|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kje nakupujete
14.6.2012 11:45:21   
poli*
Pri nas v mestu sta samo Mercator in Eurospin. Odkar je E., je M. sigurno padla prodaja za skoraj polovico. Že tako so uboge plače in je fino, če se da vsaj nekaj € prišparat. Jaz imam prav določeno, kje kupujemo katere izdelke in tako gremo 1x tedensko v obe trgovini, po kruh pa vsak dan v eno bližnjo mini trgovino.
Pri nas manjka še Hofer- bi ga morali že graditi, pa se je nekaj zapletlo pri dovozni poti, baje user posted image (pa se lahko M. skoraj poslovi) ali pa kakšen Interspar. Ni konkurence, zato so take cene.

(odgovor članu Patricija32)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kje nakupujete
14.6.2012 12:19:56   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Patricija32

Najaa kje pa v Tušu smrdi? Nisem še naletela na tako stanje v trgovini, pa hodim na 3 konce. Jaz bi se sigurno pritožila poslovodji ali poslala mejl, saj zato so tam. Zelenjava je vedno lepo zložena in očiščena, tako, da nebi slučajno kdo tehtal nagnite solate, to me moti drugje.




Hja, kje... Lahko ti na zs napišem, kje. Predvsem pa imam slabe izkušnje s pokvarjenimi izdelki.

< Sporočilo je popravil Najaa -- 14.6.2012 12:22:14 >

(odgovor članu Patricija32)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kje nakupujete
14.6.2012 13:08:16   
Češnca
Kombiniramo Lidl in Spar ter Muller. Mercator že nekaj časa ni videl.
Po meso gremo k mesarju čez cesto. Sadje v kiosk čez drugo cesto. user posted image
Tuševo trgovino imamo na koncu ulice, a gremo le kadar potrebujemo kakšno malenkost (mogoče 1x na mesec ali dva).

< Sporočilo je popravil Češnca -- 14.6.2012 13:12:20 >


_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kje nakupujete
14.6.2012 13:09:48   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Hja, kje... Lahko ti na zs napišem, kje. Predvsem pa imam slabe izkušnje s pokvarjenimi izdelki.

Zakaj pa na ZS? Tukaj javno napiši, da vsi vedo, nič jih ni treba branit

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kje nakupujete
14.6.2012 13:19:38   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Patricija32

Najaa kje pa v Tušu smrdi? Nisem še naletela na tako stanje v trgovini, pa hodim na 3 konce. Jaz bi se sigurno pritožila poslovodji ali poslala mejl, saj zato so tam. Zelenjava je vedno lepo zložena in očiščena, tako, da nebi slučajno kdo tehtal nagnite solate, to me moti drugje.




Hja, kje... Lahko ti na zs napišem, kje. Predvsem pa imam slabe izkušnje s pokvarjenimi izdelki.


a to misliš pretečen rok? ali kako drugače?


_____________________________



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kje nakupujete
14.6.2012 13:20:23   
cukr07
Kupujem v Sparu, Eurospinu in Hoferju, oba imam na poti v službo tako da nakupe opravim mimogrede.
V domačem kraju imamo Mercator v katerega grem res samo če mi kaj nujnega zmanjka, saj je za moj žep predrag.

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kje nakupujete
14.6.2012 13:25:35   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Hja, kje... Lahko ti na zs napišem, kje. Predvsem pa imam slabe izkušnje s pokvarjenimi izdelki.

Zakaj pa na ZS? Tukaj javno napiši, da vsi vedo, nič jih ni treba branit


Sej jih ne branim, sam brezveze mi je. Pač trgovina mi je podn, če res ni druge pač grem in kupim ampak se res izogibam. Trgovina, kjer sem dobila pokvarjen izdelek (oz. še ne potečen rok, v piškotih pa dobesedno pajčevina), je ena v Lj ena pa na obali. Pač mi ni, no.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kje nakupujete
14.6.2012 13:31:21   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Pač mi ni, no.

user posted image
Boječka! user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kje nakupujete
14.6.2012 14:02:42   
Najaa
Mene si se našla provocirat? user posted image Ti bom na tistem srečanju povedala v živo pa bo volk sit in koza cela. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kje nakupujete
14.6.2012 14:11:17   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Mene si se našla provocirat? user posted image Ti bom na tistem srečanju povedala v živo pa bo volk sit in koza cela. user posted image

Sit, sit ja... samo, da bomo siti user posted image
Sem že nehala...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kje nakupujete
15.6.2012 6:59:23   
tamiflu
IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

Kaj se mi samo zdi ali res nobena ni omenila Jagra? user posted image


k jagri pa grem tudi mogoče 1 ali 2 x letno....ko me prime

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kje nakupujete
15.6.2012 9:29:22   
Mercator
Pozdravljene.

Kokosh: V Mercatorjevih prodajalnah na delikatesi najdete do 50 vrst salame, ki so cenejše od 10€/kg, v hladilnikih pa še dodatnih 98 vrst. Lahko pa nam pišete na naslov info@mercator.si in opišete težavo in predvsem za katero prodajalno gre, pa bomo preverili trenutno založenost vaše konkretne trgovine. Enako prosimo tudi ostale, ki imate težave z založenostjo vaših trgovin. Vse pritožbe bomo preverili in po potrebi ukrepali.
Lep pozdrav,
Mercator: Marija Padar Lazarevič, kontaktni center

(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kje nakupujete
15.6.2012 10:20:18   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Mercator

Mercator: Marija Padar Lazarevič, kontaktni center


Gospodje Mercator...
A vam še kar ni jasno, da niste najboljši v Sloveniji. Imate veliko izbiro v velikih marketih, ampak ste pa najdražji. Pa saj to že vsaka gospodinja čivka leta in leta. Le nekateri vaši izdelki so cenovno ugodni in kvalitetni.
Vse te vaše cenejše salame... verjetno nimate pravega izbora, da pa še vedno kupujem v dugih trgovinah.
Vem, da nas je veliko in vsak ima svoje nakupovalne navade... ampak, da od vseh možnih akcij (btw vsi ste že smešni s temi akcijami... znižajte cene izdelkov in na to dajte akcije, pa boste frajerji... zavajate kupce že desetletja - vi in ostali trgovci), ki jih dobim v nabiralnik, le 1x-2x na leto najdem izdelek za sebe v Mercatorju. Dajte vseeno malo cene drugod pogledat. Glede na to, da ste naši (državni) ni vrag, da bi morali biti najbolj dostopni... ali pa prodajte Mercator  in naj nam tujci dajo bolj ugodne cene (Hofer, Lidl).
Dajte se tudi malo zamislit, glede na to, da ste vsako malo trgovinico iz vsake vasi izrinli s svojim Mercatorjem... a res morajo biti cene v teh trgovinicah še višje, kot tiste v velikih centrih.
Nekje vam vaša politika zelo nagaja. Vedno je vaš vrh po medijih, ne želite se prodati... Ah, trgovci. Upam, da boste propadli in, da bodo privat trgovinice spet prišle v vsako vas, kjer se bo lastnik zelo prilagajal potrebam svojih PRAVIH sosedov.... in ostalo pa naj bodo diskonti. Tako kot včasih...

(odgovor članu Mercator)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
15.6.2012 10:53:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kje nakupujete
15.6.2012 10:55:37   
sakuL
lidl in mercator

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kje nakupujete
16.6.2012 13:59:03   
Massa26
Meni je skoraj za vse najboljši Hofer. Vsega nimajo, ampak kar imajo, me pa nikoli ne razočara.

Mercatorji - vsaj večji - so zelo dobro založeni.. Po kar grem v Mercator, je itak drago, zato ne vem, kakšne so ostale cene.

Tuš mi je bolj za silo.. ker je najbližji.

Lidl mi nekako ne potegne.. Hofer mi je precej boljši.

Eurospin mi pa obupno smrdi, tja sicer hodim po 500g sodo.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kje nakupujete
17.6.2012 23:18:26   
Patricija32
No tisti, ki kupujete 1x tedensko, in še takrat kruh, vam predlagam, da ga začnete peči doma - se splača. Pečem že več mesecev in dam nekaj kruha v skrinjo, nekaj za sproti, kupujem pa samo slovensko moko pa kakšna semena za notri - zaenkrat v Tušu še nisem dobila moke s kakšnimi molji ali črvi - trkam na les. Če pa bi kupila pokvarjen izdelek, bi ga definitivno vrnila - ali gre za slabo delo zaposlenih v trgovini ali slučaj naj odločajo drugi, dokler se ne začne nabirat in ponavljat, potem pač zamenjaš trgovino.

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kje nakupujete
18.6.2012 8:24:25   
caramel

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
Lidl, Hofer in podobni še niso osvojili kaj je kvinoja, leča, čičerika, koleraba,.../.../ In je težko dobiti malo bolj kvalitetne izdelke, ki ne bi bili preparirani na pretirano industrijski način.


Se povsem strinjam. Midva kupujeva večinoma čimmanj obdelane izdelke (imava pa par razvad:) - polnozrnate, mlečne izdelke "brez okusov" (dodanih seveda)...

Moko kupujem v mlinu (za 5 kg polnozrnate dam npr. 3€) in sama pečem kruh, delam razne testenine, pečem piškote, sladice...Meso in jajca kupujemo pri okoliških kmetih, mleko jemljemo pri sosedih (delam tudi skuto...), sladoled delam domač,... Kar se tiče sadja in zelenjave ju imamo v sezoni na pretek, za čez zimo pa je kar nekaj zamrznemo, vložimo, skisamo ali shranimo v kevdru (ravno jemo zadnja jabolka, kivije smo pojedli pred kakšnim mesecem, prav tako kolerabo, čebulo, česen,... korenja in krompirja imamo še nekaj). Sokove vkuham doma (jabolčnik damo delat iz lastnih jabolk), za čaje naberem zelišča, posušim sadje.

Tako da v trgovini kupujemo razne žitarice, osnovne sestavine (sladkor sol, olje, kvas...), mlečne izdelke, izven sezone tudi sadje in zelenjavo, sestavine za "eksotično" kuhinjo ter par izdelkov bolj obdelane hrane, za katere sva precej zvesta točno določenim znamkam in pa seveda čistila ter izdelke za osebno higieno. Največ nakupujeva v Sparu in DM-u (žitarice, čistila, izdelki za osebno nego), v Mercator greva redko, ker nama je predaleč, iz Tuša vedno pridem razočarana nad ponudbo, v Hofer greva obvezno med azijskimi dnevi (tudi par njihovih ostalih izdelkov mi je všeč, za redne nakupe pa tja ne zahajava, zaradi precej ozke ponudbe), v Eurospin tudi jaz hodim večinoma le po sodo, v E'lecrerc greva ko sva v bližini, Lidl pa so v bližini odprli pred kratkim, pa tja še nisva šla.

(odgovor članu Patricija32)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
18.6.2012 20:54:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu caramel)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kje nakupujete
18.6.2012 22:48:10   
nusi
hofer, lidl, leclerc mi je ok, ampak čisto iz poti, iz mercatorja pa vedno pridem slabe volje, ker je svinjsko drag.
Zelnjave imamo kar nekaj domače, sadje si pa tudi občasno privoščimo iz tržnice.

< Sporočilo je popravil nusi -- 18.6.2012 22:50:09 >

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: kje nakupujete
18.6.2012 23:56:39   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: nusi

iz mercatorja pa vedno pridem slabe volje, ker je svinjsko drag.

A je to sploh mogoče?
Pri vseh teh dobrih cenah?
Danes posneto ... VSI LAŽEMO!!! Najboljši so!!!


user posted image

user posted image

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: kje nakupujete
19.6.2012 8:23:05   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: nusi

iz mercatorja pa vedno pridem slabe volje, ker je svinjsko drag.

A je to sploh mogoče?
Pri vseh teh dobrih cenah?
Danes posneto ... VSI LAŽEMO!!! Najboljši so!!!


user posted image

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja, najboljši so ... s svojimi forami. user posted image

Mi "hribovci" pa nimamo veliko izbire, kje nakupovati .... Imamo samo Mercator in Eurospin. user posted image Mercator je zadnje čase porazen - sadje in zelenjava v slabem stanju ali pa sploh ni tistega, kar iščeš, pa tudi sicer je ponudba slaba (artikle počasi kar ukinjajo in nimaš potem nobene izbire, npr. katere tortilje boš vzel), pa cene so user posted image , te na blagajni res prime user posted image . Tako da se načeloma držimo Spina. V Mercator gremo samo po tiste izdelke, ki nam v Spinu ne ustrezajo.
So pa sedaj v NG poleg Obija odprli Supernovo, v kateri je tudi Mercator. Sva šla z možem zadnjič spotoma kar tam v šoping (sva bila v Obiju), in sem bila pozitivno presenečena nad ponudbo, prijaznostjo, pa tudi cena mi je bila na koncu ok (dobro, bilo je 10 % popusta, ampak vseeno).

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: kje nakupujete
19.6.2012 9:09:38   
Tutan
Jaz sem bila včasih zaprisežen Mercatovec. user posted image user posted image
Dokler je bil Mercator pod Jankovičem. Pa govorim za naš kraj, naš hipermarket, ker razmere v Celju in Lj so drugačne - včasih grem na hitro tam kaj kupit, pa so vedno prijazni.
enostavno ne grem več v Mercator, ker:
- so prodajalke totalno neprijazne, naveličane po teh letih delat za blagajno, pri nas na TicTac blagajni tako ali tako nikoli nikogar ni, pa potem čakaš, da ti potegne s tisto kartico, da ti slip preveri. Od vseh ostalih blagajn delata pa le dve - češ kao ker je TicTac. Potem pa še tako zavijajo z očmi, ko morajo pri TicTacu kaj pomagat.
- delikatesa - vedno sem bila navajena, da mi jo lepo zložijo in točno zaradi tega sem rada šla v Mercator, ker je bilo vse lično - zdaj ti nahobla tista klobase eno čez drugo v en majavi stolp. Ma ni šans. Pa zadnjo uro ščistijo tiste mašine, pa sam na eni mašini režejo salame IN sir - ma ne se šalit, no, še jaz doma na mesoreznici jo prej očistim, če oboje režem gor v istem času. Nekaterim ljudem pač ne paše sir z vonjem po kaki Poli salami. Da pa rečeš kaj, dobiš pa samo osoren odgovor, da tako je to in basta.
- ko sem hotela kupit en kos prekajenih rebr, širok cca 4 cm, mi ga ni hotela urezat, češ da drugega dela (ker je bil potem tudi tako velik), ne bo mogla prodat - al vzamem vse al nič. Ma, pol pa mejte, v mesnici mi brez problema vrežejo še manjši kos, pa sej sem stranka, pošteno plačam in če mi doma rabimo zgolj mali kos za kakšen pasulj - toliko rabimo in to je to. Ne bom jemala več, ker ona pol tistega drugega dela ni mogla prodat.
- pri kruhu recimo malega pošljem po sirovo štručko - pa ga ženska sploh ne upošteva; lepo jemlje stranke naprej. Pa ni več strašansko mali, 5 letnik brez problema reče: Eno sirovo štručko, lepo prosim. Dokler ne pridem tja, mu sploh ne da. V drugih trgovinah se to ne zgodi.
- Mercatorjevo kislo smetano sem 2x zapored dobila plesnivo (brez pretečenega roka), v moki pa hrošče.
- kruh naj bi bil po 19h uri za pol cenejši - nabašem kruh, pa mi ga računajo po normalni ceni - ker pač točno tisti kruh ni kao znižan - potem pa napišite KATERI KRUH JE ZNIŽAN, natančno, ne pa vse je znižano, razen pekovskega peciva. Pa sploh nisem imela pekovskega peciva user posted image
- štant so imeli kao znižani kosi po 2€ - gor pa Tarok, remi in ostale karte - valjda nabašem, to se vedno rabi, pa če se kaj zgubi, pa pridem na blagajno, a, pa ravno karte spet niso znižane?

Zanimivo je pa ravno to, da ravno v našem Mercatorju je kar nekaj starih mačkov izgubilo službo - govorice pravijo, da naj bi kradli, pa robo so si kao zniževali na neke minimalne zneske. To so sicer samo govorice, ampak na to, kar se je meni dogajalo v Mercatorju, me itak tam več ne vidijo. Pa tudi če se zdaj obrne za 200%.

Cca pol leta ne hodim več v Mercator.

Veliko večino nakupov opravim tuš, Špar - prijazni, ustrežljivi, še nasmejiš se. Kombiniram pa še s Hofrom. Če grem mimo Eurospina, pa vzamem še sodo bikarbono pa parmezan. Meso v mesnici oziroma od kmeta, sadje pa od šiptarja :) Je najlepše in najbolj dobro daleč naokoli user posted image

< Sporočilo je popravil Tutan -- 19.6.2012 9:11:16 >

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: kje nakupujete
20.6.2012 11:12:34   
Mimona29
Kar se trgovin tiče imam največ slabega za povedat čez Hofer in Lidl, tja pa ne grem nikoli več nakupovat. Večina izdelkov ki so kao malce cenje kot drugod je vsaj zame slabše kakovosti, jaz sem že veliko izdelkov kot so sokovi, siri, zelenjava po nekaj dneh morala vreči v koš. Zelenjava gnila, sir plesnav, sokovi pa skisani. Nikoli več.

Pri nakupovanju kozemtike in ostali pripomočkov pa imam največ pripomb čez drogerije DM, to pa zato ker nekaterih slovenskih izdelkov tam sploh kupiti ne moreš, pa tudi prodajalke so vsaj zame živi obup. Veliko uporabljam izdelke od Subrine in jih v DM-u sploh ne morem kupiti, tako da sedaj v veliki večini nakupujem v drogerijah Tuš in imajo preverjeno najcenejše izdelke p atudi dost veliko izbiro in vedno kakšne dobre popuste. Še najbolj me je pa kul to da imajo zelo prijazne prodajalke ki so mi v pomoč pri izbiri izdelkov.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: kje nakupujete
21.6.2012 7:26:53   
Tippi
Jaz največ kupujem v šparu in Hoferju. Nad slednjim sem vedno bolj navdušena. Sicer nimajo vsega, pa tudi nisem z vsem zadovoljna, ampak tisto kar kupujem, kupujem redno in ne menjam. Uglavnem kombiniram s šparom. V merkatorja grem redko, mlek, kruh, ker mi je najbližji sosed user posted image , pa še to se poskušam izogibat. so predragi.

eurospin mi deluje kot skladišče. bila dvakrat, ma je blo dost user posted image

lidl ma premajhno izbiro. pa tud sicer mi nekako ne potegne.

sem pa včasih redno hodila v tuša, zdaj pa mi je predaleč.


(odgovor članu Mimona29)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




izbera imena
junija08

z možem se odločava med dvema imenoma. katero je vam blj všeč?

Alana (60%)

Alma (39%)


Število vseh glasov: 194

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!