|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   strikarke na pomoč
2.2.2015 16:34:09   
malaMravljica
https://www.makerist.de/patterns/strickanleitung-anleitung-zum-stricken-von-schal-und-tuch-pdf-datei-schal-stricken-tuch-gestrickt-dreieckstuch-stricken-grosses-tuch-xxl-tuch-gestrickt?utm_source=facebook&utm_medium=linkpost&utm_campaign=strickcafe_2015_2_2_1200

upam, da bo dalo direkt povezavo in potem me zanima, ce katera ve kako to naredim, kako locim te dele, da pletem paske gor? zacnem cel sal a ne, potem spletem te paske in potem spet pletem riz varjanto naprej, potem spet te paske in to potem prepletem a ne in potem zaklucim? imam prav? in kako locim te paske? Ve katera? V skrajni sili bi si lahko navodila kupila, samo sem nerojena gorenka.

Kriva pa je Stanislava, ker me sprasuje kaj trenutno izdelujem, jaz pa lena kot mravlja na dopustu pod palmo na pesceni plazi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: strikarke na pomoč
2.2.2015 16:41:08   
malaMravljica
no, mal studiram sama. a bo to ok, ce zacnem ta riz del in potem zacnem te paske tako, da razdelim pentlje na 5 kratkih pletilk in pletem gor te ozke paske z lepim zacetkom in zakluckom, potem dam na velike pletilke in spletem naprej, potem spet isto na kratke pletilke in ko imam spet ta del spleten bi vzela ven pletilke in dala na recimo zobotrebce ali neki trdnega kratkega, da ostanejo lepe penlje in potem prepletem notri s prvim delom, spet na velike pletilke in pletem naprej.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: strikarke na pomoč
2.2.2015 17:02:20   
mateyka
pa to afaik pleteš sproti - z unimi mali kratkimi iglami, vsak pašček posebej spleteš (na svoji igli) in sproti prepletaš. tko kot maš take podobne igle za peto štrikat ali pa rokavice, a veš:
user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: strikarke na pomoč
2.2.2015 17:03:35   
mateyka
ko končaš s trakci, pa vse skup zaštrikaš spet v en kos (šala)

< Sporočilo je popravil mateyka -- 2.2.2015 17:16:48 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: strikarke na pomoč
2.2.2015 17:06:45   
malaMravljica
ja, sej se mi je zdelo, tko kot nogavice, ki jih jaz ne znam plest ;-) aha in pol ko pletem ze drugi del teh pasckov jih ze sproti plepletem?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: strikarke na pomoč
2.2.2015 17:18:50   
mateyka
ja. ko spleteš drugi del paščkov, jih prepleteš (pazi da ne zahebeš kej user posted image ) in potem skupaj zaštrikaš v en zaključni kos.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: strikarke na pomoč
2.2.2015 17:58:09   
malaMravljica
kolk bom jaz lepa user posted image si morem it jutri male pletilke nabavit in to svetlo prejo.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: strikarke na pomoč
2.2.2015 19:19:19   
mateyka
mislim, ne male pletilke - kratke. cifra mora bit ista.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: strikarke na pomoč
2.2.2015 19:37:26   
Vijoličarka
Tudi jaz sem najprej pomislila na kratke pletilke, ampak vsaj v prvem delu jih v bistvu ne potrebuješ. Se pravi, spleteš rižek, potem začneš plesti prvi set trakov: bel, moder, oranžen, bel in sicer tako, da pleteš vse štiri hkrati, kot bi pletla večbarven vertikalen črtast vzorec, samo da barvnih niti med seboj ne prepletaš. Ko prideš spet na šal, pleteš z belo elegantno dalje, dokler ne prideš na drugi konec šala.

Na drugem koncu, ko moraš hkrati ko pleteš tudi prepletati s prvim setov trakov, pa res potebuješ kratke pletilke, ker drugače ne boš mogla prepletati.

Tako se mi zdi, tako na hitro pogledano.

Pa dobro prej preračunaj vse skupaj, da boš res dobila kvadrat iz prepletenih trakov.

Luštkan šal. user posted image

Poročaj, prosim, o izkušnjah, tole je videti zanimiv projekt.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: strikarke na pomoč
2.2.2015 19:46:06   
malaMravljica
ja, saj to vem, vse pletilke morejo bit st 5. Sem si vse poslikala prej in grem jutri v eno stacunco, kjer so zalozeni s temi zadevami in bom kar pokazala kaj bom delala, da bom zadost svetle volne kupila. in kratkih pletilk nimam, ker ne pletem nogavic, te morem nabavit. V bistvu morem delat uni barvni del s kratkimi, kolkor se jaz na to spoznam, bo lazje, ker drugace se bom zastrikala in ne bodo robovi lepi.

zdej imam pa ze vrsto za ta sal, jaz, sinetu je lep, svakinja bi ga imela.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: strikarke na pomoč
2.2.2015 23:01:07   
mateyka
pazi, za otroke mora bit manjši. tle maš fiksno luknjo za glavo in kar je tebi prav, bo njemu preveliko.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: strikarke na pomoč
3.2.2015 19:33:31   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Kriva pa je Stanislava, ker me sprasuje kaj trenutno izdelujem, jaz pa lena kot mravlja na dopustu pod palmo na pesceni plazi.


Ja hvala no user posted image

Peščena plaža user posted image , mi pa pa v snegu zakopani.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: strikarke na pomoč
3.2.2015 20:36:40   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Peščena plaža user posted image , mi pa pa v snegu zakopani.


ne vi, to smo mi.

bagri pucajo ceste (ene 60 jih je na delu po okolici in plauhajo k pr norcih) - pada pa nonstop že en teden in baje bo tko do petka.. user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: strikarke na pomoč
3.2.2015 20:56:55   
malaMravljica
user posted image

user posted image

jaz bi pa tooooo

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: strikarke na pomoč
3.2.2015 20:59:02   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka





user posted image


Ajme, bagri. Ma jaz imam dovolj snega pri 10 cm. Vse kar je več, je za na Krvavec user posted image .

Btw, kako slabo splužena cesta. Pri takem stanju bi pri nas še vse vstajnike odneslo demonstrirat proti cestnemu in Darsu.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: strikarke na pomoč
3.2.2015 21:01:17   
malaMravljica
glede mojega sala, kar gre. Bo pa to moj z naskokom najdrazji sal ever.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: strikarke na pomoč
3.2.2015 21:04:02   
malaMravljica
hej, pr vas ja. Sam a ves kaj. Ce so temperature prenizke se pol sneg ne stopi in ker prevec pada ne morejo vsega spluzoit in pol ostane tako. In po tem se pravzaprav full dobro vozi. Dokler je tko je super, ko se zacne to mehcat je pa kazin.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: strikarke na pomoč
3.2.2015 21:59:04   
mateyka
točno to - ne da se do zemlje splužit, ker je taka zmrznena plošča spodi. in ko je lepo splužen je v bistvu dokaj nevarno. ful drsi na enih delih. pri -10 in več, se nič ne topi, samo nalaga..

mravljica - pa kaj boš kupla kašmir da bo tko drago? jaz bi ful kašmir, najboljša volna ever, res - ko baby ritka mehka, nič ne pika..

drugač bi pa jaz tele plaže:

- sejšele
- kreto in santorini
- sicilijo
- dubaj (samo zato da si pogledam arhitekturo preden jo pesek zakoplje)
- havaje

nisem zbirčna - any will do user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: strikarke na pomoč
4.2.2015 0:02:08   
malaMravljica
jaz bi Brazilijo, Kubo, Mauricius in Sejsele, pa prva slikca gor in druga

ne, kupla sem merinovolno user posted image in nove pletilke z bambusa. Pa za malega mi je nekaj dala, da bo lahko delal, ceprav danes se je hotu spet naucit strikat in ne steka, da je se premali.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: strikarke na pomoč
4.2.2015 8:12:03   
mateyka
mogoče bi lahko probal une mini statve? jaz namreč tuhtam, da bi nam to nabavla (jaz bi tud probala namreč user posted image )


user posted image
user posted image

user posted image
user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: strikarke na pomoč
8.2.2015 15:50:23   
malaMravljica
user posted image

to mi je zadnjic dala v trgovini za malega, sam ima premajhno rokico se, sem pa jaz poskusla in pride taka fajn vrvica ven.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: strikarke na pomoč
8.2.2015 18:40:38   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

user posted image

to mi je zadnjic dala v trgovini za malega, sam ima premajhno rokico se, sem pa jaz poskusla in pride taka fajn vrvica ven.


Videti je uporabno.
Si že kje uporabila izdelani trak?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: strikarke na pomoč
9.2.2015 17:41:26   
malaMravljica
Stanislava, nisem se za nic uporabila une vrvice, ker jo morem sama delat in si ne vzamem casa. Je pa zihr uporabna zadeva, recimo pri otroski kapi jo lahko das za zavezat spredaj al pa samo za lepse. Ne vem kolk se vidi na sliki, pride prav taka mini cev ven, pa se lepo.

Sal sem koncala in je ratal lep, mi je vsec no. Ni bilo tezko in hitro se naredi. Sedaj bom se enega skor enak model v temno sivi barvi za svakinjo naredila, za k temu svetlemu, ki sem ga sedaj naredila bom pa se kapo spletla.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: strikarke na pomoč
9.2.2015 18:01:33   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica


Sal sem koncala in je ratal lep, mi je vsec no. Ni bilo tezko in hitro se naredi. Sedaj bom se enega skor enak model v temno sivi barvi za svakinjo naredila, za k temu svetlemu, ki sem ga sedaj naredila bom pa se kapo spletla.



No pokaži user posted image


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: strikarke na pomoč
11.2.2015 14:05:44   
malaMravljica
bi dala slikco gor, pa mi ne dela nobeno gostovanje slik, drugace pa ne znam slikce gor dat.

< Sporočilo je popravil malaMravljica -- 11.2.2015 14:10:09 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?