|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorke!!
20.1.2012 22:49:16   
sirenetta


PRIMORSKE NOSEČKE 2012


user posted image



JANUAR

kimica86, 20.1.2012, doma 0 , Ankaran, pričakujemo user posted image
Trobentica_, 25.01.2012, doma 0 , Divača, pričakujemo user posted image
Pathra, 30.01.2012, doma 0 , Koper, pričakujemo user posted image


MAREC


sirenetta, 30.03.2012, doma 1 user posted image 3 in pol, Koper, mogoče
 
user posted image
simona84, 2.3.2012, doma 0user posted image , Koper, pričakujemo user posted image


APRIL


_vanilija_,01.04.2012, doma 0 , Nova Gorica, user posted image
smrketa3, 28.04.2012, doma 2user posted imageuser posted image 6l, user posted image 3l, Koper, user posted image



JUNIJ

mina88, doma 0 , 01.06.2012, user posted image


JULIJ

sandra85, doma 1user posted image user posted image 4l, Portotož, user posted image
bankc, 2.7.2012,doma 1user posted image user posted image 4L, Pomjan, user posted image


AVGUST

crtek, 16.8.2012, doma 0, Kras, user posted image


SEPTEMBER

manuelca, 4.9.2012, doma 1user posted image 4 in pol, Izola, user posted image (ali user posted image )


SKUPAJ = 12

št. user posted image : 5
št. user posted image : 1
št. user posted image : 6







(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 976
   RE: Primorke!!
20.1.2012 23:01:10   
sirenetta
Kimica ženo moja kje si?

Glede na to, da te že nekaj ur ni tu gor na RR, predvidevam ali da intenzivno delaš počepe ali intenzivno user posted image ali pa da si že šibala v Postojno!!!

Ma vidi ti njo...Ma ne me basat, da ti res rata na 21.1.! ...Ej, če pa ti je to uspelo pa jutri tvojega direkt poslat vplačat zate še listek za loto! He he številke pa itak veš 21, 1, 12, pa ura rojstva in mere tvoje pupe user posted image

Dajmo Kimica...go Kimi go Kimi go.....dajmo Kimica, dihamo s tabo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 977
   RE: Primorke!!
21.1.2012 0:12:55   
kimica86
Helloww.. Evo mene še vedno doma.. Sem mislila, da bom že okrog 22:30h pičila proti Postojni, ker sem 1 uro imela popadke na 6min.. Ja, prav vidiš user posted image Sem že mislila to je to in bo treba it.. Sva šla z mojim lepo pod tuš in potem se je kr naenkrat vse ustavlo user posted image user posted image Grrrr, to ni fer user posted image
Zdaj spet čutim neke popadke, ma bom počakala še malo.. Moj že 1 urco spančka na kavču, jaz pa hodim gor in dol po stanovanju, da naj me prime že 1x user posted image user posted image
Hvala za podporo.. Sej konc koncev, če se situacija umiri se bova prešaltala kar v spalnico in se zbudila ob 6:30 in potem pičila gor, ker itak me je strah zaradi plodovnice in še vedno nekaj čudnega pušča dol user posted image
Ma mislim, da bo res naša user posted image privekala danes na svet in se prav že veselim, čeprav se bom tam mučila in trpela isusove muke.. heheheuser posted image No ja, razen, če me ne pošljejo nazaj domov, če mi plodovnica ni še odtekla.. Ma po mojem, če bom vsaj 3cm odprta me ne bojo poslali nazaj.. Hočem danes rodit user posted image user posted image
Oooo, ja loto bo pa treba it vplačat ne glede na vse user posted image user posted image Evo, opet popadek user posted image Boliiiii user posted image
Držite mi pesti user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 978
   RE: Primorke!!
21.1.2012 0:16:15   
bankc
Evo jaz ne morem spati user posted image

Kimica86 držim pesti! bom celo noč mislila nate user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 979
   RE: Primorke!!
21.1.2012 0:20:32   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Helloww.. Evo mene še vedno doma.. Sem mislila, da bom že okrog 22:30h pičila proti Postojni, ker sem 1 uro imela popadke na 6min.. Ja, prav vidiš user posted image Sem že mislila to je to in bo treba it.. Sva šla z mojim lepo pod tuš in potem se je kr naenkrat vse ustavlo user posted image user posted image Grrrr, to ni fer user posted image
Zdaj spet čutim neke popadke, ma bom počakala še malo.. Moj že 1 urco spančka na kavču, jaz pa hodim gor in dol po stanovanju, da naj me prime že 1x user posted image user posted image
Hvala za podporo.. Sej konc koncev, če se situacija umiri se bova prešaltala kar v spalnico in se zbudila ob 6:30 in potem pičila gor, ker itak me je strah zaradi plodovnice in še vedno nekaj čudnega pušča dol user posted image
Ma mislim, da bo res naša user posted image privekala danes na svet in se prav že veselim, čeprav se bom tam mučila in trpela isusove muke.. heheheuser posted image No ja, razen, če me ne pošljejo nazaj domov, če mi plodovnica ni še odtekla.. Ma po mojem, če bom vsaj 3cm odprta me ne bojo poslali nazaj.. Hočem danes rodit user posted image user posted image
Oooo, ja loto bo pa treba it vplačat ne glede na vse user posted image user posted image Evo, opet popadek user posted image Boliiiii user posted image
Držite mi pesti user posted image


Kimica!!!!!! user posted image Najej se, naslončkaj se user posted image in potem ali spat ali rodit! user posted image

...Če si že imela na 6 minut, boš ti ziher danes rodila!!! user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 980
   RE: Primorke!!
21.1.2012 0:21:43   
kimica86
Bankc.. Zakaj pa ne moreš spati??? A te boli med spanjem??
Tudi jaz tebi držim pesti, da lahko greš nazaj v svet sanj user posted image

Tebi pa hvala user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 981
   RE: Primorke!!
21.1.2012 0:25:40   
kimica86
Hehehe.. Ma user posted image lih ne bi, ker me vse dol boli user posted image
Bom raje kar pri počpih in šetanju po stanovanju ostala.. hehehe user posted image user posted image

A misliš, da ja?? Jaz bi šla najraje že zdaj v porodnišnico, ker bo večji mir ponoči (no ja, samo mene se bo slišalo user posted image user posted image ) in bi bilo fajn, da odpravim pred jutranjo izmeno user posted image user posted image
Jest pa bi res lahko šla, ker sem lačnaaaa in sem nazadnje jedla ob 18h in potem nisem več, ker sem mislila, da gremo proti severu.. hehehe user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 982
   RE: Primorke!!
21.1.2012 0:25:44   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: bankc

Evo jaz ne morem spati user posted image

Kimica86 držim pesti! bom celo noč mislila nate user posted image user posted image user posted image


He he, jaz sem že prejšnjo noč mislila na njo, če ji bo uspelo zdržat do tako zaželenega 21.1. user posted image
Evo to noč pa spet ne bom imela miru, ker se bom sekirala, če je že rodila! user posted image
Samo upam, da danes res rodi, ker 3 noči zaporedoma pa se res ne mislim sekirat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 983
   RE: Primorke!!
21.1.2012 0:27:55   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Hehehe.. Ma user posted image lih ne bi, ker me vse dol boli user posted image
Bom raje kar pri počpih in šetanju po stanovanju ostala.. hehehe user posted image user posted image

A misliš, da ja?? Jaz bi šla najraje že zdaj v porodnišnico, ker bo večji mir ponoči (no ja, samo mene se bo slišalo user posted image user posted image ) in bi bilo fajn, da odpravim pred jutranjo izmeno user posted image user posted image
Jest pa bi res lahko šla, ker sem lačnaaaa in sem nazadnje jedla ob 18h in potem nisem več, ker sem mislila, da gremo proti severu.. hehehe user posted image


No, pol pa hitro jest, pa par počepov potem pa user posted image na sever, user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 984
   RE: Primorke!!
21.1.2012 0:27:56   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

He he, jaz sem že prejšnjo noč mislila na njo, če ji bo uspelo zdržat do tako zaželenega 21.1. user posted image
Evo to noč pa spet ne bom imela miru, ker se bom sekirala, če je že rodila! user posted image
Samo upam, da danes res rodi, ker 3 noči zaporedoma pa se res ne mislim sekirat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hahahahaha.. Ma ti me pa vedno pošteno nasmeješ user posted image user posted image user posted image
Sej se ni potrebno sekirat noooo user posted image user posted image
Sej bo šlo, če ne bomo malo podrzali pa makar z umetnimi, kar mi lih ne diši preveč, ampak hočem danes rodittt user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 985
   RE: Primorke!!
21.1.2012 0:29:04   
bankc

IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Bankc.. Zakaj pa ne moreš spati??? A te boli med spanjem??
Tudi jaz tebi držim pesti, da lahko greš nazaj v svet sanj user posted image

Tebi pa hvala user posted image


Ne morem spati ker me boki bolijo, pa sramna kost!
Zdaj pa sploh ne bom mogla spati ker bom mislila nate user posted image user posted image

Itak pa vidim da nisem edina nespečnica user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 986
   RE: Primorke!!
21.1.2012 0:30:32   
bankc
Kimica jaz mislim, da ti bo ratal! Če je men ratal rodit 3 tedne prej, zato da je dvojček po horoskopu user posted image user posted image user posted image ! In glede na popadke bi tudi jaz rekla da je danes pravi dan!!!!!

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 987
   RE: Primorke!!
21.1.2012 0:33:11   
kimica86
Jaz ponavadi itak pred 1-2 ponoči ne grem spat, tako, da ni nič čudnega.. hehehe user posted image user posted image

Upam, da mi res uspe.. Nič, grem jaz jest, zbudit in poljupčkat dragega, ker ima rojstni dan in aučččč, možno, da tudi na sever, ker se zdaj ponavljajo že parkrat na 5min.. Pa ne da se mi čakat do zjutrajjjj user posted image user posted image
In kdo bo spal ob tašnih bolečinah?? user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 988
   RE: Primorke!!
21.1.2012 0:37:54   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: bankc


IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Bankc.. Zakaj pa ne moreš spati??? A te boli med spanjem??
Tudi jaz tebi držim pesti, da lahko greš nazaj v svet sanj user posted image

Tebi pa hvala user posted image


Ne morem spati ker me boki bolijo, pa sramna kost!
Zdaj pa sploh ne bom mogla spati ker bom mislila nate user posted image user posted image

Itak pa vidim da nisem edina nespečnica user posted image


Ej mene tudi boki matrajo ponoči,user posted image . Zaspim na enem boku in me začne čez čas tako bolet, da se zdramim in se poskušam prevalit na drugi bok in vmes med tem (zame zelo zahtevnim) postopkom prevaljevanja iz enega boka na drugi....zaspim...torej zaspim v vmesni fazi to je na hrbtu.
To se mi dogaja že ene par noči in potem se sekiram, ker v zadnjih mesecih nosečnosti se ne sme spati na hrbtu, ker lahko ostane otrok brez kisika....obup...sploh si ne upam mirno zaspat, ker že v naprej vem, da se bom zbudila na hrbtu...user posted image
Zgleda da bi si mogla nabavit uno blazino kot jo imajo dojenčki da ležijo na boku in se ne prevalijo na hrbet.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 989
   RE: Primorke!!
21.1.2012 0:40:15   
kimica86
Hehehe.. sirenetta, jaz sem tudi kašenkrat počivala na hrbtu, če so me boki boleli, ma le zaradi tega, da odpočijem boke in ostale kosti user posted image user posted image Ma to vse skupaj za 10-15min.. hehehe user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 990
   RE: Primorke!!
21.1.2012 0:40:26   
bankc
Kimica pol bo pa danes dvojni praznik user posted image user posted image user posted image in za tvojega zelooooo lepo darilo!
Res upam da ti rata!!!!!!!!!

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 991
   RE: Primorke!!
21.1.2012 0:41:20   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Jaz ponavadi itak pred 1-2 ponoči ne grem spat, tako, da ni nič čudnega.. hehehe user posted image user posted image

Upam, da mi res uspe.. Nič, grem jaz jest, zbudit in poljupčkat dragega, ker ima rojstni dan in aučččč, možno, da tudi na sever, ker se zdaj ponavljajo že parkrat na 5min.. Pa ne da se mi čakat do zjutrajjjj user posted image user posted image
In kdo bo spal ob tašnih bolečinah?? user posted image


He he...ma zdaj jaz vem, zakaj si ti tako želiš rodit na RD od tvojega user posted image ...tako boš prišparala na darilu, ker itak za user posted image dobi user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 992
   RE: Primorke!!
21.1.2012 0:42:38   
bankc
Sirenetta jaz sem si zatlo v prvi nosečnosti pomagala z blazino, ki sem si jo zarila pod hrbet, da se nisem mogla prevalit in zaspati na hrbtu! je pa seveda to cel postopek, ko se želiš obrniti na drugi bok! Na koncu sem vedno obupala in šla v dnevno sobo na kavč in zaspala v sede! Je bilo najmanj komplikacij user posted image user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 993
   RE: Primorke!!
21.1.2012 0:44:28   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Hehehe.. sirenetta, jaz sem tudi kašenkrat počivala na hrbtu, če so me boki boleli, ma le zaradi tega, da odpočijem boke in ostale kosti user posted image user posted image Ma to vse skupaj za 10-15min.. hehehe user posted image



Sej če bi bilo 15 minut se ne bi sekirala...samo ponoči pa res nimam pojma za koliko časa zaspim tako na hrbtu...nič bo treba kakšno tako mini urico zrihtat in potem ko se začnem prevračat iz enega boka na drugi sproti sprožim timer in čez 15 minut začne piskat da nadaljujem s prevračanjem na drugi bok user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 994
   RE: Primorke!!
21.1.2012 0:46:06   
kimica86
Hahahahahaha.. Ja pa seveda user posted image user posted image Je recesija drage moje, treba šparat user posted image user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 995
   RE: Primorke!!
21.1.2012 0:46:55   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: bankc

Sirenetta jaz sem si zatlo v prvi nosečnosti pomagala z blazino, ki sem si jo zarila pod hrbet, da se nisem mogla prevalit in zaspati na hrbtu! je pa seveda to cel postopek, ko se želiš obrniti na drugi bok! Na koncu sem vedno obupala in šla v dnevno sobo na kavč in zaspala v sede! Je bilo najmanj komplikacij user posted image user posted image


Sej se mi že kar zdi da se že vidim, kako odmaknem tisto blazino izza hrbta proč in medtem ko se prevračam na bok pozabim na tisto blazino in na prevračanje in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 996
   RE: Primorke!!
21.1.2012 0:47:51   
bankc

IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: bankc

Sirenetta jaz sem si zatlo v prvi nosečnosti pomagala z blazino, ki sem si jo zarila pod hrbet, da se nisem mogla prevalit in zaspati na hrbtu! je pa seveda to cel postopek, ko se želiš obrniti na drugi bok! Na koncu sem vedno obupala in šla v dnevno sobo na kavč in zaspala v sede! Je bilo najmanj komplikacij user posted image user posted image


Sej se mi že kar zdi da se že vidim, kako odmaknem tisto blazino izza hrbta proč in medtem ko se prevračam na bok pozabim na tisto blazino in na prevračanje in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 997
   RE: Primorke!!
21.1.2012 0:50:14   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: bankc


IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: bankc

Sirenetta jaz sem si zatlo v prvi nosečnosti pomagala z blazino, ki sem si jo zarila pod hrbet, da se nisem mogla prevalit in zaspati na hrbtu! je pa seveda to cel postopek, ko se želiš obrniti na drugi bok! Na koncu sem vedno obupala in šla v dnevno sobo na kavč in zaspala v sede! Je bilo najmanj komplikacij user posted image user posted image


Sej se mi že kar zdi da se že vidim, kako odmaknem tisto blazino izza hrbta proč in medtem ko se prevračam na bok pozabim na tisto blazino in na prevračanje in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image


user posted image Jao tle ima žena za rodit in mi tle o bokih in prevračanju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 998
   RE: Primorke!!
21.1.2012 0:53:40   
sirenetta
...Po moje jo bo od smeha uhvatilo za it rodit user posted image user posted image user posted image

...Samo da mi ne rodi tle on line...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

...tipo ena izmed naslednjih objav..."babe, jaz skočim samo en moment na wc..."...in čez 5 minut dobimo post od njenega dragega: "punce, Kimica pride takoj, samo še en moment da prerežemo popkovino" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 999
   RE: Primorke!!
21.1.2012 0:57:01   
bankc

IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

...Po moje jo bo od smeha uhvatilo za it rodit user posted image user posted image user posted image

...Samo da mi ne rodi tle on line...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

...tipo ena izmed naslednjih objav..."babe, jaz skočim samo en moment na wc..."...in čez 5 minut dobimo post od njenega dragega: "punce, Kimica pride takoj, samo še en moment da prerežemo popkovino" user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image bom počla od smeha user posted image user posted image user posted image
No važn da bomo pripomogle k čimhitrejšemu rojstvu user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Pedagogi.
пеперутка16

Kakšno je vaše mnenje o pedagogih (strokovnih sodelavcih) v naših vrtcih in šolah?

Dobro. (67%)

Slabo. (33%)

Ne vem. (0%)


Število vseh glasov: 3

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!