|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Božična darila
25.10.2011 11:54:26   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: ronja





Za odrasle bova z otrokom naredila smrekce iz piškotov. Nalagaš različne velikosti zvezdic, vmes jih pa s sladkornim oblivom skupaj stisneš. In zgleda kot zasnežena smrekca. Res majhna pozornost.

O, to si pa mojo idejo dobilauser posted image . Sem jo enkrat poslala na Liso za tiste piškote v dec., pa sem bila prepozna, ampak jim je bila tako všeč, da so mi potem plačali za recept, če ga smejo objavituser posted image . Pa sem mela za eno dec. darilo, heheuser posted image .



O, a to je tvoja idejauser posted image Samo da jaz nisem zasledila v Lisi, ampak enkrat na internetu (že par let nazaj). In mi je bilo res všeč. Pa sem rekla, da letos pa to sigurno poskusiva s tamalim naredit.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Božična darila
25.10.2011 12:27:18   
darja.mark
Mi se obdarujemo samo v ožjem krogu, se pravi babica in dedek team, bratje, sestre, otroci. To je to. Ponavadi naredim čokoladni liker, spečem goro piškotov in to 'zapakiram' v doma poslikano steklenico (liker) in doma poslikane, okrašene škatle (piškoti). Zraven dava kakšno malenkost, moj prinese iz službe njiho kulije, majčke, razne malenkosti ki jih tudi sami talajo strankam in to dodava zraven. Ker dela v trgovini z avtodeli, mora dodat kak liter olja za desce user posted image če ne pač darilo ni popolno. Ja, moški pač. In ker vsako leto od novembra naprej govorim da bo če je že kaj treba nabavit, to storila prej, mi nikoli ne uspe in itak letam zadnje dni po štacunah. No letos bom verjetno imela več časa tako da bom to naredila že prej (upam).

Za otroke bom kaj sešila, kake kape, šale, poslikane majčke, nekaj v tem smislu, kaj sladkega zraven,...za odrasle pa pač zgoraj napisano. Za mojega user posted image še ne vem točno, ima prej roj. dan in moram še to natuhtat, pol se bom pa z Božičkom ukvarjala. Kej pretiravala pa itak ne bom, ker finance tega ne dopuščajo.

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Božična darila
25.10.2011 12:27:54   
darja.mark
Eh, še neki pozabila...Ronja, a zaupaš tale recept za tele piškote, bi jih probala narest user posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Božična darila
25.10.2011 12:34:47   
ronja
V bistvu je čisto izi: narediš krhko testo, sama sem delala navadno in čokoladno (torej da daš namesto dela moke kakav) in izrežeš zvezdice različnih velikosti. Spečeš, ohladiš, vmes narediš kremo - lahko je kaka maslena, lahko katera druga in nabrizgaš na vse piškote, razen na tanajmanjše zvezdice. potem jih zlagaš eno na drugo: spodaj največja zvezdica, čez malo manjša, čez še manjša,... do najmanjše. Potem vse skup posuješ, da zgleda, kot da so zasnežene. pride prav lepouser posted image .

Darja, saj svojemu lahko kaj sešiješ. Lubi ima vedno najrajši obleke, ki mu jih naredim, ker pač vem, kaj mu je všeč (mava podoben okus - udobje je na 1. mestuuser posted image ): boxarce, majce, ki imajo dovolj dolge rokave, kak močen ruzak, torbica za orodje...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Božična darila
25.10.2011 12:48:54   
uškinamama
user posted image

Punce, jaz delam tole

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Božična darila
25.10.2011 12:51:48   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

user posted image

Punce, jaz delam tole


Recept? Prosim in hvala user posted image

lp

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Božična darila
25.10.2011 12:56:03   
uškinamama
Joj, ni recepta. To je italijanska božična sladica - pandoro, kupiš v vsaki trgovini v prednovoletnem času. Ga narežeš na cca. 1,5 cm fetke, vmes daš poljubno kremo (nutelo, smetano, jajčno kremo) in ga sestaviš , tako , da rotiraš krake (kot je na sliki) , posuješ s sladkorjem, na krake kakšno perlo ali drug okrasek in voila. Delam pa dve smrečici , eno ki jo natopim z rumom za odrasle in eno z marelično marmelado za uš - ne je nutele. Pridejo pa ful lepe.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Božična darila
25.10.2011 13:02:04   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Joj, ni recepta. To je italijanska božična sladica - pandoro, kupiš v vsaki trgovini v prednovoletnem času. Ga narežeš na cca. 1,5 cm fetke, vmes daš poljubno kremo (nutelo, smetano, jajčno kremo) in ga sestaviš , tako , da rotiraš krake (kot je na sliki) , posuješ s sladkorjem, na krake kakšno perlo ali drug okrasek in voila. Delam pa dve smrečici , eno ki jo natopim z rumom za odrasle in eno z marelično marmelado za uš - ne je nutele. Pridejo pa ful lepe.

A ti lahko dam naslov v ZS? Pljačam poštnino.user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Božična darila
25.10.2011 13:08:36   
Tutan
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Joj, ni recepta. To je italijanska božična sladica - pandoro, kupiš v vsaki trgovini v prednovoletnem času. Ga narežeš na cca. 1,5 cm fetke, vmes daš poljubno kremo (nutelo, smetano, jajčno kremo) in ga sestaviš , tako , da rotiraš krake (kot je na sliki) , posuješ s sladkorjem, na krake kakšno perlo ali drug okrasek in voila. Delam pa dve smrečici , eno ki jo natopim z rumom za odrasle in eno z marelično marmelado za uš - ne je nutele. Pridejo pa ful lepe.



O šit, sem se zdajle nasmejala. Ker je ravno prejšni teden ena razlagala da kupuje v Italiji tele pandoro zadeve (in celo neke točke zbiral al kajuser posted image ) .... in jaz sem si predstavljala to kot nek kolač (ki jih seveda dobiš tudi pri nas, zato mi ni bilo jasno, zakaj kar v Italijo po tole), oblit s čokolado - seveda sem bila tiho, da ne bi izpadla ''tista tačudna''.... luštkano zgleda, resuser posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Božična darila
25.10.2011 13:09:51   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Upam, da to pety ne bere, amapak verjetno si bom dala uškino ime user posted image .



U, bere, bere!user posted image user posted image user posted image

Če že, si daj ime napisati vsaj s kitajskimi črkami in upaj, da kakšne Kitajke ne dobiš za snaho, ker pol si pečena....user posted image Ostale pa tako ne bodo vedele, kaj pomeni. Pa bog ne daj, na kakšen intimen del. Samo nasvet! user posted image



_____________________________



(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Božična darila
25.10.2011 13:12:31   
uškinamama
Joj, Zara komot ti ga pošljem , ampak ga imajo tudi v recimo mercatorju - glej roza embalažo bauli. Potem jih imaš še z različnimi kremami. Za to jelkico je najboljši ta navaden.  Če pa želiš , da ti ga pošjem mi kar naslov pošlji.

Tutan, možno ja da se kakšne točke zbirajo. Jaz sem antitočke. In anti kartice zvestobeuser posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Božična darila
25.10.2011 13:13:51   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Joj, Zara komot ti ga pošljem , ampak ga imajo tudi v recimo mercatorju - glej roza embalažo bauli. Potem jih imaš še z različnimi kremami. Za to jelkico je najboljši ta navaden.  Če pa želiš , da ti ga pošjem mi kar naslov pošlji.

J.ebeš Mercator, jst bi tvoje ročno delo.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Božična darila
25.10.2011 13:15:26   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Joj, Zara komot ti ga pošljem , ampak ga imajo tudi v recimo mercatorju - glej roza embalažo bauli. Potem jih imaš še z različnimi kremami. Za to jelkico je najboljši ta navaden.  Če pa želiš , da ti ga pošjem mi kar naslov pošlji.

Tutan, možno ja da se kakšne točke zbirajo. Jaz sem antitočke. In anti kartice zvestobeuser posted image



No, pol pa nisem tak čudna - ker sem imela v mislih te Bauli kolače. Cena enega kolača je pred božičem okoli 6€, po božiču je pa pol manj user posted image
A tak da lahko iz tega kolača izrežem tole? user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Božična darila
25.10.2011 13:15:57   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Joj, Zara komot ti ga pošljem , ampak ga imajo tudi v recimo mercatorju - glej roza embalažo bauli. Potem jih imaš še z različnimi kremami. Za to jelkico je najboljši ta navaden.  Če pa želiš , da ti ga pošjem mi kar naslov pošlji.

J.ebeš Mercator, jst bi tvoje ročno delo.


Uška, ZARA bi narejeno zadevo, ne samo kolač user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Božična darila
25.10.2011 13:16:38   
uškinamama
 aja user posted image  , to pa ne bo šlo ( zaradi pošte) , ampak to je ja sladica prav za take leve pekarice kot se jaz. Se pravi, da bi moralo tudi tebi it, ker se mi zdi , da ti grejo ročne spretnosti user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Božična darila
25.10.2011 13:19:50   
uškinamama
bauli

ja tutan, to je to (čeprav jaz jih kupujem kake no name v italiji in so cca euro) .


Bilo kuda Pety svuda user posted image , ajd pojdi nalepit sliko čevljev . In frizure.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Božična darila
25.10.2011 13:23:54   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

bauli

ja tutan, to je to (čeprav jaz jih kupujem kake no name v italiji in so cca euro) .


Bilo kuda Pety svuda user posted image , ajd pojdi nalepit sliko čevljev . In frizure.



A potem tole samo naplastiš? Mislim, izrežeš plasti, napojiš z rumom, poliješ s čokolado, napopaš gor bleščico ali dve in voila?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Božična darila
25.10.2011 13:25:47   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
ajd pojdi nalepit sliko čevljev . In frizure.

Se strinjam! Ti, uš, a sladice ne bi pripeljali, če gor napišeš lomljivo ročno delo.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Božična darila
25.10.2011 13:28:08   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

bauli

ja tutan, to je to (čeprav jaz jih kupujem kake no name v italiji in so cca euro) .


Bilo kuda Pety svuda user posted image , ajd pojdi nalepit sliko čevljev . In frizure.



A potem tole samo naplastiš? Mislim, izrežeš plasti, napojiš z rumom, poliješ s čokolado, napopaš gor bleščico ali dve in voila?


Jp, med plasti daš želeno kremo, jaz ne polivam s čokolado ampak potresem s sladkorjem. Čakaj grem po en link.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Božična darila
25.10.2011 13:29:11   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
ajd pojdi nalepit sliko čevljev . In frizure.

Se strinjam! Ti, uš, a sladice ne bi pripeljali, če gor napišeš lomljivo ročno delo.


mater si zapela, daj mi gprs koordinate in ti jo pripeljem direkt na mizo. Ti pa kakšne borovničke pripravi, tako zaradi vzdušja

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Božična darila
25.10.2011 13:31:03   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
Ti pa kakšne borovničke pripravi, tako zaradi vzdušja

Pfffff, ti na gorenjskem strežemo gostom vodo in sol. Kakšne borovničke in kaj je to vzdušje?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Božična darila
25.10.2011 13:33:02   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
Ti pa kakšne borovničke pripravi, tako zaradi vzdušja

Pfffff, ti na gorenjskem strežemo gostom vodo in sol. Kakšne borovničke in kaj je to vzdušje?


Kapiram. Sol povzroči zastajanje vode v telesu in potem ljudje ne grejo lulat pri vas. Kul user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Božična darila
25.10.2011 13:33:38   
uškinamama
http://paperando.forumfree.it/?t=13152212

Tutan poglej si link, ta je prav lepa, taka kiči , kiči italijanska .


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Božična darila
25.10.2011 13:34:44   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
Ti pa kakšne borovničke pripravi, tako zaradi vzdušja

Pfffff, ti na gorenjskem strežemo gostom vodo in sol. Kakšne borovničke in kaj je to vzdušje?


iiiiii, sram te bodi, te je mizantrop čisto okužila

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Božična darila
25.10.2011 13:35:29   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

http://paperando.forumfree.it/?t=13152212

Tutan poglej si link, ta je prav lepa, taka kiči , kiči italijanska .




Shranjeno! Hvala! No, to so odlične ideje - čakam še na Ronjine piškote user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?