|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorke!!
24.1.2012 8:05:45   
crtek
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: crtek

Sirenetta zelo zanimiv recept. V kolko velik pekač pa to daš? (tko po številu piškotov, ki jih daš na dno) Sicer ti pa predlagam, da v millerju kupiš raztegljiv obod za peciva. Majo kvadratastga in okroglega, je pa  super, kr ga lahko daš na bilo kiri pekač in ga raztegneš do 45x40cm (cirka, piše na škatli točno kolko), tko da pol niti ne rabiš teh globokih pekačev in še obod je enostavno odstanit user posted image js mam oba (okroglega in kvadratastega) in jih fuuuul uporabljam.

bankc loti se s svojim sinom gledat risanke. Boš italjanščino pobrala preden boš sploh vedla. Fajn je recimo, če maš kšne disneyeve risanke, ki jih že poznaš in pač na dvd-ju daš v italijanski jezik govora. Boš vidla, da ti bo jezik kmalu zelo domač. Sicer pa navijam, da ti bo šou jutri narek fajn user posted image



Oba moja dva pekača sta približno 16 x 24 cm. Dam pa Leibniz tiste pravokotne kekse, po širini prideta dva in pol keksa (ja se kar zezam s tem štukanjem) pa po dolžini ene 5 keksov cirka. Torej v en pekač na dno nekje okoli 10 keksov. Zložim pa kar dve plasti teh keksov čisto na dno pekača (torej okoli 20 keksov), potem jabolka, potem eno plast keksov, potem puding in na vrhu smetano. Znese glih nekje 300 g keksov. A ja, pa kekse malo "zalijem" s tisto vodo, v kateri so se kuhala jabolka, da je vse skupaj še malo bolj sočno (no, to spet po želji, malo probavaš enkrat tako drugič drugače pa vidiš kaj ti je bolj ok, enako kot s količino cukra daš poljubno odvisno od okusa).



aha fajn, se pravi lahko dam js komot v navadn pekač, pride nekje 40x45...bi moglo bit, ne? edino mogoče bojo malo nižje, ma po moje bo vseeno kul. In kaj, če bi tudi po vrhuzložila piškote, lih tko za vedet kje je treba rezat? al se ti zdi, da nebi pršlo ok?


_____________________________

Love doesn't make the world go round, but it makes the ride worthwile.


(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: Primorke!!
24.1.2012 9:06:43   
bankc
Dobro jutro vsem!

Jaz sem danes gorznoooo! Smo full slabo spali, vsi smo nahodni, moj ima zvit prst in ga je ponoči bolelo....user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

Bankc srečno jutri pri nareku user posted image

...in pa fajn opravi pregled!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Sirenetta hvala, se itak javim in povem kako je šlo user posted image !

Mjami meni se prav sline cedijo seddaj ko se pogovarjamo o sladkarijah user posted image ! bi šla kar takoj peči pa je moj protestiral, da mormo najprej pojesti to kar že imamo spečeno user posted image !
Pri nas je tako, da moj rad kuha in je odličen kuhar, jaz pa rada pečem in ustvarjam sladice! Sam kaj ko je pa moj takoooo zbirčen pri sladicah! Ne je čisto nič kar je iz čokolade user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: Primorke!!
24.1.2012 9:31:11   
bankc
O joj joj kakšno vreme user posted image . Nič čudnega da sem čist zanič in nič se mi ne da! Pa bi se mogla mal učit!

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: Primorke!!
24.1.2012 10:25:51   
simona84
hejla punce user posted image

tudi jaz sem danes taka čudna, nič se mi ne da, čisto po vremenu, še zdaj skačem po stanovanju v pižami user posted image user posted image user posted image user posted image ...mah to je verjetno zaradi vremena, in tudi jaz sem ponoči fulll slabo spala, ob dveh sem bila še pokonci in se premetavala v postelji....mah bomo že nadoknadili....
Bankc srečno danes pri nareku, da boš vse obvladala in pa dobro opravi na pregleduuser posted image user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: Primorke!!
24.1.2012 10:29:03   
simona84

IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: simona84

Sirenetta mmmm tale tvoj recept za sadne kremšnite se pa odlično sliši....čim bom lahko po porodu takoj sprobam ta recept, sem si ga že prepisala, da ga ne bom potem iskala hehehe...čeprav se ga ne bi branila naredit že sedaj, sam kaj mi pomaga če ga ne bi smela probat, tako da naj raje ostane za potem, bom počakala še ta dober mesec in pol bom naredila..mnjamiiiiiiiii se mi lušta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja saj boš kmalu lahko spet jedla tudi sladko, še nekje dober mesec, pa bo. Razen, če se ti bo že prej kaj začelo dogajat (pospeševalni učinek foruma user posted image user posted image user posted image ),v tem primeru boš lahko še prej!
Pa še sestavine so take, da so čisto ok tudi glede dojenja!user posted image user posted image user posted image


hehe ja še malo pa se bom lahko mal pregrešila kakšni dobri stvarci npr. tem tvojim kremšnitam user posted image ....hmmm jaz kr računam da čez kakšen mesec, ker če bo res tako kot pravijo da mi bodo kakšen teden pred rokom sprožili pol je to že čez kak mesec in če bom redno tukaj gor pol sigurnol, ker očitno ta forumček res učinkovito deluje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: Primorke!!
24.1.2012 10:40:14   
bankc
Simona84 tale mesec bo zelo hitro minil in pol boš že držala svejega user posted image !user posted image user posted image user posted image
Kako gre čas hitro naprej!

(odgovor članu simona84)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: Primorke!!
24.1.2012 11:01:00   
jk09
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: jk09

Kimica... glede na to koliko kompliciraš pred porodom.. kaj bo šele pol ko rodiš...??


Ta mi je pa čisto mimo! Haloooo!!!! user posted image Kaj pa kakšne čestitke Kimici, ki je ravno včeraj rodila...pa Trobentici, če že uletiš sem v temo!!! Vidim, da si že mamica, tu pa je čvekanje v pričakovanju. Tako da prosim, da v bodoče raje ne smetiš temo s takimi izjavami, ki so res totalno mimo.user posted image user posted image user posted image



Lani sem bila v iste položaju kot ste ve letos.. zato še vedno prebiram forum..čeprav ni nobene lanske nosečke več.
Moj post ni bil slabonameren.. ampak punce uživajte v nosečnosti, ne preveč komplicirat kajti "težave" se začneje šele potem... s kompliciranjem in nepotrebnimi skrbmi si pa samo še oteškočimo vse skupaj. Uživajte vsak dan s trebuščkom in s sončki, ker to je nekaj najlepšega!
Tiste ki ste drugič noseče že veste kaj vas čaka, tiste ki pa ste/smo bile prvič, pa si ne moremo predstavljat kaj vse nas čaka..zato je treba uživat in ne komplicirat.

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: Primorke!!
24.1.2012 11:29:28   
bankc

IZVIRNO SPOROČILO: jk09

IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: jk09

Kimica... glede na to koliko kompliciraš pred porodom.. kaj bo šele pol ko rodiš...??


Ta mi je pa čisto mimo! Haloooo!!!! user posted image Kaj pa kakšne čestitke Kimici, ki je ravno včeraj rodila...pa Trobentici, če že uletiš sem v temo!!! Vidim, da si že mamica, tu pa je čvekanje v pričakovanju. Tako da prosim, da v bodoče raje ne smetiš temo s takimi izjavami, ki so res totalno mimo.user posted image user posted image user posted image



Lani sem bila v iste položaju kot ste ve letos.. zato še vedno prebiram forum..čeprav ni nobene lanske nosečke več.
Moj post ni bil slabonameren.. ampak punce uživajte v nosečnosti, ne preveč komplicirat kajti "težave" se začneje šele potem... s kompliciranjem in nepotrebnimi skrbmi si pa samo še oteškočimo vse skupaj. Uživajte vsak dan s trebuščkom in s sončki, ker to je nekaj najlepšega!
Tiste ki ste drugič noseče že veste kaj vas čaka, tiste ki pa ste/smo bile prvič, pa si ne moremo predstavljat kaj vse nas čaka..zato je treba uživat in ne komplicirat.



Haloo sam tega se pa res ne piše na forum! Se mi res ne zdi lepo! Taka mnenja zadrži drugič zase! Ne moreš obsojat nekoga ki ga ne poznaš! user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz sem tudi prvo nosečnost komplicirala, in prve mesece z user posted image tudi, s časoma pa postane lažje in veš kako in kaj ter spoznaš svojega user posted image in je vse veliko lažje! Je pa nekaj čisto normalnega da v prve vsaka po svoje komplicira. Zato se mi zdi veliko bolj pametno, da takih svojih mnenj ne objavljaš na forumu! Pa čeprav nisi mislila sabonamerno, je pač tako izpadlo!
Ne moreš se spravljati in obsojati ljudi, ki jih osebno sploh ne poznaš!!!!!!!!

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: Primorke!!
24.1.2012 12:50:56   
simona84
Bankc ja čas gre pa res hitro, sploh ne morem verjet da je skoraj 9 mesecev okoli, se mi zdi da sem komej včeraj zvedela da sem noseča, a glihkar bom šla rodit....sej bo tudi tebi šel čas hitro boš vidla in boš kmalu imela user posted image v svojih rokah user posted image user posted image user posted image

jk09 kar se pa tiče kompliciranja itd. pa je tako, logično da me ki smo prvič noseče bolj kompliciramo kot tiste ko imajo enega otroška že doma, to je čisto logično in ne vidim nobenega razloga tudi če kaj pokompliciraš, sej je pravzaprav to čisto nekaj novega v življenju...kar se pa tiče težav da se začnejo šele po porodu, pa je čisto odvisno od osebe in tudi tukaj se mi zdi logično da je skoraj v vsaki stvari ti težava ker to je prvič v življenju da imaš doma user posted image .....ampak se pa strinjam z Bankc da taki komentarji niso popolnoma primerni za na ta forum, ne moreš pisat nekaj v imenu drugega....tako da tudi jaz sem za, da takšne komentarje ne objavljaš....sej lepo vsak pove svoje mnenje, ampak vsako stvar se da napisat v lepši obliki ne pa kr tako tja v en dan!!!!!!!!

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: Primorke!!
24.1.2012 14:48:29   
bankc
Evo mene iz pregleda! Smo poslušali srčka in je vse ok user posted image user posted image ! Morfologijo imam pa komaj 2.3.2012! takrat bom noseča že več kot 22t, tako da upam da je to ok! G. že najbrž ve!

Sedaj pa letim naprej na italjanščino in se beremo in klikamo zvečer! pa pa

(odgovor članu simona84)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: Primorke!!
24.1.2012 16:29:53   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: bankc

Evo mene iz pregleda! Smo poslušali srčka in je vse ok user posted image user posted image ! Morfologijo imam pa komaj 2.3.2012! takrat bom noseča že več kot 22t, tako da upam da je to ok! G. že najbrž ve!

Sedaj pa letim naprej na italjanščino in se beremo in klikamo zvečer! pa pa


Oj! Super, da je bil pregled ok! user posted image user posted image user posted image

Za morfologijo je čisto ok 22 teden. Idealno je menda med 21 in 24 tednom oz. takrat naj bi se jo praviloma delalo, tako da nič skrbet!

Srečno zdaj še na italijanščini, držim pestke za dobro opravljen narek!
user posted image

A ja kako se pa to posluša srček? A preko Uz ali kako? Je izmeril tudi število utripov?
Jaz sem do zdaj samo na ultrazvokih videla srček, kako bije, to da bi prav poslušali ali pa izmerili pa mi manjka,user posted image . Niti na morfologiji mi ni nič rekla o številu utripov, pa zdaj ne vem ali po navadi čekirajo tudi to ali ne,user posted image .

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: Primorke!!
24.1.2012 16:39:09   
simona84
Bankc super da je bilo na pregledu vse ok, zdaj pa še italijanščina in bo naporen dan za tabo ;)) user posted image user posted image user posted image

Sirenetta srček pa posluša tako preko ene napravce kot nek mini radio in pol samo slišiš kako bije srček....meni ga je moja G dvakrat poslušala in kar en čas traja da najde srček oz. položaj da se dobro sliši...ampak je zanimivo, lepo je tako slišat kako nekaj bije v trebuščku :))))....utripov pa meni ni merila, tako da to pa ne vem kako izgleda...

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: Primorke!!
24.1.2012 16:40:35   
sirenetta
Jk09 se strinjam s tem kar sta napisli Bankc in Simona...in iskreno ti povem, da je izpadlo res čudno...še posebej, ker je Kimica ravno na frišno rodila tisti dan in namesto čestitk ji ti ustreliš eno takšno. Izpadlo je res grdo, tudi če mogoče nisi tako mislila.
Nič, obrnimo list in uživajmo naprej z vsemi radostmi in veseljem, ki ga prinaša materinstvo kot tudi z vsemi malo bolj težkimi trenutki in izzivi, ki jih le-to prinaša! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: Primorke!!
24.1.2012 16:43:01   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: simona84

Bankc super da je bilo na pregledu vse ok, zdaj pa še italijanščina in bo naporen dan za tabo ;)) user posted image user posted image user posted image

Sirenetta srček pa posluša tako preko ene napravce kot nek mini radio in pol samo slišiš kako bije srček....meni ga je moja G dvakrat poslušala in kar en čas traja da najde srček oz. položaj da se dobro sliši...ampak je zanimivo, lepo je tako slišat kako nekaj bije v trebuščku :))))....utripov pa meni ni merila, tako da to pa ne vem kako izgleda...


A ja...zgleda da moja G pa te napravice nima...no, saj nič hudega, saj skozi neki brca in miga ta moja mala žaba, tako da če toliko miga tudi srček lepo bije, a ne? user posted image

(odgovor članu simona84)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: Primorke!!
24.1.2012 16:56:36   
sirenetta
Crtek pekač bo ziher ok, lahko pa daš en dve jabolki več pa bo...še posebej če so ti všeč!
Na vrhu pa itak pride smetana...jaz jih režem v bistvu sproti in čisto tako po filingu...saj ni važno, da zarežeš točno tam, kjer je en biškot...ker se itak biškot in vse skupaj tako lepo "spojijo" skupaj, da posamezni kosi čisto nič ne razpadajo...Na vrhu jih niti ne bi dala, ker predvidevam, da bi ostali suhi...spodaj pa se namočijo in prepojijo od jabolk. No, lahko pa vseeno poskusiš pa mogoče pa bo ok.

Javi, kako ti rata! user posted image

Simona
sladica je še posebej ok za spomladi in poleti, ker ni treba pečt v pečici in pa kuhanja je čisto malo in taka sočna in sveža je...tako da nič ne zamujaš, boš lahko vse lepo nadoknadila!

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: Primorke!!
24.1.2012 19:30:47   
simona84
Če miga in brca kot praviš pol se nimaš kaj sekirat, pol tudi srček lepo bijeuser posted image user posted image user posted image
pri meni pa niveč ne vem kakšnega brcanja, zgleda da nima več toliko prostora v trebuhu, zdaj bolj čutim premike in tko če se gledam v trebuhm pol se kr hribčki delajo user posted image user posted image user posted image

kar se pa tiče sladice pa ja vem da ne bom nič prikrajšana in prov super na spomlad bom lahko že vse jedla user posted image user posted image user posted image user posted image ....no malo se bom čuvala zaradi dojenja, ampak vseeno ne bom na strogi dietiuser posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: Primorke!!
24.1.2012 20:31:44   
škratka 007
Pozdravljene pupe!

Berem in spremljam vas že nekaj časa in zdaj bi se pridružila vaši veseli druščini, če me seveda vzamete zraven.
Na obali živim že sedem let, drugače pa sem iz Štajerske. PDP imam 20.6., to je moja prva nosečnost, verjetno bom rodila v Izoli in pričakujemo fantka. No vsaj upam, da bo fantek in da bo morfologija ki jo imam 15.2. to potrdila.

To bi bilo za danes vse.
Lep večer.

(odgovor članu simona84)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: Primorke!!
24.1.2012 20:49:25   
bankc
Evo mene!

Hvala ker ste mislile name! Na nareku mi je šlo kar kul! Sem ugotovila, da mi sploh ne gre tako slabo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! In smo se imeli prav super in full mi hitro mine!

Sirenetta srček mi je sam poslušal in ni štel utripel! je bil pa full močen utrip in v prvo mi ga je našel user posted image , pa tudi brcike že kar fajn čutim, tako da jih ne morem več zamenjat! Ko sem v čakalnici čakala je ves čas user posted image brcal, mogoče zato ker sem bila rahlo nervozna ! user posted image Čakalnice in zdravniki me že od malega delajo full živčno ( tudi kadar se ne gre zame). Zobar mi je pa nekaj najhujšega kar obstaja!

Ko sem sina peljala pri 6 mesecih na prvi pregled ( in sploh še ni imel zobkov), mi je zobarca rekla, da naj se usedem na stol s sinom v naročju in sem skoraj odpovedala user posted image user posted image user posted image Pa se sploh ni šlo zame! user posted image

Škratka 007 čestitam in dobrodošla med primorkami user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu škratka 007)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: Primorke!!
24.1.2012 20:54:23   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: škratka 007

Pozdravljene pupe!

Berem in spremljam vas že nekaj časa in zdaj bi se pridružila vaši veseli druščini, če me seveda vzamete zraven.
Na obali živim že sedem let, drugače pa sem iz Štajerske. PDP imam 20.6., to je moja prva nosečnost, verjetno bom rodila v Izoli in pričakujemo fantka. No vsaj upam, da bo fantek in da bo morfologija ki jo imam 15.2. to potrdila.

To bi bilo za danes vse.
Lep večer.



Dobrodošla! Ti se kar pridruži naši veseli druščini,user posted image . Seveda te vzamemo zraven! user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu škratka 007)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: Primorke!!
24.1.2012 20:55:16   
bankc




PRIMORSKE NOSEČKE 2012


user posted image



JANUAR

kimica86, 20.1.2012, doma 0 , Ankaran, pričakujemo user posted image
Trobentica_, 25.01.2012, doma 0 , Divača, pričakujemo user posted image
Pathra, 30.01.2012, doma 0 , Koper, pričakujemo user posted image


MAREC


sirenetta, 30.03.2012, doma 1 user posted image 3 in pol, Koper, mogoče
 
user posted image
simona84, 2.3.2012, doma 0user posted image , Koper, pričakujemo user posted image


APRIL


_vanilija_,01.04.2012, doma 0 , Nova Gorica, user posted image
smrketa3, 28.04.2012, doma 2user posted imageuser posted image 6l, user posted image 3l, Koper, user posted image



JUNIJ

mina88, doma 0 , 01.06.2012, user posted image
škratka 007, 20.6.2012, doma 0user posted image , obala, pričakujemo user posted image

JULIJ

sandra85, doma 1user posted image user posted image 4l, Portotož, user posted image
bankc, 2.7.2012,doma 1user posted image user posted image 4L, Pomjan, user posted image


AVGUST

crtek, 16.8.2012, doma 0, Kras, user posted image


SEPTEMBER

manuelca, 4.9.2012, doma 1user posted image 4 in pol, Izola, user posted image (ali user posted image )


SKUPAJ = 13

št. user posted image : 5
št. user posted image : 2
št. user posted image : 6








(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: Primorke!!
24.1.2012 20:56:04   
bankc
Evo Škratka 007 si že v seznamu in upam da sem vse naredila prav user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: Primorke!!
24.1.2012 21:01:00   
sirenetta
Bankc super za narek! user posted image user posted image user posted image

Glede zobarja, če boš iskala tu na Obali ti lahko priporočim eno fajn mlado zobozdravnico. Če želiš ti pošljem preko ZS. Je taka mlada energična sproščena, pa vse ti pove kako in kaj in razloži. Je pa taka frajerka, tako da te se pa res ne moreš bat, ker je daleč od stereotipa stroge bele halje.

He he, si me prehitela glede seznama user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: Primorke!!
24.1.2012 21:04:36   
bankc
Sirenetta bom zelo vesela, če mi pošlješ kontakt! Zobarja si pa res še nisem iskala, čeprav bo treba user posted image

Ja zdej mi je fajn delat seznamček, ker sem končno na približno pogruntala kako gre user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: Primorke!!
24.1.2012 21:04:46   
simona84
Škratka 007 dobrodošla med nami primorkami in čestitam za nosečnost user posted image user posted image user posted image user posted image

Bankc tebi pa čestitke za uspešno opravljen narek heheh, sej me smo vedle da bo to tebi šlo tako kot si si zaželela user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu škratka 007)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: Primorke!!
25.1.2012 9:11:52   
crtek
jutro!

bankc super user posted image user posted image user posted image zdej pa hitro risanke gledat, da boš na naslednjem nareku razturala ko tavelika user posted image

sirenetta bom provala nardit, pa javim izzid user posted image po moje bo itak super. Aja! Edino user posted image morem naročit, da mi biškote in japke prnese user posted image

meni se danes taaaaakoooo spi user posted image ko sm se ustala sm bla super naspana in polna energije, zdej bi šla pa kr nazaj spat user posted image še dobro, da je sonček, da me drži pokonci user posted image


_____________________________

Love doesn't make the world go round, but it makes the ride worthwile.


(odgovor članu simona84)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




facebook
watershine

ali uporabljate facebook

da, že dougo (39%)

da, pred kratkim sem ga začela uporabljati (17%)

ne (44%)


Število vseh glasov: 270

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!