|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.4.2011 8:52:41   
PapuaNG
jutro,


preživeli vikend. In je spet ponedeljek. V petek sva šla z mojim mal žurat, tko da je bila sobota bolj spalna, sem mulca šele popoldne dobila nazaj, pol sem šla pa še na rojstni dan z mulčkom. Je bilo pestro. Včeraj smo bili pa tudi bolj leni kot ne, tako da smo se šele popoldne ven spravili malo na sprehod.

Oh ti ponedeljki...pa še med prazniki delam, tko da se niti dopusta ne morem veseliti, juhu user posted image Ah, bo že. Bo pa bolj mirno v službi, ker bova sami s šefico.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4026
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.4.2011 12:26:59   
ivanamdb
daaaaaaaan a ni nobene? kva vse pridno delate? user posted image
men se danes tolk spi, tolk stvari bi morala naredit...pa se mi ne da....

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4027
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.4.2011 15:16:40   
ivanamdb
uuuu a ste te taske vidle https://www.giacami.com/de/handtaschen/Home/Home.htm   ....mmmmhhhhh....

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4028
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.4.2011 15:26:00   
PapuaNG
ivana, zgleda sva edini tukaj user posted image Jst jo počasi odpeketam-najprej do mentorice po nov primer,potem pa domov. Pa še s kolegico sva se za en čvek menile, bomo vidli, če se nama uspe skoordinirat. 

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4029
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.4.2011 15:32:55   
ledenka
no ja, najbolj pocen lih niso user posted image  pa v Slovenijo tud ne dostavljajo.

sicer pa daaaan! mam novo barvno kombinacijo za kuhno... temno sive ploščice, srebrne omare in bordo steklo med omarami. What say you?



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4030
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.4.2011 16:23:56   
ivanamdb
ja papua...se vidi da se mi ful dela danes user posted image user posted image tud kavcala sem eno urco user posted image

ledenka- jaaaaaaaaaaa men je ta kombinacija vsec! (lepsa kot recimo obratno da bi bli elementi bordo!) ja, torbe niso glih poceni, ampak ce nisem slabo prebrala so take da so "customized" da si izberes barvo, velikost, tip usnja, a ne da so podobne tisti birkin bag? hm...lahko jo dam za xmas wish list...edino...moje torbe so v zadnje case polne pol pojedenih precl, piskot, raznih drobtin, sadnih steng, robckov...tko da ne vem ce se sploh splaca....potem bo takoj usr@ana....user posted image

a so bolancki kaj bolje?? upam da so!

zdaj pa grem po bestijico, potem mal v lokalni mini zoo, pa se na en sladoledcek.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4031
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.4.2011 19:19:48   
majana79
Dan!

Pa res niste zgovorne... pri nas smo tako tako... J. je sicer ok, fajn bi blo, da bi bil čim dlje doma, ampak gre žal jutri v vrtec, ne gre drugače user posted image
Moj je včeraj spet zakuhal ponoči, tako da mora it danes oziroma jutri zjutraj spet na infekcijsko, odvisno od vročine.

Se mamo fajn ja...

žabarke, a je katera že dobila novo odločbo za vrtec? baje so jih nekaj danes pošiljali naokrog?

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4032
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.4.2011 19:26:31   
Anonimen
DAN!

Moj dragi gre jutri na kirurgijo, se mu je na hrbtu tur naredil user posted image ) Žiga pa v vrtec user posted image Upam, da tam tudi čim dlje ostane user posted image user posted image user posted image  
MAJANA PIKEPOKE!!! Zdej je že čas, da pridejo do vas!!! user posted image user posted image user posted image
Vikend smo preživeli v prekmurju user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 4033
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.4.2011 20:26:50   
betty.ford
odločba, ja, je prišla danes.
majana, roj user posted image user posted image za tvojega, da se mu čimprej uredi tole. pa za J. da bo vse okej.

sem hvaležna sebi, ker sem se poslušala in se odločila za bolniško. ne vem, kako bi zdržala v službi.
sicer imam v grlu nekaj žebljev manj, so pa še vedno.

za dodatek mi je še mulček nekaj pojamral zjutraj, da ga boli grlo. po claritinu je bilo vse okej. premišljujem, če bi še sama poskusila s claritinom.

zmajčku se verjetno pozna vsebnost mojega mleka z raznimi "zdravilnimi" dodatki - v vrtcu naj bi imel blato bolj tekoče. popoldne je bilo okej. mogoče je kriva tista voda deževnica, ki jo je včeraj pil - seveda ji je bil primešan pesek.

moj se je šel danes "bodi sam svoj mojster" moram rečt, da je vztrajen - ampak na izgledu se pa vztrajnosti ne vidiuser posted image  zavoljo miru sem tiho.

toliko - ne morem prav dolgo govoriti, zato se poslavljamuser posted image

lahko in lepo spečo noč vam želim!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4034
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.4.2011 20:27:50   
betty.ford


Moj dragi gre jutri na kirurgijo, se mu je na hrbtu tur naredil )


ker bo to bolj rutinska operacija, bo vse okej!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4035
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.4.2011 20:32:15   
betty.ford
mam novo barvno kombinacijo za kuhno... temno sive ploščice, srebrne omare in bordo steklo med omarami. What say you?


i say wonderful!



zdaj pa res grem,... user posted image user posted image user posted image  bi bila čudak, če bi zraven tipkanja še govorila, a? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4036
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.4.2011 8:35:08   
PapuaNG
jutro,

spali še kar. Če odštejem, da sem zakinkala sredi noči kar na ležalniku pri mulčku v sobi, sem bla preveč hin. Včeraj naju je pa prav skenslal mulček-smo šli po kosilu ven na igrišče, pa pride moja mami, ker je prinesla neki za mojga, pa se čez par minut odpravi domov in mulček v jok, zateče za njo, jo prime za roko in odide z njo user posted image Se sploh ni nič obračal nazaj. No, sva šla pa midva na en malo daljši sprehod, je pasalo.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4037
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.4.2011 8:39:17   
majana79
Jutro!

Kako je še vedno mraz zjutraj user posted image

Otrok v vrtcu, je bil že na poti užaljen, mi tut papa ni hotel dat, mož na infekcijski... eden mora pa denar služit user posted image me zanima, če dobim danes odločbo, al 'bogatim' pošljejo nazadnje

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4038
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.4.2011 8:56:00   
PapuaNG
Jst sem včeraj dobila odločbo. Ampak je poštar ni hotel mojemu dat. Matr mi gre na živce, da poštarji ne vedo, da lahko kdorkoli podpiše tisto pooblastilo in prevzame pošiljko. Tko moram pa posebi na pošto hodit user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4039
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.4.2011 9:11:41   
koala.cek
dobro jutro,

ledenka - kombinacija kuhinje mi je všeč. pa misliš, da se ne bo vsa umazanija vidla po tleh, glede na to da so bolj temne ploščice ?

zmajček se je ponoči neki drl in vlekel za ušesa. sem mu dala eno kapljico otokaina in daleron, potem pa je spal do jutra. zjutraj je bil dobre volje. nimam pojma kaj bi to bilo. upam, da je le preblisk.

jutri grem pa službeno v lj in me cel ljubi dan ne bo v tem rastlinjaku. si bom vsaj malo spočila od teh ksihtov. bljak...user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4040
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.4.2011 10:01:39   
ledenka
jutro user posted image  

sem včeraj mal gledala kuhinje... pišlovka, tile izrisi trajajo pa 100 let user posted image  vsekakor ne priporočam Kerin Povirk, v eni uri pa pol ženska izrisa ni mogla naredit. sem pol kar šla, ker ni imelo smila, M je bil pa že čisto živčen. V Dan kuchen je en dečko vse lepo izrisal in postavil v eni uri... sam tam nimajo kuhne brez ročajev user posted image  

pa dopust mam odobren user posted image  komaj čakam... ležanje na vrtu, dec peče... eh ja user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4041
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.4.2011 10:41:02   
petrazg
ojoj... Jutro....

Mi imamo pa tako mrzlo v stanovanju. Sploh ne vem kaj je...

Mi smo dobili odločbo včeraj, pa ker nismo bili doma, jo moram iskat. Pa hvala Papua , da si me spomnila na pooblastilo.... ziher mi ne bi dale na pošti brez. Čeprav poštar pa vedno  da brez problema vso pošto za Simona meni in obratno.

Ledenka
... kuhinje se pa res malo dlje časa rišejo... nič nenavadnega...

Drugače imam pa stanovanje v razsulu, ob 15,30 velikonočno delavnico pri malemu in ob 16 uri zaključno predstavo pri velikemu, ob 18. telovadbo na Gibu... Gospod mož, pa itak, da spet ne more user posted image Klinc pa ta njegova služba... tale zadnja 2 meseca sta ubijalska. Skoraj skoz je na poti, ko je pa v Sloveniji, ima pa cele dneve sestanke, predavanja, šolanja... Eh... Sem nam pa zato včeraj kar morje za promajske rezervirala... zdej čakam, samo še potrditev, da je še prosto....

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4042
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.4.2011 11:37:34   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: petrazg

Ledenka... kuhinje se pa res malo dlje časa rišejo... nič nenavadnega...


ja, ampak saj vidiš, kako se zraven spravljajo... ne pa, da kr neki ne zna s programom delat, pa da ji šteka, pa neki postavi, pa pol ne zna prestavit user posted image  ej sorry, ampak če ne zna, naj to kdo drug dela, ne pa da pol ure samo sobo riše pa še pol napačno postavi vrata. (res je, da ni pravokotna soba, ampak tako zapletena pa tud ni)

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 4043
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.4.2011 12:47:20   
PapuaNG
joj ledenka, sem sama opremljala stanovanje sto let, tko da raje sploh ne razmišljam o tem. Sem mela arhitektko, ker sama nisem lih tip za to, pa da mi čim več svetuje, ker ipak več ve o tem kot jaz. Itak smo vse dal delat, ker je tak čuden razpored. In je najprej sto let trajal, da je vse skupi zrisala, pol je pa še naslednjih sto let trajal, da je mizar vse skupaj naredil. K sreči je bilo res kvalitetno narejeno in do danes (zdaj bo tri leta) nimam pripomb, vse funkcionira, nič se ni razmajala itd. Bi pa verjetno kakšno stvar danes drugače naredila-predvsem ne bi hladilnika dala vgradnega, ampak navadnega-tistega visokega, ker nam vedno prostora zmanjkuje, placa za še en hladilnik pa nekako ni.

Sicer sem pa danes lene sorte, nič se mi ne da. Naslednji teden pa nadomeščam štiri sodelavce, super user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4044
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.4.2011 12:49:38   
petrazg
Sej se strinjam s tabo Ledenka, damo to je proces... :) Ti jaz raje ne povem koliko časa sva midva porabila za kuhinjo. Sem mislila, da naju bo arhitekta skozi okno vrgla, ker je morala 2x popravljat že poslane načrte :))

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4045
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.4.2011 13:55:43   
koala.cek
no, mi pa hladilnik kupujemo. smo imeli do sedaj enega starega, belega, ampak je bil star 2 meseca ko smo šli v zda, ko smo prišli domov smo nabavili novo kuhinjo in mi ga je bilo škoda ven dat. ampak noter ne paše. . sedaj pa bi rada kupila novega, srebrnega, visokega, s skrinjo, pa ledomatom, intd...tak moderen. bi ameriškega, ampak tolk placa pa nimamouser posted image

no, to je zdaj naš projekt.

sicer pa še tri dni in dopust. 10 dni. na morju. ah, bom trpela. se kar vidim. tako nekako kot opisuje ledenka, noge na mizo, pa kakšen koktajl, mož za žarom, otroci v šlaufkah, milina....

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 4046
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.4.2011 14:08:29   
ledenka
moj ljubljeni soprog si je pa zmislil, da bi mel tale hladilnik....

user posted image

kar je vse lepo in prav, ampak hladilnik je širok 110 cm, načeloma je pa placa 90 cm user posted image user posted image  tako da bomo očitno vratno odprtino ožali/prestavljali...

vse ostalo mu je pa itak vseeno user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4047
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.4.2011 14:13:44   
koala.cek
tudi meni je like it user posted image user posted image

sam kaj ko je placa ja cca 92,5 cmuser posted image

razen če ga prestavim v dnevno, al pa jedilnico, al pa kar na hodnikuser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4048
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.4.2011 14:40:02   
ledenka
sam en problem je - pol bomo skos meli dooost vina doma, ker če je vinski del prazen, zgleda pretty much boring user posted image  

kuhna bo pa v tem stilu - sam srebrna user posted image

user posted image



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4049
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.4.2011 14:54:30   
koala.cek
ledenka - lepa. ultra modernauser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




prevara
danuska

Ali bi oprostili partnerju če bi vas prevaral?

da (9%)

ne (58%)

mogoče (33%)


Število vseh glasov: 500

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!