|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorska
21.3.2006 9:25:03   
Azzurra
Ej, še to...ki moram delit z nekom....mene to moje dete tako brca, da me na stolu kar zagunca user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Primorska
21.3.2006 9:50:06   
lušnobica




Tasha23: hvala za informacijo, bomo šli pogledat in potem bomo verjetno nabavli kar v Trstu.

Azzurra: Uuuu, to so pa že močne brce. Moj oz. moja ni še tako močna. Ja, je kakšna brca malo bolj močna, glih včeraj je bila ena taka, da sem se kar malo ustrašla, drugače so pa bolj zmerne. Meni se zdi, da že kar nekaj časa čutim enako močno. Med vikendom je bila pa čisto umirjena, sem čutla eno ali pa dve brci na dan. Ne vem zakaj ... mogoče zato, ker sem bila jaz slabe volje in je sočustvovala z mamico.





(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Primorska
21.3.2006 10:05:09   
Azzurra
čaki ki ti neki napišem v zasebno sporočilce

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu lušnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Primorska
21.3.2006 11:06:47   
SelmaC
Ciao,

mi smo kupili voziček v TS: peg perego pramette za 280 EUR (kar je okoli 67.000 SIT) v trgovini La Cicogna, v centru. Pogledala sem sicer samo dve trgovini, ampak imam cel spisek trgovin v TS in okolici, če katero zanima.

Naš user posted image , pa brca bolj nežno, mogoče bo pa bolj priden user posted image .

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Primorska
21.3.2006 11:18:30   
lušnobica




Ja mogoče bo pa res malo bolj umirjen, kaj pa veš ...

Pri nas so pa brcike bolj nežne, ker bo menda user posted image , bomo vidli ... Se pa spomnim ene znanke, ki ima dve punčke in prva, ki je bila v trebuščku bolj umirjena, je bila, ko je prišla ven in še zdaj, pravi poprček, ta druga je bila notri bolj divja, zdaj je pa bolj mamina pridna umirjena punčka.

Pustimo se presenetit ...



(odgovor članu SelmaC)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Primorska
21.3.2006 11:23:23   
Azzurra
ja, nekega recepta ni....moja mama pravi, da je bil pri mojem bratu blaženi mir in res se je rodil in postal miren človek, jaz pa....no, jaz nisem bla pridna niti v trebuhu, niti potem user posted image . Za skuhat sem jih skuhala kar nekaj user posted image

ma meni gre prov na smeh, kako me pobrcava, jaz se tle blaženo smejem in študentke tle me malo čudno gledajo


_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu lušnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Primorska
21.3.2006 12:01:25   
Eviii
čaw, primorkice...
danes imamo tle gnilo vreme. pa sm se tko veselila, da bomo z dejanom klatli okoli in bli malo na svežem zraku...
kar se tiče vozičkov, sm ga jst kupla na netu. www.bimbomarket.it. če kiro slučajno zanima. pripeljejo vam ga na dom (sicer samo po italiji, jst sm dala naslov tete od ene kolegice). jst sm dobila chiccota trio (z lupinico in trdo košaro) za 360 evrov (v bc-ju je 130 jurjev). in vam povem, da sm prou zadovoljna. košaro pridno koristimo kot postlco, dokler ne zrastemo, čeprou je tale naš dejan kr velik fantina (sploh ne vem, kako je bil zložen v mojem bušiju, ker sm jst bol mičkine sorte, on je pa zrastu v bušiju kr na 54 cm).
kar se pa tiče mirnosti... mene je dejan kr fajn brcal. vedno ko smo šli na ctg, pa nič od njega. je vedno spal. enkrat so me celo obdržali v bolnici, ker so mislili, da ima tahikardijo. pa ne! je bil samo len!!! je ko tata. ko počiva, počiva in se ga ne sme motit. vam lahko povem, kako je blo med porodom. najprej je imel dve ure utrip med 160 in 180 (kar je že ne meji tahkardije) in je non-stop brcal v sondo. so se bali, da je kej narobe z njim. pol si je dal roko na glavo in so se zbali, da bo pršla najprej rokca vn. no, pa jo je pol umaknu. na koncu, med ta hudimi popadki (umetnimi seveda) je pa zaspal!!! popadki jih ponavadi zbudijo, on pa nič!!! sm si rekla, da če bi imeli stetoskop, bi ga vrjetno slišali smrčat. in zdej je podobno, joče se samo, ko je lačen. drugače je buden enih 5 urc na dan in takrat pridno vse opazuje okoli sebe in se zabava. ko ga previjam, je rad nagec in brca in prou uživa. drugače je pa priden in počiva. tolko o tem, kakšna je povezava med brcikami v bušiju in divjanjem na tem svetu :)

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Primorska
21.3.2006 12:25:57   
kaktea
EVO ŠE MENE!
No jaz hodim redno na telovadbo na ogrlico ze precej casa...koliko? ne morem se spomnit user posted image  od mojega 4 meseca mislim! Torej vas punce redno videvam tam, ampak ne vem kdo ste!!!user posted image  PDP 17.06.06
Tudi moj trebuh se redno premika, jaz temu rečem masaža od znotraj! tudi mene kdaj premakne na stoluuser posted image user posted image .
Zdaj si kradem čas v službi da kaj napišem, ker prej sem komaj našla čas za malico.
Glede poroda se nisem še odločila kako in kaj, nekako se mi zdi kot da jaz bom samo noseča, rodit pa mi ne bo trebauser posted image . Isto velja glede vozička...nič še nisem pogledala. Tudi sama nosim dvoje hlač za v službo, ene sem kupila, ene sposodla od sestre in tudi za komot imam sposojene hlače na naramnico in malo bolj tnke športne hlače...na kratko, zmeraj sem isto oblečenauser posted image user posted image user posted image .

Evo danes pri telovadbi bom prav gledala katere ste iz foruma....seceda ce boste prisle.

lep pozdravček vsem!

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Primorska
21.3.2006 13:07:49   
Azzurra
Jaz se javno predstavim, da bom imela temno modre hlače, na hlačnici je ena bela in ena svetlo modra črta, majčko kakšno ki skrije rito...ne vem še katero user posted image  in imam temnejše daljše lase, ki so potrebni frizerke že en lep čas.

katera si ti? in se vidimo danes?


_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu kaktea)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Primorska
21.3.2006 15:59:20   
kaktea
Jaz imam temnomodro trnirko z tanko belo črto, lase zeelllo potrebne frizerja (mogoče mi uspe it jutri). In pogosto imam rdečo majičko z napisom Baby on boarduser posted image user posted image user posted image . Ves katera sem? No danes bom imela tudi to majico... pridem seigurno. Sem zelo redna.

Lep pozdrav vsem in juhhhuuuuu konec službe za danes!!!!

CIAO

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Primorska
22.3.2006 16:59:15   
SelmaC
Ciao punce,

Lep dan ne? Ma ni panike bo že. V glavnem me res veseli, da sem vas nekaj spoznala.

Poskušajte se lepo imet kljub vremenu

LP

(odgovor članu kaktea)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Primorska
22.3.2006 21:24:20   
Azzurra
ma daj, to vremeee...ufffaaaa....
če ne drugo, sem si skuhala en fin fin mineštrone, s polno različne zelenjave in mi je prav pasalo. zdaj pa večerne aktivnosti (ali pasivnosti user posted image ) in postelja v upanju, da bo jutri lepo vreme. In če bo lepo, Selmica, gremo walki walki? user posted image

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu SelmaC)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Primorska
23.3.2006 9:10:25   
Azzurra
Ojoj...ke noč drage moje...ne vem od  kod pride vse tisto, kar ponočni spustim v wc....4 krat sem vstala !!!!!!!!! Ma norišnica.
Sem pa imela tak koncert v trebuhu user posted image ....še maček (ja, ne se zgražat preveč, spi z nami), ki se mi drugače stisne ob trebuh in tam spi, očitno ni zdržal user posted image user posted image user posted image  Je kar pobegnil in se mi zmontiral na noge in me čisto blokiral...tako, da sem bila spodaj nepremična, zgoraj pa me je premetavalo, ma cela žurka, no

Na poti v službo pa sem pol po radiu poslušala reklamo za koncert od Simple Minds pa sem pomislila, če bi peljala ta moj trebuh poslušat zadevo...še en koncert več na moji listi prisotnosti, samo ne vem za to moje user posted image  če je pametno...gužva pa zvok...

Kako ste kaj ve? Boljše spale kot jaz?

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Primorska
23.3.2006 9:49:18   
lušnobica




Ciao Primorke ...

... mi nismo imeli tako divje noči ... je bilo malo bolj umirjeno, vseeno pa premalo spanja. Kot vsako jutro seveda. Nič novega. Pa še v laboratorij sem mogla šibat bolj zgodaj, da sem prišla pravočasno v službo potem.
Uf, vreme ja, krasno ... še dobro da imamo en kup stvari za počet, drugače bi kar korenine na kavču pognali. Zgleda, da letos pomladi sploh ne bo, poletje pa mora prit, ker jaz že komaj čakam.

No, uživajte kljub vremenu, ki tudi danes ne obeta sončka ...



(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Primorska
23.3.2006 11:19:53   
kaktea
Jaz pa sem prava srečnica!user posted image Spim kot top. Kljub temu da je mali/a aktiven jaz čorim kot svinja in niti 8 ur spanja mi ni dovolj, zjutraj bi kar malo povlekla, čez vikend sem celo 10 ur spala...No vsake 4 dni tudi mene prebudi wc potreba in pol kaj čem je treba it (kot zombi) pazit, da se ne zaletiš v raznorazna vrata in zidove in pol hop spat naprej kot, da se ni nič zgodilo...E, ja bližajo se dnevi ko se bo treba odpovedat tako dolgemo spančkanju....user posted image user posted image

Včeraj sem bila pri G in je vse o.k. Drugi teden pa me čaka šponta v ritouser posted image . in jutranje pitje cukra v laboratoriju, kjer že vidim gužvo in prerivanje kdo bo prej!!! Bem bo treba pač potrpet.

punce lepo se imejte in če gre še katera malicat dober tek.

(odgovor članu lušnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Primorska
23.3.2006 11:28:08   
SelmaC
Jaz grem vedno 2 do 3 na wc ponoči, vabbe' 4 x je malo dosti, ma ni kaj, če je treba je treba. Jaz, ki bi pa lahko spala vstajam ob 7h približno. Sem upala, da bom zdaj, ko sem doma nadoknadila ali naredila kaj rezerve za pol.... ma ne rata. Drugače spim kar normalno, moj user posted image  me ponoči še ni zbudil. Ma je priden!

Mogoče pa bo za it en giro potem. Vseeno je danes dooosti boljše kot včeraj.

Pridne bit in malcajte kaj dobrega

LP

(odgovor članu kaktea)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Primorska
23.3.2006 12:29:29   
Azzurra
jaz sem jedla peresnike z bučkami in melancanami, fino.

ou, ma kaj samo moje podnajemniško bitje je tako razgrajaško? ma ja sej...tudi to je vzelo po mami...

kaktea, za pit cuker se ne sekiraj...ker v ambulanti spiješ tisto škifeco, potem čakaš eno uro in potem greš v laboratorij kar lepo - PRED VRSTO!!!! ja, res, moraš bit točna...meni so sestre tako rekle in mi je blo ful zoprno, ker nisem komolčarski tip in če pridem zadnja, razumem, da sem zadnja na vrsti...ma ker so tako rekle, sem šla dol v lab in sem se ustavila pred vrati, se opravičila čakajočim, češ da sem noseča in sem pila glukozo in čez 1 uro točno da moram dat kri. itak pa je to zelo hitro opravljeno, bunil se ni nihče...je pa tudi to res, da ni bilo gužve tisti dan...

ampak una glukoza je pa...ajd čao...še ki jaz nisem preveč za sladkarije in tako...mi je šlo tako počez tisto...pratikamente CUKROV KONCENTRAT user posted image

< Sporočilo je popravil Azzurra -- 23.3.2006 12:34:30 >


_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu SelmaC)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Primorska
23.3.2006 15:39:42   
Eviii
drage moje primorkice... dejte se naspat, dokler se lahko. to je čisto en praktičen nasvet. moje noči so zdej tko tko... naš dejan se je odloču, da bo on zdej ponoči buden. in smo bli pokonci od enih in pol do petih in pol. potem pa je omagal in se je zbudu ob enajstih in pol. je zamenjal noč in dan...
jst tiste čudne glukoze nism pila. tko da vam ne morem povedat, kako in kaj s tem. boste pa še marsikaj čudnega dočakale v nosečnosti oziroma ob porodu. kaj vse ne nardimo ženske za naše user posted image ? ena dohtrca je zadnič enemu od očetov v porodni izjavla: "lepo priden bodte tle in tišina. če bi moški mogli rodit, ne bi niti treh popadkov zdržali!!!". prave besede! jst sm mela pa (ne)srečo, da sm v popoldanski izmeni fasala tipa g in ta mi je reku (ko mi je nabil popadke na 120 in so ti bli na vsakih 10 sekund, praticamente se niti en popadek ni končal, se je že začel drugi, hvala za epiduralno - takrat sm se ji celo odpovedala, tko da sm bla na skori začetni dozi), da itak ne vem, kaj so to popadki. jst sm pa mojemu možeku skori roko zlomla, ko sm jih eno uro predihavala...
joj, pašta z bučkami... kaj je že to??? najejte se vseh možnih porkerij, ki jih poznate!!! pol vam bo dišal že en pjat špinače in vi boste lahko samo prekuhano jedle... pa pršuta se nažrite do onemoglosti... jst ga kr sanjam. pa kako solato tudi. in o sadju ne bi niti razglabljala. zdej sm na juhicah in kompotih in prekuhani zelenjavi. sej vmes pade kak košček čokolade, ma to ni to. zadnič sm jedla en piščančji zrezek narjen na limoni in popru (sm se popolnoma spozabla) in smo imeli zeloooooo dolgo noč... skratka, privoščite si vse, kar vam diši !!!

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Primorska
24.3.2006 8:26:16   
Azzurra
Ne gre. Bašta. Meni rabi narkoza za spat in pika. Od 4.00 dalje sem gledala v strop in razmišljala.
In kaj je temu mojemu user posted image , da se mi zmontira na trebuh in hoče na vso silo spat na njem? In se pešta, dokler se on naštima in se pakrat obkroži in ustoliči pol na trebuhu, pol na postelji, in potem prede ko zmešan in zgleda da to zbudi user posted image  in pol začne notri rumpat in tata ki je prehlajen in smrči....in imam....koktejl za budnost e' servito!

Vsem ki pridejo danes prvič na telovadbo se predstavim: jaz sem una, ki vleče podočnjake za sabo....
user posted image

Bomo. bomo preživeli.

Eviii, kaj se ne sme jest prekuhanih bučk, ko se doji? A ni tako, da se lahko je zelenjavo, samo da pač mora bit prekuhana, pa da ni dosti močnih začimb in to? Kaj doma skuhano šalšo lahko ješ?
Muaaauser posted image  Vsaka drugače pove. Moja prijateljca je čisto b.p. jedla joto in z njo je pitala tudi malo, ko mala še niti ni dobro vedla kaj je pretlačena banana...in niso imele nekih težav. Res. Sem bla zraven, sem sicer gledala kot sova user posted image , ker naj se to nebi delalo tako, no, ma kaj...vsak dela po svoje in valda jaz nisem tam za sodit kdo dela prav in kdo ne. Čem rečt...kmalu bomo me tam, vsak nasvet prav pride.
user posted image
Grem zehat dalje.



_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Primorska
24.3.2006 9:22:54   
lušnobica




Ciao Primorkice ...

Jaz sem zaenkrat dala skozi tisto obdobje, ko nisem mogla spat in sem se zbudila ob 4.00 in štela ovčke. Pa me ni motil ne user posted image , ne mož, ne user posted image , ampak kar tako ... Zdaj preživljam obdobje kroničnega pomanjkanja spanca, vsaj zjutraj. Potem čez dan je v redu, sem polna energije.
Moj user posted image  je pa zaenkrat še priden. Saj brca, ampak zgleda, da je še premajhen, da bi me to zbudilo ponoči ali pa da zaradi tega ne bi mogla zaspat.

Eviii, hvala za nasvete, ki jih pridno pišeš nam še nevednicam. Bi bilo pa lepo, če bi se lahko naspale na zalogo, ampak na žalost ne gre.
S hrano bo pa med dojenjem kar kriza, vsaj zame. Meni je ful všeč sadje, kakšne solate, pa mineštre, tudi jota, kakšna kisla repa itd. ... no, se tolažim s tem, da bo poletje, ko kakšna kisla repa ali pa jota ne paše preveč. Sadje pa ... user posted image

Uživajte v tem lepem vremenu ...




(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Primorska
24.3.2006 10:11:13   
Azzurra
Eviii, že ki nas bereš, daj še kakšno besedo o izolski porodnišnici....
Midve s Selmo sva včeraj srečali eno mojo bivšo sošolko, ki nam je pojamrala, da bolj kot ne šparajo na pleničkah in čistih oblekicah, da je potrebno na momente prav prosit, če ti lahko zamenjajo perilo pa to...
No, skratka, eno poročilce bi prišlo prav, o vsem, porodu, sestrah, ginekologih, oddelku na splošno, ....čeprav jaz priznam, da resno razmišljam o Postojni, moj Mige pa je še bolj odločen kot jaz....da me v Izolo ne da, pravi.

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu lušnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Primorska
24.3.2006 12:00:15   
kaktea
JUHU, PETEK JE TU! Pa še sonce sije pa še malica je na vratih...Azzurra kaj res treniras kako bo ko se ti bo user posted image  stiskal v postlji?! jaz ti prav zavidam mucka..imela svajih nekaj maso vsi nesrečno končali in tako jih raje niti ne pogledam da me ne zamika kakega vzet...še zdej ki živim takoj ob cesti....user posted image  Moja sestra je imela supeeer mucka največja faca od muca. Tudi mlado psičko je sprejel brez problema, ta pa je bila ob prihodu že večja od njega! Moram vam pokazat kako sliko...kako se to narediuser posted image  bom probala. No v glavnem tudi on ni več med nami, saj po ozkih ulicah, kjer se igrajo otroci se tudi divjaki z avtomobili najdejo (ta je bila celo ženska-tako se govori po soseski)...in oni so preiskali cel koper, lepli letake in klicali vse mogoče in nič, pol nekega dne je en iz sosednje ulice (vsi so poznali muca) reportiral o nesrečnem dogodku...user posted image .

Glede bolnice izola pa: Sestra je rodila tam. Torej...ce imas cimro, ki joka in stoka in ima malega, ki se je vrgel po njej ter si celo noč prebedela zaradi popadkov...no pol se ti trda piše, sestra je pol zaprosila za svojo sobo (doplačilo). Vsako stvar je res treba baje prosit....ker se je njej mleko venem dnevu nabralo in mala je rajši spala kot jedla...no bolečine so bile tu... in prosila je za punpico...no četrta sestra ji jo je dala, ostale pa da naj si stiska in masira, da punpice nimajo....tako, ful je odvisno od katere sestra ali babica se ukvarja s tabo...v postojni pa otroci ponoci spijo posebej, tako da se lahko naspiš...tudi zato bo ena moja kolegica šla gor...v Izoli je epiduralna gratis, v Postojni pa plačljiva (zakaj so take razlike ne vem)...
jaz živim zelo blizu izolske bolnice, tako da bi mi bilo malo smešno it v postojno...

njam zdej sem si kupila panin...dober tek in tihouser posted image . pa se vidimo pri telovadbi.
LP

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Primorska
24.3.2006 14:38:19   
SelmaC
eila,

Evii mi je dalo mislit to s prehrano. sej nekaj sem vedela, samo se sprašujem kaj bom sploh jedlauser posted image . Pridružujem se tistim, ki spijo bolj tako, sem šla 3. na wc, nimam pojma koliko je bila ura, ma bol sem zaspala šele ko se je danilo in potem mi je zvonila ura. Od danes nisem več Izolanka ampak spadamo pod Koper. Kaj dela ljubezen. Moja Izola! Oprostite čustvenemu izbruhu, ma sem malo čudna danes.
Kar se tiče iz. porodnišnice, res zelo razmišljam, da bi šla v PO. Za vsak slučaj, malo mi je bala, ker je prvič, pa bi si želela, da gre vse prav. Moj dragi pa, ko sem mu povedala kaj smo z Azzurro včeraj slišale, je že odločil, da moram gor. Insomma kot, da gre rodit on! icer bo itak zadnaj beseda moja in tudi bomo videli kaj se bo zgodilo, če bo šlo hitro bomo ššli najbližje, seveda ne bomo komplicirali.
Danes petek, juhuu. Ne vem, če ste slišale, baje da se jutri odpre nova trgovina Pikapolonica v LJ, in vbaje da bodo škonti. Mogoče bomo skočli gor.

CIAO CIAO

(odgovor članu kaktea)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Primorska
24.3.2006 17:29:45   
tasha23
Živijo primorke,
res se malo oglašam, ampak imam občutek, da ste vse že naprej v nosečnosti. Jaz sem komaj 10t in komaj čakam 19.4, ko bom ponovno videla user posted image in delala NSuser posted image .
Drugače pa imam jaz zelo slabe izkušnje z bolnico Izola in tudi zelo malo lepih stvari sem slišala o njej. Na zadnje je prijateljica, ki je rodila v Izoli skoraj izgubila otroka, ker se je dežurnemu g zdelo, da ni še čas in da lahko počakajo do naslednjega dne. Še dobro, da je bila babica vstrajna in zahtevala ponoven pregled plodovnice, katere skoraj ni bilo več in so morali urgirat CR. V kolikor bi poslušali g in počakali do naslednjega dne, bi otrok umrl in bi bila celo punca v življenski nevarnosti. Babico je že skrbelo za otroka saj plodovnica je vsa odtekla in na CTg-ju ni bilo več slišat srčkauser posted image user posted image user posted image user posted image in še mnogo drugih nezgod...
Moja zgodba pa je druga ampak sem trdno odločena, da raje rodim na poti v posojno, kot da grem v Izolo!!!!

Vsem želim lepo nosečnost do konca in veliko veselih trenutkovuser posted image

tashauser posted image


_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu SelmaC)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Primorska
25.3.2006 20:06:38   
SelmaC
joj, res huda izkušnja! res je da SBI ni na dobrem glasu, za porodnišnico pa je slišat in eno in drugo. Mi smo se odločili in gremo v PO, razen, če ne bo časa.
Tasha23 uživaj vsak teden posebej, ker čas med user posted image  dobesedno let in v vsakem primeru je to res čudovito obdobje, ko nosimo svoje

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




ginekologija
optimistk

ali ste za, da se grobe in žaljive ginekologe odstrani iz porodnišnic?

da (94%)

ne (1%)

me ne moti če opravljajo svoje delo (5%)


Število vseh glasov: 229

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!