|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 21:32:46   
majana79

IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

Se skor ne moreš zgubit, razen če si jst in petra


user posted image user posted image user posted image

sem se spomnila na Postojno.




a takrat ko smo imele tour de Postojna? čaki, tisto je bilo ogledovanje lepot, lepo prosim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4526
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 21:33:01   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

Se skor ne moreš zgubit, razen če si jst in petra


user posted image user posted image user posted image

sem se spomnila na Postojno.




To ima petra tak vpliv ane user posted image user posted image user posted image  mene je zadnjič v LJ zgubila, pa zraven je sedela. Za crknit.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4527
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 21:41:10   
betty.ford
IZVIRNO SPOROČILO: majana79


IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

Se skor ne moreš zgubit, razen če si jst in petra


user posted image user posted image user posted image

sem se spomnila na Postojno.




a takrat ko smo imele tour de Postojna? čaki, tisto je bilo ogledovanje lepot, lepo prosim user posted image user posted image user posted image



lahko izdamo brošuro o postojnskih rondojih user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4528
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 21:41:58   
Anonimen
Maja s kerega konca si ti doma? user posted image

(odgovor članu betty.ford)
  Neposredna povezava do sporočila: 4529
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 21:42:31   
betty.ford
eelyy, en zs sem poslala, zdaj pa upam, da je do tebe prišel.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4530
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 21:45:25   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

Maja s kerega konca si ti doma? user posted image


V enih rovtah in d midl of Reka end Postojna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4531
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 21:46:59   
šivilja
Punce, jaz sem si pa v glavo zabila, da rabim overlock mašino. A katera pozna koga, ki se ukvarja s prodajo šivalnih strojev, da bi dobila kakšno ugodno ponudbo?
Itak moram še ugotovit karakteristike oz izbrat proizvajalca in model.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4532
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 21:49:50   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Punce, jaz sem si pa v glavo zabila, da rabim overlock mašino. A katera pozna koga, ki se ukvarja s prodajo šivalnih strojev, da bi dobila kakšno ugodno ponudbo?
Itak moram še ugotovit karakteristike oz izbrat proizvajalca in model.


Sanja se mi ne kaj tos ploh je, vem pa da je mami hodila po šivalne in pletilne stroje v italijo in da je moglo bit vse singer, če se ne motim. Je blo pa še začasa mark in lir, tko da je zdaj najbrž vse drugače.

A finance so prispele na vaš račun?

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4533
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 21:55:28   
ivanamdb
ma dej ledenkauser posted image ti cel dan delas, in si mal z M hoces "quality time", se posebej ce zivis v mestu, in magar ni tolk igrisc okoli (tuki je za vsakem vogalu tako igrisce da bi tud ti cel dan bila tam!) te zenske so ble tolk, ne vem kako bi rekla, competitive, se vidilo da samo kupijo te aktivnosti kot kaksne medalje, a ja of course, nobena ne dela, vse so housewives...mislim, scena je bila taka zenska A:"na katere aktivnosti vi greste?" (a misli si: zihr mi gremo na vec, daj da vidmo ce se na kaksno aktivnost lahk gremo) zenska B: "glasba, telovadba, storyhour" zenska A (vidis da je takoj v sebi rekla sh@t a ta gre na eno vec kot mi):"a kva na glasbo, in kva tam delate, aaaaaaaa potem tudi mi pridemo"...medtem sm jst gledala fantka ki je bil tolk desperate, tko je pogledal kot da je hotel rec "aaaah ne se ena aktivnost". mislim, zdi se mi da to bolj delajo zase kot za otroka, in zihr ne zarad tega da bi skupi z otrokom neki delale. ene parkrat smo bli na "playdate" s temi otroci...ena ni hotela "fingerpainting" ker da bo potem prevec packarije, druga ni hotela da se igrajo na igriscu ker bo potem prevec peska.....user posted image ok vem da je moja "animal", ampak ti bogi otroci se sploh niso znali igrat, samo so se okrog gledali in samo to kaj jim mami rece.
jp betty tud jst tako mislim. mislim, po 3 lahko zacnemo neke "resneje" aktivnosti, za sedaj bi rada da je bolj "fun & games"....
danes smo skupi s atijem divjali po igriscu od 4.30 do 7 user posted image potem sli po pizzo...in zdaj jo ati prepricuje da je super spat na velko postlo...aha...ze ene pol ure slisim kako se rezijo....jst pa utrujenaaaaaaaaa
uh maja - nc lepa ta stvar v vrtcu, pa tud v tvojem vrtcu ziva, to res ni fajn!
a ja...igraca za RD...booooooooh... mislim da bo en leseni vlakec (kupila ze lani), ker mi se zdi da ze vse ima. in verjetno se kaksna knjiga.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4534
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 21:57:58   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford


lahko izdamo brošuro o postojnskih rondojih user posted image


a kva vi to o rondojih...ah ah! mi imamo ful lepe rondoje, tko dekorativne...a ste fous!!!?!?!?ah ah??

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4535
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 22:18:35   
zoja10
sem zaznala vprašanja..maja....ha ha

važno da sm se nasmejala.
grem spat...

drgač pa ko mojga ni doma miši plešejo.. user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4536
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.5.2011 6:57:08   
šivilja
Dobro jutro - danes ima pa sin delovno soboto, tako da se pripravljamo za v šolo.


Leela (mislim, da si bila ti) - danes pečem tvojo torto


Popoldan se grem pa spet kmetico - bomo sadili visok fižol. buče, brokoli in rožice na moji veleposesti

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 4537
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.5.2011 8:09:08   
maja1488
Jutro! A da je bla noč user posted image  Z je celo noč neki stokala, se premetavala, padala iz postlje... M je bla malenkost boljše. Moj je prišel domov 5 minut preden smo me dokončno vstale.

Baje bo lep dan. Gremo dihat fiziološko na morje.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4538
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.5.2011 11:00:51   
betty.ford
maja, uživajte in dobro se predihajte!
ostale pa tudi užitke na plano!!!

jaz delam, otroka v reji.
zmajček se je ob 4h odločil, da bo klepetal z mano. ob 5h sem ugotovila, da ga vendarle ne bom popeljala nazaj v spanec in sva vstala.

no ja. če me ni podnevi, bom pa nočna mama.user posted image

oj, oj,... pa prav nič mi ne paše delat. komaj čakam, da bo dneva konec! user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4539
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.5.2011 11:01:29   
betty.ford
IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford


lahko izdamo brošuro o postojnskih rondojih user posted image


a kva vi to o rondojih...ah ah! mi imamo ful lepe rondoje, tko dekorativne...a ste fous!!!?!?!?ah ah??



he, he, ivana, so tako krasni, da smo se parkrat kar tako naokrog zapeljale user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4540
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.5.2011 20:26:25   
šivilja
Krasen dan - presajali rože, okopavali krompir, sadili fižol, bučke, brokoli, blitvo..., kosili travo, uživali v naravi in lepem dnevu, jedli torto po Leelinem receptu s sladoledom in smetano.

Kaj češ lepšega!!!!!!!!!!!!!!! Želim si še več takih dni. Če bi se vmes našla še urica ali dve za šivanje, bi bilo pa že kičasto.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4541
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.5.2011 21:14:39   
Leela
šivilja upam, da je bila torta dobra. Meni namreč ni ratala. Sem pozabila sodobikarbono in se ni dvignila. L. jo je sumljivo gledal in sem mu prodala, da je to tak piškot.

Na stroje se nič ne spoznam. Zadnjič pa sem zasledila, da imajo v elni (elmi?) trgovini neke predstavitve. Najboljš da pogooglaš.

maja sploh si ne predstavljam, da kakšen otrok takole uide. V našem vrtcu ravnateljica samo še bodeče žice ni okoli napeljala. Pri L. je kljuka visoka 1,8m in komaj odpreš pri F. pa moraš eno stikalo na 1,8m pritisnit in hkrati vrata odpret. Ko so otroci v vrtcu so vsa notranja vrata zaklenjena in noben ne more ne not ne ven. v po. je pa katastofa kar se tega tiče.

Živa jaz ne prenesem tepenja po glavi in šejkanja (to je zelo nevarno). Mislim, da bi šla k ravnatelju, da se pogovori s tole "vgojiteljico". če bi se to še enkrat zgodilo bi obvestila svet staršev in ministrstvo.
Pri nas so vzgojiteljice fajn, ravnateljica je obupna. Moti me, ker so prostori resnično majhni, dela se samo to kar je res mus (zaradi ravnat., tudi zaposleni niso zaradi tega motivirani), hrana je super, tako da je kar ok.

ja po. rondoji so res lepi. Sploh na unem, kjer voda šprica in ko piha burja ti šipe opere. No na tem bi menda moral biti še LCD displej (po načrtih) na enem zraven bi morali biti pa neki palčki user posted image

Danes smo praznovali, F. smrka, drug teden bo spet ubitačen.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4542
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.5.2011 7:57:53   
betty.ford
dobro jutro!

mi je všeč, da je zatišje na zmajčkih - to pomeni, da polno uživate dneve!

Leela, da se prehlad vrne v zdravo stanje!user posted image

eelyy, sem ti poslala prošnjo za prijateljstvo,če je to tisto za kar ne morem pošiljati zsjev.user posted image

lepa nedelja bo! uživajte še naprej!

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4543
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.5.2011 14:29:58   
šivilja
Čakam dež, da se lahko mirno vsedem za šivalni stroj in sešijem še drugo krilce.

Pa še zalivat mi ne bo treba user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4544
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.5.2011 14:31:46   
šivilja
Leela - tortica je uspela, čeprav skoraj potrebuje kakšen dodatek (sladoled, smetana) - jaz sem dala jogut v testo, drugič bom pa s čežano poskusila. Je pa soda dokaj ključna sestavina, ker ni nič jajc. Že tako ni zelo visoka, tvoja je mogla bit pa res zanimiva user posted image

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4545
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.5.2011 20:20:42   
betty.ford
wow! šivilja, sem si spet pogledala tvoj blog!user posted image user posted image user posted image

fantastična torba! resno začni premišljevati, da bi odprla svojo obrt! kje si se naučila šivati?
blago mi je pa prav user posted image  ... meni so tudi všeč vzročki in vzorčki,... pisano je lepo.

sicer pa: dan je bil fantastičen. zaključil se je s spečim prizorom iz avtauser posted image
pa kljub celodnevnemu hranjenju in mastenju - grem pogledat, če imam kaj v hladilniku.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4546
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.5.2011 20:22:34   
betty.ford
user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4547
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.5.2011 20:50:34   
maja1488
Ma jst bom tut pujsala zdej!

Še 5x spat pa bo petek!!

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4548
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.5.2011 20:52:49   
majana79
user posted image optimizem, ni kej

kaj boš pa jedla?

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4549
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.5.2011 21:13:47   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

user posted image optimizem, ni kej

kaj boš pa jedla?

sirčke...une ko dobiš puzzle notr user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?