|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
24.2.2014 14:24:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
24.2.2014 14:51:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAM NA DOPUST
24.2.2014 14:56:16   
kokosh
Mi tudi počasi razmišljamo o izvedbi dopusta (otroka bosta poleti stara dve leti in pol ter 6mes) in se za križarjenje s toliko starim otrokom ne bi odločila (tudi če bi imeli samo tavečjega). Lani smo šli z letalom za 10 dni na Švedsko, tako da smo izkusili otroški tempo (pri letu in pol je bil prevelik, da bi se ga dalo ignorirati ter brezkompromisno vlačiti s seboj, in premajhen, da bi že lahko sledil potovanju). Torej smo imeli dopust v dveh večjih mestih, kjer smo se veliko sprehajali po parkih (3 korake naprej, 2 nazaj) in pogledali nekaj znamenitosti ter hodili popoldne spat user posted image

Letos nameravava iti na nekajdnevni roadtrip s svojim avtomobilom v začetku junija ali septembra/ oktobra, da ni prevroče in ne prehladno ter da lahko napredujemo glede na sprotne razmere.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAM NA DOPUST
24.2.2014 15:02:01   
kokosh
Jezera - avstrijska koroška, S italija, blatno jezero, bodensko jezero ...

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
24.2.2014 15:10:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kokosh)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAM NA DOPUST
24.2.2014 15:47:01   
kokosh
Jah, tle je precej odvisno od tega, kaj pričakuješ in kaj ti je všeč. Meni masovni turizem ne potegne, mi paše biti svobodna in imeti mir. Za družinski dopust vsaj meni bolj pašejo manjša mesta, ki te prijetno presenetijo :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam na dopust?
24.2.2014 17:34:11   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: CHRISTIN
na hrvaško bom pa hodila ko bom stara :)


z dveinpol letnim otrokom je po moje hrvaška odlična izbira.
napokaš v avto vse kar rabiš in kar ne in pičiš....in se imaš lepo :)

ljudlje smo si različni in meni pač nikoli ni sedlo, da dokler je dete še majhno, da ga vlačim po avionih in bog ne daj, da se kaj skomplicira in leti zamujajo ali so zaradi nižje cene ob nemogočih urah, da odjaviš hotel ob 11 in imaš let ob polnoči...ne vem...meni to ne sede, ker sem enostavno očitno prelena in hočem imeti na dopustu samo mir, ne pa nekega stresa...

star pa je ravno toliko, da te bodo kasirali otroško karto /gratis je do 2 let/ tak, da te nenazadnje ta dopust stane tudi kar nekaj več...razen, če ti denar ni pomemben. ker meni je, sem bila raje 21 dni z otrokom na hrvaškem vsako leto, kot pa en teden v grčiji...tudi to je pri nas prevagalo :)

mi smo šele zdaj, ko je star 8 let začeli razmišljati o letalu in daljšem potovanju/dopustu.

tako majhnemu otroku je dovolj, da ima ob sebi starše, 5 metrov obale, kanglico in lopatko user posted image

če pa vseeno: pa predlagam grčijo...kakšen lefkas, ni predaleč, lepe plaže, toplo morje, ne preveč valov in vetra...kakšna večja mesta ala nica, pe mene za dopust z otrokom ne potegnejo...

tak.

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 24.2.2014 17:38:01 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam na dopust?
24.2.2014 17:35:28   
RIJA*
aja, križarko pa si računaj znesek potovanja, plus še enkrat zraven....

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam na dopust?
24.2.2014 17:40:16   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
tako majhnemu otroku je dovolj, da ima ob sebi starše, 5 metrov obale, kanglico in lopatko user posted image




no, pa fino je, da so na tej obali drobni kamenčki ali pesek ...
user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam na dopust?
24.2.2014 17:41:55   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
tako majhnemu otroku je dovolj, da ima ob sebi starše, 5 metrov obale, kanglico in lopatko user posted image




no, pa fino je, da so na tej obali drobni kamenčki ali pesek ...
user posted image



moj sinko je sovražil pesek (pameten otrok pačuser posted image ) in smo vedno iskali majhne kamenčke user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kam na dopust?
24.2.2014 17:50:55   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

moj sinko je sovražil pesek (pameten otrok pačuser posted image ) in smo vedno iskali majhne kamenčke user posted image


no, saj sem mislila dopisat, da potem vsaj imajo starši nekaj od dopusta, ker se otroci zaigrajo user posted image

zdaj pa vidim, da to pri kamenčkih ne velja ... user posted image



P.S.: moji otroci pa obožujejo peščene plaže - se dobesedno vkopajo v pesek

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kam na dopust?
24.2.2014 17:56:00   
alda
Sanjam Skandinavijo in obisk metal festivalov!!
..ampak res trenutno samo sanjam user posted image

Z otroci pa razen,da smo "pazili" da je blizu / ne več kot 30min oddaljena/nujna medic. pomoč nismo iskali kakih posebnih destinacij

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kam na dopust?
24.2.2014 18:04:58   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Sanjam Skandinavijo



čudovite sanje user posted image jaz sem že bila...in zato zdaj sanjam Islandijo :)

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kam na dopust?
24.2.2014 18:07:08   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: petea


P.S.: moji otroci pa obožujejo peščene plaže - se dobesedno vkopajo v pesek



srečna ti.
mi smo našega vedno s kakšne skale dol pobirali user posted image al pa 5 ur kamenčke metali user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kam na dopust?
24.2.2014 18:11:14   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
al pa 5 ur kamenčke metali



pa si dob'la močne roke ...
in še malo manjšo rit ...

(prosto po MI2) user posted image


jao, zdaj pa ste še mene potegnile v razmišljanje o morju ...

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kam na dopust?
24.2.2014 18:14:58   
alda
nam pa k sreči ni važno kakšna voda in plaža je ,samo da je!

Je pa tudi naš fant najbolj užival pri metanju kamnov tako na morju kot ob rekah

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kam na dopust?
24.2.2014 18:29:08   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: CHRISTIN

gladala sva portugalsko, pa sem nekje zasledila da je baje zelo mrzlo morje.


Drži+tokovi Atlantika, če greš na zahodno obalo.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: KAM NA DOPUST
24.2.2014 18:31:41   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: CHRISTIN

ta čas sem gledala hotele za v Nico, pa je že ful zasedeno. drugače sem pa se še spomnila če bi šli res samo nekam na kkšno jezero pa vmes na WRC ker je moj čist utrgan na to, je pa poljska sardinija pa nemčija če se ne motim.




Lepa so tudi Visoke Alpe nad Provanso z jezeri..in en kup bližnjih izletov v naravo, ali do morja na Azurni obali, če ste tipi, ki ne morete biti pri miru. vožnje je pa cel dan ali celo noč. Btw, kaj je WRC

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kam na dopust?
24.2.2014 20:23:31   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Sanjam Skandinavijo in obisk metal festivalov!!
..ampak res trenutno samo sanjam user posted image

Z otroci pa razen,da smo "pazili" da je blizu / ne več kot 30min oddaljena/nujna medic. pomoč nismo iskali kakih posebnih destinacij


js pa Španijo in obisk rototoma...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kam na dopust?
24.2.2014 20:40:23   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

razen, če ti denar ni pomemben. ker meni je, sem bila raje 21 dni z otrokom na hrvaškem vsako leto, kot pa en teden v grčiji...tudi to je pri nas prevagalo :)


Grcija je financno zelo dostopna - cneejsa kot htrvaska, v kolikor se ne zenes za hoteli, otoki in letali. Z avtomobilom je res nekaj dlje in drazja pot, kot do hrvaske, imas pa na voljo kar nekaj moznosti za cenejse bivanje. Vrsto divljih plaz, kjer lahko ostanes kaksne dve tri noci brez tezav - razen ce ne kuris ognja. Ogenj je strogo prepovedan in kar klice po tezavah. Meni izjemno vsecen del grcije:

http://www.sitonijanadlanu.com/pregled2.php?lang=srb&tag=putopis

mi smo šele zdaj, ko je star 8 let začeli razmišljati o letalu in daljšem potovanju/dopustu.

tako majhnemu otroku je dovolj, da ima ob sebi starše, 5 metrov obale, kanglico in lopatko user posted image


Prav zato smo izbirali grcijo. Pesek kaksnih 500 m na celih 500 metrov plaze pa stiri druzine. Otrok se lahko igra in sprehaja po mili volji. Glede an prenapolnjene in kamenckaste plaze na hrvaskem je zmagala in se vedno zmaguje grcija.
Ce kdo potrebuje kaksne info za spanje an poti do grcije ipd. komot kaj napisem.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kam na dopust?
24.2.2014 22:31:05   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: CHRISTIN

gladala sva portugalsko, pa sem nekje zasledila da je baje zelo mrzlo morje.


Drži+tokovi Atlantika, če greš na zahodno obalo.


a portugalska ima vzhodno obalouser posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kam na dopust?
24.2.2014 22:35:17   
RIJA*
frodo, nismo mi za take avanturistične varianteuser posted image

da opišem tak dopust: z avtom do grčije pa spanje na plaži...user posted image user posted image user posted image user posted image isusove rane....mojega bi menda kapuser posted image
on je totalno organiziran tip in dobi skoraj živčni zlom, če ne ve, kje bo zvečer spaluser posted image

sva bila enkrat na lefkasu, pa je hotel kolega iz skopja po naju poslati šoferja, da prideva na obisk...pa sem ga že namakala z mrzlo brisačo user posted image

taka naša varianta: hotel, letalo in vse organizirano pa izpod 2 jurja ne pridem skoz.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kam na dopust?
24.2.2014 23:09:18   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

frodo, nismo mi za take avanturistične varianteuser posted image

da opišem tak dopust: z avtom do grčije pa spanje na plaži...user posted image user posted image user posted image user posted image isusove rane....mojega bi menda kapuser posted image
on je totalno organiziran tip in dobi skoraj živčni zlom, če ne ve, kje bo zvečer spaluser posted image

sva bila enkrat na lefkasu, pa je hotel kolega iz skopja po naju poslati šoferja, da prideva na obisk...pa sem ga že namakala z mrzlo brisačo user posted image

taka naša varianta: hotel, letalo in vse organizirano pa izpod 2 jurja ne pridem skoz.


Socustvujem s teboj... Meni je uspelo gospoda Vsedolocenovnaprej Inzabetonirano delno prevzgojiti. Priznam, prevzgoja je bila rahlo prisilna vendar ucinkovita.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kam na dopust?
24.2.2014 23:17:35   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Socustvujem s teboj... Meni je uspelo gospoda Vsedolocenovnaprej Inzabetonirano delno prevzgojiti. Priznam, prevzgoja je bila rahlo prisilna vendar ucinkovita.


user posted image user posted image user posted image
jaz se bolj držim tega:

naučiti svinjo leteti?
vznemirjaš svinjo in zapravljaš svoj časuser posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kam na dopust?
25.2.2014 8:33:44   
skuštrana
Meni je full lep gorski del Črne Gore. Pa ni vroče, komje bilo v dolini malo pod 40 je bilo na planinah prijetno toplo. Pa gužve ni, ljudje pa itak ultra prijazni.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




če znanci "ukradejo" ime za otroka
Erin

in dajo svojemu otročku tako ime kot ga želite dati svojemu, ve

vztrajate pri imenu (65%)

izberete drugo ime (35%)


Število vseh glasov: 279

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!