|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2011
7.9.2011 5:04:26   
Mica Potica
dobro jutro,...

Inja, bravo še enkrat!!

Punce, glede hlačk in vložkov so pa nam rekli, da saj jih dobiš v porodnišnici, ampak da je vseeno fajn imeti še pri sebi svoje, da jih imaš dovolj. Jaz bom nesla zraven.

Sicer pa - danes me čaka en malce drugačen dan...
Zelo rada se ukvarjam s fotografijo ( laično, seveda ), ampak sama se nikoli nočem slikati. Moj je bil na začetlu nosečnosti prav razočaran, ker nisem pustila nobene fotke. Tudi sedaj se skoz izogibam. Nato pa sem se odločila, da bomo za božička naredili našo prvo foto knjigo s pupo. In za presenečenje, bi možeku dodala še zraven fotke - mene nosečnico. In zato sem se dogovorila z nekom z fotografiranje v naravi.
Danes zjutraj imava in imam pravooooo tremo. Še bolj pa me žre, ker ne morem povedati mojemu, pa tako bi rada...  Komaj čakam, da gre mimo. Rada bi imela fotke, a veselim se prav nič ne.  :))))  Držte pesti, da bom motivirana! ;)

se slišimo.

(odgovor članu inja22)
Neposredna povezava do sporočila: 1851
   RE: Oktobrke 2011
7.9.2011 9:27:51   
Sa.Ka
Jutro.

A ima še katera tako mučne noči kot jaz? user posted image Otrok mi tako brca, da ne morem bit niti na enem boku, niti na drugem, na hrbtu odpade tako ali drugače, ker dihat ne morem. Pol se pa sprehajam sem in tja po 2 uri skupaj.user posted image Za nameček dobim še prvorojenko v posteljo sredi noči in imam še prostora manj za ležat.user posted image

Inja, super za tako porodno izkušnjo. user posted image user posted image user posted image

Jaz sem končno začela prat cotke za user posted image , ostalo pride za vikend in potem čakamo in čakamo.user posted image

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 1852
   RE: Oktobrke 2011
7.9.2011 12:57:10   
zelenkica
Živjo vsem nosečkam, ki pričakujete oktobra! user posted image Žal sem vas šele zdaj našla. Sem namreč tudi ena od vas. user posted image Sem z Dolenjske, stara sem 26 let, pdp pa imam 26. 10. (podatki za na vaš seznam user posted image ). Sem videla, da nas je ravno na ta datum zelo veliko. user posted image Vidim, da smo začele že rojevati. Sem bila kar malo presenečena, ampak tako je, ko bo pa bo. Čestitke Inji tudi od mene. Zaenkrat samo toliko, da sem vas pozdravila. Se še kaj oglasim. papa

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1853
   RE: Oktobrke 2011
7.9.2011 13:11:40   
jenny700
Sa.ka...ja tud mene muči nespečnost oz. takoj ko se zbudim je akcija, ne morem ležat na enem bogu, niti na drugem...:( pa še tale zgaga...grrrrr :S
moj je prov bogi, k ga včash s premetavanjm budim ponoč...res ma preveč železne živce ;)

(odgovor članu zelenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1854
   RE: Oktobrke 2011
7.9.2011 13:46:16   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: jenny700

Sa.ka...ja tud mene muči nespečnost oz. takoj ko se zbudim je akcija, ne morem ležat na enem bogu, niti na drugem...:( pa še tale zgaga...grrrrr :S
moj je prov bogi, k ga včash s premetavanjm budim ponoč...res ma preveč železne živce ;)


user posted image user posted image user posted image user posted image jaja, on bolj jamra kot jaz.user posted image Ma res so nore te noči. Sej ne rečem, kakšno noč spim kot polhek, sam kaj ko je takih nespečnih več.user posted image

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1855
   RE: Oktobrke 2011
7.9.2011 14:08:01   
frutolino
Sa.ka poiskusi spati v polsedečem položaju! Daj si ful mehkih povštrov za hrbet, mogoče ti bo pomagalo, da spiš vsaj nekaj urc ponoči! No saj jaz sem tudi ena izmed tistih ki se od 01:00 do 04:00 ure premetava po postelji in nič ne spi!
Sem pa zato zdajle spala 3 ure na kavču v dnevni sobi, ki je bolj trd in mi bolj paše kot postelja v spalnici. Zgleda, da bomo zamenjali lokacijo nočnega spanja user posted image   pa še wc je bližje!

Jaz sem načeloma vredu razen bolečine v križu so neznosne, že komaj hodim! Jutri sem naročena pri anesteziologu za pogovor o EA! Upam, da bo na dan D na voljo!

Grem po hčerkico v šolo in bodite pridne!

LP, frutolino

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1856
   RE: Oktobrke 2011
7.9.2011 15:06:37   
anak
tudi jaz spadam v skupino tistih, ki ponoči ne spijo. Naš otročiček se razburja če ležim na boku (enem ali drugem), na hrbtu pa meni ne paše....tako, da spim sede :) pa še za zgago pomaga. Drugače pa grem skoraj vsako noč 5-7x na wc user posted image   Še katera tako pogosto obiskuje wc? Imam občutek, da se je začelo telo pripravljati na porod, ker me ponoči bolijo vse kosti tam spodaj. 

(odgovor članu frutolino)
Neposredna povezava do sporočila: 1857
   RE: Oktobrke 2011
7.9.2011 15:31:23   
marelicadoo
ojla

očitno imamo vse budne user posted image ponoči

tudi pri nas je isto najprej do nekje polnoči al pa še kaj čez - obiski wc in pitje vode na skoraj pol ure - mali telovadi in se premetava da je joj

ko se pa umiri pa vstajam na približno dve uri - ob 2, 4, in ob 6 -obvezno na wc in ptije vode -pol je pa mir do mal pred deveto

to je ena taka rutina ratala da pravim da dobro da sem doma, je pa res da je kakšno noč obup sploh z zgago že tako sem si dala dva vzgalvnika da sem malo višje ampak dokler user posted image ne zaspi je veselica

glede spanja na boku imam pa jaz eno blazino za hrbtom in eno med kolenom in ko vidim da ima telovadne minute se namontiramo tako da se z nobeno stranjo trebuha ne dotika postelje - sem nekje pol na hrbtu in pol na boku - tako nekako - in me ne moti je pa res da so potem obiski wc-ja na pol ure

ampak jaz se tolažim s tem da je že boljše da me mal sekira kot pa da bi mogla štet gibe - to bi me po moje sekiralo še veliko bolj

tako da itak še slab mesec pa bo tudi to mimo user posted image

pozdravček vsem

(odgovor članu anak)
Neposredna povezava do sporočila: 1858
   RE: Oktobrke 2011
7.9.2011 18:14:39   
ŽanaTaja
Sem mislila, da sem edina glede tega nespanja ponočiuser posted image  Tudi mene daje to nespanje nekje do 4.00 al pa do pol petih, pol zaspim ob šestih pa se morm vstat ker gre sine v šolo, da ga poštimam pa še urco rabm do Lj iz Kamnikauser posted image  
Sej še mal pa bomo rešene teh trebuhov pol pa bodo škrati nagajaliuser posted image

(odgovor članu marelicadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 1859
   RE: Oktobrke 2011
7.9.2011 19:30:43   
pikomiko
inja dobrodošla doma, sem vesela zate in za Saro, da je vse ok user posted image user posted image user posted image

Kolk pa naj teh vložkov nesem s seboj, da ne bom celo drogerijo vlekla user posted image ?

Jaz še kar spim, edino kar traja je da se namontiram. Obiski WC-ja pa na 2 - 3 ure.user posted image

Jest sem pa želela it na predavanje o POPORODNEM OBDOBJU, ker sem ga junija zamudila pa so ga ta mesec spet prestavili, tako, da mi odpade. A mi katera lahko malo na kratko opiše pomembne stvari. Nekaj sem sicer našla na netu, nekaj pa mi je povedala prijateljica.

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1860
   RE: Oktobrke 2011
7.9.2011 20:42:30   
Sa.Ka
Poporodno obdobje? Hja, če polušaš svojo mamo, babico...meni so njihovi nasveti najbolj koristni. Ni vse za brez veze da je treba počivat. Sem hotela upoštevat, pa ni šlo, ker smo se selili, nepričakovana smrt v družini...ni blo nič s počitkom. Samo in zgolj 2 dni po prihodu domov. In vse to je prišlo po 3-4 mesecih za mano. user posted image
Sicer pa ne vem kaj bi lahko bilo tako pomembno na predavanjih o tem obdobju.user posted image Mislim, da imaš tu na RR neko materinsko šolo, malo pobrskaj.user posted image

Meni ne pride v poštev niti polsedeči položaj ležanja, ker enostavno na hrbtu mi ne da dihat, četudi sem podložena s povštri. Imam doma tisto materinsko blazino, pa si malo olajšam položaje...sam ni to to. Me res muči.user posted image

(odgovor članu pikomiko)
Neposredna povezava do sporočila: 1861
   RE: Oktobrke 2011
7.9.2011 21:02:35   
suzanat
dan dan
malce pozna pa vseeno :) morda vas pa pobolje spoznam :)
pričakujeva punčko, Isabelo, upam da kmalu :) imava že vse pripravljeno, sobica rumene barve in vse v rumenem no :) nič roza ;) kako imate pa kaj vi sobice napravljene? zaenkrat puščava zidove prazne, ker bova dala gor slikice najine malčice, ko se bo rodila. jo bova tudi slikala pri fotografinji, ki moram reči da je TOP! slika dojenčke že takoj v prvem tednu in bova pač raskirala nekaj dinarčkov da nama naredi slikice. pejte si mal pogledat njeno stran na FBju: http://www.facebook.com/home.php?ref=logo#!/mali.cudez.narave. definitivno se splača narediti takšen spomin. :)

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1862
   RE: Oktobrke 2011
8.9.2011 8:39:26   
SRCE
Jutro user posted image

Tudi jaz sem med tistimi ki slabo spijo ponoči...user posted image ...otroček je kar priden ampak jst pa vseeno ne morem spati....da o obiskih wc-ja sploh ne govorim.....še malo pa bo bolje......

lpuser posted image

(odgovor članu suzanat)
Neposredna povezava do sporočila: 1863
   RE: Oktobrke 2011
8.9.2011 9:05:59   
pokamoka
heeej
Se oglašam po dveh dneh... doma mi nekaj računalnik trokira... hmm...
Jaz sem imela pa včeraj mal adijo dan... sem mislila, da bom mogla it kar rodit, madonca... v torek sem bila očitno preveč na nogah, preveč aktivna (pa se mi ni tako zdelo) in včeraj sem plačevala davek za to. Vse mi je dol tiščalo... samo ležala sem lahko in se nič premikala. Sem rekla, da sem včeraj zjutraj naredila zadnji opravek, ki je bil nujen... zdaj pa nič več... razen pregledi pri G, knjižnica in konec... tut v trgovino ne bom več hodila. Rada bi zdržala do domenjenega datuma za CR. In rada bi še uživala doma, brala knjige in lenarila. Trebušček, teža, otekanje... tega nimam nič. Sem res o.k. Ponoči spim... danes iin jutri bom strogo počivala, da se mi vzpostavi nazaj normalno stanje zaradi aktivnega torka... in potem lepo počasi živim naprej...

Pregled sem imela v ponedeljek... vse je o.k. Naslednjega imam čez dva tedna, ko bomo imeli že dopolnjenih 37. tednov. In od tam do konca bo pa RES še zelo malo.

Nočni sprehodi na wc in spanje ponoči... jaz sem to prebrodila takrat, ko sem prišla iz bolnice. Prej in potem je bilo precej hudo, ker sem spala po tri ure na noč in nič več (tudi popoldne ne), zdaj pa spim o.k. Na wc grem dvakrat (prej sem hodila tudi po petkrat)... tak da se RES ne smem pritoževati. Očitno sem redka izjema... ker berem, da vas vse nakak matra...

Stvari so nabavljene, cunjice za otročka že perem in sušim... čaka me še likanje... hmm... to bo bolj dolgotrajen proces:):):) Imam pa tudi že spakirano torbo za v porodnišnico... zase. Ena je spraševala koliko vložkov vzeti s seboj... jaz sem si jih pripravila en paket, itak bo potem mož prišel na obisk, pa jih lahko še prinese od doma. Imam pa tudi jaz vir tista zelena pakunga, ker je menda boljša, kot vir80. Me je včerajšnje stanje malo prestrašilo, zato sem hitro pripravila vse... in zdaj torba čaka v spalnici... Za otročka še nimam stvari pripravlenih, ker še nimam vseh cunjic opranih in suhih.

toliko za zdaj...
grem počivat, pa se še javim...
pa pa

(odgovor članu SRCE)
Neposredna povezava do sporočila: 1864
   RE: Oktobrke 2011
8.9.2011 10:21:21   
veselka
oj, se javlja po zelooooooo dolgem času.

vmes mi je G prestavila PDP na 8.10., ker je naš fantek res velik. že Aurora je imela preko 4 kg ob porodu, tako da me bolj spremlja sedaj in že kaže, da bomo tudi tokrat šli čez in po možnosti bo še večji, ker je drugi in še fant. naslednji teden imam spet pregled in merjenje. nazadnje (33 tednov) je bila teža ocenjena na 2700 g, tako da mi je G celo rekla, da obstaja možnost, da me pošlje prej, odvisno kako bo ocenjen naslednjič. ampak sem v dvomih, tako da upam, da bomo počakali.

Rodit grem v Postojno, z izbrano babico, tisto, ki je vodila prvi porod do konca. ker je res super in še nisem se ne strgala ne prerezat me ni bilo treba, čerpav je imela Aurora 4100 g. bom pa zopet brez EA, ker imam od prvič slabo izkušnjo, ker mi je niso mogli vstaviti in me je poleg obupnih popadkov potem bolel še hrbet in še nekaj mesecev po porodu.

jaz pa ponoči kar spim, grem sicer 2-3x lulat, pa Aurora me zbuja. je pa tudi naš fantek aktiven ponoči in se pritožuje če sem na boku. je pa zelo aktiven skozi cel dan.

vložke bom jaz v P imela samo svoje (od Masmi za čiščo), ker me je od tistih Vir, ko sem svoje porabila, vse srbelo. poleg tega so te Vir precej kratki in pol morš imet po 2 in je kar moteče.

mi je pa ta nosečnost pravi balzam v primerjavi s prvo. ne otekam, nobenih prezgonjih popadkov, bolečin v križu in prehudih slabosti. tudi na bolniški nisem bila tokrat, niti en dan zaradi težav v nosečnosti, ker jih pač ni.

grem zdaj naprej malo posparvljat, pa se še kaj bolj pogosto javim, zdaj ko sem doma.

< Sporočilo je popravil veselka -- 8.9.2011 10:24:37 >


_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 1865
   RE: Oktobrke 2011
8.9.2011 10:31:33   
carmik
Pozdravljene!

Inja čestitke za malo Saro user posted image

Mene zanima, če kateri na CTG ju že kaže popadke.. jst sm ga mela včeri prvič in mi je pokazu popadke.. sem v 35.tednu..ginekologinja me je pregledala sm bla še čist zaprta.. poslala me je v porodnišnico, tm so me ponovno pregledal sm bla 1,5 cm odprta, ctg ponovno kazu popadke...bi mogla ostat v porodnišnici pa so me zarad šparanja v zdravstvu poslal domov... ponoč sm mela grozne krče...ampak so se mal umiril.. zdj veselo čakamo na dan D, lahko da bo kmal, lahko pa še traja cel mesec ... A se ostale že tut odpirate?

lepo se imejte pa uživajte


(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 1866
   RE: Oktobrke 2011
8.9.2011 11:21:58   
jenny700
Jaz imam šele 15-ga (drug teden) CTG, takrat bom v 35 tednu...bomo vidl če bo kaj pokazalo....se pa že psihično pripravljam na odhod v porodnišnco...še dobrih 5 tednov, mogoče kkšn teden več...ma komaj čakam da bo za mano...ker me to najbolj skrbi...:S

(odgovor članu carmik)
Neposredna povezava do sporočila: 1867
   RE: Oktobrke 2011
8.9.2011 11:35:41   
SRCE
oj....user posted image

vidim,da že hodite na ctg....jaz sem v 35 tednu pa sem mela prejšnji teden pregled in sem vprašala za ctg in mi je odgovoril da ne rabim it,če bom otroka dobro čutila....kontrola imam pa čez tri 14 dni ko bom dopolnila 37 tednov in mi ni trba na ctg......tako da sploh ne bom vedla če se popadki že kaj kažejo....

lp

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1868
   RE: Oktobrke 2011
8.9.2011 11:47:05   
marelicadoo
oj

meni so rekli da mi bodo delali ctg v 37 tednu tako da bom kaj več vedla od 14.9 naprej

glede vložkov so nam v materisnki šoli rekli, da ne rabimo skrbet, prav tako ne za hlačke za enkratno uporabo

priporočajo pa copate in tople nogavičke in pa stvari za osebno higieno vsaj tako velja za novo mesto

pozdravčke

(odgovor članu SRCE)
Neposredna povezava do sporočila: 1869
   RE: Oktobrke 2011
8.9.2011 12:05:20   
jenny700
vrjetno bom jaz imela tako zgodaj CTG ker malo prehitevamo z rastjo...
Jaz bom vzela v P vložke vir80, pa nedrseče copate oz. kr crocse, ker znajo prov pridt v kopalnici, pač tako so mi svetovale punce, ki so že šel rodit na Jesenice. Obvezno pa tople zokne ja :)

(odgovor članu marelicadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 1870
   RE: Oktobrke 2011
8.9.2011 13:05:52   
frutolino
Hudiča, jaz forum berem, vmes si pa kosilo zažgemuser posted image !

A veste kaj se je pa meni danes zgodilo. Ker imam gestacijski diabetes sem šla na kontrolo in mi zdravnica prijavi, da naj neham jemat inzulin ker mi more aparat za merjenje krvnega sladkorja zamenjat ker je baje s tistim, ki ga imam nekaj narobe. Hallloooo! Po 5 mesecih diabetesa in s tem moje sekerancije in živčnosti se lahko izkaže, da ga sploh nimam oziroma, da sem si zastonj dajala inzulin! Pa to ne moreš verjet! Pa saj vem, da dohtarca ni nič kriva ampak vseeno ti tlak dvigne!
Bila sem pa tudi na razgovoru za EA in mi je anasteziolog vse super razložu in me s tem tud ful potolažil, ker me je bilo kar malo strah poroda (pri prvem porodu mi je bilo za umret), sam problem je ker ni dosegljiv 24 ur na dan! Upam, da se me bog usmili in, da bo takrat ko jaz priletim v porodnišnico tudi on tam user posted image !
Pokamoka tudi jaz sem v torek mal več pospravljala in sem včeraj mislila, da bom šla kar rodit. Sem si tudi jaz pripravla nahrbtnik za v porodnišnico user posted image  za vsak slučaj!

Zdejle sem se vrnila iz trgovine ker sem morala še nekaj stvari nabavit, zdaj grem pa počivat, popoldne pa mal likat!

pa pa, frutolino

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1871
   RE: Oktobrke 2011
8.9.2011 13:55:20   
lananai
Ajej, punce, ve že vse o porodih govorite. Jst pa PDP zadnjega oktobra in "šele" v 33. tednu. user posted image Že vidim, da bom med zadnjimi. Zato pa tudi med novembrkami klepetam.
Še to moram povedat, da jst ponoči še fajn spim, super. No, razen če me tavečja ne zbudi, kar se tudi dogaja. Potem se pa še user posted image v trebuščku začne kolcat in kar ne morem nazaj zaspat, ko ga not po trebuhu meče. user posted image

(odgovor članu frutolino)
Neposredna povezava do sporočila: 1872
   RE: Oktobrke 2011
8.9.2011 14:51:21   
Mica Potica
IZVIRNO SPOROČILO: pokamoka

Jaz sem imela pa včeraj mal adijo dan... sem mislila, da bom mogla it kar rodit, madonca... v torek sem bila očitno preveč na nogah, preveč aktivna (pa se mi ni tako zdelo) in včeraj sem plačevala davek za to. Vse mi je dol tiščalo... samo ležala sem lahko in se nič premikala.



Očitno je bil včeraj takšen dan. Tudi jaz sem mislila, da bom mogla kar roditi. Cel dan sem bila v glavi čist omotična in zaspana, Zraven sem imela popolnoma mehke noge, da pa o trebuhu ne govorim. Tiščalo me je na vseh koncih in bile so neke take čudne bolečine. Ostre in dolgotrajne. Komaj sem vstajala že iz stola, kaj šele kakšen prepogib - niti slučajno. Trebuh je bil pa cel trd.  Tako, da sva rekla zvečer, če bo danes isto, da grem kar k zdravniku. A je danes bolje. Vseeno pa počivam, ker greva jutri v ikeo in Seiersberg city, da bomo malo pošopingirali. Tako da - dan bo dolg in naporen.

Torba:  tudi jaz imam že pripravljeno nekje 14 dni - nakar zdaj ugtoovim, da je Dianatal gel lepo spravljen v sobi za goste. PAMETNO! Kar hitro smo ga vrgli v torbo.

CTG: Imela bi ga ta teden ( 35t), a je moja G na dopust in ga imam v torek. Komaj čakam.

vložki, hlačke: čeprav jih dobimo v P, je rekla babica v MŠ, da je fajn vseeno imeti še kaj s sabo. Imam po en paket, če bo nuja, prinese mož.

sobica, cotke: Sobica je! Lepa zeleno-rumena z rožicami ( nalepkami iz mercatorja ). Cotk pa še ni, ker čakamo na sveže izposojene nekje v sredini spet. Upam, da pravi čas.  Ta punčka je stara komaj dober mesec.

nos.težave: zaenkrat samo zoprno zatekanje in boleči sklepi ( roke ) in pete. Ter seveda sopihanje in počutje ene slončice, ki se težko vstane in gre tezko na wc. Tu in tam pa boleči kolki ( ne vedno, cca en dan na teden ). Tako da sem lahko nekako kar vesela, da me zaenkrat muči le to. Očitno mi je zdaj malce skozi prste pogledano, ker me je bolj mučilo v 1.polovici.  

Zanimo/smešno: hja, smo se pa začeli spopadati z eno tezavo. Imam namreč zelo velik in okrogel trebuh - vsi mi govorijo, da ga imam, kot bi pojedla eno žogo, ki mij štrli naprej. G pravi, da nosim čisto zunaj, zato tudi tako intenzivne in vidne brce. Ampak! Zaradi velikega trebuha so se pričele pojavljati težave. Tako ali tako si ne morem več v bideju umiti nog, zdaj pa imam celo tezave z lulanjem. Saj z roko že skoraj ne dosežem več tako daleč, da se obrišem. user posted image   Zaenkrat še nekako gre, a zaboli v trebuhu, ker se tako naprezam.. ne vem pa kaj bo čez nekaj tednov!!!!  Ojejejejej, kakšne težave.

To je to...

počivajte in noge u luft!  :)

(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 1873
   RE: Oktobrke 2011
8.9.2011 18:59:21   
si.pikica
user posted image pozdravljene... po dolgem času se spet oglašam. saj vas redno berem, samo si ne vzamem časa za kaj napisat. sem še vedno v službi in doma pa obvezno malo počivam :)

najprej čestitke inji in mali Sari... mene je kr malo presenetlo, ko sem prebrala novico... jaz upam, da bo moja user posted image  še malo počakala, ker nimamo še vsega pripravljenega. v prihodnjih dneh čakamo neke nove omare in potem se lotim pranja in likanja... če bo zmanjkovalo časa, se je mama ponudla, da mi bo pomagala user posted image

kar se tiče spanja vam čisto nič ne zavidam NEspanja... za enkrat še nimam težav, sicer se zbujam 2x na noč in morem na wc, ma to je tudi vse, potem hitro zaspim. včasih user posted image  malo brca (bolj prioti jutru), ma se oborožim s povštri in potem zaspim. je pa user posted image  kar precej aktivna tudi čez dan, še posebno po obrokih.. očitno takrat dobi energijo user posted image

sem pa zdaj noseča 35 tednov, včeraj bla na pregledu, CTG-ja mi še ni omenjal, grem pa čez 2 tedna ponovno, tako da bom takrat vprašala. nekih hudih bokečin in težav pa do zdaj nisem imela in sem zelo srečna glede tega.

me pa zanima nekaj... tiste ki ste že na porodniški: jaz sem papirje oddala na CSD že pred 2 tedni in še vedno čakam na odločbo. kdaj ste jo dobile ostale? saj še jutri počakam in potem jih pokličem... ker do zdaj sem dobila samo odločbo, da bom dobila denar (ker nismo vzeli paketa) in to je vse. so pa res počasni. ker imam še nekaj dopusta in računala sem da bi mogla delat nekje do srede prihodnji teden...

se priporočam za kakšno informacijo... fajn bodite uživajte in božajte trebuščke

LP

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 1874
   RE: Oktobrke 2011
9.9.2011 5:52:36   
pokamoka
heeej
Eeej, ravno včeraj sem se hvalila, da nimam problemov s spanjem... madonca, ne bom nikoli več kaj takega rekla. Danes mi je dete od štirih naprej nabijalo not v trebuhu... sem vstala malo čez pol peto. Dost mi je blo tega boksanja. In potem... je dete nehalo, ko sem vstala... ne morš verjet, že zdaj mi živžga, jaz moram pa plesat po njegovih melodijah:):):)  user posted image user posted image

Sem kr o.k. Danes imam namen nekaj malega likati... pa ne preveč, ker nočem, da se mi ponovijo problemi, ki sem jih imela zaradi aktivnega torka. Dost je bilo strahu. Nekako se mi je stanje umirilo v dveh dneh popolnega počitka... tak da bom zdaj (spet) naprej lepo na počasi. user posted image

si.pikica... CSD, ja, jaz sem tudi poslala papirje 14 dni nazaj, pa sem do zdaj dobila samo odločbo o denarju, ker pač ne bova vzela paketa. In to je vse, kar sem dobila od njih. Jaz bom še mal počakala, ker itak uradno začnem porodniško čez par dni, avgustovsko plačo sem dobila na svojem delovanem mestu... tako da se mi gre zdaj, da dobim v začetku oktobra naslednjo plačo. Jaz jih sicer nisem vprašala, kako to poteka, ma se mi zdi, da nekaj časa še imamo do začetka naslednjega meseca...

Ja, glede vložkov in hlačk... nam so tudi rekli, da jih dobimo v porodnišnici, pa je vseeno dobro vzeti nekaj stvari s seboj, če ravno ni stvari v porodnišnici na razpolago, pa da ne težiš non stop sestram... itak so menda precej zasedene porodnišnice, tak da je fajn, da se ima nekaj teh stvari s seboj...

Toliko za zdaj... pa se še beremo...
bodite lepo, pa pazite nase

pa pa


(odgovor članu si.pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 1875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




SPANJE
riba5

KDAJ GRE SPAT VAŠ DOJENČEK

19.00 (24%)

20.00 (38%)

21.00 (22%)

22.00 (8%)

KASNEJE (5%)

PREJ (2%)


Število vseh glasov: 205

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!