|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Rada bi se zahvalila
7.12.2012 8:17:18   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508
uškinamama Mene pa zanima,če vino tudi prodajateuser posted image


Saj mene to tudi zanima, samo je nekam poniknila. Ne vem zakaj, ampak mene vino spominja na žrebčevo kri. Pa ne, da bi jo že kdaj videla user posted image


Se mi je včeraj tako mudilo k  miklavžu, da nisem utegnila odgovoriti user posted image  ....ne, ne to ni (bikova) kri  ...refošk je. A obstaja tudi vino žrebčeva kri?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Rada bi se zahvalila
7.12.2012 8:21:40   
Tippi
A obstaja tudi vino žrebčeva kri?

Mislim, da obstaja. No, slišala sem že za tto kri. Pa zajčja tud obsttaja. ampak če me ubiješ ne vem kaj so to zaene krvi user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Rada bi se zahvalila
7.12.2012 8:23:29   
uškinamama
a ja...šla poguglat, resnično je več vrst "krvi" user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Rada bi se zahvalila
7.12.2012 10:11:16   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Evo me...norhaus user posted image

Joj, Paštetka a res ti je tako všeč ? Vino je od mojega očeta, olje pa prav naše (ne vem če sem vama to s Tutan napisala) Pravzaprav , kje je Tutan? Da ona že ne pestva?
Tako , da majčica, vina ne prodajamo .

Nočko pupe, grem še jaz nastavit Miklavžu user posted image



Res mi je všeč. user posted image Barva je pa tak čista in močna, da imaš občutek, da je kakšna tempera zraven dodana user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Rada bi se zahvalila
7.12.2012 10:16:51   
Paštetka
evo jaz sem pa danes zjutraj v znak zahvale našemu mestnemu pobiralcu smeti, ker se mi vsak dan pozdravi in nasmeje, plačala čaj. user posted image
Ne vem zakaj sem tak hepi user posted image , ampak revež se mi je zasmilil, ko mora 8 ur ali koliko že zunaj pobeirati smeti "za nami".

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Rada bi se zahvalila
7.12.2012 10:23:13   
uškinamama
user posted image  nič tempere. Že grozdni sok trte refošk( veš, da sta vino refošk in teran produkta ene vrste trte posajene na različnih tleh?) je tako temen in močen, da si po trgatvi moraš roke s citronko ribat user posted image

user posted image  za plačan čaj.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Rada bi se zahvalila
11.12.2012 21:05:13   
ronja
Lulu in tippi, mislim, da sem videla ta zloglasni pekač v reklami za L'eclerc, stane cca 7 € trenutno. Ne vem če je čisto isti, ker ga nisem mela v rokah, ma zgleda pa tako. Lulu, 2 škatlic ne pokadiš, pa ga mašuser posted image . Tippi, ti si ga pa kar tako privošči, da te malo v dobro voljo spraviuser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Rada bi se zahvalila
11.12.2012 21:16:27   
Tippi
Tippi, ti si ga pa kar tako privošči, da te malo v dobro voljo spraviuser posted image .


Bom. tenkju user posted image a lahko katera da vsaj kakšen link, da vidim kako ta pekač sploh zgleda. bemti, se grebem za neki, kar sploh ne vem kako zgleda user posted image to pomeni, da vam zaupam, da je res dober in Tippi ga bo imela user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Rada bi se zahvalila
11.12.2012 21:24:41   
ronja
Evo, sem šla najt samo zate na netuuser posted image tu je katalog, poglej na 10. strani, na sredini desno, pod skledo za vzhajanje testa.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Rada bi se zahvalila
11.12.2012 21:31:11   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Bom. tenkju user posted image a lahko katera da vsaj kakšen link, da vidim kako ta pekač sploh zgleda. bemti, se grebem za neki, kar sploh ne vem kako zgleda user posted image to pomeni, da vam zaupam, da je res dober in Tippi ga bo imela user posted image user posted image
user posted image  Nekak tak je pri meni... pojma nimam kaki je. Zdaj ga grem gledat. Mogoče ga celo imam, pa ga ne uporabljam user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Rada bi se zahvalila
11.12.2012 21:32:36   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Evo, sem šla najt samo zate na netuuser posted image tu je katalog, poglej na 10. strani, na sredini desno, pod skledo za vzhajanje testa.
Ne odpre mi.. daj slikico gor.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Rada bi se zahvalila
11.12.2012 21:32:46   
Tippi
Mogoče ga celo imam, pa ga ne uporabljam user posted image
user posted image user posted image za crknt user posted image

Ronja men je komplet kompjuter zablokiral, ko sem želela pogledat user posted image hvala za trud vseenouser posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Rada bi se zahvalila
11.12.2012 21:41:41   
LuLu
Uspelo, ampak potem, ko sem šla na E-leclerkovo stranin odprla katalog od tam.
Ne, nimam takega.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Rada bi se zahvalila
11.12.2012 21:43:00   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Mogoče ga celo imam, pa ga ne uporabljam user posted image
user posted image user posted image za crknt user posted image

Ronja men je komplet kompjuter zablokiral, ko sem želela pogledat user posted image hvala za trud vseenouser posted image
Ti kaj sodeluješ še tam na kuhanuju. Jaz sem mislila danes se oglasit in napisati, da nisem nič kuhala. Pa ne vem ali to kaj šteje.. ali sploh kdo kaj tam še šteje user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Rada bi se zahvalila
11.12.2012 21:45:18   
Tippi
Ti kaj sodeluješ še tam na kuhanuju. Jaz sem mislila danes se oglasit in napisati, da nisem nič kuhala. Pa ne vem ali to kaj šteje.. ali sploh kdo kaj tam še šteje user posted image


hahaha danes si pa v elementu. všeč user posted image user posted image

Šteje nekuha in ženske vse štejejo, itak! user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Rada bi se zahvalila
11.12.2012 21:48:51   
ronja
Ronja men je komplet kompjuter zablokiral, ko sem želela pogledat
Tudi meni ga ni odprlo, samo sem našla enak katalog, kot ga mam v fizični oblikiuser posted image , tako da žal nimam slikice. Keramičen pekač, oker barve.

Lulu, mam še malo domačega sirovega bureka, če si lačna:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Rada bi se zahvalila
11.12.2012 21:49:08   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
hahaha danes si pa v elementu. všeč user posted image user posted image

Šteje nekuha in ženske vse štejejo, itak! user posted image user posted image
user posted image  Z pravo ekipo ni težko v element past user posted image
Pa ok je vse... spet dan, ko ni nič narobe.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Rada bi se zahvalila
11.12.2012 21:53:06   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Lulu, mam še malo domačega sirovega bureka, če si lačna:).
Zabavna si user posted image
Če nisem kuhala, še ne pomeni da sem lačna user posted image
Glede na to, da mislim, da nisi bosanka... ne mi sirovega štrudla/zavitka ponujat.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Rada bi se zahvalila
11.12.2012 22:07:16   
Tippi
Glede na to, da mislim, da nisi bosanka... ne mi sirovega štrudla/zavitka ponujat.


Kva pa veš. Družinsko drevo je zelo skrivnostno in ga niti mi sami ne poznamo dovolj dobro. mogoče ma pa kakšne bosanske korenine user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Rada bi se zahvalila
11.12.2012 22:09:39   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Glede na to, da mislim, da nisi bosanka... ne mi sirovega štrudla/zavitka ponujat.


Kva pa veš. Družinsko drevo je zelo skrivnostno in ga niti mi sami ne poznamo dovolj dobro. mogoče ma pa kakšne bosanske korenine user posted image user posted image
Svi smo mi malo Bosanci  (eni pa avstrijci user posted image ) druge ni...

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Rada bi se zahvalila
11.12.2012 22:15:45   
Tippi
Svi smo mi malo Bosanci

Balkan zakon!! user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Rada bi se zahvalila
12.12.2012 8:39:12   
alda
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Glede na to, da mislim, da nisi bosanka... ne mi sirovega štrudla/zavitka ponujat.


Kva pa veš. Družinsko drevo je zelo skrivnostno in ga niti mi sami ne poznamo dovolj dobro. mogoče ma pa kakšne bosanske korenine user posted image user posted image
Svi smo mi malo Bosanci  (eni pa avstrijci user posted image ) druge ni...


user posted image user posted image user posted image
ni ga čez dobro pečeno papriko, čevapčiče z Baščaršije, krompirjeva pita moje sosede iz Gackega,..pa še bi se našlo.

..pa še trenirke rada nosimuser posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Rada bi se zahvalila
12.12.2012 9:36:43   
LuLu
Ah, ja... sirov burek, ki ga je ronja omenla. Saj mogoče dobrega del, ampak ne more delati boljšega od kake 50 letne Bosanke, ki ga pripravlja že 40 let. Ni šans. Ne gre... Tudi sama ga seveda ne znam tako narediti.
Ali pa pasulj... obstaja vojaški pasulj (ki ga ne poznam, le od drugih slišala, kakšen je) in bosanski pasulj. Ko vidim, slišim... kaj vse kolegice ali pa njihove mame dajejo v pasulj... ajoj... ta jed že mora imeti čisto drugo ime. Mogoče fižolova juha, ki jo je Zlatolaka oboževala user posted image
Bom morala do te Bosanke, ker res že dolgo nisem jedla burek, pa mesni... njami user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Rada bi se zahvalila
12.12.2012 12:09:29   
ronja
Glede na to, da mislim, da nisi bosanka... ne mi sirovega štrudla/zavitka ponujat.

Če bi bila prava Bosanka, ti po difoltu ne bi mogla sirovega bureka ponujat, ker tam to ne obstaja: obstaja burek (mesni) in sirnica (naš sirov burek)user posted image . Ampak mi temu rečemo burek, pa pika. Je pa tudi premalo masten za pravega Bosanskega. Okus ma vsak svoj, enim je bolj všeč masten, pravi bosanski, enim pa bolj lahek, nam pač slednji;).
Kar se pa kuhe tiče... ne vem, si upam trdit, da kuham precej boljše od svoje babice oz. kot je ona kdajkoli kuhala;). pa verjetno nekak tako kot druga babica, samo z malo večjim razponom, ker takrat pač niso meli na voljo toliko sestavin in informacij/znanja/tujih kuhinj oz. receptov. Tudi vsi italijani ne delajo doma testenin, mi pa jih, vsi Kitajci ne vlečejo nudlov, mi pa (zaenkrat še ne preveč uspešno, nimamo prave moke, ampak jo bomo že našli:), itd... NI vse samo v koreninah;). Sicer se mi pa burek ne zdi nekaj težkega za naredit, to je pa res simpl:), smo ga delale skupaj z malima:)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Rada bi se zahvalila
12.12.2012 12:30:36   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
sirovega bureka ponujat, ker tam to ne obstaja: obstaja burek (mesni) in sirnica (naš sirov burek)
Sicer se mi pa burek ne zdi nekaj težkega za naredit, to je pa res simpl:), smo ga delale skupaj z malima:)
To si na Kulinariki prebrala? user posted image
Se ne strinjam. Dober pravi burek je težko narediti. Ok sirnica, ... sirova pita, namesto burek. Lahko so vse pite. To je njihov izraz. Potem pa še vsaka ima svoje ime... z krompirjem je krompiruša, z sirom je sirova, z mesom pa BUREK! user posted image  in tako lepo naprej... in zdaj imam slino na tipkovnici, kak se mi je cedit začela user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?