|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
19.10.2005 17:11:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 401
   [Brisano sporočilo]
19.10.2005 17:15:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: oktober je naš mesec
19.10.2005 17:31:50   
Udb
Punce, mene je pa zdaj ratalo strah - pa ne vem točno česa! Al tega da bi blo z  otročkom kaj narobe, z mano kaj narobe,.... ne vem! V glavnem taka panika me je zagrabila, da ne morem verjeti!!user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: oktober je naš mesec
19.10.2005 17:40:55   
soncek&luna
udb, ne sekiraj se... ce user posted image  cutis, potem je vse uredu z njim, pa s tabo tudi... tudi mene se je polotil strah, ker ga nisem vec tko pogosto cutila kot prej, pa sem sla v porodnisnico vceraj in so mi naredil CTG in me pomirili...

se pa pri meni drugace nic posebnega ne dogaja... zjutraj sem se zbudila ze ob 5-tih s prebavnimi motnjami in v bistvu jih imam ze ves dan... karkoli pojem, gre hitro ven user posted image ...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   [Brisano sporočilo]
19.10.2005 18:20:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: oktober je naš mesec
19.10.2005 18:48:58   
cmokec
A katero boli glava? Mene že ene tri dni boli popoldne in zvečer, pa sumim mojo sitnobo in neučakanost. Kako je z vami?

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: oktober je naš mesec
19.10.2005 18:52:59   
uma
Hojla!
Kira čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image .
Druge vidim še vedno nestrpne. Boga Udb, te pa res matra ta tvoj Marcel. Saj bo boš vidla. Ko boš najmanj pričakovala te bo presenetil. Kar naenkrat se bo vsem začelo dogajat. Kokr se je na začetku. Zdaj pa malo zatišja.
Pri meni danes spet vse isto- bolečine ala lažni popadki. Sem ga pa malo umirila z palačinkami z nutello. Mnjami.
Dvakrat pa se mi je nekaj ulilo spodaj, ampak tako bolj malo. Nisem pa čutila tako da lahko kaj uhaja. No, bomo videli dalje.
Jutri pride omara za kopalnico in končno bom pripravila in pospravila še cunjice in bom imela tudi previjalno za malega. In to je to. Samo še porodnišnico čakam. Moj kar potrebščine za v porodnišnico zame v avtu okoli vozi. Da ne bi bilo potrebno meni še posebno za to domov vračat. Zdaj sem namreč cele dneve doma pri staršim, če me kaj zagrabi ko je on v službi. OOOOOHHHH, želje....user posted image

Uma 38t4d


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: oktober je naš mesec
19.10.2005 18:53:38   
soncek&luna
cmokec. mene glava po malem boli ze kake dva tedna... se tudi zbudim z glavobolom....
ravn vceraj me je sestra v porodnisnici sprasevala, ce me kaj mocno glava boli... baje te ne sme prevec bolet... mi je tut G rekel, da ce me bo prevec bolela, da naj kar pridem se pokazat... kaj to pomeni, pozabila vprasat user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: oktober je naš mesec
19.10.2005 20:38:13   
chips
Punce jst sem pa tako prehlajena,komaj diham čez nos.Joj kako bom kaj dihala v porodni če se ne bom pozdravila.Pijem veliko čaja,počivam,...
Mojauser posted image čez dan bolj počiva zdaj ko bi pa jaz mogla it počivat je pa ona začela mihat,pa to kr fejst.Se tak zažene v rebra da me prav zaboli in v trebuh da se prav čutijo nogice!!!Komaj čakam da bi+o petek da grem na pregled ,da izvem če je vse v redu!!Upam da bo user posted image počakala do ptka.Sicer mojuser posted image pravi da bom rodila  jutri aliv petek,nevem zakaj ima tak občutek??
Pravijo da se mi je trebuh spustil kr fajn dol,spodaj me fejst trga,3 dni že mam drisko sem skoz na wc-ju.To nekaj pomeni ...Kaj pa???



_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   [Brisano sporočilo]
19.10.2005 23:58:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 9:58:54   
Udb
Dan!

Moja panika se veča! Celo noč se mi je sanjalo o smrti, truplih in podobnih traparijah! Mislim, da je najhujše to, da sem celo nosečnost odklanjala vsako možnost na CR, ker sem bila prepruičana, da bo šlo vse ok. Zdaj pa ne vem in sem čisto panična! Pa ponavadi nisem!!!!!!!!!!! To je najhujše!! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 10:29:36   
soncek&luna
ufff kaksno turobno jutro...

udb nikar se ne sekiraj prevec.... sej bo vse ok bos videla user posted image ....sanje o smrti pa niso nic slabega...

tudi mene malce skrbi, ker nic ne cutim... oz. nimam nobenih popadkov user posted image ... vceraj zvecer in ponoci me je sicer trebuh bolel kot pri menstruaciji, sam to je pa tudi vse...v bistvu me se zdaj boli... jutri pa imam rok...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 10:43:07   
cmokec
Dobro jutro tudi on naju.

Jaz sem bila še včeraj prepričana, da ne grem več v svojo posteljo spat. Ppopoldne je bil en tak čuden filing. Ponoči, okoli polnoči pa se je začelo otrdevanje trebuha, močno špikanje v nožnici, pa brcal in telovadil je, kot za stavo. Se mi je zdelo, da bo kaj ven pogledal. Na WC sem šla na pol ure. Še na kavč se nisem upala vsesti, če bi mi ravno voda odtekla. In tako sem hodila gor pa dol po dnevni do 3.00 zjutraj, ko sem bila že tako zaspana, da nisem mogla več. Pikec se je malo umiril in sem kot angelček spala do 9.00. user posted image

Mi je pa lažje, ker moram jutri pridet na pregled na tešče in sumim, da me bodo obdržali. Če sem že v ponedeljek imela mlečno vodo, je sedaj sigurno že zelo zrela, ker to gre pa hitro.

user posted image  Udb user posted image , vse tvoje sanje in strahovi so rezultat tvoje neučakanosti, kar je v tvojem primeru razumljivo. Nisi edina, ki pomisli tudi, če bo z otročkom kaj narobe. Jaz na to pomislim parkrat dnevno in probam misli preusmerit kam drugam. to je normalno, da te skrbi. A če bi bilo kaj narobe, bi pri CTG ali UZ že pokazalo. Vsaj jaz si tako pravim, pa je malo lažje. Drugače je pa normalno roditi na rok +/- 14 dni. Vsaj tako pravijo, čeprav vem, da ti to ni tolažba. Jaz sem prvič rodila 6 dni čez rok, pa se mi dan prej ni še čisto nič dogajalo.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 12:20:23   
žužu
evo punce, da se vam malo javim na hitro. mi smo že doma, 11.10. se je rodil naš fantek, velik 55cm in težak 4kg!
oba sva zdrava in najsrečnejša!!! punce, držim pestio za vse vas, da boste kmalu na istem!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 12:30:01   
soncek&luna
zuzu user posted image user posted image user posted image user posted image  in prijetno cartanje

ste pa oktobrcice moje cedalje bolj tiho.....a katera ve kaj je z jadore? zdej se pa ze dolgo ni javila...


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 12:39:10   
nana 27
ČESTITKE!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Živjo, oktobrke! Ali ste šle že vse rodit? user posted image  Verjetno je za takšno razpoloženje kriv turoben dan. Meni se čisto nič ne da. Ponoči me špika v nožnici in buši mi otrdeva, kar je normalno. Vsak dan se mi zdi, da moram čimveč oprati in to sproti, če me kaj prehiti, da ne bo mojemu treba prat. Zdele bom šla piškote pečt, da se malo zamotim. Udb, mislim, da so takšne sanje povsem normalne za zadnji mesec. Tudi mene skrbi, kako se bo vse skupaj odvilo in ali bo mali zdrav. Zmeraj se zamotim s kakšnimi lepšimi mislimi. Odprem omarico s cunjami in pobožam, kakšen mehek kompletek - tako že komaj čakam, da ga bom cartala. Ali je res to, da špikanje pomeni, da se počasi odpiraš in da je to dober znak za porod, ki naj bi bil hitrejši? Držim pesti, da je res kaj na tem. Drugače pa že nekaj dni pogrešam nekaj oktobrčic - AKŠ, Žlička, Jadore...Ali so šle že rodit? Mogoče že cartajo male navihančke user posted image  Lep dan vsem!

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 12:44:12   
žlička
da se javim se jaz....se vedno v enem kosuuser posted image  no ja imam se 8 dni

ha ha ha nana, jaz sem jih v torek pekla, pa sem rekla če me zgrabi za rodit, jih bom pa kar sabo v porodno nesla, da bomo oz. bojo malo se posladkaliuser posted image

udb....ravno vceraj v soli nam je rekla babica da ce rodis cez rok da je zelo zoprno ker se ves zivcen in cakas in razmisljas, najbolje da te malo preseneti in prehiti za kakšen dan

v torek na CTG-ju nič od nič, tudi v meni se nič ne dogaja, se pa pogovarjam z mojo bebico in jo hecam naj ze pride enkrat ven, da ga spoznamuser posted image

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 13:06:42   
Udb
Smo pa hecne - jaz sem piškote pekla včeraj, danes sem jih pa skupaj sestavljala! user posted image user posted image user posted image


Dejte držat pesti zame - mam ob 14-ih pregled v porodnišnici!!!user posted image

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 13:17:38   
žlička
čestitke Aleksandrin in pa žužu!!!!user posted image user posted image

udb, bomo držale pesti.....smo pa me pekačiče piškotkov in nestrpne v pričakovanjuuser posted image

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 13:52:02   
cmokec
Žužu, čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

Udb user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 14:50:19   
uma
Čestitam Žužuuser posted image user posted image user posted image user posted image
Udb, držim pesti zate. Si res že boga in potem še take sanje. Definitivno  ni prijetno. Ampak zdržat je treba in lepo misliti. Kar je pa včasih težko seveda.
Vidim, da ste zelo pridne s piškotki. Jaz pa nič ne pečem. Bom pa glihkar začela, ker sem danes tud vsa neki nervozna in me tud skos na wc daje.
Pa še omare ne dobim in sploh ne vem kdaj pride. Tako da cunjic nimam še nič poštimanih zaprav in bom glih kar user posted image user posted image user posted image
Sam mali lahko kar pride. ČE bom skos govorila naj samo še to počaka bom glih enkrat decembra rodilauser posted image user posted image user posted image
Drugače pa vse po starem: boli, pa ne boli in tako cel dan. Danes je pa še posebej turoben. Mal sončka vam pošiljam.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 15:24:29   
Udb
Prišla domov!! In to do konca živčna in jezna!!

oK! Najprej CTG - popadkov = 0, ful je brcal.
sledi pogovor z dohtarjem, potem me je pregledal (če lahko komentiram je bil ful grob). In je izjavil, da sem 2 cm odprta (napredek) in da on močno dvomi, da bo to še dolgo. Potem mi je naredil še ultrazvok. In vse kar je v 3 minutah rekel je bilo, da je plodovnice še zadovoljivo. Ful je grdo gledal (tako normalno gleda) in bil tiho. In potem kar naenkrat prijavi - a na nuhalni ste bila? Jn jaz rečem - ja! In potem nadaljuje z UZ! HALO?!?!?! Zakaj je to vprašal????? A je kaj narobe??????? Nobene besedice. No potem sem se oblekla, on je tam neki pisal (mere so itak kar nekaj - nekaj majhno, nekaj veliko - v glavnem bolj da ne začnem o tem premišljevat). In potem jaz vprašam - a je vse OK? In je neki zamomoljal v odgovor. Sem ga še enkrat vprašala in je izjavil nekaj takega, da je otrok pripravljen in da če uspem počakat do nedelje, naj pridem in me bodo sprejeli in bomo rodil! In da on dvomi, da bom uspela do nedelje počakat!!!
Ampak še zdaj ne vem, a je z otrokom vse OK, kaj je tisto neumesno vprašanje pomenilo (a je videl kaj nenormalnega??), a me naj skrbi????? Pa še zdaj mam tak krvav izcedek - je bil res grob!!

No, napredek je ta, da sem odprta in da po njegovem ne bom dočakala nedelje v enem kosu!!

Ne vem al naj bom zadovoljna, prestrašena al jezna!!

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 15:25:28   
cmokec
Nalin, kje si? user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 15:28:36   
cmokec
Udb, po pregledu je normalno, da malo krvaviš. Mene so na to opozorili. Pa tudi pregled spodaj zna malo pospešoto vse skupaj. Res, ti želim, da se čimpreje srečaš s svojim dojenčkom. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: oktober je naš mesec
20.10.2005 15:33:00   
Udb
cmoki, saj vem - ampak v ponedeljek nisem nič, ko mej e moja G pregledala - je ful nežna! Zato mi je pa zdaj glupo!!

Zakaj misliš, da je vprašal tisto za nuhalno? Misliš, da je bilo to kar toako, al da mu je bilo kaj sumljivo??????????

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?