|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dolenjke, 5.del
23.10.2012 9:17:53   
lenčy
IZVIRNO SPOROČILO: olimia

Ojla Dolenjke
Jaz sem se v začetku meseca mao izgubila zaradi vseh obveznosti z otrokoma in moja rizična nosečnost...
Mali mi že pošteno nagaja, imam že kar nekaj dni lažne popadke, tako da očitno bo res vsak čas. Genij se je obrnil iz glave v prečno vstavo, tako da bom očitno na koncu probala še CR.
Videla sem, da je zmajčica že rodila, kaj je pa z mis - ona ima tudi zdej enkrat rok oz. ga je že imela?

Tangerina, koliko si pa imela sladkor, da si pristala na diabetološki?

Jaz imam jutri zjutraj CTG in UZ ravno zaradi lege, pol pa da vidimo, koliko so resni tile moji popadki - moj dragi je še v Italiji, tako da ne smemo nič kaj veliko prehitevati

Glede potrdila, ga menda novopečeni očka sploh ne potrebuje, ker če je prisoten pri porodu, se to potem samo zapiše in se administratorki plača 20 eur in to je to - če imaš potrdilo ali pa ne, cena je enaka če je pač očka poleg. Tako mi je razložila bivša babca Metka zadnjič, ko sem jo klicala zaradi potrdila - ona ima sedaj privat šolo za starše

a dej no, privat ima, prvič slišim, lepo to. potem ne plačaš nič manj, če imaš potrdilo? dobr da vem, ker medva ne mislva it na predavanja.

mis je pa že rodila, sm vidla pri oktoberkah, ampak si ne upam nič govort, bo že sama povedala.

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Dolenjke, 5.del
23.10.2012 9:22:33   
lenčy
js upam, da se danes sonček pokaže, ker tale megla mi nič ne paše. pa nobene prehodne jakne ne morm zapet in me kar pošteno zebe. čakam, da bo čas za moj plašč-pončo. in evo že drugo zimo mi bo prav prišeluser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Dolenjke, 5.del
23.10.2012 9:24:57   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

mis je pa že rodila, sm vidla pri oktoberkah, ampak si ne upam nič govort, bo že sama povedala.



mis je rodila fantka...je sporočila na FB, očitno je tle pozabila user posted image

misssssssssssssssssssssssssssss user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Dolenjke, 5.del
23.10.2012 9:34:12   
lenčy
ja po treh puncah si ga pa že zaslužiuser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Dolenjke, 5.del
24.10.2012 6:23:18   
olimia

IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: olimia

Ojla Dolenjke
Jaz sem se v začetku meseca mao izgubila zaradi vseh obveznosti z otrokoma in moja rizična nosečnost...
Mali mi že pošteno nagaja, imam že kar nekaj dni lažne popadke, tako da očitno bo res vsak čas. Genij se je obrnil iz glave v prečno vstavo, tako da bom očitno na koncu probala še CR.
Videla sem, da je zmajčica že rodila, kaj je pa z mis - ona ima tudi zdej enkrat rok oz. ga je že imela?

Tangerina, koliko si pa imela sladkor, da si pristala na diabetološki?

Jaz imam jutri zjutraj CTG in UZ ravno zaradi lege, pol pa da vidimo, koliko so resni tile moji popadki - moj dragi je še v Italiji, tako da ne smemo nič kaj veliko prehitevati

Glede potrdila, ga menda novopečeni očka sploh ne potrebuje, ker če je prisoten pri porodu, se to potem samo zapiše in se administratorki plača 20 eur in to je to - če imaš potrdilo ali pa ne, cena je enaka če je pač očka poleg. Tako mi je razložila bivša babca Metka zadnjič, ko sem jo klicala zaradi potrdila - ona ima sedaj privat šolo za starše

a dej no, privat ima, prvič slišim, lepo to. potem ne plačaš nič manj, če imaš potrdilo? dobr da vem, ker medva ne mislva it na predavanja.

mis je pa že rodila, sm vidla pri oktoberkah, ampak si ne upam nič govort, bo že sama povedala.


Ja v privat je šla Metka.
In tako mi je ona osebno rekla, da se plača 20 eur kot prispevek za P (pač tista halja in ''copati'') za dragega, ko je ob tebi in to je ne glede na to, ali ima potrdilo o materinski šoli al ne
Mi smo zdej na koncu, 14 dni pred rokom ugotovili, da ga moj itak ne bo rabil, ker se je mali obrnil na ritko in bo CR

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Dolenjke, 5.del
30.10.2012 12:49:40   
lenčy
kaj vas je vse sneg zametaluser posted image  da ne govorim o izpadih elektrike... hvala bogu, da živim v mestuuser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Dolenjke, 5.del
6.11.2012 12:05:53   
5ra8



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
NICK, STAROST, NOSEČNOST PO VRSTI, ŠT. OTROK, KRAJ



06.11.2012
olimia, 33 let, 4user posted image , 2user posted image , NM

14.01.2013
Štrumfek, 23 let, 2user posted image , 1user posted image , KK, user posted image

17.01.2013
nitta, 25 let, 1user posted image , 0user posted image , kraj, user posted image

5.2.2013
lenčy, 25 let, 2user posted image , 1user posted image , NM

15.02.2013
Tangerina, 23 let, 2user posted image , 1user posted image , NM

17.02.2013
hypnotic, 25 let, 2user posted image , 1user posted image , NM

26.02.2013
čebeli, 3user posted image , 2user posted image , NM

28.3.2013
Katte, 34 let, 1user posted image , 0user posted image , NM user posted image

03.05.2013
*dotika*, 33 let, 6user posted image , 1user posted image , NM

št. user posted image : 3

št.
user posted image :


št. 
user posted image : 5  
 


št. dvojčkov user posted image user posted image = /


navijačice user posted image
 
potty, Alex01, Mala_princeska, lenčy, dramica, neanja duo, ljupka, vipercat, 5ra8


v pričakovanju + user posted image user posted image  : 5ra8





_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Dolenjke, 5.del
6.11.2012 12:06:19   
5ra8
olimia, na vrsti si user posted image

kako kaj kaže? si še 2v1? user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Dolenjke, 5.del
6.11.2012 22:15:18   
Alex01
Evo mene :)
Sem se čisto polenila user posted image
Pri nas vse po starem, otroci rastejo, mami (beri jaz user posted image ) še kar vztrajno prošnje piše in kljub kupu napisanih prošenj še vedno optimist user posted image

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Dolenjke, 5.del
7.11.2012 7:33:45   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Evo mene :)
Sem se čisto polenila user posted image
Pri nas vse po starem, otroci rastejo, mami (beri jaz user posted image ) še kar vztrajno prošnje piše in kljub kupu napisanih prošenj še vedno optimist user posted image


o user posted image

kako pa kaj diploma? Dej spacej, bomo šle pol skup na magisterij user posted image te čakam user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Dolenjke, 5.del
7.11.2012 10:37:19   
Alex01

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8


IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Evo mene :)
Sem se čisto polenila user posted image
Pri nas vse po starem, otroci rastejo, mami (beri jaz user posted image ) še kar vztrajno prošnje piše in kljub kupu napisanih prošenj še vedno optimist user posted image


o user posted image

kako pa kaj diploma? Dej spacej, bomo šle pol skup na magisterij user posted image te čakam user posted image


Ko dobim diplomo zaključim s študijem user posted image
Diploma - popravljam obrazec Dn 1, tak, da premikat se je začelouser posted image
Zdaj, ko je tako hitro tema, pa ko ni kakega dela zunaj, bo več časa za pisanje user posted image

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Dolenjke, 5.del
8.11.2012 8:42:16   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: Alex01


Ko dobim diplomo zaključim s študijem user posted image
Diploma - popravljam obrazec Dn 1, tak, da premikat se je začelouser posted image
Zdaj, ko je tako hitro tema, pa ko ni kakega dela zunaj, bo več časa za pisanje user posted image


no zelim ti veliko uspeha user posted image


_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Dolenjke, 5.del
8.11.2012 8:46:56   
5ra8



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
NICK, STAROST, NOSEČNOST PO VRSTI, ŠT. OTROK, KRAJ



06.11.2012
olimia, 33 let, 4user posted image , 2user posted image , NM

14.01.2013
Štrumfek, 23 let, 2user posted image , 1user posted image , KK, user posted image

17.01.2013
nitta, 25 let, 1user posted image , 0user posted image , kraj, user posted image

5.2.2013
lenčy, 25 let, 2user posted image , 1user posted image , NM

15.02.2013
Tangerina, 23 let, 2user posted image , 1user posted image , NM

17.02.2013
hypnotic, 25 let, 2user posted image , 1user posted image , NM

26.02.2013
čebeli, 3user posted image , 2user posted image , NM

28.3.2013
Katte, 34 let, 1user posted image , 0user posted image , NM user posted image

03.05.2013
*dotika*, 33 let, 6user posted image , 1user posted image , NM

01.06.2013
5ra8, 31 let, 3user posted image , 1user posted image , NM

št. user posted image : 3

št.
user posted image :


št. 
user posted image : 6  
 


št. dvojčkov user posted image user posted image = /


navijačice user posted image
 
potty, Alex01, Mala_princeska, lenčy, dramica, neanja duo, ljupka, vipercat, 5ra8


v pričakovanju + user posted image user posted image  :



_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Dolenjke, 5.del
8.11.2012 12:28:03   
lenčy
petra čestitkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Dolenjke, 5.del
8.11.2012 14:46:55   
Alex01
petra - user posted image user posted image user posted image ČESTITKE in SREČNO user posted image user posted image

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Dolenjke, 5.del
8.11.2012 15:45:03   
Katte
Čestitam, Petra!!!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Dolenjke, 5.del
8.11.2012 19:24:21   
*dotika*
No, pa imamo še eno nosečko Dolenjko. ČESTITKE!!! user posted image

_____________________________

Naj najin angelček Ajda, rojena v 23. tednu, čuva vse nas! (29.10.09;23:16-29.10.09;23:26)

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 7:47:05   
5ra8
hvala punce user posted image sedaj pa samo tako do konca user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu *dotika*)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 9:31:03   
lenčy
petra sam tole pa ne bo bikec, kot sta načrtovalauser posted image  dvojčki smo pa veliko bolj trmasti verjemiuser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 9:32:09   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

petra sam tole pa ne bo bikec, kot sta načrtovalauser posted image  dvojčki smo pa veliko bolj trmasti verjemiuser posted image


mogoče pa user posted image odvisno kdaj bo CR user posted image bikec je do hmmm 21ga? user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 9:37:01   
lenčy
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8


IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

petra sam tole pa ne bo bikec, kot sta načrtovalauser posted image  dvojčki smo pa veliko bolj trmasti verjemiuser posted image


mogoče pa user posted image odvisno kdaj bo CR user posted image bikec je do hmmm 21ga? user posted image

ja res je do takrat. aha potem si se ti že kar med majčice dala, da bo bikecuser posted image  

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 9:44:14   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8


IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

petra sam tole pa ne bo bikec, kot sta načrtovalauser posted image  dvojčki smo pa veliko bolj trmasti verjemiuser posted image


mogoče pa user posted image odvisno kdaj bo CR user posted image bikec je do hmmm 21ga? user posted image

ja res je do takrat. aha potem si se ti že kar med majčice dala, da bo bikecuser posted image  


majčica bom sigurno user posted image samo odvisno ker maj, ker ne vem kako se bomo dogovorili za CR user posted image


_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 9:48:45   
lenčy
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8


IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8


IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

petra sam tole pa ne bo bikec, kot sta načrtovalauser posted image  dvojčki smo pa veliko bolj trmasti verjemiuser posted image


mogoče pa user posted image odvisno kdaj bo CR user posted image bikec je do hmmm 21ga? user posted image

ja res je do takrat. aha potem si se ti že kar med majčice dala, da bo bikecuser posted image  


majčica bom sigurno user posted image samo odvisno ker maj, ker ne vem kako se bomo dogovorili za CR user posted image


dej zadnjega, za moj RDuser posted image  no potem pa moraš gin. rečt, da bi radi enega konkretnega bikca. sj če bo CR, ga boste že spravili venuser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 9:51:12   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8


IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8


IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

petra sam tole pa ne bo bikec, kot sta načrtovalauser posted image  dvojčki smo pa veliko bolj trmasti verjemiuser posted image


mogoče pa user posted image odvisno kdaj bo CR user posted image bikec je do hmmm 21ga? user posted image

ja res je do takrat. aha potem si se ti že kar med majčice dala, da bo bikecuser posted image  


majčica bom sigurno user posted image samo odvisno ker maj, ker ne vem kako se bomo dogovorili za CR user posted image


dej zadnjega, za moj RDuser posted image  no potem pa moraš gin. rečt, da bi radi enega konkretnega bikca. sj če bo CR, ga boste že spravili venuser posted image


ja, itak zadnji mesec, kokr mi je G rekla in sem jo razumela, potem hodim v bolnico...sploh nič k njim.
Sigurno bo CR, mi ne gine user posted image sm odločam se še med splošno narkozo ali spinalno. user posted image

bomo lahko kej skup vozičkale...pa dotika pa še kakšna user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Dolenjke, 5.del
9.11.2012 10:01:14   
lenčy
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8
bomo lahko kej skup vozičkale...pa dotika pa še kakšna user posted image

uf naše dete bo takrat že 4 mesece staro ampak sm vseeno za. sploh dopoldne, ko bo tavečji v vrtcu.

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?