|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   unikatna darila za Božič
23.11.2013 19:43:48   
Škratkinja
Sama sem bolj antitalent za izdelavo home made daril, vendar bi vseeno rada podarila darila s slovenskim poreklom, po možnosti ročno delo. Zanima me, če mi lahko svetujete, kje kupti, ker spletnih trgovinic z unikatnimi izdelki je kar nekaj. Ne bi pa rada neke kitajske robe, ki se prodaja za unikatne izdelke, upam, da razumete.
Iščem pa darila v cenovnem razredu od 10-50€ in sicer več ženskih daril (svilene rutke, šale, nakit, mogoče kakšne svečnike ...) - ženski kolektiv.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: unikatna darila za Božič
23.11.2013 19:54:51   
Paštetka
Joj, jaz pa mislim, da je to tak različno od posameznice ...

Recimo pri meni ne pride v poštev niti ruta, niti šala, nakit, rokavičke, svečnik, porcelan, ..

Bi pa bila vesela recimo: lonca s pikami, "drugačnega" krožnika, košaro zelenjave z vrta, stare žlice ali pisane sklede , lončka svežih zelišč, bio trdega mila, bombažnega prta s pikami za mizo, staro leseno ogromno desko. Evo, če pa ničesar ne najdeš pa desigualovega plašča user posted image

(odgovor članu Škratkinja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: unikatna darila za Božič
23.11.2013 19:57:59   
Škratkinja
saj unikatna mila in vse ostale naštete stvari tudi pridejo v poštev, samo me res zanima, kje več lepih unikatnih izdelkov slovenskih ustvarjalcev dobiti na enem mestu - pa da so neke zmerne cene. No, o plaščku bi se dalo pogovarjat, temu se verjetno nebi nobena preveč upirala user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: unikatna darila za Božič
23.11.2013 20:02:46   
Paštetka
Ej, saj na razprodaji direkt iz Španije dobiš tudi za 50€ plašč user posted image

(odgovor članu Škratkinja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: unikatna darila za Božič
23.11.2013 20:03:53   
Škratkinja
A res? Kje pa se da to pri nas dobiti in kdaj?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: unikatna darila za Božič
23.11.2013 20:12:25   
Paštetka
Naročilo direkt iz španske spletne strani desiguala. S tem, da je dostava v Avstrijo najbližja k nam :)

(odgovor članu Škratkinja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: unikatna darila za Božič
23.11.2013 20:18:52   
Škratkinja
To mi ta trenutek kaj dosti ne pomaga. Potrebujem min 20 daril, poleg tega, kam pa naj mi v Avstrijo dostavijo in kako naj potem spravim robo še do mene user posted image

Bo potrebno najti nekaj, kjer lahko dobim izdelke v parih dneh, imamo zaključno fešto 13. decembra user posted image in ne bi rada lovila zadnje minute. Vseeno najlepša hvala za super predlog, mogoče pa pride kdaj ob kakšni drugi priložnosti prav user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: unikatna darila za Božič
23.11.2013 20:49:24   
alda
Škratinja sem ti zs napisala,da ne bo reklame!

Sama se pa res najbolj razveselim kake začimbe, čajčka, dobrega koledarja,..


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu MalaShorty)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: unikatna darila za Božič
23.11.2013 21:16:16   
asyka
Zdaj pred adventom se bo odvilo veliko sejmov, kjer bodo razstavljali domači ustvajalci. V ljubljani bo Art funk (mislim da se tako imenuje) v Mariboru je takšen sejem vsako tretjo sobtoo v mesecu.

Na fb pa je tudi polno ustvarjalcev, ki se preko njega trudijo prodajati kaj se dela doma. Skoraj zagotovo pa ti lahko zatrdim, da boš težko našla ročno šivane izdelke v tvojem cenovnem rangu. Žal (oz po mojem mnenju k sreči) večina ustvarjalcev dovolj ceni svoj trud in vložen čas v izdelek. So pa vsi izdelki res zelo lepo in dobrro narejeni.

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: unikatna darila za Božič
23.11.2013 21:47:20   
ela23
Kaj pa mogoče kakšen zanimiv med. Jaz sem zadnjič dobila bio kakavov med in med s sokom rdeče pese (roza barva), oboje je odlično! Imajo pa še polno drugih zanimivih bio izdelkov, zapakiranih v lično embalažo: http://evin-gaj.si/izdelki_poslovni.html.

Ali pa mogoče kakšna naravna kozmetika: https://www.facebook.com/ProductsbyNature

Če ti je ideja o naravni kozmetiki zanimiva, ti lahko na zs pošljem še kontakt in katalog gospe, ki sama ljubiteljsko izdeluje naravne izdelke (mila, kopeli, balzame, olja ...) s certifikatom slovenskih rokodelcev.

Vsekakor mi je všeč ideja o slovenskih darilih! user posted image

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: unikatna darila za Božič
23.11.2013 21:49:05   
ela23
Prva povezava ni ok. Našla jo boš, če boš v google vnesla Evin gaj.

LP

(odgovor članu ela23)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: unikatna darila za Božič
23.11.2013 23:41:17   
Vijoličarka
Za paštetko predlagam šal s pikami. user posted image

Drugače pa, tudi sama nisem navdušena nad darili, s katerimi ne vem kaj početi. V to kategorijo sodijo vsi 'praholovilci', mariskateri modni dodatki, parfumi ...

Zadnja leta se trudim podarjati stvari, ki se ljudem ne bodo valjale okoli, ampak jih bodo ali porabili ali pa pojedli.

Med je fino darilo, sploh ker so gripa in prehladi že tukaj, če pa ne, se še vedno lahko speče medenjake. Zadnjič smo bili v Prlekiji pri teh stricih:

http://cebelarski-muzej.si/tigeli/sl

Žal nimajo spletne trgovine, se pa splača peljati tja in in pogledati čebeljnjak, gospa ima tudi vrt urejen na zelo unikaten način in pa, jamčim - višnjev medeni liker je čisti zadetek. Sama ne maram medice, ker mi je presladka, vendar v kombinaciji z višnjo dobiš res nekaj zanimivega. Primerno darilo za dame.

Če želiš podpirati domačo kozmetično industrijo, pa še dva linka:

http://www.rencelj.si/index.php/sivka-za-telo.html?p=2

http://www.ekotera.si/ponudba/2/OBRAZ


Recimo, sivkih hidrolat bi bil res fina zadeva. Kot tonik, kot pršilo, tako za prijetnješi vonj...

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu ela23)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: unikatna darila za Božič
24.11.2013 12:37:08   
hubi
Imaš Artish sejem, poglej na facebook. Razstavljajo v Ljubljani. In pa na društvo Sila (žene ambasadorjev) na Gospodarskem razstavišču.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: unikatna darila za Božič
24.11.2013 22:04:08   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Škratkinja

Sama sem bolj antitalent za izdelavo home made daril, vendar bi vseeno rada podarila darila s slovenskim poreklom, po možnosti ročno delo. Zanima me, če mi lahko svetujete, kje kupti, ker spletnih trgovinic z unikatnimi izdelki je kar nekaj. Ne bi pa rada neke kitajske robe, ki se prodaja za unikatne izdelke, upam, da razumete.
Iščem pa darila v cenovnem razredu od 10-50€ in sicer več ženskih daril (svilene rutke, šale, nakit, mogoče kakšne svečnike ...) - ženski kolektiv.


Ajdine ali pirine vzglavnike... uporabno, zanimivo, zdravo in neobicajno. Ponudbe je kar nekaj, sama imam najraje neindustrijske izdelke kot: http://www.mlinrangus.si/index.php?option=com_content&view=article&id=52&Itemid=60
ali:
http://ajdovesanje.com/izdelek_sladki-valj.html

Mosnjicke kot : http://ajdovesanje.com/izdelek_mosnjicek-za-sreco-polnjen-s-posusenimi-vejicami.html, pa kljub antitalentu lahko naredis sama... Vrecke kupis na pr. tu: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=477275208969049&set=a.477274285635808.119637.477251242304779&type=1&theater in jih napolnis sama s posusenimi zelisci.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Škratkinja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: unikatna darila za Božič
25.11.2013 11:31:58   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Za paštetko predlagam šal s pikami. user posted image



kje to najdeš?

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: unikatna darila za Božič
25.11.2013 11:45:17   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Za paštetko predlagam šal s pikami. user posted image


kje to najdeš?


tukaj recimo:

s pikami - zvezdni
http://www.stilago.si/fashion/zenske/sali-in-kravate-136438/sali-136544/zenski-sal-galaxy-temno-rdec-7673369.html

s pikami - retro (desigual)
http://www.stilago.si/fashion/zenske/sali-in-kravate-136438/sali-136544/zenski-sal-vijolicen-6044026.html

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: unikatna darila za Božič
25.11.2013 12:27:03   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Za paštetko predlagam šal s pikami. user posted image



kje to najdeš?


Hm, po moje je tega na tone? Sama imam temno modrega z belimi pikami že uhuhaaaa let - no, vsaj včasih je bilo tega na tone, zadnja leta pa zelo malo hodim po trgovinah.

Magična beseda je 'polka dots'. Nekaj takega mogoče:

http://www.ebay.de/bhp/schal-polka-dots

ali pa tole:

http://mojbutik.si/items/dodatki/111415/pikast-sal

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: unikatna darila za Božič
25.11.2013 14:55:47   
mateyka
nyna, sej veš da maš lahko dva nicka na RR?
tako se lahko sama s sabo pogovarjaš če češ user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 25.11.2013 14:56:23 >

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: unikatna darila za Božič
25.11.2013 16:01:00   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

nyna, sej veš da maš lahko dva nicka na RR?
tako se lahko sama s sabo pogovarjaš če češ user posted image

user posted image Na to pa še pomislila nisem user posted image
Sicer pa, ja, včasih se je treba zmenit s kom enako pametnim user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: unikatna darila za Božič
25.11.2013 16:13:51   
alda
user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil alda -- 25.11.2013 16:14:29 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: unikatna darila za Božič
25.11.2013 18:04:10   
rozilu

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

nyna, sej veš da maš lahko dva nicka na RR?
tako se lahko sama s sabo pogovarjaš če češ user posted image

user posted image Na to pa še pomislila nisem user posted image
Sicer pa, ja, včasih se je treba zmenit s kom enako pametnim user posted image user posted image



Hehe, maš prav nyna in mateyka tudi :)

Meni so všeč izdelki iz sečoveljskih solin, moram tudi jaz nardit malo reklame za sosede. Npr. te praline mi zgledajo fajn, čokolada s solnim cvetom... mmm, pa razne soli, mila z dodatki... Škoda da ni spletna trgovina, ampak je kar nekaj trgovinic po Slo. Pa še zavarovano območje se s tem podpira, dokler bo še trajalo...
http://www.soline.si/trgovina/prehrambeni-program/sladko-slano/praline-s-solnim-cvetom

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: unikatna darila za Božič
25.11.2013 19:04:24   
rozilu
Aja, veste kaj pa jaz iščem, pa me prosim usmerite: klekljane uhane oz. mogoče še verižico za zraven. Sej vem, da je teh spletnih strani ful in sem malo že brskala, ampak:

1. rada bi stvar vidla v živo in probala če mi paše preden kupim (torej v katero nespletno trgovino zavit?)
2. nočem unih brezveznih uhanov, kjer se sicer čipka lepa, ampak "pecelj" plehnat (ponavadi mi nikoli ne stoji dobro, pa še izgubim ga hitro in včasih mam reakcijo) - mora biti trajen nakit user posted image .

Cena ni tako pomembna, ker mi mož še "dolguje" darilo... pa še lepe, skoraj enoletne oderuške obresti pašejo zraven user posted image

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: unikatna darila za Božič
25.11.2013 19:26:59   
alda
Rozilu od kod pa si vsaj okraj , da vem naprej user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: unikatna darila za Božič
25.11.2013 19:40:43   
rozilu
Migriram med LJ in KP user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: unikatna darila za Božič
25.11.2013 19:41:52   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: rozilu
klekljane uhane oz. mogoče še verižico za zraven. Sej vem, da je teh spletnih strani ful in sem malo že brskala,


wow, a to obstaja?

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Izbira imena
Tallulah

Katero ime za punčko vam je bolj všeč?

Nely (15%)

Mia (60%)

Neli (25%)


Število vseh glasov: 392

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!