|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.3.2011 12:08:25   
anja31
uf....kako defektno je to prslo ven user posted image ....ce se katera iz te zmesnjave najde, sem jaz......user posted image

uzivajte in korajzno naprej...

(odgovor članu anja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3301
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.3.2011 12:08:39   
noki
Anja 31, si pa pridnauser posted image user posted image , v kolikem času pa si šla toliko dol, v enem tednu? Hvala za jedilnike, pridejo vedno prav.
Lp

(odgovor članu anja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3302
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.3.2011 12:12:48   
anja31
noki, ja mal manj kot 1 teden....sam na zacetku je itak samo tekocina, prve 2 kili dobis z enim obrokom nazaj...hahahaa....
nisem tista ki stradam, sicer sem si napisala 3 obroke na dan - kar vem, da je v bistvu premalo, sam vmes si naredim kak sadni shake, lacna vglavnem nisem in te 3 obroke ornk pojem....sam ne stradat punce, ni dobro...roj.dnevi so pa zakon, so zato, da se brez slabe vesti pregresimo in pol naprej....

(odgovor članu noki)
Neposredna povezava do sporočila: 3303
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.3.2011 12:32:57   
miška17
Dobrodošle noki, anja31 in loremi!user posted image user posted image user posted image

lucika kar korajžno naprej. V pondeljek javi podatke in te bom dala zopet na tabelouser posted image .
Vse najlepše za materinski dan.user posted image

Lep pozdrav vsemuser posted image , si pišemo

(odgovor članu noki)
Neposredna povezava do sporočila: 3304
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.3.2011 18:36:15   
kiara85
danes sem imela en kup stavri za zrihtat in sem zdajle že konkretno utrujena, pa še nism vse nardilauser posted image . kosilo danes je bilo katastrofalno- ornk porcija govejga golaža s krompirjem, povrh pa še velik kos gibanice!!! prišla lačna domov in mami je imela pripravljeno kosilo, jaz koza pa se nažrla do onemoglostiuser posted image pa tud včeraj zvečer sem grešila s pico... zdaj pa bom res mogla bit pridna dva dni če bom hotla v ponedeljek vodet minus na tehtnici...

uživajte v vikendu, moj bo jutri delaven, v nedeljo pa upam, da si vzamemo mal časa zase.

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 3305
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.3.2011 20:26:11   
sami0804

Sem pred eno uro pojedla konkretno solato iz regrata,tune in rdeče redkvice....pa sem še kar lačnauser posted image

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 3306
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.3.2011 21:30:59   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: anja31
loremi....prav čutim, kaj so ti prinesle bridke izkušnje z nosečnostmi..žal mi je...mi smo se matrali 6 let in na koncu nam je le uspelo, ampak komaj komaj....v 30 tednu je blo skoraj vsega konec...če boš želela, ti nekoč povem... 

Tema dieta - ker mi na forum monti-2011 ni dolgo nobena odgovorila, se pac nisem drzala kot sem napisala user posted image ...
Mislim, da bom zadevo resno v roke vzela 1.4., do takrat pa manj zret po 18 uri in 1 uro hoje na dan z vozickom. 

Nekako sem si naredila ločevalno dieto po montignacovo - recepte za 28 dni, pa bomo videli..Lahko se lotiva skupaj, glede na to, da imava podobno kilažo....da z nekom štartam na isti dan....user posted image

anja31 ja, za mano je 11 let boja in ves ta čas se je usmerjal samo v to in leta brez kakšnega pravega doživetja so švignila mimo in brez časa, namenjenega sami sebi; izkušnja je težka in ker trenutno nimam volje, moči in želje po novi v smeri materinstva, sem se usmerila v to
in zdej vidim da imam družbo sotrpink z odvečnimi kg tu in se bom mogla vzet v roke in se boriti tu

No tole nč jest po 18. uri mi dela preglavice .. če peljem pred kosilom ven psa, je kosilo prepozno, če peljem po kosilu, ni to dolg sprehod ali pa ga sploh ni, če je kosilo prekasno, moj že prej kaj je in od kosila potem polovica ostane, v glavnem, tole moram pošlihtat, da mi bo resnično začelo uspevat na področju nič po 18. uri.
Pa miganje, to je še ena trenutno neuspešna misija, mora dobit nove razsežnosti.

In hvala za jedilnik!! Bom poskusla malo vrstice spravit v red in malo priredit na moj jedilnik, nekaterih stvari zaradi bioresonance ne smem.

noki no potem smo pa že tri s podobno kilažo, no samo sigurno se pa v višini razlikujemo, jaz sem bolj "pri tleh", majhna in debela.

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804
Sem pred eno uro pojedla konkretno solato iz regrata,tune in rdeče redkvice....pa sem še kar lačnauser posted image

joj to je pa takoooo dobro! je pa zelenjava in ja vem, po njej si hitro lačen, kar pade skozi user posted image

No moram povedat, kaj se večkrat tudi meni zgodi. Npr pojem kosilo, se najem do sitega, ampak se ne nažrem. In čez nekje 20-30 minut postanem takooooo lačna, da joj, sestradno lačna. Meni to ni nič jasno. Ok, popijem vodo, da bi ublažila. Ampak ta lakota, ki meni ni jasno, zakaj se zgodi, traja nekje 11 minut, potem popusti in je spet kul. Ampak kako je to možno, se naješ, čez 20 min pa želodec kot da tisti dan ni nič dobil user posted image user posted image user posted image .

No ta teden je šlo ša še celo kako kilo nazaj gor, namesto dol user posted image .
Jutri upam da dež tolko časa prizanese, da grem zjutraj na en sprehod.
Lep pozdrav!

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu anja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3307
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.3.2011 22:46:05   
bambixxx
mene je pa danes zgrablo in sem si šla po večerjo v mcdonalds, klinc, boljše, da pojem en big mac, pomfri in sladoled, pa mam spet par mesecev mir pred luštami.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 3308
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.3.2011 10:22:11   
loremi
Imaš čist prav, je tako boljše, greš in poješ, ne pa da se matraš ... joj bi, pa ne smem in to traja v nedogled. Greš, poješ, pa si zadovljen in potem nadaljuješ v prejšnjem ritmu.

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 3309
   [Brisano sporočilo]
27.3.2011 18:24:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu loremi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3310
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.3.2011 7:36:34   
pikapolonice
Dobro jutro!

Sporočam kilograme za tabelo: staro stanje kg 58,4, novo stanje 57,5. Izgubila 0,90 kg.

(odgovor članu anja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3311
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.3.2011 9:09:53   
bambixxx
Dobro jutro,

po 3 dneh pregreh, sem ostala hb na istem kot prejšnji teden. torej za tabelo brez sprememb.

(odgovor članu pikapolonice)
Neposredna povezava do sporočila: 3312
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.3.2011 10:38:58   
soncnica33
Hojla, sotrpinke!

Jaz sem čisto na psu. Sem vas uspelas prebrati za nazaj, dobro da ste malo napisaleuser posted image .

Prejšnji teden sem imela dela prek in prek..., se neisem javljala. Sobotna fešta - rezultat; spet je šlo malo gor. Preprosto se ne znam motivirat.
Pa še user posted image je prehlajem, ponoči spala mogoče 2x 1 uro...

Moje današnje tehtanje: 69,2 kg, začetna: 75,5, željena: 65, tedensko: +0,3 kg /uffff/

(odgovor članu anja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3313
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.3.2011 10:54:54   
anja31
evo še moje stanje....

začetna (prejsnji teden) je bla 83
danes 81,1
zeljena 53

(odgovor članu soncnica33)
Neposredna povezava do sporočila: 3314
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.3.2011 11:12:16   
HuAnita
Na istem kot prejšnji teden----user posted image

(odgovor članu anja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3315
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.3.2011 12:21:19   
anja31
Punce....a je katera v blizini Brezovice (pri LJ), pa bi se lotila vecernega teka v druzbi ?? 

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3316
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.3.2011 12:31:15   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

mene je pa danes zgrablo in sem si šla po večerjo v mcdonalds, klinc, boljše, da pojem en big mac, pomfri in sladoled, pa mam spet par mesecev mir pred luštami.


tudi to mora bituser posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 3317
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.3.2011 12:36:25   
katy83
Da še jaz javim moje stanje s kg:

Začetna: 62kg
Tedenska: -0,5kg user posted image
Skupaj: -1,5kg

Stanje kg: 60,5kg

Vau, še 0,6 v minus in ne bo več te 6. user posted image user posted image user posted image Sicer moram priznat, da sem mislila, da bo šlo to hitreje dol, glede na to, da sem način prehrane spremenila, pa fitnes 3x na teden, ampak ok, volja je še, tak da mislim, da do junija pridem na željenih 57. user posted image Sva pa zdaj kupila sedež za kolo za sina, tak da še bom malo kolesarila in bo. user posted image

Aja, pa dobrodošle vse nove sotrpinke. user posted image user posted image user posted image

pa še današnji meni:
Z: sendvič (verjetno ste opazile, da brez tega pri meni pač ne greuser posted image )
K: zelenjavna omakica + testenina ali pa žganci (bom kr z malim jedla)
M: banana
V: regratova solatauser posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 3318
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.3.2011 14:00:30   
lucika
moje tehtanje je tudi za zjokat. ampak, ok, se predam, gremo od začetka.
76,5kg
malo po malo, pa nestalo? upam. tja do 69,9 vsaj in potem dalje na 55:)
čistotaprvi cilj pa je 74,9; to mi je neka čudežna meja, pod katero ne gre in ne gre...
bravo vsem, ki vam uspeva.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 3319
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.3.2011 14:11:41   
noki
Halo punce, čestitke vsem za izgubljene kilograme.user posted image user posted image user posted image Moja teža za v tabelo je 83,5 kg, je šlo za vikend malo gor, saj so pri meni vikendi res katastrofa, saj se najem vsega preveč, to pa se pozna ob ponedeljkih na tehtnici. Upam, da bo drugi ponedeljek minus. Držite se punce in lep dan.

(odgovor članu anja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3320
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.3.2011 15:52:47   
ajiluj
Moj minus ta teden -0.5kg no ja boljše ko nič vsega skupaj -5.5kg do cilja še 4.5kg.user posted image

(odgovor članu noki)
Neposredna povezava do sporočila: 3321
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.3.2011 16:11:50   
valči
Ojla!

Najprej hvala vsem za lepe besede,pa tebi lucika,ki me tako hvališ.Ma kaka manekenka,ne,telo je drugačno pšo treh user posted image ,strije,špeha je še nekaj,čeprav manj...Pa vendar,hvala za komliment,tudi ti si eno tako simpatično bitje,ne glede na vse kile.Taka si,ko ti bo uspelo znižat težo,boš se kvečjemu sama bolje počutila,sama za sebe.drugi pač videvamo ljudi po srcu,kakšni so znotraj in to šteje.Edino to.

In vedno mi je žal,ker si tako daleč doma,sem vedno vesela,ko pridete,mi nekako res težko kam gremouser posted image
Vglavnem,ne obupaj,jej,kot ješ,enkrat bo šlo dol,pa veliiiiko pij,pa bo bolje.Držim pesti zate,da greš na 74.9!!

Tako malo sem filozofirala,sedaj pa podatki,ki nisi pretirano drugačni.

Današnja teža:-62.6 kg
Izgubila ta teden.-- 0.10 kg
Skupaj izgubila:-6.80 kg
Željena teža :-59 kg

Nekaj je,ni pa veliko,po polževo gre.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu ajiluj)
Neposredna povezava do sporočila: 3322
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.3.2011 16:37:33   
loremi
Dober dan,

Ma ste pridne, punce, pa mate ene tretjino manj na zgubit pa vam fino gre.

Moja začetna teža: 83,60 kg
Trenutna teža: 77,50 kg
Manj na vagi: - 6,10 kg
Ta teden ni šlo nič dol, z vsem skupaj sem pa začela 1.2.2011.

Punce dejte mi prosim povedat, koliko tekočine na dan popijete? Namreč jaz s težavo pridem do 1,5 l, pa še to nikoli več od tega, raje komaj malo čez 1 l.
Koliko naj bi se popilo? Občasno imam že ob tej količini vode občutek, da se prav nalivam.

Pa še tole:
kakšno je vaše mnenje ali pa celo izkušnje s kakšnimi prehranskimi dopolnili ob kao pomiči za hujšanje, kot so npr. Natur slim, Belight, itd. (ne vem kaj še obstaja)?? Je katera preizkusila, je dejansko kaj na tem? Deluje ali metanje denarja proč? Samo vprašam, ker je že ravno tema o hujšanju.

Zadnje čase mi strašno diši slana hrana, najbolj v obliki čipsa, joj kar sanjam ga.

Lep dan želim vsem, kljub dežju, pa uspešno naprej v napadu vedno manjših številk na tehtnici user posted image .

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 3323
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.3.2011 17:15:30   
anja31
Loremi, nimam teh izkusenj, vendar vsaj kar se tice Belight mi iz reklame zveni logicno....

Ravno danes je v akcijskem katalogu od Spara - cena 29,90eur...ne vem pa, koliko je redna cena...


(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 3324
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.3.2011 17:18:33   
anja31
Punce, ideja za kosilo in meni je fuuul dobro: artičoke polnjene z mletim mesom v lastnem soku....njami...ne rabiš nobene priloge ali solate . ful dobro

(odgovor članu anja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?