|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: unikatna darila za Božič
25.11.2013 19:49:44   
alda
Mateyka itak da! In jih dobiš

< Sporočilo je popravil alda -- 25.11.2013 19:50:25 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: unikatna darila za Božič
25.11.2013 19:49:56   
mateyka
aha, sem tole našla - ful lepo (in slovensko) user posted image

http://www.idrijalace.org/izdelki/nakit

user posted image
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: unikatna darila za Božič
25.11.2013 19:51:48   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Matejka jih dobiš z naslednjo pošiljko :)


hvala, ne nosim uhanov. user posted image

ej, lej tole - lih zate:
user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: unikatna darila za Božič
25.11.2013 20:04:30   
rozilu
No evo, to je že ful lepo pa še poskusit lahko grem - hvala mateyka. In mislim, da sem ravno njen nakit gledala enkat na hitro, ma sem mela pupo zraven in se nisem mogla posvetit stvari. Če pa ma še katera kak predlog, kar na dan z besedo user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: unikatna darila za Božič
25.11.2013 20:21:30   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: alda

Matejka jih dobiš z naslednjo pošiljko :)


hvala, ne nosim uhanov. user posted image

ej, lej tole - lih zate:
user posted image



to bi pa mela user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: unikatna darila za Božič
26.11.2013 10:50:41   
mateyka
https://www.facebook.com/pages/AD-unikatni-nakit-in-izdelki-za-dom/183416578386823

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: unikatna darila za Božič
26.11.2013 14:22:33   
Paštetka
jaz bi pa imela pikast bombažen prtiček. Lahko tudi kleklan z luknjami namesto pik user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: unikatna darila za Božič
26.11.2013 14:23:28   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

https://www.facebook.com/pages/AD-unikatni-nakit-in-izdelki-za-dom/183416578386823



zanimivo, tole, sploh tisti venček z M&M-si user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: unikatna darila za Božič
26.11.2013 14:50:42   
mateyka
moja tamala bi dol padla user posted image
user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
26.11.2013 17:16:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: unikatna darila za Božič
26.11.2013 17:29:57   
Julija08
meni so npr. ful všeč copati na tej strani:

http://www.brodi.si/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: unikatna darila za Božič
26.11.2013 18:13:41   
Paštetka
Škratkinja, iz tvoj ust v božja ušesa. user posted image - nanaša se na veze za Desigual. user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: unikatna darila za Božič
26.11.2013 18:16:11   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

meni so npr. ful všeč copati na tej strani:

http://www.brodi.si/


U madona, meni pa torbice. Ampak 120€ pa nimam za torbo. A se da kakšne veze uporabit, za vsaj 50% rabata? user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: unikatna darila za Božič
26.11.2013 18:37:00   
Škratkinja
mateyka, ni nobene zamere. Sem šla prav gledat in letnica 2011, če sva pošteni, ni ravno novinec. Pa tudi sama nisem novinka, RR spremljam od leta 2004, ko sem sama prvič zanosila. Samo enostavno se ne oglašam, ravno zaradi tega, ker je tukaj resnično navada, da se vsakega tako ali drugače napade, zato se tudi prej nisem registrirala, ker ni bilo potrebe. Pa sem si rekla, glej, to je pa le takšna tema, da pa ne more biti špetira, no pa očitno ga znam tudi jaz zanetit user posted image mateyka pa še tole: vedno je enkrat nekdo novinec, tudi ti si bila user posted image

Pa bi bila zainteresirana tudi za Paštetkine plaščke, če bi se jih dalo dobiti nekako v Slovenijo v tako kratkem času in po takšni ceni. Zato mi je čudno, zakaj naj bi bilo specifično vprašanje, pregledala sem vse linke, ki ste mi jih poslale, samo enostavno mi je super, če lahko na enem mestu naročim od različnih ustvarjalk - s tem ne podpiram samo trgovke, ampak tudi vsako posameznico, ki stoji za kupljenim izdelkom, poleg tega pa roko na srce - ali naj naročim 20 izdelkov od vsake ustvarjalke posebej in plačam še 20 poštnin user posted image

Smo si pač različni HB

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: unikatna darila za Božič
26.11.2013 18:47:08   
Paštetka
Da mi ne boste zdaj, napolnile nabiralnik z ZS-ji. user posted image
Nimam nobenih plaščkov, niti ne nabavljam. Še sama ga nimam. Sem pa že naročila druge Desigualove zadeve preko spleta direkt iz Španije in ker ko se logiraš enkrat skoz dobivaš obvestila kdaj imajo popuste. No, tako vem, koliko je cena kdaj. user posted image

Ker so pa poostrili pogoje, jih iz slovenskega IP-ja in slovensko kartico ne moreš več niti naročiti, če katero zanima cenejši Desigual. user posted image


(odgovor članu Škratkinja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: unikatna darila za Božič
26.11.2013 18:58:30   
Paštetka
Škratinja, če boš pa nabavljala kaj za otroka, pa ti predlagam tole:
http://www.ringaraja.net/clanek/zabava-na-izgubljenem-otoku_6347.html?page=

user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: unikatna darila za Božič
27.11.2013 19:11:09   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

Aja, veste kaj pa jaz iščem, pa me prosim usmerite: klekljane uhane oz. mogoče še verižico za zraven. Sej vem, da je teh spletnih strani ful in sem malo že brskala, ampak:

1. rada bi stvar vidla v živo in probala če mi paše preden kupim (torej v katero nespletno trgovino zavit?)
2. nočem unih brezveznih uhanov, kjer se sicer čipka lepa, ampak "pecelj" plehnat (ponavadi mi nikoli ne stoji dobro, pa še izgubim ga hitro in včasih mam reakcijo) - mora biti trajen nakit user posted image .

Cena ni tako pomembna, ker mi mož še "dolguje" darilo... pa še lepe, skoraj enoletne oderuške obresti pašejo zraven user posted image


Hja, tega klekljanega nakita je zdej ena poplava na fbju, samo mene včasih na rit vrže kvaliteta izdelave. mateyka je sicer predlagala eno kvalitetno izdelovalko.
Ne razumem pa točno, kaj misliš to z uhani, a to misliš, da mora biti tak zatiček, ki se zapne? čipka je iz sukanca, zato je material lahek, hkrati pa toliko prepleten, da ne pade lepo, če ni prav oblikovan. Pri bolj okrolih se je pametno pomagati s kakimi obročki, v katere se vpne čipka. Mogoče ravno zato meni sami uhani niso toliko potegnili, da bi se jih večkrat lotila delat. Tudi ogrlice je treba pametno načrtovat, ampak te so mi lepše. Prav tako se da oblikovati fine zapestnice, dobi se tudi kovinske obrobe za zapestnice, kamor potem čipka vpne.
Sem si pa izdelovala klekljane rožice bordure za poročno obleko, oblikovala sem broške za goste na poroki. Nisem med najbolj pridnimi, zato že dlje časa načrtujem eno krilo s klekljano čipko za službo... upam, da mi letošnjo zimo uspe. Sicer pa ostajam bolj pri klasični uporabi čipke v okvirju, ki jo sama oblikujem :)

< Sporočilo je popravil nananaja -- 27.11.2013 19:12:00 >

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: unikatna darila za Božič
27.11.2013 21:01:03   
mateyka
Prav tako se da oblikovati fine zapestnice, dobi se tudi kovinske obrobe za zapestnice, kamor potem čipka vpne.


kako pa to zgleda?

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: unikatna darila za Božič
27.11.2013 21:13:33   
nananaja
Slike ne znam pripeti tukaj, mogoče vam odpre tale link na fbju
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=273021119404007&set_=o.138573699519172&type=3&theater
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=312564312116354&set_=o.138573699519172&type=3&theater

< Sporočilo je popravil nananaja -- 27.11.2013 21:14:56 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: unikatna darila za Božič
27.11.2013 21:15:42   
nananaja
na podoben način, kot tole, le da je namesto žice čipka
http://unikatnatrznica.si/img/repo/1/d/2/2/7/1d227d7d1a5569eabdbb71f99544f617-xl.jpg
uhani v obročku, sicer ne prav posebno oblikovani
http://www.luxlace.com/images/uhani-925-roza-swarovski-lux-1.jpg

< Sporočilo je popravil nananaja -- 27.11.2013 21:19:02 >

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: unikatna darila za Božič
27.11.2013 22:31:56   
nananaja

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

jaz bi pa imela pikast bombažen prtiček. Lahko tudi kleklan z luknjami namesto pik user posted image

lahko bombažen klekljan lonec z luknjami namesto pik ;)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: unikatna darila za Božič
28.11.2013 7:49:58   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: nananaja


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

jaz bi pa imela pikast bombažen prtiček. Lahko tudi kleklan z luknjami namesto pik user posted image

lahko bombažen klekljan lonec z luknjami namesto pik ;)

Lahko. Takega za mleko :)

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: unikatna darila za Božič
28.11.2013 20:35:39   
rozilu

IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Hja, tega klekljanega nakita je zdej ena poplava na fbju, samo mene včasih na rit vrže kvaliteta izdelave. mateyka je sicer predlagala eno kvalitetno izdelovalko.
Ne razumem pa točno, kaj misliš to z uhani, a to misliš, da mora biti tak zatiček, ki se zapne? čipka je iz sukanca, zato je material lahek, hkrati pa toliko prepleten, da ne pade lepo, če ni prav oblikovan. Pri bolj okrolih se je pametno pomagati s kakimi obročki, v katere se vpne čipka. Mogoče ravno zato meni sami uhani niso toliko potegnili, da bi se jih večkrat lotila delat. Tudi ogrlice je treba pametno načrtovat, ampak te so mi lepše. Prav tako se da oblikovati fine zapestnice, dobi se tudi kovinske obrobe za zapestnice, kamor potem čipka vpne.
Sem si pa izdelovala klekljane rožice bordure za poročno obleko, oblikovala sem broške za goste na poroki. Nisem med najbolj pridnimi, zato že dlje časa načrtujem eno krilo s klekljano čipko za službo... upam, da mi letošnjo zimo uspe. Sicer pa ostajam bolj pri klasični uporabi čipke v okvirju, ki jo sama oblikujem :)


Ja, sem vidla, da je veliko tega - sem sicer googlala, ampak prvih par strani, ki sem jih odprla, mi niso potegnile. In verjamem, da strokovnjakinja hiitro vidi razliko pri čipki... user posted image meni je pa poleg tega važen tudi kovinski del... ker se mi uhani hitro snamejo...

Tisto z zapestnicami verjetno izpade ful lepo, ampak zapestnice ne nosim... samo uhane in verižico.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: unikatna darila za Božič
28.11.2013 21:53:24   
nananaja
meni je pa poleg tega važen tudi kovinski del... ker se mi uhani hitro snamejo...

se pravi, da iščeš uhane, ki se zapnejo. na svet idej sem zasledila, da se dobijo celo nastavki za uhane iz pravega srebra, če imaš pogosto reakcijo na tujek. Če ne dobiš, se oglasi zasebno.

< Sporočilo je popravil nananaja -- 28.11.2013 21:57:39 >

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 49
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Izvirna darila na spletu
Porodne zgodbe

Ali kupujete oz. bi kupovali izvirna darila v spletni trgovini?

Da. (54%)

Ne. (46%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!