|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 15:41:08   
cmokec
Ne vem, kaj bi ti rekla. Lahko, da je preverjal, če so ti takrat določili PDP (menda je pri nuhalni najbolj natančno), ker si že čez rok. Če bi bilo kaj narobe, bi morala biti sedaj v porodnišnici. G. so dobri in slabi, ampak mislim, da ima vsak toliko odgovornosti, da bi te v primeru suma na kaj slabega takoj sprejel na oddelek. Vsak G. sebi rit krije, zato nekateri hospitalizirajo tudi za čisto banalne stvari. Mislim, da je z Marcelom vse v redu, s teboj pa tudi. Če bi pa močneje začela krvaveti ali se slabo počutiti, pa takoj pojdi nazaj. To je le moje laično mnenje, ki mi je tudi najbolj logično.

Res vama iz srca želim, da se čimpreje srečata. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   [Brisano sporočilo]
20.10.2005 16:32:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 16:51:38   
uma
Udb, kaj pa je bil to zaen g? Grozno, ko si že tako ves na trnih potem pa dobiš še takega g, ki vse skupaj samo še poslabša. Jaz tudi mislim, da če bi bilo kaj narobe s tvojim malim, da bi te obdržali v porodnišnici. Vsaj ena pozitivna stvar pa je, da boš verjetno do nedelje že čisto prava mamica s svojim Marcelom v rokah. Probaj se bolj osredotočit na to misel. Ravno danes je šla rodit ena znanka, ki je imela rok prav tako kot ti 15.. Vsem se nekam vleče vidim. Drži se in poročaj. Pa dragi naj te cerklja.

Nalin tvoj user posted image  pa ne da miru. Si prava nočna ptica kaj, pri vseh teh bolečinah? Grozne sanje so pa očitno običajne al kako?!
Jaz pravim: naj se že odločijo in pridejo. Kaj ne vidijo kako smo neučakaneuser posted image

Vse bo še u redu za vse nas.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 16:59:23   
soncek&luna
joj udb, jaz bi ga kar na guser posted image user posted image .... vse bo ok, v to sem prepricana user posted image

nalin, si pa res boga... zdej je pa res ze cas, da te zan resi teh muk... bom drzala pesti, da bo cimprej...

cmokec tudi tebi zelim, da bo cimprej, sicer pa imava jutri obe rok user posted image ... v kar dvomim, da bo pri meni kaj, ker se nic ne dogaja... sem pa prisla do enega zakljucka pri mojem user posted image ... mali je ze zdaj cist po fotru... nekaj obljublja in nakazuje pol pa, ko treba pa nic user posted image ... madonca kaj sele bo user posted image

v glavnem vsem nam zelim, da bi lahko cimprej strrucke nase objele user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   [Brisano sporočilo]
20.10.2005 17:02:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uma)
  Neposredna povezava do sporočila: 430
   [Brisano sporočilo]
20.10.2005 17:04:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 17:10:21   
Udb
nalin, jaz bi se šla pa skor že stavit, da si ti šla rodit! ;))))))))

Sem se mal pomirila - objemčki delajo čudeže! user posted image

Drugače se mi pa zdi,da se neki dogaja -špika me v nožnici, pa križ me je začel bolet. Izcedek je izginil, so ga pa zamenjale grudice rjavkaste sluzi (čep?). V glavnem - BO! Sedaj se itak lahko tolažim, da če prej ne pa v nedeljo ZIHER! Pa še god mam jutri - bom dobila super darilo! Unikat! user posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   [Brisano sporočilo]
20.10.2005 17:12:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 17:26:16   
nana 27
Udd, tale tvoj ginekolog je pa res grozen user posted image , da te takole straši in ti nič ne razloži. Verjetno te je za NS spraševal, ker je takrat najbolj natančno določiti starost ploda. S teboj in Marcelom bo vse v redu! Še malo pa ga boš k sebi stisnila user posted image  Držim pesti, da te čimprej preseneti. Nalin, ne skrbi zaradi sanj, ker je to normalno. Zagotovo boš najboljša mamica na svetu. Si že zdaj, ker se Žan tako upira priti na svet, ker mu je v njegovem "domeku" tako dobro. Veš, tudi jaz mislim, da če bom čez dan aktivna in šla pozno spat, da bom imela kaj od spanca, ampak ne...boli me vse, špika v nožnici, obiski stranišča in še sogovornika nimam, ker moj user posted image  sladko spi in se ne pusti motit. Najbolj trapasta pa se zdim sebi, ko ob 3h do 4h ali še dalj gledam posnetke Bar-ovcev user posted image , ki jih v živo vrtijo na POP-tv ravno v tem času. Nato grem spat in pridno potegnem do 9h ali 10h. Drugače pa sporočam, da so piškotki uspeli. Samo še jedci morajo iz službe priti user posted image  

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 17:30:46   
soncek&luna
nalin, noga je na sreco popustila... ce sem predolgo na nogah, me sicer se mal boli ampak v primerjavi s tem kar je bilo, je to macji kaselj...

imam pa jutri CTG v porodnisnici in upam, da mi bodo kaj vec povedali...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   [Brisano sporočilo]
20.10.2005 17:46:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 17:52:28   
cmokec
Jaz pa mislim, da nas/vas bo jutri na tej strani že nekaj manjkalo. A sem en kronični optimist. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mislim, da bosta to dve osebi. Ima katera tudi kake slutnje?user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   [Brisano sporočilo]
20.10.2005 17:54:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 18:18:15   
india
Punce moje, tako kot vas berem, vam iskreno želim, da bi jutri tukaj vladala tišina, sem pa po svojih izkušnjah skoraj 100%, da Udb res ne bo tu...pa morda še katerauser posted image .
Zdaj sem pa res prav zadovoljna, da pri nobenem nisem tako dolgo čakala, vsem se je mudilo prej ven, ali pa kar na rok. Pa tazadnji dnevi so mi tako hitro minevali in ful energije za delo sem imela.
Vsem skupaj vam držimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 18:36:35   
beli
Hoj, vsem.
Jaz se zelo redko oglasim, kajti imam še vedno delavce doma in se na internet sploh nimam časa spomnit, zato me niti ne pogrešate.
 Čestitke vsem, ki že imate svoje sončke v naročju. Tudi midva z dragim otročička že nestrpno pričakujeva.
Rok sem imela včeraj, pa ni nobenih znakov. Sicer že dva dni kar dobro spim- v primerjavi s celim 9.mesecem, pa tudi zgaga me že dva dni ne muči. Morda pa so le to znaki, da se nekaj pripravlja. Vsak dan se sprašujem kakšen bo občutek in kdaj se naj sploh odpravim v bolnico, da ne bo prehitro. Dragi je že zelo napet in ravno sedaj ima največ dela v službi, ko bi želela, da se mi posveča in naju carta. Hja, kaj češ, ne moreš pač vsega imeti, kar si želiš. Se pa veselim zime, ko dragi ne bo toliko delal in bomo uživali doma na toplem ob kaminu. Zadnje dneve se je spravil zidat kamin. Uf, moški. Čakajo, da že voda v grlo teče. Se mi zdi, da dete kar čuti, da smo imeli še doma tak nered in še ni imelo volje pokukati nas svet. Zdaj sploh ne vem o katerem spolu naj govorim, ker mi je ginekolog enkrat rekel, da bo fantek, drugič, da bo punčka. Kar bo, pač bo, samo, da bo zdrav otročiček in živahen.
Držim pesti za vse, ki čakate, da bo vse v najlepšem redu, vi pa držite zame. Skupaj nam bo lažje.

Lepe pozdravčke.

Se javim, ko bo otročiček privekal na svet oziroma, ko bom prišla domov in takrat pošljem tudi kakšno sliko- če bom znala. Vas bom še morala vprašati kako.

Objemček

Beli

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   [Brisano sporočilo]
20.10.2005 19:02:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu beli)
  Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 19:57:44   
chips
Dober večer!
Kako smo čudne ,na začetku smo bile čisto presrečne ko smo zanosile,in da bomo mamice.Zdaj pa kr jamramo.Jutri imam pregled upam da bo G. povedal kaj pametnega!!
Mojauser posted image se danes čisto počasi premika,ta kot bi me božala.Spodaj pri jajčniku mi čisto na rahlo trka.Nevem a jo kolca ali kaj??
V nožnici me danes tako trga in trebuh me full boli.Še ˝lulat˝grem glih komi,ker me tako krč drži da brezveze.
Upam da bom to noč kaj spala,zadnje čase sploh ne morem spati potem pa gledam tv.
Uživajte.


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: oktober je naš mesec
21.10.2005 5:09:30   
bogi
Zivjo!!!
vidim, da nisem sama v svoji nestrpnosti - moj rok je bil vceraj pa se se nic ni dogaja...samo cakam in poslusam samo sebe . Kar se tice PDP - meni so na nuhalni rekli, da bo se en teden prej. Ko sem vprasala svojega G. je rekel, da je po zadnji menstruacji najbolj natancno, ker nuhalna ne uposteva genetskih dejavnikov...no ja. Ja pa cakanje  grozno.
Polna luna pa je pa tudi laz

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: oktober je naš mesec
21.10.2005 8:46:38   
Udb
Jutro!  Sm tolk da se nahitro oglasim. Sem še tukaj! user posted image user posted image user posted image  

Dogajanje se je ustavilo, popadkov ni več, v glavnem po starem! ;)) Zgleda da bo G zgubil stavo in bomo rodili v nedeljo! user posted image

Imam pa danes god zato vsaki en košček user posted image  in eno user posted image .


(odgovor članu bogi)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: oktober je naš mesec
21.10.2005 8:59:07   
soncek&luna
jutro punce... jaz tudi se tukaj user posted image ....ponoci me je spet trebuh bolel kot pri menstri.. pa medenica me je bolela user posted image ... popadkov nic user posted image  (sicer pa sta moja mami in sestra reli, da pri nobenem nista imeli popadkov in da jima je najprej voda odtekla-bo tudi pri meni tako? user posted image )... se pa user posted image  danes odkar sem vstala se ni nic premaknil...ravnokar me je nezno brcnil...
cez slabe pol ure se odpravljam v porodnisnico na CTG, bomo videli, kaj bo ...

udb, hvala za tortico, to je kar sem zdajle rabila user posted image  in vse najboljse za god


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: oktober je naš mesec
21.10.2005 9:37:54   
bogi
Vse najboljse. user posted image ..pa naj bo cakanja cimprej konec (to pa zelim tudi zase, ceprav nimam rosjtega dne)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: oktober je naš mesec
21.10.2005 10:12:52   
žlička
udb čestitke za god!!!! dan se je šele začel, tko da mogoče te tvoj Marcel lahko še preseneti....

joj a je ša katera tko slabe volje, mal depresivna, tako grdo zamorjeno vreme, pa neučakanost (čeprav imam rok šele naslednji teden, ampak vseeno),  joj upam da me mine....bom šla kej spečt, da mi bo čas hitreje minil

želim vam lep dan, čeprav je vreme bolj turobno

sonček...tudi moj bolj malo brca...od zjutraj do zdele sem naštela ene 4 brce...a se vam zdi to premalo???user posted image

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu bogi)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: oktober je naš mesec
21.10.2005 10:17:35   
AKŠ
jutro...evo še mene malo...še vedno v enem kosu user posted image

komi čakam da grem rodit....

sem pa bila včeraj spet na CTG-ju, pa še amnio so mi naredil in ugotovil, da je plodovnica še vsa in da je čist čista - pol verjetno še kr ne bo nič.....šment. Sem pa zarad pregleda mal zakrvavela in še danes mam izcedek - a se je kateri zgodilo isto?

jutri pa spet na pregled - bomo videli, če se je v dveh dneh kaj spremenilo....

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: oktober je naš mesec
21.10.2005 10:18:10   
nana 27
Dobro jutro!  Tudi mene skrbi...tako malo brca user posted image  Če se bo tako nadaljevalo, bom šla popoldne v porodnišnico zatežit. Mogoče pa samo vreme vpliva na njegovo razpoloženje -  UPAM! Ali zase mogoče veste, kateri dan v tednu ste se rodile? Jaz sem se v petek popoldne in ker je danes petek, optimistično upam, da se kaj zgodi user posted image user posted image user posted image  Vsem lep dan!

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: oktober je naš mesec
21.10.2005 10:19:57   
nana 27
AKŠ,krvavenje je baje normalno user posted image  tako da nič skrbet. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?