|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JANUARČICE
15.10.2005 12:41:13   
Lumpi
Denar ti nakažejo na račun. Lakho pa ga porabiš za kar hočeš. Ni važno, kje, kdaj in zakaj.

(odgovor članu uniq)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: JANUARČICE
16.10.2005 10:37:09   
AlenkaIST
No pozdravljene!
Ta teden sem malo zabušavala, ker je bil user posted image  bolan pa sem mogla za njega skrbet. No, skuhala sem čaj pol sem pa še sama poležavala. Pa je še en teden naokoli.
V četrtek sem imela pregled in je bilo vse v najlepšem redu. Izvedela pa sem, da me v 32.tednu čaka še en UZuser posted image user posted image .  Jupi!!!

In kako ste ostale? Ponoči pa tudi jaz ne morem spati. No, nekaj noči se premetavam pol pa eno spim kot za šalo. Vstanem samo, da grem na WC in že spet spim.

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: JANUARČICE
16.10.2005 10:48:10   
tinkamiška
Hojla!

Jst sem imela UZ zdej v 29t, 14.11. imam samo pregled, potem pa menda spet sledi UZuser posted image user posted image user posted image

Še zmeraj imamo dobro obdobje kar se spanja tiče, tako, da pridno spančkamuser posted image

Danes grem v MB, a mogoče veš Alenka, do kdaj je tam odprt H&M?

LP,
Tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu AlenkaIST)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: JANUARČICE
16.10.2005 12:31:25   
AlenkaIST
Pojma nimam. Še za našega v Lj ne vem.

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: JANUARČICE
16.10.2005 21:17:42   
LE&TA
V 30t nas vse čaka še UZ rasti! Tud jst ga komej čakam. Sploh pa komej čakam da minejo še 3 tedni do pregleda, ker sm na bolniški in moram počivat. Moram G še par stvari vprašat. pa počasi gre ker nikamor ne grem, je treba pač počivat, da ne bo dete prej pršlo na svet! Sem pa stalno na WCju!

Vsem dober začetek delovnega tedna, jutri se boste pa kej oglasle januarčice, ne?

Nočko!

(odgovor članu AlenkaIST)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: JANUARČICE
17.10.2005 7:26:50   
baklica
Dobro jutro user posted image januarčice !

Evo pa je vikend mino, spet v službi (tokrat po prostem vikendu). Jaz upam, da ste se naužile sončka, ki ga ponujajo ti pravljični jesenski dnevi.
Mi smo šli včeraj z našim sončkom pa konjičkom na špancir na sosedov travnik in uživali sto na uro. user posted image

Lep pozdravček vsem skupaj.

Lučka
user posted image

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: JANUARČICE
17.10.2005 12:36:56   
Nannn
Dannnnn  user posted image

No kje ste nosecke danes?Vikend je bil res zelo sonckast in sem se odpravila z necakoma in mojim user posted image   nabirat kostanj  user posted image  sem pa spala zelo slabo in me je cez vikend nekaj dol tiscalo in ne vem kaj je to user posted image  sem imela na momente kot da me tisci na veliko potrebo ampak ko sem sla ni bilo nic...in me je na momente nekaj zvijalo user posted image  imam pa obcutek da so bili lazni popadki... ampak ce se bo nadaljevalo bom poklicala mojo G naj me pregleda...

Lep soncen dan

Nannn user posted image  

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: JANUARČICE
17.10.2005 13:29:05   
pikica*
Ojla punce!

Pa je vikend spet mimo. Bil je ravno prav aktiven. Z user posted image  sva si v soboto privoščila en krajši izlet, ki je resnično pasal. Morala sva izkoristit sončno vreme in reklamni avto, ki sva ga dobila v uporabo za čez vikenduser posted image . Privoščila sva si en konkreten sprehod (eno uro hoje) po katerem so me zopet bolele medenične vezi, ampak je bilo za zdržat. Nedelja je bila tudi bolj na izi, tako da je magistrska spet počivala. Danes pa se je začel nov delovni teden in to s konkretnim tempom. Misli, da bo kar naenkrat tu petek.

Naše dete pridno brca in ravno včeraj je bil user posted image  kar šokiran, ko je imel roko na mojem trebuhu in čutil brce. Mala je imela res pravi maraton in ga je ornk "nabutala"user posted image . Jutri imam zopet pregled, ampak mislim, da ne bo nič UZ, ker ga bom imela pri g., ki nadomešča mojo. Zato sklepam, da bo vse precej rutinsko. Imam pa potem čez tri tedne že spet pregled pri moji in upam, da bo takrat kaj bolj konkretnega.

S spanjem imam pa tudi jaz nekaj težav. Ponoči se zbudim in ne morem več zaspat. Danes sem se tako zbudila ob treh in bila čisto budna. Bi kar vstalauser posted image , ampak je bilo zjutraj treba iti v službo in bi me verjetno takrat zvilo. Nočnih sprehodov na wc zaenkrat še nimam. Vsaj touser posted image .

Uživajte v lepem sončnem jesenskem dnevu. Ga je škoda za sedenje doma.

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: JANUARČICE
17.10.2005 14:18:03   
Anonimen
Ojla

Da se še jaz malo oglasim. Vikend je res bil lep. No, pri nas je bila sobota malo bolj čudna, saj sonce ni bilo tisto ta pravo. Sicer pa smo v soboto malo praznovali rojstni dan, v nedeljo popoldne pa je žal bilo treba v službo. Se mi ni nič dalo in hvala bogu, da sta do konca meseca še dobra dva tedna. Potem bomo pa doma.
Tudi naš user posted image  veselo brca in včasih me kar dobro zbrca. Je pa zelo navihan/a. Kadar koli da  user posted image  roko na moj trebuh, se user posted image  potuhne in neha brcati. Tako, da user posted image  sploh še ni dobro začutil najinega user posted image  . Pa se zato nič ne sekira.
Imam pa naslednji teden še en UZ v Ljubljani in komaj čakam, ker vem, da bom lahko ponovno videla našega navihanca/ko.

Uživajte

(odgovor članu pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: JANUARČICE
17.10.2005 14:59:55   
LE&TA
Nannn, tudi mene na momente ful spodaj tišči, ampak spredaj, in to kadar sem preveč na nogah, tko da tud skuhat kosilo je treba na hitro al pa vmes mal počivat. Sej drgač sem pridna in res počivam, sem se kar navadla. A je res možno da so to že lažni popadki, tko zgodej? Mi je pa rekla ena kolegica da je njo tko tiščalo v 36 tednu in so bli to popadki!! Me je kar strah ratalo, zdej bom še bolj počivala.
Dans me je user posted image  peljal v trgovino, da sva mal stvari nabavla, tko da za ta teden je dost. Zdej pa sam še kavč, pojstla in RR. Pa mal sem bušija sončku prej nastavla, malo vitamina D!

kje ste pa ostale, a še delate?

Lep dan!user posted image

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: JANUARČICE
17.10.2005 15:52:27   
Nannn
Jest sem slisala da so to lazni popadki in da je to normalno  user posted image   ce bi me pa kar skoz nekaj bolelo in dol tiscalo pa so tapravi...saj tako jest razumem....itak pa se sama ne vem a je to lazni popadek al kaj me daje...sem razmisljala saj v bistvu sploh ne vem kako izlgeda vse skupaj...

LE&TA ti samo lepo pocivaj in bo vse v redu  user posted image

LP Nannn user posted image

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: JANUARČICE
18.10.2005 8:45:02   
AlenkaIST
Doooobro jutrooooo!
Kje pa ste zaspanke? Mene tako glava boliuser posted image

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: JANUARČICE
18.10.2005 8:52:27   
baklica
Dobro jutro!

Sončno in mrzlo, da komaj verjameš. Jest sem imela zjutraj led na sprednji šipi, brrr. Sicer pa že veselo na delu. Komaj čakam, da je zjutraj ura šest, da se lahko speljem iz postelje.

Lep pozdrav, šefica na obzorju! user posted image

(odgovor članu AlenkaIST)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: JANUARČICE
18.10.2005 9:00:19   
Nyah*
Dobro jutrouser posted image user posted image !

Meni se pa vrtiii, slabo mi je ze od petka, glava me boli, joooooooojuser posted image , sploh ne vem kaj naj.

Se dobro, da imam naslednji torek pregled, po mojem imam kri se slabso, kot sem jo imela doslej, pa se sirup jemljem, pa ni nic bolje. A ima se kera take tezave??  Kaj ce ne popravim zeleza do pregleda?

Vedno mocnejsi feeling imam, da ne bom delala do decembra, kot sem pricakovala in upala. user posted image

Kako ste ostale? Upam, da bolje kot jaz!!!

(odgovor članu AlenkaIST)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: JANUARČICE
18.10.2005 9:07:34   
Lumpi
Dobro jutro!!

Jaz mam tud slabo kri, je na vsakem pregledu slabša.

Drugače sem pa bolj skabe volje. Sem imela včerej otroka pri zsravniku, ga je bolel trebuh, pa imel je vročino. Zdravnica ni bila sigurna, ali je šlo mogoče za slepič. Glede na to, da mi ni odobrila staleža, sem do 11 v službi, otrok pa v vrtcu (vročina mu je po 2 urah popustila). Upam, da je v vtrcu vse vredu. Sej pomoje je, drugače bi me klicali.

Sem pa še vedno na dieti (brez čokolade in bonbonov).

LP

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: JANUARČICE
18.10.2005 9:17:25   
Anonimen
Dobro jutro tudi z moje strani. Res je danes mrzlo jutro. Vidim, da vas pestijo težave s slabo krvjo. Meni je moja g. do sedaj samo enkrat vpisala v materinsko Hgm, in sicer tam v 15. oz. 16. tednu, in takrat je bil 134. Upam le, da je vse v redu. Res pa je, da nimam nobenih težav z vrtoglavico in slabostmi kot ve. Čudim se pa res lahko, da je takšen rezultat, saj mi ne paše nobena hrana. Kaj šele, da bi pojedla na kg sadja in zelenjave. V bistvu se moram prav prisilit, da pojem nekaj sadja. Mi bolj dišijo sirni namazi in mleko. user posted image

Lepo se imejte in upam, da se težave kmalu poslovijo

(odgovor članu Lumpi)
  Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: JANUARČICE
18.10.2005 9:29:45   
renan
Dobro jutro januarčice!

Komaj sem uspela vse prebrat, kar sem zamudila... Tudi mene tarejo podobne težave kot vas. Na srečo se je zgaga malo umirila, ali sem se pa že navadila. Dol me tišči še vedno samo, ko sem preveč na nogah...Sem pa opazila, da sem čedalje bolj lena in ne vem, kako bom počistila celo stanovanje, ko ga bova do konca preuredila. Upam, da najdem koga za pomagat...Slabo  spim predvsem zato, ker se matrava v dnevni na kavču, ker še spalnica ni končana..
Edino eno težavo imam, ki je ni nobena omenila. Večkrat mi otrne desna noga. Čuden občutek...Kot, da izgubim kontrolo nad njo..Mogoče mi moj user posted image na kakšen živec pritisne ali kaj...Moram omeniti gin..
Tu je tudi mrzlo ko user posted image . Bom počakala, da pride sonce višje in šele potem šla ven, saj ne morem nobene jakne zapeti čez trebuhuser posted image

Lep dan vsemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: JANUARČICE
18.10.2005 9:47:25   
Nyah*
Vidim, da nisem edina, ki ima tezave!

Hubabuba, ali ti kaj recejo, ker imas vsakic slabsko kri? jaz sem imela nazadnje 105, kar je baje zelo slabo, pa se bojim, da bo se slabse. Ali ti kaj tezijo zato? Se bojim, da bi zato, ker se mi vrti (se vozim vsak dan), doma ostalauser posted image . Ceprav kaksen dan bi se mi prilegel, da malo pocijem pa kaj postorim doma. Sem opazila, da ko sem prosta, med vikendom, ko pocivam in uzivam, je boljeuser posted image , ko pa delam in sem utrujena, pa komaj na nogah stojim, se mi vrti, da nikamor ne upam samauser posted image .

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: JANUARČICE
18.10.2005 10:10:09   
Lumpi
Sem imela prejšnji mesec 116, 1 teden kasneje 113, prejšnji teden pa 112. Rekla ni nič, dala mi je samo tablete.
Kar se pa tiče dela, se pa jaz sigurno nebi matrala, da bi hodila v službo in delala "pod prisilo".
Ko sem delala po 8 ur, me je vsak dan bolela glava, sedaj pa tega ni več (4ure/dan).
Se mi ne zdi vredno, da se nosečnice matramo na delu in mislimo na službo in ne na nas in naše otročičke.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: JANUARČICE
18.10.2005 10:29:12   
Nyah*
Imas cisto prav, mi je tudi moj user posted image  rekel, da sem malo sebicna, da je to tudi njegov user posted image  in naj mislim nanj, ce mi je zase vseeno. pa saj mi ni, samo sem clovek, ki ni bil nikoli na bolniski, vedno sem tudi bolna hodila delat, sedaj mi je pa grozno ostat doma, ne vem, pa se za moje pikce v razredu mi je zal pa touser posted image .

Ampak moj user posted image  je na prvem mestu in mu sigurno ne bi rada skodila, tako da, ce bo treba, bom doma.

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: JANUARČICE
18.10.2005 10:32:20   
Nannn
Hojlaaaa

Ja vidim da imamo kar podobne tezave...nazadnje sem dala kri za zelezo junija mesca tako da sedaj ko imam 07.11. pregled me zanima kaj bo...meni pa se na momente zamasijo usesa in imam obcutek kot da imam nizek pritisk...mogoce je tudi znak za slabokrvnost...jest sem spet slabo spala in sedaj komaj zivim v sluzbi...vidim da pocasi prihaja cas ko bom mogla oditi iz sluzbe in se posloviti za eno leto user posted image  vedno bolj tezko vztajam bolj tezko zdrzim vsak dan do 16 30 sedeti za racunalnikom user posted image in ze odstevam kdaj bo moj dan D ...

LP Nannn user posted image

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: JANUARČICE
18.10.2005 10:32:57   
uniq
Dan punce,
imam že pregled za sabo in vse kaže da je vse uredu....povedala sm za bolečine med nogami in v križu pa je normalno. Ko me je vprašala če mi kej dol tišči sm rekla občasno in fok sm bila na mizi za UZ. Komentirala ni nič le obrnil se je in so zej nogice zgoraj....še vedno ostajam doma. 2.11. morem po inekcijo v Kranj mislim da zato k sm Rh neg. 25.10 dajemo kri za tokso.....moj je pa hud k ne grem nazaj delat.
Renan tudi meni občasno d noga mrtvi...ali pa me radi zagrabijo krči v d podplat.
Za nakupe še vedno čakam....dečko si ne vzame časa....kao nima časa. V resnici pa mu ni v interesu. Tko da moja sedanja nosečnost je psihično na psu...mal smo meli doma pestro , dečko me ne upošteva preveč. Full se spremenil in mu ni mar za bebico...čeprav prav da se bo kasneje zih navezal nanj, a ne zaveda se da ga sedaj tudi potrebujem pa ga nikjer ni in svojo pozornost posveča svojim prijateljicam. Jest pa po cel dan sama in psihično na dnu....huh..mal sm mogla pojamrat se mal bolje počutim....
Aja sem v 26 t in zredila se za +4 kg...
Punce pazite nase....in pa s tem pazite na svoje bebice....lp

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: JANUARČICE
18.10.2005 10:40:09   
Nannn
uniq mi je zelo zal zate user posted image user posted image user posted image  ko berem tvoj post...ti se posveti svoji bebici in tolazi se z njo in pogovarjaj....verjemi da ti bo bolje in vso energijo preusmeri na njo...in verjemi pocutila se bos bolje user posted image


Srecno user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uniq)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: JANUARČICE
18.10.2005 10:45:08   
baklica
Renan nisi ednina z otrplo desno nogo!
Tud meni se občasno dogaja in imam občutek, kot da bi se živc zataknil (vsaj po moje tako občutiš). Sploh če prej malo hodim, pa potem kje obstojim.
Nekaj časa sem krivila našga sončka, ker ga vedno z desno roko držim, pa da je to s tem povezano, pa po moje ni.

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: JANUARČICE
18.10.2005 10:53:59   
renan
Uniq pogovori se z njim!!! Mogoče je samo negotov in se zato tako obnaša. Če je mogoče navezan na svoje starše, se pogovori z njegovo mamo in naj ona govori z njim, da mu razjasni veliko odgovornost, ki vaju čaka. Oba!!!

Upam in želim ti, da se ti te stvari čimprej uredijo, ker biti sam v tem stanju je res težko....

p.s. Koliko je star?

(odgovor članu uniq)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




nosečnost
Lelly28 RR

komu ste prvo povedali, da ste noseče?

partnerju / očetu otroka (89%)

svoji mami, očetu (2%)

najboljši prijateljici (2%)

sestri, bratu (2%)

zdravnici, ginekologinji (4%)

objavila sem na družabnem omrežju (0%)


Število vseh glasov: 45

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!