|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorska
16.3.2006 10:04:45   
Azzurra
zgleda, da gremo jutri na telovadbo...
user posted image user posted image user posted image

Še katera zainteresirana?

Selmica, dobila moj sms? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu lušnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Primorska
16.3.2006 10:08:14   
SelmaC
Ciao,

Vsi polni dela z urejanjem doma. Mi sicer ne zidamo ampak je cel kup stvari, ki jih moramo zrihtat, da bo našemuuser posted image  čim bolj udobno.

Lušnobica, mislim, da vem najbrž si bila nasproti mene. Jaz sem tista, ki je v pon. imela belo felpo in mislim da drugi največji trebušček.

Zdaj se psihično pripravljam, da grem k zobozdravniku. Lep dan in se javim kmalu

(odgovor članu lušnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Primorska
16.3.2006 11:51:25   
lušnobica




Ciao, ...

... ja, ja saj mi tudi prenavljamo kopalnico zato, da bo našemu user posted image  bolj udobno in lepše. Sobice se za zdaj ne bomo lotli, ker bomo spali vsi tri v eni sobi, za prvi rojstni dan pa pride na vrsto sobica.

Aha, ja zdaj vem katera si, SelmaC. Aaa, drugi največji trebušček imaš user posted image , lepo, jaz imam pa drugega najmanjšega, se mi zdi.

No, lepo se imejte punce, tudi jutri na telovadbi Azzurra ...




(odgovor članu SelmaC)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Primorska
16.3.2006 11:57:38   
Eviii
drage punce, kr lepo na telovadbo. ne bo vam žal... boste po porodu prej pršle k sebi. pa še porod bo lažji, ker boste natrenirale. sploh na jogi, kjer se trenira tudi dihanje in vaje za lažji porod...
kaj ste že začele razmišljat o pitju malinovega čaja? baje čudežno pomaga pri odpiranju. pr meni je res, ampak kaj ko sm pršla samo na 4 cm in se je pol zaštopalo, ker je bil dejan prevelik. malinov čaj dobite v kopru na tržnici v naturi. stane okoli 500 sit. pit ga ne smete do zadnjega trimestra. jst sm ga pila (kot tudi druge punce) zadnjih 7 al 8 tednov. na koncu sm količino rahlo stopnjevala.
drugače pa vem, da vsak nasvet pride prou. jst sm bla tudi vsa zmedena in so mi punce na rr-ju res dosti pomagale... če bi rada kira še kej vedla, kr vprašite. bom rade volje odgovorila, če bom poznala odgovor.
lep sončen dan.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu lušnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Primorska
16.3.2006 11:58:07   
lušnobica




Vauu, Azzurra in SelmaC, ful lepe slikice iz 3D UZ ... oziroma bolj lepi user posted image  kot slikice. Jaz pa zdaj res že komaj čakam ta 10. april, še bolj pa, da vidim v živo.

Ciao



(odgovor članu lušnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Primorska
16.3.2006 13:11:06   
kaktea
kje se vidi slicice azzurinega 3d-ja?  tudi jaz bi jih rada videla.
LP

(odgovor članu lušnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Primorska
16.3.2006 14:30:29   
Azzurra
Čau kaktea. Pojdi na vrh strani, boš vidla podlistek Albumi, izberi javne albume in malček poišči, tudi SelmaC je objavila slikce....

Lepo se imej!!!

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu kaktea)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Primorska
16.3.2006 14:44:11   
lušnobica




Ojla, punce ...

Hvala Eviii za nasvete. Jaz bom probala, ko bo čas, pa kakšno masažo presredka mogoče tudi, keglove vaje že delam, ko se spomnim, definitivno pa jih ne morem delat ob raznih gospodinjskih opravilih ali čem podobnem, kot piše po raznoraznih člankih. Ma ne vem, al sem tako štorasta al kaj. No, uspe mi sede, leže, stoje, z nogami skupaj, narazen, ampak se pa moram skoncentrirat tolko, da mi zraven ne uspe delat nič drugega.
Sicer je do poroda še 4 mesece, ampak vedno bolj razmišljam o epiduralni. Najprej sem jo imela v mislih samo kot izhod v sili, zdaj pa ...user posted image  
Že kaj razmišljate o tem?
Še eno vprašanje, kje kupujete nosečniška oblačila? Je bila katera v Prenatalu v Trstu. Tam imajo za moj okus kar lušne stvari, me zanima pa kakšne so cene.





(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Primorska
16.3.2006 15:06:10   
SelmaC
kaktea klikni na album pod postom osebe katere bi rada videla slike

(odgovor članu kaktea)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Primorska
16.3.2006 15:18:19   
SelmaC
ups, nisem videla da je kaktei bilo odgovorjeno.

Pridna, ker delaš keglove vaje, jaz se nikoli ne spomnem, pa bi bilo dobro....
Jaz sem že zdavnaj gledala na hitro v prenatalui, ma se mi je zdelo kar drago, pa tudi ni bilo bogvekaj izbire. Je zanimivo v UD (citta' fiera) so najmanj 3, 4 trgovine ful lušne, takrat, ko sem bila so ravnokar začeli popusti, pa se nisem še upala kaj kupit.
Obala pa se mi zdi kar švoh, kar se tega tiče

(odgovor članu SelmaC)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Primorska
16.3.2006 15:36:17   
Azzurra
ma obala kar se nosečniških oblek tiče....ajde, kakšne hlače ne rečem...ma jopice in podobno...se mi zdi, da napopajo na eno navadno majčko etiketo "za nosečnice" in nabijejo ceno krat 2 ali krat 3...

jaz itak upam, da mi znese še te 4 tedne sfolgat s službo s tem, kar imam, zaenkrat so to 2 nosečniške hlače, ki se perejo in sušijo pač bolj pogosto (ste vedle, da je fajn imet sušilni stroj? user posted image ), majčke pa so res bolj kriza....ki zdej s tem trebuhcem kar ne morem vseh mojih majčk nosit...

Pol ko bom doma pa bom itak v bolj komot oblekah, pa da ne govorimo o tem vremenu, ki ni ne tič ne miš, zdej je zima, dvakrat se bomo obrnili in bo 30 stopinj...jaz bom preskočla spomladansko garderobo se mi zdi...

Ale...lepo se imejte...Selma, midve "sovaščanke" pa se vidimo čez eno uro user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu SelmaC)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Primorska
16.3.2006 16:03:38   
SelmaC
 
res resuser posted image

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Primorska
17.3.2006 12:30:19   
SelmaC
Jaz in Azzurra gremo  danes na telovadbo na Ogrlico, ob 18.30. Se bo katera pridružila?


Lep pozdrav in lep dan vsem skupaj

(odgovor članu SelmaC)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Primorska
17.3.2006 12:43:15   
Azzurra
No, dejmo...gre še katera?
user posted image

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu SelmaC)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Primorska
17.3.2006 15:18:21   
lušnobica




Jaz danes ne morem ...
... povejte pa malo več o tem kako zgleda ta telovadba, mogoče me še prepričate, no, za danes ne, za naslednji petek.

Ciao



(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Primorska
19.3.2006 10:53:30   
Eviii
čaw, primorske user posted image .
kar se oblačil tiče, sm jst bla v šopingu na švedskem (h&m je itak moja najljubša trgovina)... pa vam ne priporočam, da greste samo po dvoje hlače gor user posted image . jst mam pač srečo, da kr pogosto potujem gor, ker je moj možek šved in gremo malo na obisk k tašči in tastu vsake tolko. in izkoristim za šoping. gor sm za 120 eurov dobila dvoje hlače (zimske), pa dve fine srajce pa še dvoje debelih najlonk. sm pa imela srečo, da trebuha sploh nism imela (lahko si ogledate moje slikice bušija par tednov pred porodom), tko da sm tudi kake bombažne majčke lahko nase spravla. in ni blo treba več kot tolko kupovat. in vam tudi ne priporočam. itak boste poleti lahko porable hlače na trakce, ki so itak moderne pa še praktične, ker so raztegljive. pa bušije boste lahko lepo kazale, ker bo toplo.
kot sm zadnič rekla, je epiduralna zakon. sej pol same poveste med popadki, kdaj vas boli in bi želele večjo dozo. in vam takoj ustrežejo. sicer vam priporočam, da si pustite, da popadke čutite, ker lažje spremljate dogajanje. čisto brez bolečine vam ne priporočam...
uživajte v sončku user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu lušnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Primorska
19.3.2006 11:08:31   
Azzurra
Ciao.

Telovadba...ja, bo treba hodit, ni kej. Nisem se prav dobro zavedala, kdaj sem izgubila vso kondicijo, kajti mene, danes, po petkovi telovadbi marsikaj boli user posted image . Prav mi je, kaj sem pa lenarila, edini šport je bila služba in sprehodi, ampak očitno ni bilo dovolj. user posted image  Lušnobica, izgleda pa fajn, nas je precej, za s sabo ne rabiš nič razen trenerke, tudi superg ne, ker telovadimo v nogavičkah, pa vodo si prineseš, če hočeš. Drugače pa vsaka dobi svojo blazino in se začne z razgibavanjem, potem pa aerobnimi vajami v kombinaciji z vajami mišic medeničnega dna. Je kot ena aerobika, samo ni tako intenzivna, seveda, pa ni skakanja in nekega ful tempa, je pa kar....no, je kar prav tako kot je.

Kar se nosečniških oblek tiče, Eviii, ne mi res nimamo namena potovat na švedsko user posted image , a pa ni tako, da kar je v h&m gor, da se dobi tudi pri nas? Sicer jaz v h&m še nisem bila, no, ma če poveste, da se kaj najde, bi šla en giro.
Kako je kaj Dejanček, je priden? Ste se spoznali? No, opiši malo....user posted image

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu lušnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Primorska
19.3.2006 18:00:28   
Eviii
čaw, spet mi tle.
azzurra, kolkor sm jst hodla po h&m (bla sm v londonu, kjer jih je v dveh ulicah kr enih 5 al še več), pa v stockholmu (sm jih naštela 9) in v okolici mesta, iz kjer je moj možek, imajo malo druge stvari. prirejene pač populaciji. pa cene so na švedskem malo nižje kot pr nas. zdi se mi, da je tudi kvaliteta malo večja na švedskem kot pr nas. ne vem, mogoče se meni samo tko zdi...
dejan je pa super fant. pridno spi in ne nadleguje mamice in tatija. ponoči spimo od polnoči pa vsaj do petih. danes smo bli prvič malo na sončku. in smo ga full zmatrali. upam, da bomo imeli mirno noč. ma jst ga imam tko rada user posted image . me sploh za drugo nič ne briga.
jst počasi okrevam po cr-ju. so se mi vneli šivi in sm od srede na vsake dva dni v bolnici, kjer mi čistijo rano (niti najmanj prijetno in precej boleče). danes je pa rekla, da je ok in da mi ni treba več hodit se previjat... se mi je odvalu kamen s srca. pa tudi bolše se počutim. lahko malo več hodim. včiri nism niti mogla vstat in sm cel dan preležala. tolko o prijetnostih carskega...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Primorska
20.3.2006 11:12:21   
SelmaC
Se mi zdi neverjetno, da na Švedskem lahko ceneje nakupuješ oblačila. Škoda, da ni malo bližeuser posted image . Evii imate pa res pridnega fanta user posted image .

Kot je že Azzurra povedala je telovadba res zakon. Kar nisem mogla verjeti, da lahko toliko zgubiš kondicijo. Pa sej mi ni treba na kako tekmo, ampak sem se počutila kot kaka nonica, pa sem vedno kaj migala. Ne vem nekako se mi zdi, da bo tako porod veliko lažji, če bom bolj v kondicijami.

lepo se imejte primorke

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Primorska
21.3.2006 8:18:00   
Azzurra
Ciao in lepo pomlad vsem!
Kako smo kaj?

Punce....kaj ve ste že gledale / kupile vozičke?

Kaj pa telovadba danes? Selmica gre, jaz grem,....ostale...lušnobica? Dej pejdi z nami! user posted image

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu SelmaC)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Primorska
21.3.2006 9:07:33   
lušnobica




Ojla, punce ...

... kaj danes je tudi telovadba na Ogrlici? Sem mislila, da je samo ob petkih. Sem se že začela psihično pripravljat za petek. Se moram prej prijavit ali je dovolj, da se tam narišem in se potem dogovorim za naprej? Kdaj začne?

Azzurra, si bila včeraj na jogi v Izoli? Selma je bila, jaz tudi ...

Glede vozičkov sva midva že malo gledala in preštudirala, kupila ga pa še nisva. Odločila sva se za Peg Perego Pramette, ker se bomo več ali manj sprehajali po asfaltu, pa se mi zdi zelo okreten in kar je, vsaj za nas, največji + , da zložen zavzame malo prostora in bo šel tudi v prtljažnik mojega Puntota. Drugače bomo pa za kakšne take sprehode v naravi, kjer ni asfalta uporabljali kengurujčka.
Za drugo večjo opremo imava tudi že v glavnem izbrano, kupljenega pa še nič. Saj ne da sem vraževerna, ampak se mi zdi še malo prezgodaj ... maja grem pa v akcijo.

Za telovadbo danes bom pa še vidla. Sem imela drugačne plane, bolj kuhanje in pospravljanje ... kar mi ne diši najbolj, ampak je treba vseeno naredit, tako da. No, če je malo bolj pozno kot joga, mi pa mogoče znese.

Ciao




(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Primorska
21.3.2006 9:13:34   
Azzurra
Jappp, sem bla na jogi, jaz sem "TA NOVA" user posted image user posted image user posted image

Telovadba je danes ob 18.30, traja eno uro. Pridi z nami, daj. Resno, se dobimo tam pred Longijem kakšno minutko prej. Ne rabiš se nič najavit, pridi, vidi, se odloči. Je fajn.

Tudi mi bomo vzeli Pramette. Samo jaz še oklevam pri barvi user posted image user posted image user posted image  
Ne vem točno, kateri mi je bolj všeč. Valda tak, ki se takoj umaže user posted image



_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu lušnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Primorska
21.3.2006 9:20:04   
lušnobica




aha, vem katera si zdaj ...
... hmm 18.30, ura mi je všeč. No, pridem, če pa slučajno zamočim, ne mi zamerit.
Danes je itak tako smotano vreme, ki bo menda trajalo do konca tedna.

No, midva sva tudi že barvo izbrala, tako da bomo imeli Ferarija user posted image  (rdeče siva kombinacija). Bi pa rada prej še malo v Trstu pogledala kakšne so kaj cene. V Baby centru je voziček 79.000, lupinica pa 30.000.

Se vidimo potem ...



(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Primorska
21.3.2006 9:22:31   
Azzurra
na spletni strani www.soncek.si ga dobiš za manj, v trstu pa še za manj user posted image


_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu lušnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Primorska
21.3.2006 9:24:36   
tasha23
Ker že malo firbcam na vaši strani vam lahko povem, da v TS se dobi od Peg perego - komplet z lupinico in torbo za veliko manj kot pri nas.

_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu lušnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Ema ali Ana ?
Mijavček

Katero ime vam je bolj všeč, za kombinacijo z dvojčkom, ki bo Tristan?

Ana (41%)

Ema (59%)


Število vseh glasov: 249

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!