|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rada bi se zahvalila
6.12.2012 12:28:32   
Paštetka
dobri Miklavžinji uškinimami...

Pa kaj si ti nor... Hvala za darilo...ta rdečega sem odprla in kar iz "flaše" potegnila user posted image . Sem mogla takoj sprobat. Ni bilo časa za kozarec Mmmmm...
Ta zlatega pa ne upam odpreti tako se sveti. user posted image

Uškinamama, ne poznam te, vendar si mi polepšala dan. HVALA. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rada bi se zahvalila
6.12.2012 12:31:28   
Paštetka
Pa še eni Miklavžinji se moram zahvaliti, ki si tudi zasluži svoj post...

Lulu, HVALA za lego ploščo....user posted image



Pismo...letos, pa sem bila zgleda pridna...


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rada bi se zahvalila
6.12.2012 12:33:36   
Paštetka
še hvala Majčici, ki mi je malo nazaj poslala celo vrečo kostanjev. user posted image

Same dobre vile. user posted image

HVALA.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rada bi se zahvalila
6.12.2012 13:42:22   
ronja
Se še jaz pridružujem:
- uškinimami, kjer je Miha Klavž pustil nekaj še za naše male in poslal k nam:) Pravljice obožujeta, arašidov že pol manjka... pa še za marsikaj;)
- mateyki za kombinezonček in žabice lani
- ankici za ful dober pekač - lubijev omiljeni (že zaradi volumna:D)
- MILENI in Vespazijan za koščke usnja:) - to še nedavno, uporabljeni že 4x, pa se sezona še niti začela ni dobro:) ja, vem, slikice... bojo, obljubim!
- kasiji za plastelin in barve za tablo - tega bo najbolj vesel oči, ko mi enkrat končno uspe uredit njegovo omaro z orodjem:D
- scorpiogirl za čipko - smo navsezadnje le delale zimske škratke:) - poročilo še pride, ja... enkrat....
- snežkici za korund - veselo uporabljam blazinice za bucike že celo leto:) - tudi še čaka poročilo...
- pa skuštrani, ki mi bo danes pripeljala cel žakelj stiroporkotov, da mi jih ni treba hodit kupovat v Laško:)
- čežani za slikice, ki so bile namenjene malemu, pa sta se z njimi igrali malidve:D
- vsem ki mi "držite palčeve", da najdemo kaj fajnega za preselit seuser posted image

Pa ziher sem še katero pozabila, pa bo zdaj žalostna. Ampak sem vsem hvaležna, samo moj spomin za nike je bolj črviv, pa še glihkar je pozvonilouser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rada bi se zahvalila
6.12.2012 13:53:00   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
- ankici za ful dober pekač - lubijev omiljeni (že zaradi volumna:D)


ej to pa res, mi se tudi zahvaljujemo zanj, ker so v njem pečeni najboljši gratinirani njoki v celem norrbottnu (ja, sem ga uspela zvlečt celo sem gor) user posted image je pa težek ko svina, kokr je velik - sam je zakon (naslednji projekt zanj je en velik pečen ptič) user posted image
- pa uškini za domača zelišča, feferone in šalšo - vse že zdavnaj pojedli, ampak spomini ostanejo user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rada bi se zahvalila
6.12.2012 14:01:53   
Tippi
Všeč tema!! user posted image

1. Jaz se pa zahvalim vesolju, da mi je bilo ponovno dano, čeprav z žalostnim koncem, sem spoznala (ubistvu še vedno spoznavam), da je svet kljub vsemu lahko lep
2. Zahvalim se mateyki, ronji, in vsem, ki so mi tako ali drugače izrekle tople in čuteče besede in virtualne objeme
3. zahvalim se mali mravljici za kljukice user posted image
4. razno user posted image Čist zares pa, toliko hvaležnosti kot jo čutim zadnje dni, je nemogoče zapisat.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rada bi se zahvalila
6.12.2012 14:13:10   
uškinamama
Paštetka, počasi , dan je še dolg ( nanaša se na žluk rdečega pred poldnevom) user posted image

Hvala Mateykini deklici, za prečudovito umetnino in mateyki za pecivo.
Ronji za....preveč za naštevat user posted image ....torbico, ki je ni take v kopru, mehko sovico - poušterček za uško, pa majčko z želvo, pa megabobastičen brezrokavnik divjih bratov kratts...pa lushevo masažno ploščico....pa grelnik ušesk....najbolj pa za čas, ki si ga vzame za nas user posted image

Nevi -1  (ne vem, če še sodeluje ), ki mi je prijazno poslala koledar - podlogo za na mizo...

Raho, ki se je tudi umaknila s tega foruma....moj user posted image

Pa Magi, ki mi je pomagala, ko je bil mož na tričetrt user posted image  na drugem svetu (zdaj se smejem, takrat mi ni bilo do smeha)

Morrak za supergice, ta prave fuzbalerske user posted image

Včasih kaj preberem tle in si mislim : najboljše popokat kufre in ne več sodelovat. Potem pa se nekako premislim...škoda bi bilo,  zgubiti vse to user posted image  pa še rima se user posted image


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rada bi se zahvalila
6.12.2012 14:29:59   
hedviga
Punce, hvala ker me vsak dan nasmejite! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rada bi se zahvalila
6.12.2012 14:31:43   
LuLu
Hvala... hmmm...
Samo malo.. prvo PROSIM user posted image  Paštetki.

Hvala pa vsem vam, ki ste me nasmejale oni dan. Zelo dobro za zdravje.
Bi pa vprašala še... kaj je s tem Ankičinim* pekačem? To se podarja ali kaj? user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rada bi se zahvalila
6.12.2012 14:35:48   
Paštetka
Hehe, ne ankica jih zvija na roko. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rada bi se zahvalila
6.12.2012 14:39:40   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Hehe, ne ankica jih zvija na roko. user posted image
Ki je zdaj, da mi enega zvije in, da nafilanega vžgem, pa da me popelje do nebes? user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
6.12.2012 17:21:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rada bi se zahvalila
6.12.2012 17:36:07   
Paštetka
Uš s čim se vidva s tvojim ukvarjata? Ker tole vino je user posted image . Sem ga nalila v kozarec. user posted image kakšna barva, tekstura, vonj, cvetica... Kaj to prodajata tudi? Ime, sorta, cena... Najbolj me je šokirala barva. user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Rada bi se zahvalila
6.12.2012 17:38:11   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
Tukaj sem. Kaj pa želiš notri? Paradižnikovo omako, panceto ali mocarelo? Ne samo nebesa, deveta nebesa user posted image
Aaaa, tukaj si user posted image  Jaz te pa med patrioti iščem.
Prvo mi prosim pojasni, če ni kaka skrivnost, kaj sploh je ta pekač, za eno čudo, ki ga vsi hvalijo user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Rada bi se zahvalila
6.12.2012 17:40:03   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Včasih kaj preberem tle in si mislim : najboljše popokat kufre in ne več sodelovat. Potem pa se nekako premislim...škoda bi bilo,  zgubiti vse to user posted image  pa še rima se user posted image


Zdaj sem komaj vidla... si smešna? Preveč jih je že šlo, ene celo pogrešam user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
6.12.2012 17:41:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Rada bi se zahvalila
6.12.2012 17:51:42   
LuLu
Ankica*,
če si bila prej tam, boš zdaj tu mogoče user posted image
In to vi prodajate, podarjate user posted image  ali se samo hvalite/-jo z njo? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
6.12.2012 17:53:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Rada bi se zahvalila
6.12.2012 17:56:24   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

A s pekačem? Lani smo imeli te pekače za poslovna darila za dobavitelje, stranke ter za Ronjo in Mateyko user posted image .


Zavito v prozorni celofan z bučnim oljem in tistim trakcem, ko ga moraš s škarjami potegniti, da se nakodra user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Rada bi se zahvalila
6.12.2012 17:57:04   
LuLu
Ankica*
A tako. Ker nekaj se je tukaj pisalo, da jih sama zvijaš na roko user posted image
Pa mogoče imaš tako obrtjo... ok, jasno mi je (da pekača ne bom ne videla, kaj šele imela user posted image )

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
6.12.2012 18:08:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Rada bi se zahvalila
6.12.2012 18:12:49   
majčica1508
Tudi jaz se vam zahvaljujem,ker me nasmejiteuser posted image

Paštetka ni problema,do naslednje jeseni
uškinamama Mene pa zanima,če vino tudi prodajateuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Rada bi se zahvalila
6.12.2012 18:20:34   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

samo moj spomin za nike je bolj črviv, pa še glihkar je pozvonilouser posted image


user posted image user posted image

A je Miklavž še kaj pozabil user posted image ?


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Rada bi se zahvalila
6.12.2012 18:38:19   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508
uškinamama Mene pa zanima,če vino tudi prodajateuser posted image


Saj mene to tudi zanima, samo je nekam poniknila. Ne vem zakaj, ampak mene vino spominja na žrebčevo kri. Pa ne, da bi jo že kdaj videla user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 6.12.2012 18:39:35 >

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Rada bi se zahvalila
6.12.2012 18:39:21   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Lulu, se moraš do mene oglasit, kaj veš, kaj je miklavž prinesel zate user posted image .
Miklavž? Torej imam še dobre 4 ure časa, da pridem darilo iskati? Huh, težka bo user posted image
Zahvali se mu, pa mu naroči , če usput naleti na Božička ali dedka Mraza, da naj ju vpraša, če imata ona2 kaj zame user posted image
Miklavža letos nismo ne jaz, ne moja deca vidli nikjer blizu... pride tako leto user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Katero ime bi izbrale?
OliveOyl



a.) Tina (71%)

b:)Marie (17%)

c.)Maria (13%)


Število vseh glasov: 374

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!