|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorke!!
23.1.2012 10:09:51   
n€na



IZVIRNO SPOROČILO: crtek

jutro punce!



bankc ne se sekirat, ne boš samevala...js mam rok sredi avgusta, tko da bom tudi js še neki časa tle visela user posted image



tudi jaz ti bom delala družbouser posted image

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 1026
   RE: Primorke!!
23.1.2012 10:47:56   
simona84
punce jaz vas bom prišla sigurno kaj pogledat sem gor in mal poklepetat, tako da nič bat da bi ostale same user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 1027
   RE: Primorke!!
23.1.2012 11:57:58   
bankc
No to sem pa res vesela, da ne bom samevala! user posted image

N€na kadaj imaš pa ti rok?

No midva z mojim sva ravnokar iz trgovin, sedaj mi pa moj dragi pripravlja kosilo! In je res odličen kuhar user posted image
Jutri imam pa pregled pri ginekologu in res komaj čakam, da vidim kako je z našim user posted image !

Sem pa ravno danes preverjala kilažo in sem ugotovila, da sem šla v primerjavi s prejšnjo nosečnostjo še za celo kilo in pol več gor! Bom mogla mal pazit in sam upam da nimam spet nosečniške sladkorne! Kdaj že pride cukr test?

(odgovor članu simona84)
Neposredna povezava do sporočila: 1028
   RE: Primorke!!
23.1.2012 12:17:10   
simona84
Jaz imam pa v četrtek kontrolo pri ginekologu ,in tudi jaz komej čakam da vidim kako je z našim user posted image , pa še UZ bom imela tako da res komej čakam, sploh pa da vidim kako je kaj s težo user posted image ...

Jaz sem imela test za sladkorno v 28. tednu, takrat sem pila v bolnici tisto glukozo, ki jo popiješ in pol čez eno uro ti vzamejo kri.....kar se tiče kilaže ni nujno da zdaj če imaš kg več da boš imela sladkorno, jaz sem se do 6 meseca zredila vsega skupaj 4 kg (pa sem že po konstrukciji bolj močna), pa sploh mi ni šlo sladko pa imam vseeno sladkorno, tako da najbolj da čimmanj misliš o tem pa bo user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1029
   RE: Primorke!!
23.1.2012 12:19:41   
simona84
Bankc pa upam da ti možek kaj dobrega kuha....dober tek!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1030
   RE: Primorke!!
23.1.2012 12:24:39   
bankc
Ja sej upam na najbolje! Jaz sem drugače bolj suhe postave, vendar vem kako se je težko znebiti odvečne kilaže. V prvi nosečnosti sem se zredila za 18kg in mi je ginekologinja skoz težila, da je to preveč!
Sedaj ko sem v druge noseča imam pa tak apetit da ni za verjet in ratala sem pravi gurman! Jedla bi pa samo tisto, kar ni najbolje ( gorgonzola, školjke, surove ribice,....) user posted image . Sej sicer surovih ribic v nosečnosti še nisem jedla, mi pa vsak dan padejo na pamet!

Sladkarij se pa vseeno raje ogibam, pa belega kruga, ki bi ga lahko jedla od jutra pa do večera user posted image
Se pa moj samo smeji kakšne kombinacije bi jedla! Prejšnji teden mi je noro zapasal domač pomfri, zraven pa zrezki v gorgonzolni omaki user posted image user posted image ! Ali pa si na kruh namažem marmelado ali nutelo, zraven jem pa salamo! user posted image

Se tolažim da me bo po porodu minilo!user posted image

(odgovor članu simona84)
Neposredna povezava do sporočila: 1031
   RE: Primorke!!
23.1.2012 12:45:02   
simona84
hehe imaš pa res zanimive kombinacije :))
meni ni nikoli do zdaj kaj extra zadišalo oz. da bi si kaj extra zaželela, ampak zdaj zadnje par dni mi pa manjka eno konkretno kosilo in pa nekaj sladkega....mal mi gre že ta zelenjava skozi ušesa ven, pa jo imam rada, ampak v tej sladkorni dieti je fullllllll ene zelenjave in večinoma vse bolj samo kuhano oz. surova....ampak dobro se tolažim s tem da nimam več dosti do konca :)))
tko da ti si kar privošči kar ti paše, še mal namest mene user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1032
   RE: Primorke!!
23.1.2012 13:18:17   
n€na



IZVIRNO SPOROČILO: bankc


N€na kadaj imaš pa ti rok?


 Jaz mam pa mojega user posted image že doma user posted image Rodila sem pa Decembra

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1033
   RE: Primorke!!
23.1.2012 13:33:12   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: n€na




IZVIRNO SPOROČILO: crtek

jutro punce!



bankc ne se sekirat, ne boš samevala...js mam rok sredi avgusta, tko da bom tudi js še neki časa tle visela user posted image



tudi jaz ti bom delala družbouser posted image



Bankc tudi jaz bom še kar pihajala sem gor ko pa je tu taka prijetna družba...te bomo počakale, potem pa ko bomo vse ujčkale pa prešaltamo na forum dojenčka! Zmenjeno?
Tako smo se počakale tudi l.2008 ko sem bila user posted image za sina, pa potem skupaj prešaltale na forum dojenček. Smo bile tudi takrat taka fajn ekipa! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 1034
   RE: Primorke!!
23.1.2012 13:55:52   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: bankc

Ja sej upam na najbolje! Jaz sem drugače bolj suhe postave, vendar vem kako se je težko znebiti odvečne kilaže. V prvi nosečnosti sem se zredila za 18kg in mi je ginekologinja skoz težila, da je to preveč!
Sedaj ko sem v druge noseča imam pa tak apetit da ni za verjet in ratala sem pravi gurman! Jedla bi pa samo tisto, kar ni najbolje ( gorgonzola, školjke, surove ribice,....) user posted image . Sej sicer surovih ribic v nosečnosti še nisem jedla, mi pa vsak dan padejo na pamet!

Sladkarij se pa vseeno raje ogibam, pa belega kruga, ki bi ga lahko jedla od jutra pa do večera user posted image
Se pa moj samo smeji kakšne kombinacije bi jedla! Prejšnji teden mi je noro zapasal domač pomfri, zraven pa zrezki v gorgonzolni omaki user posted image user posted image ! Ali pa si na kruh namažem marmelado ali nutelo, zraven jem pa salamo! user posted image

Se tolažim da me bo po porodu minilo!user posted image



Oj, vidim, da ti dišijo ribice...mogoče tvoj user posted image potrebuje več omega3 maščobe...poskusi s takimi v nosečnosti dovoljenimi varjantami: losos (se zelo priporoča) - kupiš sveže fileje in popečeš v ponvi, prav tako skuša, v omejenih količinah je dovoljena tudi polenovka na belo, tuna pravijo da raje ne oz. ne več kot 100g na teden (sicer je tudi bogata z omega3).
Lahko pa tudi kupiš v lekarni Femibion (od 4.meseca dalje) - je polovica tabletk s folno kislino, druga polovica pa je ribje olje oz. kot neke prosojne kapsule z Omega3 maščobo.
Če se pa bolj nagibaš k naravnim variantam pa imajo v lekarni pravo ribje olje v steklenički in potem to jemlješ po enkrat na dan eno malo žličko (edino malo je zoprno za požret dol, ampak se da).

Gorgonzole pa se raje izogibaj - plesen je lahko zelo škodljiva za razvoj ploda. Mogoče ti manjka cink ali pa kalcij, ki ga vsebujejo siri, tako da siri ja, samo ne ravno gorgonzola.

Glede želje po sladkem pa lahko poskusiš s kakšno sadno varianto, ki zna bit glih tako slastna pa še zdrava...recimo ribana jabolka (vitamini), pa vmes vmešaš nekaj rozin ali suhih brusnic (železo), nekaj mandljev (magnezij) in po želji dodaš malo navadnega jogurta...njamele! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1035
   RE: Primorke!!
23.1.2012 14:03:15   
bankc

IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta


Bankc tudi jaz bom še kar pihajala sem gor ko pa je tu taka prijetna družba...te bomo počakale, potem pa ko bomo vse ujčkale pa prešaltamo na forum dojenčka! Zmenjeno?
Tako smo se počakale tudi l.2008 ko sem bila user posted image za sina, pa potem skupaj prešaltale na forum dojenček. Smo bile tudi takrat taka fajn ekipa! user posted image user posted image user posted image




Sirenetta zmenjeno! user posted image user posted image user posted image Komaj čakam in res sem vesela, da bom imela toliko družbe user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: n€na




IZVIRNO SPOROČILO: bankc


N€na kadaj imaš pa ti rok?


 Jaz mam pa mojega user posted image že doma user posted image Rodila sem pa Decembra



N€na čestitam, vi se pa pol že lepo crklate user posted image

Simona84 jaz pa ravno zelenjave in ribic fulll veliko pojem! Ko sem bila v prve noseča, sem praktično postala vegetarijanka! Vsakič ko sem meso zavohala, sem šla bruhat in ta odpor me ni minil, kljub temu da je že 5 let od tega! Ga jem občasno, to je pa to!
Zelenjavo pa obožujem surovo, vsaj korenček in kolerabo! Sam na žalost pa noooorooooo obožujem tudi vse čokolade, bonbole in podobno user posted image . Zdaj probam sladkarije nadomestiti s sadjem in surovo zalenjavo user posted image !

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1036
   RE: Primorke!!
23.1.2012 14:07:19   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: jk09

Kimica... glede na to koliko kompliciraš pred porodom.. kaj bo šele pol ko rodiš...??


Ta mi je pa čisto mimo! Haloooo!!!! user posted image Kaj pa kakšne čestitke Kimici, ki je ravno včeraj rodila...pa Trobentici, če že uletiš sem v temo!!! Vidim, da si že mamica, tu pa je čvekanje v pričakovanju. Tako da prosim, da v bodoče raje ne smetiš temo s takimi izjavami, ki so res totalno mimo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 1037
   RE: Primorke!!
23.1.2012 14:08:23   
bankc
Sirenetta te jedi so moje najljubše že od nekdaj! user posted image
Obožujem ribje krpače in jih sama na veliko pripravljam doma! Prav tako pa že od nekdaj obožujem sir z gorgonzolo, s tem da ga sedaj zelo malokrat jem! Zato pa te jedi takoooooo nooooorooooo pogrešam! user posted image

Ribe ki jih odsvetujejo itak ne jem! Sedaj večinoma uživam ribice, ki jih dovoljujejo user posted image ! Nisem zbirčna!

Ja nadomestek za sladkarije moram pa res najti! Sej si kdaj tudi sadno solato pripravim, pa kaj ko pol notri vržem samo melono user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1038
   RE: Primorke!!
23.1.2012 14:10:19   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: pathra


IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

Vidiš tej primorski klepeti imajo zgleda res pospeševalni učinek...prvo je šla Kimica...naslednji večer pa še Trobentica...tako da se pripravi, če prideš kakšnega izmed teh večerov sem gor, bodi pripravljena na nizki štart user posted image .



user posted image .... bom poskusila tudi to user posted image


Sem on line in na razpolago spet od jutri zvečer...danes moram gledat GF he he user posted image ...A še katera gleda?

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 1039
   RE: Primorke!!
23.1.2012 14:14:31   
bankc
kaj pa je to GF?
Jaz zelo malo gledam televizijo, zato malo več za računalnikom visim user posted image ! Edino popoldne bom odsotna ker ima mali plavanje,pa z eno frendico se dobim!

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1040
   RE: Primorke!!
23.1.2012 14:24:50   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: bankc

Sirenetta te jedi so moje najljubše že od nekdaj! user posted image
Obožujem ribje krpače in jih sama na veliko pripravljam doma! Prav tako pa že od nekdaj obožujem sir z gorgonzolo, s tem da ga sedaj zelo malokrat jem! Zato pa te jedi takoooooo nooooorooooo pogrešam! user posted image

Ribe ki jih odsvetujejo itak ne jem! Sedaj večinoma uživam ribice, ki jih dovoljujejo user posted image ! Nisem zbirčna!

Ja nadomestek za sladkarije moram pa res najti! Sej si kdaj tudi sadno solato pripravim, pa kaj ko pol notri vržem samo melono user posted image user posted image user posted image !


Evo en receptek za okusno in zdravo sladico:

SADNE KREMŠNITE:

Sestavine:
2 kg jabolk
3 x vanilijev puding (kuhan v vodi, ne v mleku!)
1 sladka smetana
150 g sladkorja (v original receptu je 1/2 kg sladkorja, kar je meni absolutno preveč, lahko ga tudi sploh ne daš)
1 liter vode
30 dag Leibniz ali Albert keksov (po želji lahko daš tudi polnozrnate ali katere druge kekse)

Način priprave:
Olupljena jabolka naribamo in jih damo v sladko vrelo vodo. Jabolka kuhamo približno 10 minut, nato vodo odcedimo v drug lonec in v tej isti vodi skuhamo puding (ne pozabit najprej puding zmešat v skodelici s hladno vodo in potem zliješ komaj v vročo vodo, sicer se ves zgrudva!).
Na dno visokega pekača položimo plast keksov, na kekse položimo plast kuhanih jabolk in damo zopet plast keksov, potem navrh damo še celotno količino pudinga.
Ko se vse skupaj popolnoma ohladi dodamo še stepeno sladko smetano.
Počakamo najmanj 5 ur (damo v hladilnik) in nato kremšnite razrežemo na primerno velike kose.

Po želji lahko količino vseh sestavin razpoloviš...jaz naredim to količino pa pride kar veliko tega, ker nimam nobenega tako velikega globokega pekača, delam v dveh manjših pekačih istočasno pač polovico v enega polovico v drugega.
Po želji lahko dodaš jabolkam še kakšno suho sadje, npr. rozine, brusnice...mlete mandlje, orehe ipd.

Dober tek! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1041
   RE: Primorke!!
23.1.2012 14:27:18   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: bankc

kaj pa je to GF?
Jaz zelo malo gledam televizijo, zato malo več za računalnikom visim user posted image ! Edino popoldne bom odsotna ker ima mali plavanje,pa z eno frendico se dobim!


A ja,user posted image , to je Grande Fratello ali Big Brother na enem italijanskem programu (Canale 5)

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1042
   RE: Primorke!!
23.1.2012 14:31:07   
bankc
Mjami tale recept mi je pa všče! Ziher ga bom sprobala!
Včaraj sem pekla Maroško pecivo, tole bo pa naslednji poiskus!

Oj joj joj jaz sem bila živčna že ob našem BB, kaj šele da bi bil v italjanščini user posted image
Imam že tako nočne more, ker naj bi jutri že kar pisali narek pri italjanščini user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1043
   RE: Primorke!!
23.1.2012 14:51:16   
crtek
Sirenetta zelo zanimiv recept. V kolko velik pekač pa to daš? (tko po številu piškotov, ki jih daš na dno) Sicer ti pa predlagam, da v millerju kupiš raztegljiv obod za peciva. Majo kvadratastga in okroglega, je pa  super, kr ga lahko daš na bilo kiri pekač in ga raztegneš do 45x40cm (cirka, piše na škatli točno kolko), tko da pol niti ne rabiš teh globokih pekačev in še obod je enostavno odstanit user posted image js mam oba (okroglega in kvadratastega) in jih fuuuul uporabljam.

bankc loti se s svojim sinom gledat risanke. Boš italjanščino pobrala preden boš sploh vedla. Fajn je recimo, če maš kšne disneyeve risanke, ki jih že poznaš in pač na dvd-ju daš v italijanski jezik govora. Boš vidla, da ti bo jezik kmalu zelo domač. Sicer pa navijam, da ti bo šou jutri narek fajn user posted image


_____________________________

Love doesn't make the world go round, but it makes the ride worthwile.


(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1044
   RE: Primorke!!
23.1.2012 15:00:16   
bankc
crtek hvala za spodbudo! tole z risankami je pa res dobr predlog! se bo še mali zraven kaj nauču! Čeprav že zdaj pravi, da se on drugih jezikov ne bo učil, ker tega ne bo rabiluser posted image ! Pol mu pa povem, da pol pa tudi z letalom ne bomo nikamor več šli, pa hitro reče da se bo raje angleško user posted image

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 1045
   RE: Primorke!!
23.1.2012 15:37:55   
simona84
Sirenetta mmmm tale tvoj recept za sadne kremšnite se pa odlično sliši....čim bom lahko po porodu takoj sprobam ta recept, sem si ga že prepisala, da ga ne bom potem iskala hehehe...čeprav se ga ne bi branila naredit že sedaj, sam kaj mi pomaga če ga ne bi smela probat, tako da naj raje ostane za potem, bom počakala še ta dober mesec in pol bom naredila..mnjamiiiiiiiii se mi lušta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1046
   RE: Primorke!!
23.1.2012 15:43:46   
simona84
Sirenetta GFpa jaz ne gledam, ker nič ne zastopim, ne znam italjansko....ampak če bi kaj razumela verjemi da bi gledala, ker mene taki resničnostni šovi fulll notri potegnejo...ko je bil lani BB pri nas sem imela 24 urni dostop preko tv-ja tako da sem jih lahko spremljala noč in dan...grozaaaaaa, sem bila prov zasvojena user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1047
   RE: Primorke!!
23.1.2012 20:57:54   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: simona84

Sirenetta mmmm tale tvoj recept za sadne kremšnite se pa odlično sliši....čim bom lahko po porodu takoj sprobam ta recept, sem si ga že prepisala, da ga ne bom potem iskala hehehe...čeprav se ga ne bi branila naredit že sedaj, sam kaj mi pomaga če ga ne bi smela probat, tako da naj raje ostane za potem, bom počakala še ta dober mesec in pol bom naredila..mnjamiiiiiiiii se mi lušta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja saj boš kmalu lahko spet jedla tudi sladko, še nekje dober mesec, pa bo. Razen, če se ti bo že prej kaj začelo dogajat (pospeševalni učinek foruma user posted image user posted image user posted image ),v tem primeru boš lahko še prej!
Pa še sestavine so take, da so čisto ok tudi glede dojenja!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu simona84)
Neposredna povezava do sporočila: 1048
   RE: Primorke!!
23.1.2012 21:05:20   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: crtek

Sirenetta zelo zanimiv recept. V kolko velik pekač pa to daš? (tko po številu piškotov, ki jih daš na dno) Sicer ti pa predlagam, da v millerju kupiš raztegljiv obod za peciva. Majo kvadratastga in okroglega, je pa  super, kr ga lahko daš na bilo kiri pekač in ga raztegneš do 45x40cm (cirka, piše na škatli točno kolko), tko da pol niti ne rabiš teh globokih pekačev in še obod je enostavno odstanit user posted image js mam oba (okroglega in kvadratastega) in jih fuuuul uporabljam.

bankc loti se s svojim sinom gledat risanke. Boš italjanščino pobrala preden boš sploh vedla. Fajn je recimo, če maš kšne disneyeve risanke, ki jih že poznaš in pač na dvd-ju daš v italijanski jezik govora. Boš vidla, da ti bo jezik kmalu zelo domač. Sicer pa navijam, da ti bo šou jutri narek fajn user posted image



Oba moja dva pekača sta približno 16 x 24 cm. Dam pa Leibniz tiste pravokotne kekse, po širini prideta dva in pol keksa (ja se kar zezam s tem štukanjem) pa po dolžini ene 5 keksov cirka. Torej v en pekač na dno nekje okoli 10 keksov. Zložim pa kar dve plasti teh keksov čisto na dno pekača (torej okoli 20 keksov), potem jabolka, potem eno plast keksov, potem puding in na vrhu smetano. Znese glih nekje 300 g keksov. A ja, pa kekse malo "zalijem" s tisto vodo, v kateri so se kuhala jabolka, da je vse skupaj še malo bolj sočno (no, to spet po želji, malo probavaš enkrat tako drugič drugače pa vidiš kaj ti je bolj ok, enako kot s količino cukra daš poljubno odvisno od okusa).

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 1049
   RE: Primorke!!
23.1.2012 21:08:52   
sirenetta
Bankc srečno jutri pri nareku user posted image

...in pa fajn opravi pregled!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Ime za hčerko
Tanja555

/

Ema (35%)

Pia (16%)

Zoja (27%)

Petja (6%)

Lea (13%)

Maksi (2%)


Število vseh glasov: 565

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!