|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 7:58:01   
betty.ford
imam novo frizurco in nohtke


user posted image user posted image user posted image  jaz bi tudi!!!

no, frizura zagotovo kmalu bo, nohtki pa pri meni ne bi zdržali,...

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4451
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 8:01:46   
ledenka
user posted image

jutro! M časti tortico user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4452
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 8:04:22   
betty.ford
ohoho, že danes??

vse najboljše M!!! user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4453
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 8:06:28   
FLASK_A
Vse najnaj, M! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4454
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 8:12:31   
majana79
Jutro!

Vse naj naj M. in F.!

Še en mesec pa smo mi na vrsti... kako gre čas hitro.

Oh well, grem se bajsat. user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4455
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 8:15:33   
betty.ford
Leela, tudi F. ima že rojstni dan? vse najboljše! user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4456
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 8:24:36   
šivilja
M in F vse najnaj!!!!

Frizura in nohtki - super Ledenka. Bi bilo tudi pri meni potrebno, samo kaj drugega pa še bolj. Sčasoma bo vse!

Danes sem še doma. Se mi kar smeji user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4457
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 8:30:54   
koala.cek
dobro jutro družba, kako ste kaj ?

mi smo spali za en drek. celo noč jokcanje in premetavanje. ampak kul, bo že. vikend je pred vrati. potovanje v toplejše kraje pa tudi.

M si je pa izbral prav lep dan za praznovanje. Mati, vas kaj stiska ? Kam te bo mož peljal na večerjo ?

Danes si bom privoščila en konkreten šoping. Rabim kaj za oblečt, obut, kej pametnega za jest...

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4458
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 8:45:22   
PapuaNG
jutro,
me že navsezgodaj osolzite z rojstnimi dnevi user posted image Pa vse naj naj slavljencem!
Jst sem pa včeraj kupila tele spacebags vreče za shranjevanje in en ogromen kup cunj od mulca je že zapakiran, samo še v klet jih nesem. Ko bom pri času, moram itak še celo njegovo omaro pregledat in presortirat, ampak še kak mesec bo že počakalo. Aja, če katera rabi to, imajo v sparu do jutri akcijo-so znižane iz 25 na 18 evrov.



(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4459
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 9:52:42   
maja1488
Jutro!

Vse najboljše F in M! In mamicam tudi.

Ledenka, pa tvojmu čestitam za včerajšnji podvig! A je kej bolan al kaj user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4460
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 10:04:44   
ledenka
leela, vse najboljše za F user posted image

bomo videli, če bomo kaj praznovali, moj je v neki bizi fazi user posted image  whatever.

delat pa danes ne mislim kaj pretirano user posted image  moram it pol po kak prigrizek, da še sodelavce pogostim user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4461
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 10:56:51   
Anonimen
VSE NAJBOLJŠE M. in F.!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čakam na nakazilo, da plačam položnice user posted image Se mi že zdej bruha, ko samo pomislim, kolk dnarja bo spet šlo user posted image

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4462
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 12:09:25   
majana79
živa, a sem jst spregledala, al nisi sploh šla po BC?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4463
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 12:32:53   
lake
T. se vam zahvaljuje za čestitke. Res gre hitro čas. Pri pihanju svečk si je uspela zažgat pramenček las user posted image .

M. in F. vse najbolše, in naj vama tekne tortica!

Drugače pa pri nas vse po starem, uživamo v sončku.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4464
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 14:45:53   
ivanamdb
aaaaaaaaaaaaaaaah dan user posted image
danes sm jezna na "velikega otroka"... sem imela en deadline za prevod ob 15 (ok, ze naredila ampak rajs komot kot tko na hitr) ob 11 mi rece da pride na kosilo ker neke dokumente mora najt (beri=jst mu jih moram najt), mu recem da nisem nc naredila, ker imam deadline, on - ni problem, da bo on na hitr neki pripravil.....ob 12 ga grem iskat, cakam enih 20 min....potem pa pride domov in ga zacne sr@t da kaj a nisem nit posode pomila, in je potem en kroznik razbil.......%(£$&£($q%(£  ma hello?????? sorry a si sploh slisu kva sem rekla, da imam deadline? a jst ne delam? ok ce je tko, potem si iscem "resno" delo in potem bomo vidli kdo bo pomil posodo, rihtal D, kdo bo sel po njo, sel v stacuno po hrano, dal cunje v pralni.... a ne?
a ja pa se to - in katere dokumente je iskal..... za molbo da dobi nazaj denar za preselitev - ker je deadline eno leto...ja je ze eno leto...in gospod se ni NIC naredil....jst sem mu ze vse racune in vse kopije ze oktobra dala...od tedaj pa do danes...kva je naredil??!?!!? in potem ga meni s@@je....ok zdaj bom pa res stavkala! user posted image

drugac....dan je lep, ob 4 grem po gospodicno in greve na se eno cepljenje, vec se ne spomnem za kaj...

pa najlepse cestitke F & M! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 4465
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 15:10:05   
PapuaNG
o ivana, kako mi je to znano. Moj pravi, da ga mine kuhat, če je v umivalniku polno posode, ker je seveda JAZ nisem pospravila user posted image Pa ne, da sem jaz tista, ki ima vsak dan 8-urni šiht, da peljem mulca v vrtec in iz vrtca, velik več pospravljam itd. Ampak ne. Če on kuha, mora bit kuhinja tipi topi (kot da jo samo jaz umažem). Ampak se ne sekiram več sploh.

V službi pa kar delovno, še malo, pa bo konec user posted image Pol je pa samo še peeeteeeek user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4466
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 16:03:36   
majana79
o še en, ki bi imel čisto kuhinjo kar tako, iz neba... izvoli, pa pomivaj
že tako nikoli ne kuha in pač, je dogovor da tisti, ki kuha, ne pomiva... ne vem zakaj gre v tem primeru samo ženskam logično sklepanje, moškim pa ne user posted image

ivana, moj je včeraj nekaj jezno vzdihoval, ko je moral pomivat - 2 koriti, ker se mu prejšnji večer ni dalo, pa še ponudila sem mu pomoč, povedala da bo naslednji dan enkrat več, ampak neeee... ja sori, pa naredi kaj da bomo meli večje stanovanje, pomivalni stroj, ipd. Sej ko ga bomo enkrat imeli pa ne bo znal vanj zlagat in ven v omare. Deci pač.

To je samo za tepst, ti rečem. user posted image

< Sporočilo je popravil majana79 -- 5.5.2011 16:04:05 >

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4467
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 20:04:16   
Leela
user posted image  najlepše hvala za čestitke .

Dragi M. tudi tebi vse naboljše user posted image
je že dve leti, ne morem verjet.user posted image

deci joj midva sva tudi imela epizodo dva dni nazaj. Sploh ni za komentirat. Je rekel, da ne bo več kuhal (enkrat na 14 dni). Sem bila modro tiho.

Danes je bil težak dan. Sva šla z L. na PK in kot pričakovano nisem NIČ izvedela. Mogoče bo na izvidu kaj oprijemljivega. Potem smo pa imeli pri notarki seanso 2 uri dolgo. Tudi ne bom komentirala, samo eni ljudje bi te dobesedno utopili za svoj dobiček. F. bo pa v soboto praznoval. Sploh nisem imela volje kaj speči.

betka v lidlu dobiš 2x več čokoladnih kapljic za isto ceno kot v drugih supermarketih.

Tako vreme je, da sploh ne znam otrok oblečt.



(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4468
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 20:07:04   
Leela
še jaz prispevam en lahek recept (350°F je 180°C)

http://www.thepastryaffair.com/blog/2011/1/25/quick-chocolate-cake.html

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4469
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 20:08:11   
majana79

IZVIRNO SPOROČILO: Leela

Tako vreme je, da sploh ne znam otrok oblečt.



podpis.

dec je pa izjavil, da bi lahko vedela, da ne bo jedel doma, ker je bil na malici. Ampak, to velja samo takrat ko gre gospod na toplo malico, če si privošči samo sendvič, potem seveda lahko pričakujem, da bo jedel doma.

A je kakšna luna?

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4470
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 20:21:28   
ivanamdb
jp res se mi zdi da deci majo luno....

hm oblec otroka .... jst jo zdaj oblecem tip "cebula"

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4471
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 20:29:40   
ivanamdb
a ja majana, moj sploh "ne zna" zlagat v pomivalni (beri=noce), ker kao itak to je zenska stvar
leela hvala za recept!

uh povozena danes, bili na cepljenju, potem se v stacuno, pa se igrat...vecerjat, oprat gospodicno umazanko...zdaj je v postli ampak sevedno neki tuli (a ja....gledale sve pocoyo...zdaj tudi ona v postli non stop govori pocoyo, pocoyo...pocoyo....)
I quit!

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4472
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 20:54:00   
betty.ford
se iz zmajčkov preimenujemo v pocoyčke?user posted image

jaz moram pa pohvalit svojega, da od kar imamo pomivalni stroj in je ugotovil, kako fina je ta reč, zelo velikokrat zloži posodo vanj. ampak pultov pa še vedno ne pobriše user posted image  se gospodič boji zmočiti roke!

Leela, hvala! bom jutri pošnofljala v Lidlu... mi odpirate nov svet peke!user posted image

oblačim: kratki rokav (ali spodnja majica - odvisno od počutja), dolgi rokav (ali obratno - čez dolgega dam kratko majico), jopica in jakna. potem pa slačimo glede na otoplitev.

Papua, sem te mislila že prejšnjič pohvalit - že skoraj pri koncu si s pripravništvom! superca si!user posted image

pa od nikolet že kakšna novička? je vse okej?




sem pa malček otožna... ko pridem domov, mulčka že spita, moj mi pa veselo razlaga, kako super fanta imava in kaj vse se je zgodilo,... kar mimo mene gre vse touser posted image
še petek. pa še sobota. user posted image

ah;
lahko noč vam želim! in prijetne sanje. grem kukat v spalnico, kako moja princa spita,,..user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4473
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 21:50:26   
ledenka
o tem, kolk moj pomaga pri gospodinjstvu, ne bom zgubljala besed user posted image  nič. čist nič. res pa je, da plačuje čistilko (pa če bi jo hotla 2x tedensko, tud ne bi godrnjal).

je res očitno luna, ja. taka dedčevska. sem besna, si ni vzel niti pol ure, da bi družinsko praznovali Mjev RD. naj gre v 3PM. pa sva bila dogovorjena, da bo klical (ok, po resnici povedano mi je umrl telefon. ampak klical ni, ker dobim SMS z neodgovorjenimi klici).



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4474
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.5.2011 21:57:37   
Anonimen
Majana nisi spregledala.... Nisem še šla in vedno ko sem zunaj pozabim na to user posted image Mah bom že... user posted image

O descih..... Ne bom nič grajala, ker je hitro lahko še slabše. Je kar priden, ampak mu moram pa vse s prstom pokazat in prosit, če hočem da kaj naredi. No v nedeljo, ko sem bla jst kot bi me traktor parkrat zgazil, je sam od sebe posesal, in pospravil malo po stanovanju user posted image   Posoda in perilo, pa sta strogo moja opravila user posted image   Njegov je sesalec user posted image

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?