|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 13:05:26   
betty.ford
ti ga ni potrebno nič prat - ti pošiljam zs, če mi bo uspelo (nekaj čudnega se dogaja z zsji)

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4501
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 13:45:54   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488
Uuu, imamo pa na firmi novega fanta, ki dejansko VIDI umazanijo in se je LOTI! Kr nisem mogla verjet. HB nisem imela glasa pri oblikovanju njegove plače, drugače bi imeu zihr največjo. Zadnjič je okna pomival.


A lahko pridem k vam delat?


a si ga lahk za laverja omislim? user posted image user posted image user posted image  je čist vseeno, kak zgleda, sam da je učinkovit user posted image user posted image user posted image


Sam še navržem, da mojima samoiniciativno bere pravljice in se igra playmobilčke user posted image

Tko da...M bi ti konkurenco delal user posted image

flašona, ti uživaj v novo pridobljeni svobodi in si ga omisli nekje 3x na teden, 2x naj pa pride k meni user posted image user posted image user posted image  2x pa pri maji pa je njegov urnik zapolnjen... razen če mu rata 2 na dan zadovoljlit (uuuu, čista okna so tako fuuukiš user posted image user posted image user posted image ) pol ma lahk še kak dan fraj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4502
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 13:59:18   
majana79
hahahahahaha, kaj ste me nasmejale

bogemu revežu se po moje tako kolca, pa sploh ne ve zakaj user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4503
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 14:08:51   
ivanamdb
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaan
eh tolk ste me nasmejale!
ah D se je zbudila ob 6.30 in je zacela tam kje je vceraj koncala...pocoyo..poco..yo...po co..yo...pocoyo!! help!!!!!
drugac danes nisem nic delala, bila na desperate housewives morning, pa v stacuno, kupila articoke user posted image zdaj jih grem kuhat ...mnjam...pojedla en sushi, mal preprala rr in fb...in to je to...
ok grem articoke "zrihtat"

(neki sm se hotla povedat, pa...pozabla...)

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4504
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 14:09:41   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

hahahahahaha, kaj ste me nasmejale

bogemu revežu se po moje tako kolca, pa sploh ne ve zakaj user posted image


Upam samo, da vseen opravlja delo za katerga je plačan user posted image . Drugače dobite položnice...porednice! 

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4505
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 14:43:00   
ledenka
user posted image  

zdaj je bil pr men en računalničar, sicer še mladič, ampak bicepse je mel pa njamiiiii user posted image  se vidi, da je peeeeteeeek! no, pa upam, da mi bo tale kišta mal hitrej delala zdaj

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4506
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 14:58:58   
ivanamdb
ledenka...petek je tudi za racunalnike.... v moji stari sluzbi racunalniknikoli ni hotel startat v ponedeljek a v petek je bil toooooooolk slooooooooow
a ja, to sem hotela rect - punce z loverjima se jst ne bi ubadala...sh@t en dec vam ni dovolj?!?! user posted image vi bi dva... no way...
a ja pa se to...sem ugotovila da res nisem tiger mom...user posted image .... danes sem slisala take ki 2letnike ze peljejo na ful veliko aktivnosti, ena svojo puncko pelje ne glasbene ure, pa na risanje, pa se na ne vem kaj. ena druga na kar 4 razlicne aktivnosti. ok razumem da so njihovi otroci doma in ne v vrtcu in da si morajo neki osmislit, ampak ena iz poljske (pelje otroka na 4 aktivnosti) je vprasala eno americanko na kaj ona svojo pelje, in se je potem zmenila da bo tud svojega pripelala....user posted image ... mislim...bogi fantek...mislim da je glih zmajcek kot nasi, ampak tok je miren in vidis da bi se rad igral, ne mirno sedel kot mu mama rece (a ja...prisel je oblecek kot mali moz, potem ga je presvlekla (v kafeju) da se ne bo umazal....user posted image , in ga je potem ko so sli spet presvlekla v uno prvo...no comment) jst sem ena res slaba slummy mummy (vceraj pri P je imela ful umazan bodi ker sve ble direkt iz vrtca in nisem vidla da je tolk umazana)
men je vrhunec aktivnosti za tako majhnega otroka da gremo na igrisce ali pa ce izvlecem iz praha moj klarinet pa mal pihave brezveze, ona na en plasticni in se mal na moj, ga ful dober oslini...... a ja in to kaj bomo zdaj sli vsake tolk na plavanje in to bo to od aktivnosti...mislim da je zaenkrat prezgodaj...

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4507
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 15:06:30   
koala.cek
drage moje, uživajte v vikendu, mi gremo na morje in se beremo šele v torek user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4508
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 15:43:10   
Leela
ivana jaz mislim, da je to čist preveč. Potem pa otrok postane "čuden" in ga spet vozijo otroškim psihologom itd. ja čudno, če je revež overload in bi se samo malo igral, potem pa se izklopi in pregori od vsega hudega. Mislim, da je za ene otrok cel projekt.

ne da se mi nič napisat, grem domov.

kaj boste otrokom kupile za 2. rd? jaz gruntam da bicikel

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4509
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 15:55:19   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

ivana jaz mislim, da je to čist preveč. Potem pa otrok postane "čuden" in ga spet vozijo otroškim psihologom itd. ja čudno, če je revež overload in bi se samo malo igral, potem pa se izklopi in pregori od vsega hudega. Mislim, da je za ene otrok cel projekt.

ne da se mi nič napisat, grem domov.

kaj boste otrokom kupile za 2. rd? jaz gruntam da bicikel



aaaaah ok hvala leela! to tut jst mislim! ce pogledas te otroke v primerjavi je moja totalna animal! user posted image ko jo vidis na igriscu vidis da je ful happy, da se rada igra, non stop nekaj govori (aha od koga je to dobila ne vem user posted image ). a ti otrocki so kot majhni roboti. zihr bodo super v soli, bodo imeli super sluzbo, ker takih se tut v soli spomnem...in...kaj potem... se spomnem enega sosolca, je bil en tak totalno nesocialan tip, nerd, 5.0 ocena...in kaj potem, ja sel je na pennsylvania..ok, fajn...zdaj je prof. kemije na neki brezvezni (3rd league, da ne recem zblj) v ameriki. ni rocket scientist v nasi ali ne vem kaj, ni nobel se dobil (obama je  pa ni nic naredil user posted image )
ko bo cajt jo bom dala na aktivnosti, sport, glasbo in vse kaj notr gre. sh@t tud moja mati ki je bla taprava tiger mom me ni dala na nobeno aktivnost do 3a leta, in takrat samo na plavanje 1krat tedno.
mislim, v vrtcu je itak pridna, zdaj so jo dali skupi s novo "frendico" helen (ta je skoraj eno leto starejsa) da sta glavne za pospravljanje mize za kosilo, in potem se eksperimente skupi delajo (kao starejsa pomaga mlajsimi ipd.) ...mislim da je to dovolj discipline cez dan.

drugac articoke se "krckajo" user posted image
pa lep konc tedna vam zelim, da bo lepo in soncno!

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4510
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 19:58:58   
ledenka
a sem pol tiger mum, ker ga vozim na telovadbo in plavanje? user posted image user posted image user posted image  

sploh pri tej starosti se mi zdi fajn, da ima eno zadevo skupaj s starši, da se tudi mi naučimo kakšnih spretnosti in trikov, kaj počet z otrokom. že itak se malo vidiva... in želim kar najbolj prijetno preživljat čas z M.

praznovali smo, moj je celo uspel prit domov user posted image  smo bratu in famili pokazali novo bajto, smo šli na sprehod do tam. grem zdaj M skopat, moj je šel... jutri zjutraj si grem pa po IPad. za darilo meni za Mjev RD user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4511
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 20:41:04   
Dudica1
Dan!
A katera ve koliko približno je outlet village od mejnega prehoda vrtojba?
Grem jutri pa me je začel mal skrbet da se zgubim hahaha

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4512
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 20:42:47   
maja1488
Babovke!

Ko sem šla po M v vrtec me je skor kap. Ko so se igrali na igrišču pred vrtcem, se je en fantek splazil pod ograjo. Ugotovile so, da manjka, ko so jih pokale noter za kosilo. Po iskalni akciji so nevem kako izvedeli, da je fantek prepešačil ene 800m ali mal več nakar ga je en stric videl in ga odpeljal domov. Al je mali povedal kje živi al ga je stric poznal nimam pojma. Pišuka...lahko bi ga kdo odpeljal bogvekam,lahko bi ga avto povozu... Si ne znam predstavljat.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4513
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 20:53:18   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

Dan!
A katera ve koliko približno je outlet village od mejnega prehoda vrtojba?
Grem jutri pa me je začel mal skrbet da se zgubim hahaha



Pribljižno 35km. Se skor ne moreš zgubit, razen če si jst in petra user posted image user posted image user posted image  Nama je ratalo...sva se z nobel avtom po traktorskih poteh vozile user posted image user posted image user posted image  Bilo je neprecenljivo, za vse ostalo sva imele mastercard user posted image . Aja, pa skor sm bruhala.

Drugače sva ble pa midve razočarani in sva večino šopinga nadaljevali v Kopru.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4514
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 21:03:19   
Anonimen
OMG!!!!! Maja, tole je pa GROZNO!!! Meni se zmeša in isti moment izpišem otroka iz vrtca user posted image   Že tako sem imela danes spet kratek stik z vzgojiteljico user posted image Ko sem pripeljala Ž v vrtec je ona zagrabla enega fantka za roke (pod pazduhami) za dvignila u luft, v zraku pošejkala in zelo na trdo posedla. "A si umil roke??!? Zakaj ne sediš na miru??!?" Mislim, če jo ena takšna stvar, kot je to, da je otrok vstal od mize, ki se je šele pripravljala k zajtrku (trije so sedeli, 5 se jih je še igralo), iztiri... Kaj se le dogaja če ji kateri od naših mladičev nagaja??!?!  Sem se odločila, da bom starše začela zasliševati kako in kaj, ker tole pa ni čist za spregledat user posted image

Nikakor ne morem iz tega, da se vsi samo zase brigamo, na koncu pa iz 9.nadstropja leti punčka, ne kriva ne dužna, samo sosedje se niso hotli mešat in policije klicat, čeprav je prepir trajal debele 3 ure user posted image   Ne grem se več tega... Spregovorili bi takrat, ko bi blo že kaj hujšega narobe user posted image

Sicer pa sem lulala in je testek NEGATIVEN!!! In ne prosim - NO MORE CHILDREN!!!! Še tema dvema sem komaj kos... Zvečer sem čist umrta user posted image

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 4515
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 21:09:46   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

Dan!
A katera ve koliko približno je outlet village od mejnega prehoda vrtojba?
Grem jutri pa me je začel mal skrbet da se zgubim hahaha



Pribljižno 35km. Se skor ne moreš zgubit, razen če si jst in petra user posted image user posted image user posted image  Nama je ratalo...sva se z nobel avtom po traktorskih poteh vozile user posted image user posted image user posted image  Bilo je neprecenljivo, za vse ostalo sva imele mastercard user posted image . Aja, pa skor sm bruhala.

Drugače sva ble pa midve razočarani in sva večino šopinga nadaljevali v Kopru.


user posted image user posted image user posted image user posted image
Grem prvič v outlet tko da bomo videli,a pa je to pred ikeo ali potem??

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4516
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 21:11:15   
maja1488
Potem. Vidiš iz AC tale village in greš pol dol iz Ac šele.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4517
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 21:14:35   
Dudica1
Aha...
A moram bit na kaj pozorna za nazaj?
Zdej jaz pelem zadnjič je pa moj,zdej pa on ne  gre in mam mal problemov,oz najbrž si jih sama delamuser posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4518
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 21:16:33   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

Aha...
A moram bit na kaj pozorna za nazaj?
Zdej jaz pelem zadnjič je pa moj,zdej pa on ne  gre in mam mal problemov,oz najbrž si jih sama delamuser posted image



Mislim da ne...še vedno mi ni jasno zakaj sva midve zalutali. Petra je kriva, ker preveč govori, meni je pa želodec obračalo, tko da najbrž sva zato zašli. Je pa njen mestni avto spoznal offroad user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4519
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 21:19:37   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

Aha...
A moram bit na kaj pozorna za nazaj?
Zdej jaz pelem zadnjič je pa moj,zdej pa on ne  gre in mam mal problemov,oz najbrž si jih sama delamuser posted image



Mislim da ne...še vedno mi ni jasno zakaj sva midve zalutali. Petra je kriva, ker preveč govori, meni je pa želodec obračalo, tko da najbrž sva zato zašli. Je pa njen mestni avto spoznal offroad user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja no če ne gre drugač,važno da potem najdeš pot ven iz offroad user posted image
Bomo že sej ne grem sama...
Hvala majauser posted image

Zdej pa spat...lahko nič

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4520
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 21:20:20   
majana79
živa, me je streslo že, ko si napisala to na FB. Jaz itak, če bi imela še enega, bi iskala neko res ful stokrat preverjeno varstvo, ne pa vrtca, dokler ni 3 leta star. Pa še potem bi ga dala ne vem kam, ker v javnih vrtcih (žal) doživiš vse živo. user posted image

aja, pa čestitke za minus

< Sporočilo je popravil majana79 -- 6.5.2011 21:21:13 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4521
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 21:21:25   
maja1488
Aja leela, jst tudi ne vem kaj bi Z dobila za RD?! Trikolesnik ima, kolo bo dobila od M ko bo ona večjega. Ideje!

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4522
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 21:23:56   
betty.ford
user posted image

živa, se strinjam s teboj. zapirati si oči ni najboljša rešitev. a žal nas hitri tempo življenja v marsikaj prisili.
tudi včasih zamižati, kaj se dogaja pri sosedih. se pa zahvaljujem, da je naše domovanje obkroženo z dokaj mirnimi prebivalci in razen kakšnega nergatorskega soseda so sami fajn ljudje.
zadnjič so klicali gasilce, da bi rešili iz stanovanja nekega starca - tega seveda ni bilo doma spljoh!user posted image

maja, meni bi srce padlo v hlače, če bi se moj otrok splazil iz vrtca. pa me skrbi, ker je to počel moj vd mož, ko je še hodil v vrtec. ampak takrat niso imeli ograj in varoval na vratih,... samo da je s fantkom vse okej.



se mi je danes kar srce vedrilo, ko so me počakali, da smo se še pred spanjem videli!
neverjetno, kako lepo že naš zmajček govori in koliko pove!
mulček bratec pa je s krožka prinesel umetnijo - če bi z mano to ustvarjal, ne bi do te faze prišla.user posted image

ivana, z obema sem šla v dojenčevsko šolo plavanja. s prvim sem nekaj časa hodila tudi na telovadbo. ampak to sem jemala (kot pravi ledenka) kot obliko druženja, socializacijo.

je pa tako, da sem starejšega septembra kar vpisala na krožek - in tja res rad hodi in vidim, da mu koristi. mi ni žal denarja, ki ga plačujem (čeprav se mi zdi pregrešno drago) danes so končali za to šolsko obdobje. naslednje leto ga obvezno spet vpišem (manjkal je samo 1x!)

za šport pa sem se odločila, da bo začel s šolo obiskovati kakšne treninge (seveda nič na silo - mu bomo poskusili izbrati tisto, kar ga bo res veselilo in animiralo; brez poudarka na profesionalnosti) kar sem se pogovarjala, so mi vsi svetovali 7 let kot leta, ko se lahko bolj resno začne ukvarjati s hobijem oz. športom. prej vse bolj rekreativno.

zmajček bo šel pa absolutno na kakšne plesne urice. ampak se mi zdi, da ga bom vpisala šele po 4. letu - vsaj v vrtcu imajo ta leta pogoj. izven vrtca pa se mi ga ne da vozit (slummy mummyuser posted image )
je fajn, ker animatorji pridejo po otroka v skupino in potem ga dvigneš samo kakšno urico kasneje. žal pa je v našem vrtcu vse samoplačniško.

pogrešam, da bi v samem vrtcu kaj starši sami organizirali - oz. prispevali svoj čas.

eelyy, zs bom še enkrat poskusila poslat.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4523
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 21:26:50   
betty.ford
Se skor ne moreš zgubit, razen če si jst in petra


user posted image user posted image user posted image

sem se spomnila na Postojno.


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4524
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.5.2011 21:28:37   
betty.ford
Aja leela, jst tudi ne vem kaj bi Z dobila za RD?!


meni je že prvi danes kazal katalog od BC kaj bomo kupili zmajčku za rojstni dan. seveda so bila to delovna vozila (ki si jih verjetno on želiuser posted image )

jaz se nagibam k tistemu fantku iz chebeltze in h lego kockam.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?