|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 12:19:18   
vesna_b
user posted image user posted image petra!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image
iii, čestitke!!!!!!!!!

no, glede hrane - jaz sem jedla vse v nosečnosti, razen tatarca, ker ga itak ne jem. nisem pretiravala, sem pa jedla tako majonezo, kot gobe, kot pršut.... po malem, za lušte. tako v prvo, kot v drugo, pa sta oba moja škrata zdrava, nagajiva in oh in sploh zame najlepša user posted image user posted image user posted image

aja, na FB smo se začele neki ment o kavici... drug teden... ste kej za?user posted image

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 12:24:16   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

petra sam tole pa ne bo bikec, kot sta načrtovalauser posted image  dvojčki smo pa veliko bolj trmasti verjemiuser posted image


ne vem če user posted image
jaz sem bikec, doma imam 3 dvojčke, pa se kar dobro držim, vse v red spravim user posted image  se ne dam user posted image

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 12:26:57   
vesna_b
http://www.mueller.de/fileadmin/mount/sl/meinbaby/download.pdf

baje da je velik za dojenčke not user posted image

< Sporočilo je popravil vesna_b -- 9.11.2012 12:27:20 >

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 12:34:14   
lenčy
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

petra sam tole pa ne bo bikec, kot sta načrtovalauser posted image  dvojčki smo pa veliko bolj trmasti verjemiuser posted image


ne vem če user posted image
jaz sem bikec, doma imam 3 dvojčke, pa se kar dobro držim, vse v red spravim user posted image  se ne dam user posted image

uf če sm js že dost trmasta, kaj so potem šele bikciuser posted image
hvala ti za obvestilo o muellerju, si bom js to kar zrihtala, čeprav bom imela že pri dm dost kuponov.

za kavico se lhk zmenimo po 10uri naslednji teden, ampak js pijem vse drugo sm kave ne (no pa alkohola tud ne)...

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 12:38:20   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

za kavico se lhk zmenimo po 10uri naslednji teden, ampak js pijem vse drugo sm kave ne (no pa alkohola tud ne)...

jaz dopoldne delam, potem poberem oba mulčka, ju po potrebi preoblečem, pa mal nafotram user posted image , pol pa pridemo :) tko da okol 16 ure oz prej ne morem

pile bomo pa ... tist... kar bomo naročile

< Sporočilo je popravil vesna_b -- 9.11.2012 12:40:35 >

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 12:41:34   
vesna_b
http://www.kuponko.si/55-popust-na-topel-napitek-v-hladnih-dneh-kuhano-vino-belo-ali-rdece-ali-vroca-cokolada-rjava-ali-bela-v-kavarni-natura-unovcljivost-celo-zimo-do-122013/

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 12:46:25   
lenčy
pa ti si čist huda s temi kuponi, ma vse mi bo prišlo prav. samo če bom tolk čokolade spila, me bo razneslo. mi pa cukr tko paše, da mi non stop tortice nosijouser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 13:07:38   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

pa ti si čist huda s temi kuponi, ma vse mi bo prišlo prav. samo če bom tolk čokolade spila, me bo razneslo. mi pa cukr tko paše, da mi non stop tortice nosijouser posted image

user posted image  sam privošči si user posted image
dete ne sme stradat user posted image

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 13:20:16   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

http://www.kuponko.si/55-popust-na-topel-napitek-v-hladnih-dneh-kuhano-vino-belo-ali-rdece-ali-vroca-cokolada-rjava-ali-bela-v-kavarni-natura-unovcljivost-celo-zimo-do-122013/


jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tle je zakon :D mi hodimo velikrat :D

so ze mel ponudbo poleti za kufe s kepco sladoleda ali ledeno kavo za 1 eur. fijuuu sem 10 kuponov takrat kupla :D heheheheh

tud te boooooooooom

pa še otročki se lahko igrajo :D ful dobr!! :D

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 13:20:56   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

pa ti si čist huda s temi kuponi, ma vse mi bo prišlo prav. samo če bom tolk čokolade spila, me bo razneslo. mi pa cukr tko paše, da mi non stop tortice nosijouser posted image

user posted image  sam privošči si user posted image
dete ne sme stradat user posted image


ja sej zato pa je tako podivjano, ker preveč cukra dobiuser posted image  pa kdaj drugič za kavico, pop. js vidim samo sina in nobenega drugega. bova šla v knjižnico, ker je tam zelo rad. sva mu celo torbico za knjige uredila in ima zdj polno lepih gumbkov goruser posted image  

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 13:22:20   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8


IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

http://www.kuponko.si/55-popust-na-topel-napitek-v-hladnih-dneh-kuhano-vino-belo-ali-rdece-ali-vroca-cokolada-rjava-ali-bela-v-kavarni-natura-unovcljivost-celo-zimo-do-122013/


jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tle je zakon :D mi hodimo velikrat :D

so ze mel ponudbo poleti za kufe s kepco sladoleda ali ledeno kavo za 1 eur. fijuuu sem 10 kuponov takrat kupla :D heheheheh

tud te boooooooooom

pa še otročki se lahko igrajo :D ful dobr!! :D

mi gremo pa zmeraj sam hitr naprej, da ne bi igral zagledaluser posted image  pa ti si lhk bolj prviščiš, si še bolj na začetkuuser posted image


_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 13:24:17   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: lenčy


IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8


IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

http://www.kuponko.si/55-popust-na-topel-napitek-v-hladnih-dneh-kuhano-vino-belo-ali-rdece-ali-vroca-cokolada-rjava-ali-bela-v-kavarni-natura-unovcljivost-celo-zimo-do-122013/


jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tle je zakon :D mi hodimo velikrat :D

so ze mel ponudbo poleti za kufe s kepco sladoleda ali ledeno kavo za 1 eur. fijuuu sem 10 kuponov takrat kupla :D heheheheh

tud te boooooooooom

pa še otročki se lahko igrajo :D ful dobr!! :D

mi gremo pa zmeraj sam hitr naprej, da ne bi igral zagledaluser posted image  pa ti si lhk bolj prviščiš, si še bolj na začetkuuser posted image



kaj si lahko prvoščim? a vročo čokolado? user posted image user posted image user posted image

ah dej dej...k da si ti ne moreš tu pa tam user posted image

mi gremo pa zanalašč tam, da se mi v miru vsedemo na kavo/sok whatevr...mali se pa igra, pa k nam nosi kocke, igrače, itd user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 13:28:29   
lenčy



sj ti pravim, da že tko preveč cukra pojem, pa da bom še vročo čokolado... in za nagrado dobim par močnih brcuser posted image  če bi šli mi med tista igrala, bi mogla zravn bit, ker je aleks sramežljiv in če koga ne pozna, moram bit zraven. pa se mi glih da zdj tam čepetuser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 13:32:51   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: lenčy




sj ti pravim, da že tko preveč cukra pojem, pa da bom še vročo čokolado... in za nagrado dobim par močnih brcuser posted image  če bi šli mi med tista igrala, bi mogla zravn bit, ker je aleks sramežljiv in če koga ne pozna, moram bit zraven. pa se mi glih da zdj tam čepetuser posted image


ma sej bi se hitr navadil no user posted image sicer je pa to sm 10m stran od miz tko da....

ti ga maš doma ali v vrtcu? user posted image


_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 13:35:31   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8


IZVIRNO SPOROČILO: lenčy




sj ti pravim, da že tko preveč cukra pojem, pa da bom še vročo čokolado... in za nagrado dobim par močnih brcuser posted image  če bi šli mi med tista igrala, bi mogla zravn bit, ker je aleks sramežljiv in če koga ne pozna, moram bit zraven. pa se mi glih da zdj tam čepetuser posted image


ma sej bi se hitr navadil no user posted image sicer je pa to sm 10m stran od miz tko da....

ti ga maš doma ali v vrtcu? user posted image


10m je že preveč. sicer je v vrtcu drugače pa sva vedno skupaj, nikoli ga nisem še nikjer pustila (dobr razen pri očitu) in se pozna, da me rabi v bližini. on je moj mali crkljanček, kaj čemuser posted image


_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 13:35:55   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

ja sej zato pa je tako podivjano, ker preveč cukra dobiuser posted image  pa kdaj drugič za kavico, pop. js vidim samo sina in nobenega drugega. bova šla v knjižnico, ker je tam zelo rad. sva mu celo torbico za knjige uredila in ima zdj polno lepih gumbkov goruser posted image  


moja dva sta bla v trebuhu oba divja, Ana še bolj, zunaj pa je ona čist mirna, Jan pa ko živo srebro

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

kaj si lahko prvoščim? a vročo čokolado? user posted image user posted image user posted image

ah dej dej...k da si ti ne moreš tu pa tam user posted image

mi gremo pa zanalašč tam, da se mi v miru vsedemo na kavo/sok whatevr...mali se pa igra, pa k nam nosi kocke, igrače, itd user posted image


jaaaa, mi gremo tud zmeri tja, da mam vsaj 5 minut za sede spi kavo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

sj ti pravim, da že tko preveč cukra pojem, pa da bom še vročo čokolado... in za nagrado dobim par močnih brcuser posted image  če bi šli mi med tista igrala, bi mogla zravn bit, ker je aleks sramežljiv in če koga ne pozna, moram bit zraven. pa se mi glih da zdj tam čepetuser posted image

vidva sam pridta, hitr se bodo povohal... je bla tud naša Ana taka. NO, pa ni več... ampak vseen nismo ble sam doma user posted image

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 13:36:49   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

10m je že preveč. sicer je v vrtcu drugače pa sva vedno skupaj, nikoli ga nisem še nikjer pustila (dobr razen pri očitu) in se pozna, da me rabi v bližini. on je moj mali crkljanček, kaj čemuser posted image



am... jaz bi ga na tvojem mestu malce začela navajat... user posted image

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 13:37:56   
5ra8
vesna, drug teden pol u Naturi a? user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 13:40:14   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

vesna, drug teden pol u Naturi a? user posted image

jaaaaa, mam že kupone user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 13:42:49   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

vesna, drug teden pol u Naturi a? user posted image

jaaaaa, mam že kupone user posted image user posted image user posted image


wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 13:43:47   
vesna_b
bejbe, mam majčko pridem maja.

sicer ni nova, nošena v 2 nosečnostih, ampak a jo katera hoče? dolg rokav...

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 13:44:14   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

10m je že preveč. sicer je v vrtcu drugače pa sva vedno skupaj, nikoli ga nisem še nikjer pustila (dobr razen pri očitu) in se pozna, da me rabi v bližini. on je moj mali crkljanček, kaj čemuser posted image



am... jaz bi ga na tvojem mestu malce začela navajat... user posted image

bolj težko, ker mi je kar hudo ko nisem z njim. dobr da je vsaj v vrtcu... sj vem da sm sama kriva in mi ni pomočiuser posted image  če ne bom zdj res tele bone nabavlauser posted image  sm če bova šla sama, vam povem, da bom mogla bit skos pri njemu
. v mojem primeru se lahko dobimo al dop. al pa če očita sabo pripeljem, pa naj se on z njim igrauser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 13:46:16   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

bejbe, mam majčko pridem maja.

sicer ni nova, nošena v 2 nosečnostih, ampak a jo katera hoče? dolg rokav...

tole ne bo zame... moram rečt, da si jo dobr izkoristlauser posted image  js sm tud mislna svojo prvo marčevsko, pa nas je malo prehitelo. jo bo petra vzela.


_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 13:54:19   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: lenčy
tole ne bo zame... moram rečt, da si jo dobr izkoristlauser posted image  js sm tud mislna svojo prvo marčevsko, pa nas je malo prehitelo. jo bo petra vzela.


ha ha ha, ja, se nama je kar posrečilo user posted image

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 13:55:20   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: lenčy


IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

bejbe, mam majčko pridem maja.

sicer ni nova, nošena v 2 nosečnostih, ampak a jo katera hoče? dolg rokav...

tole ne bo zame... moram rečt, da si jo dobr izkoristlauser posted image  js sm tud mislna svojo prvo marčevsko, pa nas je malo prehitelo. jo bo petra vzela.



jst jst jst :D moj bo majček user posted image


_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?