|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
12.7.2006 12:20:16   
Dadi
Eh ja rožca...očitno me je več špehca kot pa mišicuser posted image  V življenju še nisem mela več kot 50 kg...pol pa prva nosečnost (+14 kg) pa po porodu sem šla dol 7 kg pa sem po 6 mesecih spet zanosila pa spet 8 kg gor...pa po porodu samo 6 kg dol...pa so se mi nabrali kg da sem jih mela 60, ko sem začela z Montijem. Meni je blo to tooo much, tako da če pridem na 53 kg pri višini 161 bo čist ok, in bom zadovoljna sama s sabo....sej pol če bom pa spet noseča, bom pa spet gor naklamfala kil user posted image user posted image

Pozdravček Lenika 1975 tebi in dobrodošla pri nas. Jest mam malo manjši staž kot Dulči tle na Montiju.....meni so tudi punce tle gor dale motivacijo in mi jo še dajejo za prehranjevanje...in to ZDRAVO in pa seveda hujšanje zraven. Go bejbe go!!!!
Mam pa eno vprašanje: Kako je s feta sirom? Se ga sme jest? Men je tok dober in ga pojem fulll....seveda v solati....
Kolkrat si pa čokolado privoščite na teden?(seveda uno 70 in več%)



_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Montignac
12.7.2006 13:14:34   
dulcinea
Dadi jst feto tud kar pogosto jem. Saj piše v knjigi vsakič pri kosilu tudi plošča s siri. Saj feta je tud sir  a ne? Čokolado pa tko.. kdr mi zapaše. Včasih en košček, včasih pol tablice. Dns se mi je recim zapasala in ker sem pri ljubitu, so bile na razpolago samo milke z lešniki.  in kaj čm... sem pač en košček milke... user posted image

Jst zadnje čase kar goljufam. Kako pa mislite je z ričetom. Dns sm ga pojedla dva krožnika, ker je to moja najljubša hrana. Si nisem mogla pomagat.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Montignac
12.7.2006 13:17:11   
dulcinea
Sm mal pogledala. Tkole da ven, če vpišeš cheese:   http://www.montignac.com/en/ig_recherche.php

Ne vem, kako se reče feta sir po angleško, ker sem malo analfabet, kar se tiče tega jezika .

Pa še glede čokolade- Zgleda, da manj grešim, če jem čokolado, kot pa bučke. Bučke imajo namreč GI 75, navadna čokolada pa 70... mal se je za zamislit



< Sporočilo je popravil dulcinea -- 12.7.2006 13:20:40 >


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Montignac
12.7.2006 22:00:35   
Dadi
Bučke so pa tut mene vrgle na rit glede GI...sem si jih večkrat privoščla...Pol bom pa rajš čokolado jedlauser posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Montignac
12.7.2006 23:38:32   
al1*
Hej!
Že nekaj časa se nisem oglasila, v tem času sem bolj ali manj pridna.
Malo sem pogledala na Montinjakovi strani in meni se zdi, da bučke nimajo visokega GI. Tem malim bučkam se reče zucchini in na montijevi strani piše, da je njihov GI 15.
Čokoladi se pa tudi jaz težko uprem. Pa vsake toliko se pregrešim s sladoledom.




_____________________________

lp


(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Montignac
13.7.2006 8:55:40   
dulcinea
Bravo al1* user posted image user posted image user posted image  Vidiš, na to pa nisem pomislila. Torej lahko jem moje bučke (ki so v resnici zukete, me je zadnč moj kmal v rit brcnu k sm rekla da boma jedla bučke). Njami. Ko so tko dobre. Jst  jih sam narežem, solim popram pa spečem na olivnem olju. Njami... Pa solatka zravn... Pa včasih mal meska...


PS: PA opravičujem se tistim, ki sem jih zavajala z napačno informacijo. Moja angleščina je pač taka ku je... user posted image

< Sporočilo je popravil dulcinea -- 13.7.2006 9:03:30 >


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Montignac
13.7.2006 13:48:20   
Dadi
Dulči ravno to sem razmišljala včeraj zvečer ko sem šla spatuser posted image ...da se reče tem bučkam zukini in da vprašanje če je to res da majo tak visok GI. Super a1 da si nam tole razložila.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: Montignac
13.7.2006 21:48:57   
Anonimen
Ker nimam toliko možnosti, da bi velikokrat brala na internetu vaše strani, vas sprašujem, če je mogoče v slovenščini napisano kaj o Montignacu, ker v ang. nisem ravno najboljša?
Morda kakšni recepti?
Knjiga je pa ena ali jih je več? Enkrat pred leti sem namreč brala eno knjigo o Montignacu, pa ne vem več naslova, vendar mi je bilo tako nejasno napisano. Npr. pisalo je, da ni priporočljivo jesti npr. fižola ali koruze, potem dve strani naprej (še vedno 1.stopnja) pa kao, da je priporočljivo. In sem bila tako zmedena, da se mi je knjiga zdela malo noro in nerazumljivo napisana...

Hvala vam že vnaprej za odgovor, res vam bom hvaležna, saj nimam toliko šans do interneta vsak dan.

LP

(odgovor članu Dadi)
  Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Montignac
14.7.2006 17:34:27   
dulcinea
Živjo Anonimna!

Jst imam njegovo knjigo Jem, torej hujšam skenirano in ti jo lahko pošljem po elektronski pošti. Samo problem je, ker grem zdaj za kakih 10 dni na morje in ti to ne bom mogla narest. Lahko pa prosiš kako drugo tle gor. Velikim sem jo že poslala pa ti one pošljejo.

Prek kakim mesecem pa je izšla tud knjiga z recepti Montignacovi recepti in jedilniki. Tudi to imam, ampak knjigo. Recepti so bolj mediteranskega značaja. Probaj si jo sposoditi v klnjižnici pa preglej, če bi to kuhala.

Kar se tiče fižola in koruze. Jaz koruzo ne jem (razen zadnjič ko je glih bla v solati), fižol pa tudi občasno v solati, ki jo naredi tašča (par zrn).

Če imaš pa še kako vprašanje, pa ti kar prašaj, pa ti s skupnimi pomočmi odgovorimo.

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Montignac
14.7.2006 17:38:06   
dulcinea
Alo Montinjačke. Dulči gre mal na dopust zdaj. upam da me boste kaj pogrešale... user posted image K pridem nazaj pa da vidim, kolk ste dale dol. JSt ne vem kako bom s hrano, ker na morju je najlažje skuhat pašto... Bo treba več migat v morju pa v pojstli pa bo šlo...
Upam, da se vam javim tud kaj s Korčule, če bova našla kak "sajbrkafe".

LP, Dulčika


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: Montignac
14.7.2006 21:26:42   
Anonimen
Dulči, uživaj in hvala za informacijo!
Res pa bi prosila, če ima katera skenirano knjigo, da se javi in ji pošljem svoj e-mail naslov.
Kako pa ste zadovoljne s to novo knjigo z recepti, je uporabna?

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Montignac
14.7.2006 23:58:22   
Rožica I
Uživaj, Dulcinea, mi bomo pa drug teden user posted image ! Ne pozabi na klobuček, ker sonce dela grozljivke iz las, tako da potem ne pomaga niti pivski kvas! LP, Rožica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Montignac
15.7.2006 20:24:13   
tinkamiška
Pozdravljene!

Evo,pa sem se tudi jst odločla, da se začnem prehranjevat bolj zdravo, predvsem me je prepričal moj trebuh, ki noče it vsaj v prvotno stanje, kot je bil pred porodomuser posted image
Kil nimam preveč, zato ne mislim hujšat, samo rada bi, da se ne bi redilauser posted image

Da mi bo lažje, se bo v to podal tudi moj možek in upam, da nama bo steklo, bo treba kr dosto sprememb uvest.

Aja, ker ste res veliko pisale nikakor ne morem prebrat vsega za naza in vas bom verjetno vprašala kej  o čemer ste že miljontič razpravljale, pa vseeno, ne bit hudeuser posted image

Kupila sem si tudi Montignacovo knjigo z recepti, ki se mi na prvi uč zdijo malo zakomplicirani, no začet bo treba, potem bo pa že steklo.

Tako, jutri bova za zajtrk jedla skuto s sadjem, za kosilo pa govedino z zelenjavo(mam v knjigi recept, pa nevem kako se mu točno reče). Za večerjo sem danes jedla arašide(baje imajo zelo nizek GI).

Lepo se imejte!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Montignac
17.7.2006 14:09:10   
Dadi
tinkamiska dobrodošlauser posted image user posted image   une arašide neoluščene...ja majo samo 15 GI. Jaz si jih tudi večkrat privoščim...ehe pa ti vampi.... tut moj je nikakav od poroda naprej...samo to bi pomagalo majlo telovadbe, ampak enostavno nimam časa ali pa sem po koncu dneva crknjena pa tut pomislim ne na kake trebušnjake.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Montignac
17.7.2006 19:45:59   
tinkamiška
user posted image Dadi jst sem tudi na koncu dneva čisto preč, sem že hodila na tae-bo, pa sem zdej nehala, ker je bla mama na operaciji, pa ne more Ize pazit, možek pa vodi tae-bouser posted image

Zdej zbiram voljo, da bom hodila 1x na teden v fitnes v dopoldanskem času, ko bo pa mama spet pri moči bom pa še 1x na teden šla brcat pa boksatuser posted image

Zdej študiram tega Montingnaca in se trudim, da ne bi vsega pobrkala. Danes mi še kr ratuje se držat pravil, jutri bom pa kuhala polnozrnate makarone in omako iz bučk.

Najbolj me matrajo razni prigrizki, ker pojma nimam kaj bi lahko kr tako malo grickala, pa da ni sladko, pa da je dovoljenouser posted image

No lepo se imejte!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Montignac
18.7.2006 8:32:02   
al1*
Vidim, da ste kar pridne. Jaz včeraj že nisem bila, ker sva imela z možem obletnico in si privoščila vinček in prigrizek zvečer, ko so otroci zaspali.

Povejte mi, kako se uprete sladoledu? Jaz si ga vsake toliko privoščim. Včeraj sem v Sparu kupila enega Carted'orjevega z manj maščobe (3,6) ima pa kljub temu 13g sladkorja /100g izdelka.

Punce, dajte mi malo napisat, kaj jeste za večerjo, ker mi počasi zmanjkuje idej. Zdi se mi, da jem bolj ali manj vedno isto.


_____________________________

lp


(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Montignac
18.7.2006 8:34:10   
al1*
Aja - še glede prigrizkov: mislim, da niso najbolj zaželjeni, da bi se naj držal tistih treh obrokov. Če je kriza jaz pojem kakšno jabolko, zelena frutabela je tudi brez sladkorja, kakšen polnozrnati krispi ali pa kakšen nemasten jogurt.

_____________________________

lp


(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Montignac
18.7.2006 9:09:02   
Ropotuljica
O, tinkamiška, zdravo. Hmnja, vidim, da je tudi tebe potegnilo k Montignacu. Jaz sem tudi dober mesec poskušala, sam sem vsak dan nekaj grešila, potem pa se mi je zdelo brez veze. Zdaj imam pa itak kar naprej neke take opravke, da se ne morem stoprocentno držat. Sem se odločila, da ponovno poskusim po dopustu.
Aja,sem pa začela hodit v fitnes. Hodim v Top Fit - dopoldne, po možnosti 3x na teden. Kam nameravaš iti ti?



(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Montignac
18.7.2006 20:16:43   
tinkamiška
Hej Ropotuljica!

Ja, sem se odločla, da poskusim, moram vampl malo zgubituser posted image , pa boljše, da mam en cilj kot pa da vsak večer neki grizljam, po možnosti doručak pa kruhuser posted image user posted image user posted image

Ja, v Top-Fit bi rada šla, sej v CE ni neke izbire glede fitnesov...kako pa je? Jst bi tudi v doplodanskem času hodila. Kdaj pa hodiš?

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Montignac
19.7.2006 12:13:43   
Ropotuljica
Tinkamiška, ti pišem na ZS, da ne bova tukaj morili. 

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Montignac
22.7.2006 14:21:31   
Dadi
Helloou pupe.......pri nas je Monti zdej mal na dopustu;) Sem bla ene par dni pri tašči pa sem jedla vse sorte dobrote, tako da...no kile pa 55,6...počasi gre dol. Pa še odvadila sem se jest sladke zadeve...res mi sploh ne dišijo tako hudo, kot so mi prej. Drugače pa tudi jaz pojem sladoleda na tone...to pa, pa tut če ne vem kaj...Jest jem kergakoli....nič nisem zbirčna.user posted image

S telovadbo zaenkrat ni še nič.user posted image   Tinkamiška pol pa lahko tvoj dragi doma tebe trenira...eno posebno urico tae-boa samo za svojo drago.user posted image

Jest pa pogrickam včasih poleg arašidov še šampinjone-surove (jih sicer v kakšno omakico pomakam-majoneznouser posted image ) ali pa kakšno cvetačo-surovo, ali pa kakšno zeleno solatko z mal kečapa (ja vem da je prepovedanuser posted image ) ali pa kakšen konček sira si narežem na kockice pa to grickam....pa kakšno oreščki in semena tudi pridejo v poštev.

Za večerjo pa jest jem: hrenovko in skledo solate, konec sira in spet kakšna zelenjava zraven, včasioh jem muslije, včasih pa tudi nič ali pa kakšno sadje.

no lep pozdrav...Dulcinea upam da uživaš na dopustu vsem ostalim pa veliko užitkov ob Montiju.user posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: Montignac
22.7.2006 19:11:00   
tinkamiška
Hoj!

No, midva delava kosila po Montiju(njegovi knjigi receptov) in moram rečt, da je to novo odkritje mešanja okusov in sestavin zameuser posted image Ko kuham se vedno sprašujem ja kako bo pa tole šlo skupaj in na koncu je vedno njamiuser posted image Sva pa oba z možem jedca in gurmana in nama prav paše še kakšne nove stvari poskušat.

Zajtrki nama tudi grejo nekako, pijeva žitno kavo brez mleka in doma narejeno marmelado(čeprav ni čisto brez sladkorja, ampak ga je pa res malo) in ržen kruh, včasih pojem jogurt, ali pa včasih sadno kašico, ki jo nardim za Izo in je nardim pač še malo zase.

Večerje so pa bolj tako-tako, kakšnih hrenovk ravno ne morem jest zvečer, pa raznih juh tudi ne, ponavadi jem paradižnik in sir, ali pa kakšno tunino solato, potem mi pa vedno hodijo kašni smokiji in hruskiji po glavi in jih raje ne kupim, ker bi jih sigurno jedlauser posted image

Dadi, sej poznaš tisti pregovor: Kovačeva kobila je zmeraj bosauser posted image Pa mam jst Ab King Pro v kleti, sam kaj, ko mi zvečer zmeraj volje zmanjkauser posted image Bo treba v fitnes, da me bo tam kdo gnaluser posted image user posted image user posted image

No, en lep pozdrav!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: Montignac
23.7.2006 23:29:33   
dulcinea
Halo babnce!

Na hitro se vam javljam z morja. Tle je zakon... Ne pridem več nazaj... Joke.


V glavnem jst sem se zredila po hlačah sodeč nazaj na začetno verzijo če ne še več.............. Hudo


LP, Dulči

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Montignac
28.7.2006 11:32:01   
dulcinea
Živjo!

Sem prišla z morja živa in zdrava. Zdaj bi pa prosila tiste, ki ste me prosile za knjigo, da mi še enkrat pošljete na zasebnega vaše naslove, da vam jo pošljem.

LP, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Montignac
30.7.2006 14:24:31   
dulcinea
jst sm se pa na morju zredila 2 kili, kar je kar preveč glede na to da sem jih zgubila do sedaj samo 6. Pa tudi voljo sem izgubila. Moram se spet vzet v roke...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?