|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kam na dopust?
26.2.2014 22:26:07   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: CHRISTIN

se vidi ja da ne poznaš sramu in se še trapasto delaš da neveš kaj sem imela v mislih, da takole obsojaš ljudi da so živeli na račun drugih v tujini. veš midve sva vzgojeni v pošteni in nepraračunljivi ženski in si od nekdaj sami služiva denar in si vedno vse sami plačave. z velikimi črkami pa nisem pisala ker bi se drla ampak ker ti očitno negrejo določene stvari v glavo. tvojih zneskov nisem videla in me tudi ne zanimajo, ker že itak larifari razsajaš tu gor, pa tudi več kot očitno je da se sama ne znaš znajti in malo pobrskati po cenejših cenah. prizanj sama sebi da se nisi znajdla in šla v drag hotel in plačala veliko za letalsko karto. in jedla drage obroke.



si danes pozabila vzeti lexaurine?user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kam na dopust?
26.2.2014 22:43:20   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Na potovanjih lahko prideš poceni skozi.......moj mož je, (v mlajših letih in preden je mene spoznaluser posted image ) tako potoval, z enim ruksakom, nič vnaprej rezerviranega.....še malo je po zelandiji pa maroku v kakem poceni hotelu stregel, da si je plačal prenočišče......vendar jaz nisem za take "avanture".....nisem bila ne v mlajših letih (da bi recimo šla v novi zelandiji nekaj delat, da bi si zaslužila za karto za domov, ker mi je zmanjkalo denarja) in ne zdaj......

In po tem, kar rija piše tu gor, mislim da rija tudi ni za take "avanture" zato so njena potovanja dražja.......ker pač želi imeti določeno komditeto za svojo nastanitev in se tudi malo razvajati na potovanju.....to pa stane.......

Jaz sem v Ameriki imela hrano in prenočišče, pa tudi avion plačan, pa sem vseeno v 10 dneh zagonila 600 EUR.......če ne nakupuješ samo v Walmartu te šopingiranje drago pride.....da ne govorim o pijačah v kakih lokalih v centru mesta......



user posted image user posted image
Rija: je ful šparavna ali škrta user posted image in vedno poskuša najti najugodnejšo varianto, kar ji večinoma tudi uspeva. V Ameriki spi v mladinskem hotelu s skupno kopalnico, se prehranjuje v delikatesi ali fast foodu, ne popiva po lokalih, si kupi vodo v trgovini, obišče pa vse muzeje, znamenitosti in kar je za videti, si kupi tudi 2 dodatna kovčka pri kitajcih in ju napolni s poceni cotami (če je kdo bil, ve, kakšne so cene na After Christmas sale user posted image ) pa vseeno meni, da na normalen način (da vmes ne kelnariš, ne štopaš, ne spiš v kartonski škatli pred cerkvijo) ne prideš skoz s tako majhnim denarjem za toliko dni. Rija si tudi sama plača pot do letališča in včasih parkiranje tam.
Komoditeto si privošči pri naših sosedih Hrvatih, pa še tam obrne vsako kuno, ker ni tip človeka, ki gre enkrat na leto nekam, pa tam brez veze troši denar. Rija prav tako meni, da je za majhen denar možno imeti prekrasen dopust in si nekaj privoščiti. Ne verjame pa, da se je v Ameriki možno najesti za dolar in kjupiti levisice za 5 (kar konstantno trdijo tisti, ki poznajo Ameriko iz Hičkokovih filmovuser posted image )

Tak, Rija je govorila. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kam na dopust?
26.2.2014 22:44:44   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_



Ti smrklja ti user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image


priznam, včasih mi res na otročje tolče user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kam na dopust?
26.2.2014 23:01:48   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Na potovanjih lahko prideš poceni skozi.......moj mož je, (v mlajših letih in preden je mene spoznaluser posted image ) tako potoval, z enim ruksakom, nič vnaprej rezerviranega.....še malo je po zelandiji pa maroku v kakem poceni hotelu stregel, da si je plačal prenočišče......vendar jaz nisem za take "avanture".....nisem bila ne v mlajših letih (da bi recimo šla v novi zelandiji nekaj delat, da bi si zaslužila za karto za domov, ker mi je zmanjkalo denarja) in ne zdaj......

In po tem, kar rija piše tu gor, mislim da rija tudi ni za take "avanture" zato so njena potovanja dražja.......ker pač želi imeti določeno komditeto za svojo nastanitev in se tudi malo razvajati na potovanju.....to pa stane.......

Jaz sem v Ameriki imela hrano in prenočišče, pa tudi avion plačan, pa sem vseeno v 10 dneh zagonila 600 EUR.......če ne nakupuješ samo v Walmartu te šopingiranje drago pride.....da ne govorim o pijačah v kakih lokalih v centru mesta......



user posted image user posted image
Rija: je ful šparavna ali škrta user posted image in vedno poskuša najti najugodnejšo varianto, kar ji večinoma tudi uspeva. V Ameriki spi v mladinskem hotelu s skupno kopalnico, se prehranjuje v delikatesi ali fast foodu, ne popiva po lokalih, si kupi vodo v trgovini, obišče pa vse muzeje, znamenitosti in kar je za videti, si kupi tudi 2 dodatna kovčka pri kitajcih in ju napolni s poceni cotami (če je kdo bil, ve, kakšne so cene na After Christmas sale user posted image ) pa vseeno meni, da na normalen način (da vmes ne kelnariš, ne štopaš, ne spiš v kartonski škatli pred cerkvijo) ne prideš skoz s tako majhnim denarjem za toliko dni. Rija si tudi sama plača pot do letališča in včasih parkiranje tam.
Komoditeto si privošči pri naših sosedih Hrvatih, pa še tam obrne vsako kuno, ker ni tip človeka, ki gre enkrat na leto nekam, pa tam brez veze troši denar. Rija prav tako meni, da je za majhen denar možno imeti prekrasen dopust in si nekaj privoščiti. Ne verjame pa, da se je v Ameriki možno najesti za dolar in kjupiti levisice za 5 (kar konstantno trdijo tisti, ki poznajo Ameriko iz Hičkokovih filmovuser posted image )

Tak, Rija je govorila. user posted image


Meni se tudi 40€ na dan zdi malo (1000€ brez karte/). 25$ motel, 15-20$ hrana in pijača, potem bencin, ne vem, 10-20$, odvisno, kakšne razdalje, pa vstopnine od 10$ dalje, parkingi po potrebi, pa rent a car/25...ne vem, no, ampak ne pridem na 40$ na dan, ni variante, razen če spim pod vedrim nebom user posted image  in nabiram regrat za večerjo.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kam na dopust?
26.2.2014 23:07:48   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

 in nabiram regrat za večerjo.



a misliš, da v Las Vegasu vejo, kaj je regrat? user posted image user posted image user posted image

aja...pa nimaš 40 na dan...ker karta do srednje amerike je več kot 500...pa 50 je bilo zavarovanje tk da....si že v minusuuser posted image

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 26.2.2014 23:08:58 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kam na dopust?
26.2.2014 23:09:46   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

in nabiram regrat za večerjo.



a misliš, da v Las Vegasu vejo, kaj je regrat? user posted image user posted image user posted image


To user posted image user posted image  je ključ - tam se nahraniš že s samim sijajem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kam na dopust?
26.2.2014 23:17:41   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

aja...pa nimaš 40 na dan...ker karta do srednje amerike je več kot 500...pa 50 je bilo zavarovanje tk da....si že v minusuuser posted image


Ostajam velikodušna...mogoče izvemo, kaj vse in kje se dobi za ta denar.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kam na dopust?
27.2.2014 3:54:42   
Hope2
Veliko je odvisno v kateri del amerike greš in kaj hočeš sploh videt. In ja, kolk imaš tudi razvajeno rit.

Moj je glih kar v teksasu. Karta je stala 1000 evrov (19 urni let direkten- ne iz evrope, pa tudi ni iskal najcenejšo karto- služben let zadnji hip), pravi da je pivo cca 3 evre, orng kosilo (ni junk food, ker je velik gurman in se rad razvaja) je 20 USD. Tudi ne v kaki beznici, ampak fajn restavracija. bencin je 3x cenejši kot v slo. Hotel plača 55 evrov na noč plus zajtrk (ima malo kuhinjo v sobi, da si lahko večerjo pripravi sam)- spet ni glih najcenejši hotel, ker mu niti služba ne dovoli spat kjer koli. Ni pa med najdražjimi.
Cunje so zelo poceni- vzel s sabo 2 velika kufrauser posted image , napolnil z lego kockami in oblekami- hugo boss obleka 4x cenejša kot v slo. Nakupuje večinoma v outletu, ki ni niti približek temu kar smo vajeni iz slo oz bližnjih državic!

Glede na naš standard in želje kar želimo od dopusta, je amerika med cenejšimi državami za dopust. Je pa dejstvo, da nismo glih več za študenstke variante- najcenejši moteli, rukzaki, brezciljno potepanje, hrana kadarkoli, kjerkoli, karkoli..... Če kaj hočemo videt, pač pogledamo ne glede na ceno, želimo dobro jest, čeprav nimam nič proti ulični hrani in kakem mecdonaldsu za kak dan. Nočem spat kjer me bo strah zapret oči.... in potem denar hitro kopni. V študentskih časih oz ko si samski je precej lažje priti skozi z manj denarja, imaš drugačne prioritete glede vsega- definitivno te pride alkohol in žuranje manj kot pa ogled cele družine kakega muzeja, znamenitosti, živalskega vrta, disneylanda........ Definitivno če grem v napo- ne bom kupila vina za 3 dolarje, ampak hočem sprobat kaj boljšega.
Če hočem najet avto, moram tudi kaj bolj varnega, večjega zaradi familije, pa avtosedeži..... nabira se, nabira denaruser posted image




(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
27.2.2014 10:01:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kam na dopust?
27.2.2014 15:01:22   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Veliko je odvisno v kateri del amerike greš in kaj hočeš sploh videt. In ja, kolk imaš tudi razvajeno rit.

Moj je glih kar v teksasu. Karta je stala 1000 evrov (19 urni let direkten- ne iz evrope, pa tudi ni iskal najcenejšo karto- služben let zadnji hip), pravi da je pivo cca 3 evre, orng kosilo (ni junk food, ker je velik gurman in se rad razvaja) je 20 USD. Tudi ne v kaki beznici, ampak fajn restavracija. bencin je 3x cenejši kot v slo. Hotel plača 55 evrov na noč plus zajtrk (ima malo kuhinjo v sobi, da si lahko večerjo pripravi sam)- spet ni glih najcenejši hotel, ker mu niti služba ne dovoli spat kjer koli. Ni pa med najdražjimi.
Cunje so zelo poceni- vzel s sabo 2 velika kufrauser posted image , napolnil z lego kockami in oblekami- hugo boss obleka 4x cenejša kot v slo. Nakupuje večinoma v outletu, ki ni niti približek temu kar smo vajeni iz slo oz bližnjih državic!

Glede na naš standard in želje kar želimo od dopusta, je amerika med cenejšimi državami za dopust. Je pa dejstvo, da nismo glih več za študenstke variante- najcenejši moteli, rukzaki, brezciljno potepanje, hrana kadarkoli, kjerkoli, karkoli..... Če kaj hočemo videt, pač pogledamo ne glede na ceno, želimo dobro jest, čeprav nimam nič proti ulični hrani in kakem mecdonaldsu za kak dan. Nočem spat kjer me bo strah zapret oči.... in potem denar hitro kopni. V študentskih časih oz ko si samski je precej lažje priti skozi z manj denarja, imaš drugačne prioritete glede vsega- definitivno te pride alkohol in žuranje manj kot pa ogled cele družine kakega muzeja, znamenitosti, živalskega vrta, disneylanda........ Definitivno če grem v napo- ne bom kupila vina za 3 dolarje, ampak hočem sprobat kaj boljšega.
Če hočem najet avto, moram tudi kaj bolj varnega, večjega zaradi familije, pa avtosedeži..... nabira se, nabira denaruser posted image




Točno tako.......

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kam na dopust?
27.2.2014 15:05:33   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

user posted image user posted image
Rija: je ful šparavna ali škrta user posted image in vedno poskuša najti najugodnejšo varianto, kar ji večinoma tudi uspeva. V Ameriki spi v mladinskem hotelu s skupno kopalnico, se prehranjuje v delikatesi ali fast foodu, ne popiva po lokalih, si kupi vodo v trgovini, obišče pa vse muzeje, znamenitosti in kar je za videti, si kupi tudi 2 dodatna kovčka pri kitajcih in ju napolni s poceni cotami (če je kdo bil, ve, kakšne so cene na After Christmas sale user posted image ) pa vseeno meni, da na normalen način (da vmes ne kelnariš, ne štopaš, ne spiš v kartonski škatli pred cerkvijo) ne prideš skoz s tako majhnim denarjem za toliko dni. Rija si tudi sama plača pot do letališča in včasih parkiranje tam.
Komoditeto si privošči pri naših sosedih Hrvatih, pa še tam obrne vsako kuno, ker ni tip človeka, ki gre enkrat na leto nekam, pa tam brez veze troši denar. Rija prav tako meni, da je za majhen denar možno imeti prekrasen dopust in si nekaj privoščiti. Ne verjame pa, da se je v Ameriki možno najesti za dolar in kjupiti levisice za 5 (kar konstantno trdijo tisti, ki poznajo Ameriko iz Hičkokovih filmovuser posted image )

Tak, Rija je govorila. user posted image


Itak.....običajno Rija ne molči......


(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kam na dopust?
27.2.2014 15:10:15   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: CHRISTIN

Liliana je tvoj dlje časa delal v Novo zelandiji?




Ne.....približno mesec dni, ker mu je zmanjkalo denarja....je pa takrat baje resno razmišljal o tem, da bi tam kar ostal.....venar je bilo to pred skoraj 20 leti.......

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   [Brisano sporočilo]
27.2.2014 15:17:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   [Brisano sporočilo]
27.2.2014 15:18:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RIJA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kam na dopust?
28.2.2014 20:44:23   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Karta je stala 1000 evrov ...


Lahko da se bo čez nekaj časa dalo veliko ceneje potovati med celinama ...:

http://www.24ur.com/resno-ryanair-napoveduje-lete-iz-evrope-v-zda-za-10-evrov.html

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kam na dopust?
28.2.2014 23:34:19   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Karta je stala 1000 evrov ...


Lahko da se bo čez nekaj časa dalo veliko ceneje potovati med celinama ...:

http://www.24ur.com/resno-ryanair-napoveduje-lete-iz-evrope-v-zda-za-10-evrov.html



Mhm, sanja svinja kukuruz. tole napovedujejo že 10 let, tudi Branson je imel neke podobne ideje z Virgin Atlantic, pa je zdej v bistvu dražji od večine ostalih prevoznikov. Da ne govorim o tem, da je to letalska družba, ki je imela ideje o plačilu wc-ja in stojiščih na avionih.

Pa še Christin - ne vem, al tok nakladaš, da sama sebi verjameš, ali si bla pa tuki 15+ let nazaj, ampak vsaj 3/4 od tega, kar pišeš ni res. najbolj me je nasmejalo kupovanje v Whole foods (tule trgovino ljubkovalno imenujemo ''''Whole paycheck''''), kjer špecerija za en teden stane med 200 in 400 usd (brez zmišljevanja in z minimalno mesa), ti pa praviš, da je ''''dražje od walmarta'''' in da ste tam redno kupovali hrano - kar noben popotnik pri zdravi pameti ne bi naredil. Najem orenk jeepa za 14 dni bi te trenutno v kaliforniji prišel okrog $800, če bi dobila res dober deal. Brez bencina, ki je sicer še vedno cenejši, ne pa več tako kot je bil včasih (smo pri nekje $4+ na galono). Tko da ja, 1500 eur za tri tedne ... nemogoče. (Mimogrede, moja tritedenska tura po US 5 let nazaj me je z prenočiščem v NY za 5 dni (ostalih 17 nočitev zastonj) ter vsemi potmi prišla okorg 4500 eur. Brez šopinga.)

Aja, pa še to - regrat tudi v ameriki jemo. nisem še nikogar videla ga nabirat, se ga pa da kupit - okrog 4 dolarje stane en šopek, ki ga je recimo za enega za ne-najest se user posted image

< Sporočilo je popravil Felicita -- 28.2.2014 23:36:34 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kam na dopust?
1.3.2014 4:43:26   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Karta je stala 1000 evrov ...


Lahko da se bo čez nekaj časa dalo veliko ceneje potovati med celinama ...:

http://www.24ur.com/resno-ryanair-napoveduje-lete-iz-evrope-v-zda-za-10-evrov.html



tile nizkocenovni razredi niso nikakor za potovanje na dolge poti. Ajde karta poceni, ampak gor plačat plačat hrano, pijačo, kar za družino tudi nanase. Ni televizije, manj placa... kar pomeni štala za otroke- že tak ali tak je dolgčas, kaj šele po 10-20 urni letiuser posted image user posted image ... na koncu še prtljaga- za nizko ceno, lahko imaš le mali kuferček, za vsak večji kufer oz za vsako težjo prtlgajo se pa spet naplača. Prtljaga za na avion spet zelo male dimenzije, kjer ne vtakneš prav veliko not, celo če imaš 1-2 otroka, pa ker ni tv, kak ipad, igrače, knjigice, pa ker ni hrane in pijače, še kaj takega, pa za oblečt, ap preoblečt, ker pri malih otrocih se hitro zgodi nesreča......

Osebno raje, praskam še 3 leta skup denar, kot da grem tole varianto. bOMO pa kmali sprobali to varianto pri 6 urnem letu. Prej me ni nikoli panika dajala, zdajle me pa mal vseeno skrbi kako z malim in tudi mano pri 6 urnem sedenju brez movie-a , brez hrane- ki sem jo vedno komaj čakala- čeprav je zanič, ampak mi je vsaj mal razbila ritem- popestrila pot.
Če pa še pomislim, da je zdajle bil mož upgrade-an iz ekonomskega v bussiness class in je ves polomljen in uničen prišel v 19 urah v zda, si pa sploh ne predstaljam kak je v nizkocenovnem poletu z otroci. Pa še urna razlika, ki te zdela in 1-2 mulca za katerga moraš pol skrbet- ni počivanja in spanja- nočna mora.



< Sporočilo je popravil Hope2 -- 1.3.2014 4:46:19 >

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   [Brisano sporočilo]
1.3.2014 8:53:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kam na dopust?
1.3.2014 9:45:54   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: CHRISTIN

da je treba nekoga drkat kar tako za sprostitev svojih živcev, izvolte.
tako omejen narod da glava boli. malo več se zase brigajte boste lahko bolj mirno živele.


Pa pravijo, da potovanja razširjajo obzorja.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   [Brisano sporočilo]
1.3.2014 10:18:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kam na dopust?
1.3.2014 10:21:27   
*Goričanka*
IZVIRNO SPOROČILO: CHRISTIN
sem šla lani v indonezijo


Poročno potovanje? Sta šla sama ali pa sta vzela otroka zraven?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kam na dopust?
1.3.2014 10:23:59   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: CHRISTIN



HOPE2 še nikoli, razen na tistih zelo kratkih letih mi ni bilo treba hrane plačavat. pa sem šla lani v indonezijo in dala za karto 600€ kar je poceni za tak let pa mi je ni bilo treba plačat.


Od razburjanja ne bereš kaj piše. Govorim o nizkocenovnih letalskih družbah, gre za easyjet, ryan air itd, itd. ne in tam nimaš nikoli zastonj hrane gor, niti pijače, omejena kilaža, ni prvega razreda, ne biznisa... vsi so isti. Tile tudi nikoli ne letijo na tajsko itd. Ti si imela samo zelo poceni karto, za čisto običen let, čisto obično letalsko karto, čisto obično letalsko družbo!!! To sta 2 veliki razliki.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 1.3.2014 10:25:57 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kam na dopust?
1.3.2014 15:39:53   
RIJA*
Christin, malo se sprosti user posted image


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

tele pa ti pošiljam na zalogo.....use it user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 73
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ali ste zadovoljne z izbiro nosečniških oblačil?
kincapika

Si želite več izbire nosečniških oblačil in kakšne?

Da, več elegantnih (26%)

Da, več športnih (31%)

Da, več ekstremno modnih (11%)

Ne (31%)


Število vseh glasov: 833

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!