|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
28.6.2011 10:59:06   
Lycia
Drugače smo bili pa že od jutra v akciji, sta imela sin in druga hči zobarja že ob pol osmih. Kje je tukaj logika. Hčera ima še pol zobovja mlečnega, pol pa stalnih. in vse zdrave. do sedaj je dobila mislim da dve plombici v mlečne kočnike, pri skoraj 10 letih. skratka, zdravo. koliko si jih pere?NIČ, nada, niente. Je rekla zobarca uuu kok maš zdrave zobke. pa rečem, ja to je pravilo manj jih pereš lepši so. seveda ni verjela user posted image
prva hči drgne dvakrat na dan, včasih še pogosteje. in zato nič bolj zdravi. no, ne rečem, če jih ne bi tolk peglala bi bli mogoče bolj "gnili"
no in sedaj smo nabavli še delovne zvezke za 5. in 7. razred. torej brez torb, copat, barvic, zvezkov in ostalih učnih pripomočkov je bil znesek 202€. s popustom. brez etike. knjige bomo nabavili prek učbeniškega sklada, je samo en prispevek za obrabo. ampak,,,, toliko o brezplačnem šolstvu pri nas user posted image

(odgovor članu Lycia)
Neposredna povezava do sporočila: 3576
   RE: Julijke 2011
28.6.2011 11:13:08   
rakica82
Dan souser posted image ,

danes res zaenkrat ni ful voreče, se kar da. Jaz sem včeraj šla z mojim dragim na Šmarno ,da se malo shodim, ker sem bial cel popoldan čisto brez energije. Tko da sem prehodila tam malo več kot eno tretjino poti, pol me je pa moj obrnil ker sem bla kako zmatrana. Ampak je pasalo. Češrav spala pa pol nisem glih dobro, budna že od petih dalje danesuser posted image .

Mam pa danes misjo poklicat nadomestno ginekologinjo, da se naročim na pregled, morem it drg teden. In kličem že od jutra pa se nihče ne oglasi. Za znoret. Kako naj se anročim, če nobenga ne dobimuser posted image .

Bubu_bibi si se pa načakala. Noro, še dobro da se ti ni rit na stol prilepila user posted image . Pa čist pametno razmišljaš gčede izpita.
Aja upam ,da namakaš kaj noge v morje še za nasuser posted image

Lycia brezplačno šolstvo, pa kaj še user posted image . Pa podpora mladim družinam pa take stvari,  lahko samo sanjamo.

Nič bodite fajn grem jst spet na telefon, sam se mi zdi da bom vsak cajt pop...


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu Lycia)
Neposredna povezava do sporočila: 3577
   RE: Julijke 2011
28.6.2011 11:46:51   
aqua77
Pozdravček user posted image !

Se še jaz oglašam po dolgem času. Najprej čestitke vsem mamicam, ki so to postale v teh dneh! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Matejita, berem da je tud že v ciljni ravnini in finišira! držim pestke, da bo čim krajši porod!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo bili v nedeljo v Postojni. Me je dr pregledal in za enkrat še nič ne kaže. MV zaprt in nezrel po njegovih besedah, dete še visoko. 08.07. naslednja kontrola, če vmes ne bo akcije. Je pa rekel naj pridem 08.07. tešča zjutraj in naj že vse prinesem s seboj če bo akcija. user posted image

Pozdravček vsem...

< Sporočilo je popravil aqua77 -- 28.6.2011 11:48:03 >


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 3578
   RE: Julijke 2011
28.6.2011 12:48:01   
bucibirba
Pozdravček souser posted image !

Uf, kako je danes vroče, tukaj pri nas je krepko čez 30 stopinj user posted image . Sem imela plane, da grem malček po trgovinah, še zadnje stvari nabavit, pa bom šla raje kasneje, ker zdaj je res prevroče.
Sem se odločla, da je fanj, da prej nabavim vse za fešto ob rojstvu (plastične krožnike, kozarce, vilce, nože ipd.), da ne bo moj zadnji moment skakal okoli. To bom danes obavila. Pijačo in jedačo pa bo že on zrihtal, to mu prepustim user posted image . Sem pa zjutraj obiskala eno trgovino, kjer imajo vse za žure (vseh vrst), pa sem kar nabavla balone, pa pentlje in štorkljico za na vrata user posted image ...joj, bo lušno izpadlo user posted image ...pocukrano user posted image .

Zadnje čase pa opažam, da puščam, sam ne tam dol... mi leva dojka pušča, a se to še kateri dogaja? Saj ne dosti, glih en flekec rata na pižami...upam, da s tem ni nič narobe.

Zdaj me pa čaka pranje, moram prevleko za košek še enkrat oprat, pa najino prevelko za postljo...pa še kaj bi se našlo...ga kar ne zmanjka, še posebaj, če hočeš vse prej nardit, ker potem ne bo cajta user posted image . Jaz bi kar pucala in pucala...se še čudim, da mam energijo user posted image

Nič, lepo se mejte in veselo odštevanje!

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3579
   RE: Julijke 2011
28.6.2011 14:27:24   
MetiLu
Dan!

Na pregledu vse ok, pritisk je malo padel, druge kontrole kot srčka ni bilo, sem pa rekla G če lahko pogleda, če se kaj dogaja, pa je rekel, da se MV mehča in tanjša, da sem odprta za en prst, glavica pa še ni spuščena, tako da zna še počakat user posted image  nič drastičnega v glavnem, še ne gremo v P user posted image  

Sem pa najdla eno stran, kjer je veliko filmčkov o naravnih porodih in sem si jih ogledovala, so mi šle kar kocine pokonc user posted image  noro, kako ene ženske rodijo lepo v posluhu s svojim telesom in kako jih babce pri tem vodijo in spodbujajo... hudo, prav želim si takšne izkušnje user posted image  ki je najbrž ne bom deležna, saj pri nas v P to poteka preveč ... mah, ne bom razpravljala... če katero zanima, lahko prilepim link user posted image

Komaj že čakam tole našo mici, da jo stisnem k sebi in se začnemo lepo doma rihtat user posted image  

Buciburba, a gnezdiš?? user posted image  user posted image

Dones je šel moj na čoln uživat s sodelavci, mora izkoristit še zadnji čas, pol ga bom doma rabila user posted image  tko da zdele jest šibam po tamalga.
Je pa vroče dones za znoret, jaz sem se že 2x tuširala in 3x preoblekla user posted image  kar teče od mene, nenormalno user posted image

< Sporočilo je popravil MetiLu -- 28.6.2011 14:28:27 >


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 3580
   RE: Julijke 2011
28.6.2011 21:23:27   
julijka11
Pozdravljene user posted image ,

mene je pa začuda danes zgrabil delodiš; dopoldan sem bla še cela fuč, popldan sem pa poščetkala skoraj vse fuge v kopalniciuser posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3581
   RE: Julijke 2011
28.6.2011 21:37:48   
MetiLu
Punce, meni je šel pa čep user posted image   sicer pa vse mirno, razen otrdevanja maternice ... pozno popoldan grem na wc, pa sem imela tak malenkost rjavkast izcedek, sem mislila, da je ziher kaj zaradi pregleda... pol pa pogledam v wc, pa se je ena sluz vlekla po papirju... nisem bila ziher... zamenjam vložek, pa čez eno urco spet kontroliram in je bila spet sluz, tokrat z rjavimi nitkami, na vložku. To je pomojem to, a ne? Ni pa sveže krvi oz nitke niso rdeče barve... Se opravičujem za nazorno razlago, samo v prvo se mi to ni dogajalo user posted image

No, vsekakor upam, da bo Iza do petka počakala, da bo res julijka user posted image  če ne pa javim ko bo kaj novega ... Pričakujem, da bom jutri zjutraj visela tukaj gor in zraven mirno pila kavico user posted image

Nočko

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3582
   RE: Julijke 2011
28.6.2011 21:52:15   
rakica82
Metilu če je to čep, potem ne vem, če boš še dolgo tukaj user posted image . Kakorkoli že, drži se user posted image


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3583
   RE: Julijke 2011
28.6.2011 22:57:41   
julijka11
metiLu, verjetno je res čep....sicer se je meni prvič pričelo z odtekom vode, tako da tega sama nisem doživela, ampak kolikor sem prebirala je to to....če se ti začnejo popadki boš itak vedela, da gre zares in da boš tudi ti junijska julijkauser posted image , drugače pa jutri pokliči svojega G in povprašaj za nasvet, ampak čisto lahko se ti akcija začne tudi čez nekaj dni...pa drži se in javi

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 3584
   RE: Julijke 2011
29.6.2011 5:10:10   
Lycia
Jutro user posted image

KOt vsako jutro, sem že pri user posted image Blažen mir. frockoti spijo, moj je šel na šiht, jaz pa v miru surfam.

Metilu, to se je meni zgodilo pri ta tretjem. Ponoči grem na WC in zagledam to kar si ti tako lepo nazorno opisala user posted image Jaz panika in kličem porodnišnico kaj naj nardim user posted image pa mi reče tam ja da naj se pridem pokazat. Pa smo šli. 40 km v eno smer in 40 km v drugo smer. Maternični vrat kljub temu še ni bil ready. Čez dva oz. tri dni so mi potem itak predrli mehur in nafilali z umetnimi user posted image V glavnem lahko se ti začne hitro dogajat al boš pa še par dni tule gor.

julijka11, tudi mene včasih takšna pospravljalna mrzlica zagrabi, da si ne znam predstavljat od kod neki to pride. Spet drugič pa kljub samodopovedovanju kaj vse je gtreba ne premaknem niti mezinčka, ker ne najdem energije. Ampak na koncu je vse vštimano, tako da je vse prav.

Matejita koliko časa po rojstvu si lahko doma z bebico? Vem, da si to že prej enkrat napisala ampak sem pozabila.




(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3585
   RE: Julijke 2011
29.6.2011 7:46:01   
MetiLu
Dobro jutro punce user posted image

No, po pričakovanjih sem še tukaj, sicer še brez kavice, ker moram zdele še Janeza v vrtec peljat, pa nimam tok časa... Je dones važen, ker ima novo frizuro user posted image

Sem potem včeraj malo brala glede tega čepa, pa sem hitro ugotovila, da spadam v tisto kategorijo, kjer se čep lušči več dni, ker ga ni bilo tolk naenkrat. Je bil pa en del spet danes zjutraj prisoten user posted image  tko da čakamo naprej user posted image  edin mojmu sem rekla, da zdej naj bo pa res na stend by, pa še mami moram poklicat in obvestit, če bo slučajno potreba po varstvu v kratkem user posted image  ne vem kaj naj pričakujem, ker v prvo je men brez kakšnih znakov odtekla voda in tele zadeve zdej prvič jemljem user posted image

Mala se je lihkar zbudila v bauhiju, je bolj mirna zadnje dva dni... pa sej nima niti prilike razgrajat, ker mi skoz trebuh otrdeva...

Zdej pa šibam, pa se potem kaj javim. Sem ponoč razmišljala, da bom dones vseeno še enkrat porihtala nohte, pa mal noge zdepilirala, pa glavo oprala, da če bo nuja, da bom šla dišeča in zmanikirana v porodno user posted image user posted image user posted image

Lep dan

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Lycia)
Neposredna povezava do sporočila: 3586
   RE: Julijke 2011
29.6.2011 9:31:02   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: MetiLu

Zdej pa šibam, pa se potem kaj javim. Sem ponoč razmišljala, da bom dones vseeno še enkrat porihtala nohte, pa mal noge zdepilirala, pa glavo oprala, da če bo nuja, da bom šla dišeča in zmanikirana v porodno user posted image user posted image user posted image

MetiLu tole me je spomnilo na materinsko šolo, ko nam je babica položila na srce: Ženskice, v porodno se ne hodi z manikiro ampak s postriženimi nohti. Se sploh ne zavedate, kako ste močne in kako boooliiiiiiii, ko se nohti zapičijo v kože. babice in očki vam bomo neskooooooooooooooončno hvaležni. user posted image  Jaz sem si mojega predstavljala, ki ga že stisnjen mozolj čisto zdela pa mi je bilo vse jasnouser posted image  

Kakorkoli, upam, da ti rata. Meni bauhi ne dopušča, so roke prekratke, da bi do nohtov na nogi prišla user posted image , žiletka gre pa po nogah na slepo. user posted image Samo upam, da ni kakšnih grmičkastih otočkovuser posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3587
   RE: Julijke 2011
29.6.2011 10:13:08   
maca84
hej user posted image

da se še tuki mal pofočkam.....bom kar z kratkim copy-paste sestavkom  iz fbja user posted image to mi je že prav v navado pršlo user posted image

jst sm pa dons prvi dan porodniške začela user posted image   me je pa pred spanjem tak glavobol napadel da ni blo za nikamor, sm misla ok,bo popustilo ko se bom ulegla. ja seveda,sam še stopnjeval se je user posted image in pol od polnoči do 1h zjutri nič spala, okol 1h mal čez mi je ratal zapret očke v enem ugodnem položaju pa sm se spt zbudila čez pou ure in sem spt skor 1 uro tavala po stanovanju sem in tja pa iskala položaj za spanje.....je blo tolk hudo da sm si mogla zmočt brisačo in si dat hladno brisačo na čelo pa čez glagvo in zadaj na zatilje....pa čudn mi je blo, če sm ležala je blo prov neznosno, če sem sedela, stala al pa hodila je blo pa kr nekak za zdržat, sam kako naj človek stoje spiuser posted image no pol mi je ratal okol 3 zjutri nazaj zaspat pa sm se spt zbudila ob pol 5sm že misla d bo spt trajal 1 uro, no pa ni,sm sam na uro pogledala pa je šlo dalje vse do šestih ko sem vstala pa nama zajtrk pripravla.....pol je šou pa možek v službo jst pa nazaj na hrbet user posted image sploh ne vem kaj je blo to ponoč, sm mislla d je pritisk,grem zmerit pa je bil 125/68 pa pulz 63 kar je čist ok. no lepo bodite pa še 2 dni zdržat pol se začne pa naš uradni mesec za cartanje naših user posted image user posted image user posted image se beremo in tipkamo, če imate preglede kej dons pa dobr opravte in da bo vse ok,če je kje akcija pa seveda tudi srečno user posted image

< Sporočilo je popravil maca84 -- 29.6.2011 10:16:20 >

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3588
   RE: Julijke 2011
29.6.2011 10:17:34   
MetiLu
Ja Frufru, sej zato jih grem krajšat user posted image ... na nogi gre sicer malo težje, sem pa vsaj rdeč lak uspela dol spravit user posted image  bom zdej dala samo prozornega gor user posted image  user posted image  

Mi pa malo dogaja, ker sem presesala in pomila po tleh po celem stanovanju + balkon... no, sej ni tok velik user posted image  Zdele se pa bašem s piškoti, pa slike sem iz fotoaparata dol snela, da bo plac za nove narest.

Sicer se pa z mojo bejbko meniva, da počaka na vikend, da pride "moja" babica na šiht user posted image  

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3589
   RE: Julijke 2011
29.6.2011 10:35:02   
frufru
metilu, tole mi diši po gnezditvi, dej zdrži do petka, da boš odprla julijuser posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3590
   RE: Julijke 2011
29.6.2011 11:27:59   
bubu_bibi
MetiLu - držim pestke, da se bo vse odvilo mirno, počasi in lepo - tako, kot želiš (no, pravzaprav vse to želimo!). user posted image

Mene je včeraj malo sonček zagrabil, nič kritičnega, a vseeno. Sicer ne vem kako, ker sva skoraj ves čas preležala v senčki pod borovčki, razen teh kratkih sprehodov od točke A do B. Pa ful dober sladoled sva jedla in kalamare...

Lep dan vsem in vsaki posebej. Se beremo!


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3591
   RE: Julijke 2011
29.6.2011 11:58:37   
rakica82
Ojla,

Metilu še dva dni zdrži tvoja pupa pa bo julijka user posted image .

Je pa zanimivo, jaz bi rada prej rodila, da ne bi šli čez rok, pa se nič ne dogaja v tej smeri user posted image . Ne vem nekako imam željo, da bi mela z bebiko nekako blizu rojstni danuser posted image .
Čeprav kar bo bo, važno da je vse v redu, katerikoli dan si bo že najina bebika izbrala.

Danes moram še peči pecivo za poroko, ene dve vrsti sem zadolžena, jutri zlagamo v škatle, potem pa še mlaji in poroka. Tako, da dolgčas nam res ni user posted image . Pa še dvakratno praznujem ta teden, god in rojstni danuser posted image .

Bubu_bibi sonček je pa zdej hitro premočen kljub senčki. Maži se, da te ne bo preveč peklo. Pa lepo, da sta uživala user posted image .

Maca84 upam ,da si kaj bolje. Glavobole jaz žal predobro poznam in verjamem ,da je blo hudo.

Lycia ti maš pa res ful zgodnje ure . Sej jst se v bistvu tudi zbujam zgodaj samo vstanem pa ne, malo poležim vsaj do pol sedmih, če mi rata.

Pozdravčke vsem





_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 3592
   RE: Julijke 2011
29.6.2011 12:14:25   
MetiLu
Bom noge skup tiščala user posted image  ah, sej pomojem še neki časa ne bo nič...

Za dones imam zadost, sem še par majic zlikala, pa še enkrat šla čez torbo, če imam vse notri, nohti so postriženi, noge zdepilirane (manjši popravek, ker mi kocine hitro rastejo user posted image ), nekaj malega sem pojedla, šla dones že 2x na wc, ampak ne v mehko user posted image  zdej sem si pa klimo prižgala, da se ne skuham tukaj notri...

Bom šla pa pol še zibkico oblečt, pa jo bom kar z rjuho pokrila. Bi rada imela to pripravljeno user posted image  

Nič pa še nisem razmišljala o današnjem kosilu user posted image  Možek je šel danes s sodelavci na krvodajalsko akcijo (grejo 2x na leto), pol pa še na krepčilno malico k enemu izmed njih user posted image  sem ga poslala plačat prisotnost pri porodu, ker se bo ravno okoli P motovilil user posted image  tako,da imava tudi to že urejeno.

Pa razmišljam, če v torbo za iz P za Izo še zase nekaj za oblečt notri vržem user posted image  Če bom izbiro prepustila možeku, bom šla v zelo zanimivi kombinaciji domov user posted image  se spomnim, ko je po prvem porodu sostanovalka iz P odhajala domov, ji je njen možek pozabil prinest čevlje, tako da je šel kar v eno štacuno zraven P jih kupit user posted image

No, men misli šibajo že cel dan, mala brca, jaz bluzim gor in dol po stanovanju ... Bom zdej nehala, ker imam občutek, da se že nekaj dogaja, na koncu boste šle pa vse pred mano v P, jaz bom pa še čez 14 dni tukaj visela user posted image  

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 3593
   RE: Julijke 2011
29.6.2011 12:18:30   
daška91
No da se vam jz spet malo javim. Pri nas je ratalo zelo pestro. Naš sonček tako močno pritiska NEVERJETNO user posted image , učeraj sm bla pa tako zaskrbljena ki me je zelo ampak res zelo malo brcal in tudi premikal se skoraj ni nič.Ampak hvala bogu se je proti večeru izživel in mamico prebrcal user posted image user posted image .Upam da še vsaj 2 ali 3 tedne zdrživa potem pa lahko pride naš sonček ,še bolše bi blo pa da kar do konca počaka v trebuščku user posted image .
Punce kako kaj prenašate to peklensko vročino ?? Jz zelo težko ... zraka mi primankuje , spim pri odprtem oknu ne pomaga mi kaj dosti , pijem velik potem je moj ''best frend'' WC user posted image ... večina časa pa tud preživim v hiši ki zunaj ni za zdržat ...
No dons mi je v merkurju postalo fuul slaboo user posted image . Dobro da je biu moj dragi zravn ker sm se ga mogla oprijet , kajti se mi je pred očmi nardila tema ijoooj sm se ustrašla ...prov bleda sm bla ko stena baje user posted image

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 3594
   RE: Julijke 2011
29.6.2011 12:57:11   
frufru
jaz sem s CTG-ja. Ta malo je skakalo, da je morala parkrat sondo popravljat, spodnja krivulja je bila pa polikana, tako, da se še nič ne dogaja. NAslednji CTG 5.7. če se ne bo kaj prej začelo dogajat... Kile so ostale na istem (skoraj, samo 20 dag gor)user posted image user posted image .

Vročina, jaz spim kar ve evinem kostumu, pokrita z rjuho, pa mi je glih prav. Popoldne pa malemu naštimam bazenček, da čofota in me z velikim veseljem po nogah polivauser posted image , tako da je zadovoljstvo obojestransko.

Daška, meni se to redno dogaja, mam nizek pritisk, pa popijem flaško vode in je boljš. Tako, da imej vodo vedno pri sebi, pa kakšen vitergin.




(odgovor članu daška91)
Neposredna povezava do sporočila: 3595
   RE: Julijke 2011
29.6.2011 14:51:32   
škrpijonka

IZVIRNO SPOROČILO: bucibirba

Sem se odločla, da je fanj, da prej nabavim vse za fešto ob rojstvu (plastične krožnike, kozarce, vilce, nože ipd.), da ne bo moj zadnji moment skakal okoli.


Tudi jaz sem že to nabavla in pijačo sva nabavla, za meso pa bo poskrbel takrat. Sva pa ravno računala koga povabit in je prišlo cca 70 ljudi, sem rekla da če bi se poročila, da bi bilo manj ljudi. Je pa res da živiva v majhni vas in vsi čakajo to fešto in se takoj nabere ljudi.

Danes sem imela spet ctg in je še vse mirno. Sem pa vprašala kako je stanje v porodnišnici in je rekla da imajo zelooo gužvo in da če bo šlo tako naprej, bo treba ležat na hodniku.



_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 3596
   RE: Julijke 2011
29.6.2011 17:21:20   
julijka11
ojla punce

moj mali se je danes spet obrnil tako, da G spet ni našla utripa in sem šla še na UZ....kot da jo malo hecauser posted image ....čisto vsakič je tako....je rekla, da je že nizko, srček pa v višini mojega popka - doplerja je nastavila kar na popek in to čisto na sredinouser posted image ; sem pa polnih 36t, teža cca 2600, naslednji pregled imam pa 13.07...je rekla, da je prepričana, da se še vidima.....kile so ostale približno isto, cca 30 dag več

sem pa danes lahko več pojedla, mislim da je vzrok sprememba lege, saj me v želodec nič ne tišči...in mali lump se je tako obrnil ob 3.30, ker me je zbudil, tako intenzivno se je obračal

ja julijke, 2 dni še do julijskih julijkuser posted image

sem pa jaz od danes tudi že na porodniški

zdaj pa šibam v Mano zapravit dobropis, potem pa verjetno še na Lent

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3597
   RE: Julijke 2011
29.6.2011 21:13:06   
MetiLu
Čer!

Mi smo pa spet preživeli lušten popoldan pred blokom, mulčka sta se igrala, z babam smo čvekale, dedca sta pa travo pokosila in pol sta tamaledva še rože in ciprese zalivala user posted image  komarjev pa ne za preštet, sam se noben ni name spravil user posted image

Sicer pa pri meni vse mirno. Občasno me kaj pošpika, sam to ni to. Mislim, da mi je šel del čepa samo zaradi pregleda G... mala je bila kar živahna čez dan, tud zdejle ima akrobacije user posted image  Zibke še nisem oblekla, ker pol ni bilo časa... mogoče jutri. Sem se zdej mal umirila in čakamo dalje, kot vse ve user posted image  

Škorpijonka, kje je taka gužva? A v LJ P? Pol pa tiste brez posebnih težav najbrž že drugi dan domov pošiljajo user posted image

Nočko in božajte bušije, jaz ga čedalje bolj, mi je tko všeč, še posebej zadnje dni user posted image  

< Sporočilo je popravil MetiLu -- 29.6.2011 21:16:01 >


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3598
   RE: Julijke 2011
29.6.2011 22:15:07   
škrpijonka
V Izoli je taka gužva.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3599
   RE: Julijke 2011
29.6.2011 22:18:49   
mlavla
čer..

že kar nekaj časa se vam nisem nič javila..
sem zadnje čase bolj lena za pisanje...user posted image
v ponedeljek sem imela pregled..in sicer pri dežurnem G..ker je moja na dopustu..

zaradi streptokoka mi je predpisal antibiotik Amoksiklav za 5 dni...in sem čisto zmedena..ali je to sploh potrebno..saj mi je moja G..to čisto drugače obrazložila..

naslednji pregled pa imam v ponedeljek...takrat se tudi vrne moja G..

pa prejšnjič mi je moja rekla, da sem že malo odprto..ta pa pravi, da je sicer vse mehko..vendar še vse zaprtouser posted image

končno imam zdej vse oprano..še čisto nekaj malega me čaka za zlikat..in to je to..user posted image

Meti...proti Lj...pa mi ni uspelo nič priti..mogoče bom šla jutri..vendar se mi bo zelo mudilo..user posted image

Sem prejšnji teden namreč izdelovala za mojo prvorojenko fotoknjigo..in jo bom šla v kratkem iskat..se zelo veselim..da vidim kaj mi je uspelo skupaj "spackat"
Sem imela že kar slabo vest glede teh fotografij..ker se kar nisem in nisem spravila nič dat razvit...


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?