem koncu...
Js sm pa tut obupala nad eno solo, k sm sla na razgovor... Pa tok sm bla optimist... Pa je ze en teden in en dan odakr sm bla na razgovoru, pa nism se nc dubla od njih.. So rekli, da se ta teden slisimo, ampak nic... jutri pa ze cetrtek... user posted image (to pa so solze)... K bi mi blo res fajn delat tam... user posted image user posted image
Tk, da sm vceri poslala se 4 prosnje... Sam vse izven LJ... SMent... No, bomo vidli kaj bo.. Upam, da se bo kej naslo...

Ajdi, lepo se hladite!

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Montignac
30.6.2006 9:48:17   
dulcinea
Alo bance. Kje ste? Vas je vročina ugonobila? Men je tko vroče da sploh ne jem več... No nekaj pa še. Meni teža spet pada. Do sedaj sem izgubila "že" 6 kg. Fino. Še enkrat tolko pa bo že skoraj vredi....

LP, D

PS: Javite se, če ste še žive user posted image


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Montignac
30.6.2006 18:49:10   
Dadi
Ojla jest sem še med živimi. Sem se ravnokar nabasala s sladoledom, kilaža je pa spet šla dol za unih 600 g.....Pa sem včeraj jedla rižoto z belim rižem(ker sem še za mojega skuhala). No ja očitno pri meni kg mal skačejo.user posted image  Gumitvist. user posted image
Sem bla pa danes v knjižnici in sem videla uno knjigo z Montijevimi recepti. Fajn zadeva maš noter jedlinik za tri mesece če sem prav videla. Pa še recepte. user posted image Lušno, samo je nisem vzela ker je tako ali tako ne bi prebrala k mam strokovne knjige zdej v akciji.

No lepo bodite.


_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Montignac
1.7.2006 9:23:37   
zlatolasska
Uf, js se ziva.... In zivim od jogurtov... user posted image user posted image user posted image
Sam kaj k se ne morm zvagat pa ugotovit al mi skodujejo al mi je kej padlo dol hehehe... user posted image user posted image

Ta vikend bo se stresen... Zdele morm se do konca pospravit stanovanje, pol grem na eno poroko, pa pol zvecer na en koncertek, jutri pa spet cel zur... pr mojmu doma, pa se moj krscencek ma rojstni dan... user posted image user posted image user posted image Gremo zurat... user posted image user posted image

No, fajn svicite... user posted image

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Montignac
1.7.2006 12:53:32   
dulcinea
Zlatolaska pa ne samo jogurtov no... Ni čudno da se treseš. Tega Monti ne priporoča, da stradaš. Jej, ker drugače bo telo naredilo obrambo ko boš začela jest in bo vse spravlo v rezervo.




_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Montignac
1.7.2006 12:56:21   
dulcinea
Pa če se nimaš kje stehtat pridi do mene, k boš itak že v našem koncu. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Montignac
1.7.2006 22:42:54   
jupiter
Nisem prfoksa ne, sem že trikrat poklic zamenala, pa sem prou gruntala, kok se mate prfokse fajn, k ste ful zgodi doma čez teden pa še trikrat več dopusta mate. Mogoče se pa še kdaj med vami najdem...

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Montignac
1.7.2006 22:48:10   
jupiter
Ker smo glih prvega, lahko seštejem rezultate: torej, v 4 mesecih 18 kg. Lahko bi blo velik boljše, če nebi zadnji mesec jedla vsega po vrsti, zato je šlo samo 3 kg dol. Sicer pa pravjo, da se počas daleč pride, ne?

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Montignac
2.7.2006 19:18:09   
Dadi
user posted image user posted image  jupiter. To pa je za čestitat....tolk kil. Kapo dol. Zlatolasska upam da ste lepo praznovali. In zapili tvojega krščenca. Sej je prvo svečko pihnil a ne?

Jaz sem mela danes spet en tak čuden dan. Nisem mogla mimo moževih princes krofov, pa njegovega kruhovega kolača ne da bi jih probala. Ampak da bi jih vsaj probala...sem se vsega tolk napokala, da bo jutri joj.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?