|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 17:38:51   
tajs
ja tud mi mamo že ime. starejši je jaka, mlajši tadej, punca bo mela pa začetnice obeh TAJA (TAdej, JAka). sicer mami ni glih 100%, bi raj kej druzga ampak vsi navijajo (vključno s starejšim bratom in atitom) za tajo. pa tud men ni glih grozn ime, je kr ok.
pa ve že vse veste kkaj bo??

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 2301
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 18:15:51   
julijka11
eh, ime sem pa pozabila napisati: Gašper ( pomeni pa zaklad v srcu)

(odgovor članu tajs)
Neposredna povezava do sporočila: 2302
   RE: Julijke 2011
26.3.2011 11:14:38   
**M**
Ojla!
kako ste kaj?

Metilu...zelo lepouser posted image
juhica...kakšen komentar gin, mislm....Meni se zdi ime čist luštno. Zarad takih glupih komentarjih midva rečeva, da mala dobi ime, ko se nam pridruži, pa imam mir. Sicer pa še nimava pojma, kako ji bo ime. Do julija se bova mnde odločila.

Zdej grem pa mal v čistilno akcijo, moj  dela in pride šele popoldne. lep sončen dan, pa dobr ga izkoristite, ker je jutri baje že sneg, upam, da ga nebo, tale sonček prou paše.
 

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 2303
   RE: Julijke 2011
26.3.2011 11:51:47   
tajs
ej ime julijan je men čist super, en izmed boljših, sam moj ni za taka imena. pa gašper je tud zakon, sam ga mamo v moji in moževi družini že. jst se sam mol obremenjujem s tem da je taja zdej ful popularna in mi res ni do tega da bi blo v skupini pet taj, al pa kej tazga ampak, sm se že kr navadla na toime in bo verjetno ostala. mi je pa všeč če ime kmalu veš, da se lahko že prej navadiš na to ime, pa tudi bratca si lahko bolj predstavljata dojenčka kot človeka ker že ima ime. mah zakomplicirala sm na kvadrat.
jutri ne bo snega, celo lepo vreme bo, 14 stopinj, bravo!!!!! tako da uživejmo vikend! pozdrav vsemuser posted image

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 2304
   RE: Julijke 2011
26.3.2011 12:09:14   
smuki
Moj nečaki, ki bo letos star 20 let, ima tudi ime Julijan. Nekaterim je mal nenavadno, ker je dokaj redko, vendar men je čisto kul. Me ful spominja na junaka iz zbirke knjig 5 prijateljev. Ga pa zdaj vsi kličejo Đul... kao partizansko ime.
Taja je pa tudi moja bivša soseda, ki je stara že 23 let in mi je bilo to ime tudi vedno tako kul. Priznam, pa da je ona edina, ki jo poznam s tem imenom, tako da mislim, da tako pogosto tudi ni.

Mi se tud še nismo odločili za ime - oz. skoz kličemo po enem imenu in to že od kar sem zanosila. Meni to ime ni grdo ampak ga ne bi imela. Hec je pa v tem, da kljub temu, da sem proti, tudi jaz kdaj pokličem tako....
Priznam pa, da se tudi sama ne morem odločit za ime - nekaj mi je v ušesu,  vendar me še ni tako pritegnilo, kot me je za prvo. Upam, da nas ne bo prehitel čas....


(odgovor članu tajs)
Neposredna povezava do sporočila: 2305
   RE: Julijke 2011
26.3.2011 12:11:13   
bucibirba
Dober dan!

Kako smo? Tukaj lovimo zadnje sončen žarke user posted image , je tako čudno, megleno, sam sonce sije vseeno...edino piha malček. Jaz sem šla že malo ven pohajat z mamo, moj je delal dopoldne. Za kosilo se je pa kar ona ponudla, tako da meni ni treba user posted image  kaj hočeš več user posted image  Popoldne pa greva po jogi za posteljico, sva potem izbrala enega s šuštami oz. vzetenjem, obdanim s peno...ne vem, mi je delovalo bolj trdno, ker ostali so mi bli kar mehki. Ga bova pa vzela v Pikapolonici za 80€, upam, da se obnese.
MetiLu, pridna pridna! user posted image
Imena - midva mava že izbrano, sam ni rečeno, da se v zadnjem momentu premisliva user posted image  Nikoli ne reci nikoli...
Zdaj počakava na 3D, da dobiva še tretjo potrditev glede spola...če seveda ne bo naš piščanček sramežljiv glih tisti dan user posted image

Dekleta, uživajte!

(odgovor članu tajs)
Neposredna povezava do sporočila: 2306
   RE: Julijke 2011
26.3.2011 12:17:42   
juhica
Ja sej to je najbolj varianta, da poveš drugim šele ko rodiš, tko sva midva pri drugem naredila... Sam meni je to komentiranje okoli imena čist mim, ker so vsa imena lepa, sam niso pa vsakemu vsa všeč, sej to je logično... Jst vedno rečem, da je ime lepo, tudi če meni glih ni najbolj všeč, ker to ne pomeni, da ni lepo....

Me je pa imel, da bi rekla nazaj (vsem ki komentirajo) nared si svojega otroka, pa mu dej ime, ki je tebi všeč user posted image  - sam zadnja leta postajam zelo prijazna oseba user posted image ...

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 2307
   RE: Julijke 2011
26.3.2011 14:26:24   
Anonimen
Pozdravljene souser posted image , jaz sem ravno prišla domov iz Pušenjakove UZ šole...moram reči, da sem navdušena, že z samim sprejemom (user posted image smo dobile majhno darilce v znak pozornosti), pa tudi z obravnavo v ambulanti. Sem prijetno presenečena user posted image Sicer sem prišla na vrst eno uro kasneje kot sem bila naročena, ampak se je splačalo počakati. Doktorica je pogledala srček, glavico, trebušno votlino, pogledala je hrbteničko, okončine (še prstke je skrbno preštela) naredila Dopplerjevo preiskavo žil... in nama pokazala najino user posted image še v 3D UZ tehniki. HB vse je tako kot mora biti user posted image na koncu pa sva dobila še slikice in CD s 3D filmčki in slikami najinega user posted image

Nato pa sva šla z user posted image še malce ven na sončka in v shopping...je morala mamica nabaviti še nekaj stvari za malega user posted image sedaj pa malce počitka, nato pa še en dolg sprehod...je treba izkoristiti ta sončen dan.

bubu_bibi lepo te je bilo srečati, pa čeprav samo na hitro user posted image

Lep dan vsem skupaj user posted image user posted image

(odgovor članu juhica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2308
   RE: Julijke 2011
26.3.2011 15:32:31   
bubu_bibi
piccolina1983 - tudi tebe je bilo lepo srečati! user posted image

Sicer meni ni bilo tako lepo kot tebi; imela sem občutek, da sem tam samo predmet, oz niti ne jaz, moj trebušček. Niso se ne predstavili ne nič; pogovarjali so se kot da me ni tam in da mi ni treba ničesar povedati - na koncu sem sama vprašala: a pa je vsaj vse ok, ali kako? Pa so potem rekli, ja, vse v redu, vse v redu. Na 3D sploh ni priklopila, dobila sem pa eno bogo slikico. No, sicer lepo, da sem lahko videla najino detece po tolikem času...

Lepo bodite in se beremo!


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2309
   RE: Julijke 2011
26.3.2011 16:50:04   
Anonimen
Kaj? To pa ni korektno obnašanje z njihove strani...zdaj me je pa kar malo stisnilo pri srcu. Ko sva z možem prišla v ordinacijo, se mi je vodilna zdravnica takoj predstavila in se rokovala z nama, nato so isto storile še ostale (so bile same ženske v ekipi). Potem so mi razložili kako bo potekal pregled in da naj kar vprašam, če me kaj zanima...sicer je zdravnica govorila zelo strokovno, ker je bilo to pač namenjeno izobraževanu ostalim ginekologinjam, toda vedno je povedala vse še meni - v laičnem jeziku...tudi na monitorju mi je vse pokazala in razložila kaj je kaj. Vmes je naredila eno slikico, nato pa je na koncu zapekla še CD. Zato pravim, da sem bila prijetno presenečena, ker tega po pravici povedano nisem pričakovala. Mi je pa žal, da so tebe sprejeli na tak način...

(odgovor članu bubu_bibi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2310
   RE: Julijke 2011
26.3.2011 17:21:21   
MetiLu
Dan punce!

Evo, midva s tamalim sva že iz rojstnega dneva... tamalemu neki ni do družbe, sploh, ker ima doma novo kuhinjo in posodice in mi ravnokar peče rižev narastek user posted image  user posted image  ja, dones smo bili v BC in si je na oddelku za punčke izbral novo igračo - kuhinjo user posted image  

Dopoldan smo bili tudi v leclercu in sem kupila tri ful lepe bodije v kompletku, pa dvoje nogavičke. Še kakšne žabice bo treba pol pa neham user posted image  user posted image  pa ne smem kupit več nič v roza in vijolični user posted image  ... to je posledia 3-letnega kupovanja samo za fantiča... čeprav mi roza ni bila nikol preveč všeč, mi zdej kar blinka v glavo v štacuni user posted image

Zdele sem pa mal morto, ker sem za sosedo zamesila testo in pomagala spečt 14 protfanjev pic... so pa ratale res dobre user posted image  tko, da grem dones samo še pod tuš in spat...

Pikolina user posted image  za pregled in CD in še zastonj povrhu user posted image

Jaz se moram pa pograjat, da sem običajno zelo prijazne sorte, zdej bi pa kar skoz neki sikala nazaj, vsakemu, ki mi reče, kaj s čimer se ne strinjam user posted image   user posted image  sem kar mal tečna okolici pomojem user posted image

Evo, sine je že skuhal, se moram it igrat user posted image



_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2311
   RE: Julijke 2011
27.3.2011 8:05:19   
MetiLu
Dobro jutro!

Ste že prestavile uro? Naš tamal bo danes rekordno spal vsaj do 8-ih zjutraj user posted image  ker zdele še veselo drnjoha.

Meni pa diši ena jutranja user posted image  
Možek gre dones na kraški maraton tečt, midva s tamalim pa malo po obiskih, popoldan pa pakiranje user posted image  

Včeraj se je še ena kolegica ponudila za cunjice, vidim da jih je za punčke res veliko v obtoku user posted image  na konc jih res ne bom imela kam spravljat user posted image  

Vreme se že kisa user posted image  pa tko luštno toplo je bilo. Tiste, ki ste iz obale, a se je tista zadevšna v zraku že počistila? Pa kako kaj kaže vreme za ta teden. Bomo rabili na obali bunde ali vetrovke? Bom vesela kakšnega namiga zaradi pakiranja.





_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2312
   RE: Julijke 2011
27.3.2011 10:49:36   
Matejita
Zivjo punce,

vidim, da ste se iz ribjih preselile v teme o opremljanju, pa o imenih.

Midva sva imena relativno zgodaj izbrala, se mi zdi, da 4. mesec nosecnosti, je slo pa kar hitro. Jaz sem predlagala slovenska, tista, ki so mi vsec, potem sva od tistih, ki so dragemu zvenela fajn razmisljala, ce imajo kaksen pomen tule, pa ce so lahko izgovorljiva in sva se odlocila za Nina Karina in za Diego Andraz.

Sicer je pa pri nas vroce zdajle, med 25 in 30 stopinj. Vedno obozujem vrocino, zdajle je imam pa hitro dovolj. Kar se tice temperatur pa, sem zdaj manj zmrznjena kot obicajno, no mogoce sem zdaj normalna user posted image .

Cestitke vsem za vse uspesne preglede in za zdrave user posted image  v nasih trebusckih.

_____________________________

Nina Karina se nama je rodila 1.7.2011, drugi rojstni dan pa smo praznovali 4.8.2011, ko smo dobili laboratorijske izvide, da je zdrava

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2313
   RE: Julijke 2011
27.3.2011 11:01:23   
zabica81
dobro jutro. Jaz sem pa danes malo potegnila. Zdaj sem pa spet cela polomljena. Očitno preveč spanja res škoduje user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: bubu_bibi

Sicer meni ni bilo tako lepo kot tebi; imela sem občutek, da sem tam samo predmet, oz niti ne jaz, moj trebušček. Niso se ne predstavili ne nič; pogovarjali so se kot da me ni tam in da mi ni treba ničesar povedati - na koncu sem sama vprašala: a pa je vsaj vse ok, ali kako? Pa so potem rekli, ja, vse v redu, vse v redu. Na 3D sploh ni priklopila, dobila sem pa eno bogo slikico. No, sicer lepo, da sem lahko videla najino detece po tolikem času...

Lepo bodite in se beremo!



Tudi jaz sem se tako nekako počutila kot si ti opisala. Moogče je pa bila najina napaka, ker nisva nič spraševala. G je tako lepo vse razlagala sproti, da jaz nisme imela nekih vprašanj. Pa tudi na 3D ni nič preklopila. Me je pa dragi malo potolažo, da je res najbolj važno, da sva videla user posted image in da je zdrav in lepo napreduje.


Ja nedelja bo očitno spet bolj žalostna. V Lj ni sončka, se vidi da je že deževalo. Kaj čmo. Bomo pa danes bolj lenarili.

MetiLu kak vam bo fajn. Vam kr malo zavidam. Uživajte na dopustu.

Ja zdaj bo treba pa v akcijo. Bo treba začeti kuhati kosilo. Za user posted image bo danes velika skleda regrada s krompirejm in jajci.  Mljask, mljask..

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 2314
   RE: Julijke 2011
27.3.2011 11:19:42   
bubu_bibi
IZVIRNO SPOROČILO: zabica81

Ja zdaj bo treba pa v akcijo. Bo treba začeti kuhati kosilo. Za user posted image bo danes velika skleda regrada s krompirejm in jajci.  Mljask, mljask..



Ti že proti kosilu, jaz šele pijem čaj po zajtrku... Ta ura me je čisto zmešala - spala sem do 10h! user posted image Pa me kliče tašča in vpraša, če pridem na kosilo (a ni lepo, drugi teden zapored! user posted image ) pa ji rečem, da sem še v postelji in se mi še ne da ven. In primerno temu, zajtrk ob 11h, kosilo verjetno tam proti 15... Tako da bom kuhala sama: pire krompir (detecu se že lušta od četrtka, samo lena mami skoz najde kakšen izgovor), pečen sir za žar, špinača in rdeča pesa.

Drugače sem spet v obdobju nočnih mor - vsaj enkrat na noč se zbudim vsa iz sebe, ker me nekaj preganja, mi kaj hoče, je kaj narobe... Pa čez dan je sicer vse ok (no, ok, včeraj sem potočila malo solz, ampak sem se že pomirila)... Kakšna ideja?

Lepo bodite, čeprav sonček se je skril. Se beremo!


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 2315
   RE: Julijke 2011
27.3.2011 17:34:28   
Suziiika
Pozdravljene user posted image

Malo z zamudo, vam vsem voščim lep materinski danuser posted image  -- modem ni delal, tak da bom dans malo na hit prebrala, nadoknadla pa jutri al pa čimprej user posted image ; sem dobla za darilo od dragega album za dojenčka od jelke reichman, pa morem rečit da so res lepe ilustracije not user posted image  

Kar se pa imen tiče, je pa najbolše da samo preslišiš kaj kdo drug misli, važno da je vredu tebi pa partnerju, to je to. Dejstvo je, da smo ljudje različni, res ne vem zakaj se sploh gre nekdo vtikovat v to, kakšno ime daš otroku, sej je tvoj otrok pikolina user posted image

Želim vam lep preostanek nedelje, čeprav gre lepo vreme bol navzdol user posted image , ampak vseeno user posted image  Vsaj mrzlo ni več tako hudo, tak da super vsaj za to.
user posted image

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 2316
   RE: Julijke 2011
27.3.2011 22:36:29   
julijka11
dober večer user posted image ,
se javljam iz službe, spet:))

sem pa danes bila tako utrujena, da mi niti kava ni pomagala...me je pa razveseljeval moj škratek Gašper, ker je tako migal cel dan, pa tudi zdaj ga čutim vsepovsod, da je kar veseljeuser posted image ; še malo, pa imam tudi jaz morfologijo in upam na same dobre novice; slabih sem v tej nosečnosti imela že preveč

me pa spet grabi nakupovalna mrzlica,user posted image   tokrat me mikajo čevlji, samo moram še prej preveriti stanje na računuuser posted image

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 2317
   RE: Julijke 2011
27.3.2011 23:45:41   
zabica81
bubu_bibi upam, da se nočne more čim prej končajo. Moram pa povedati, da sem jaz zadnje 3 dni tudi neka cmera. Slišim kakšen komad na radiu, pa mi kr solce stečejo po licu. Verjetno so hormoni user posted image

julijka
spet delovna nedelja. Upam, da mine čim hitreje. Itak ti bo pa Gašper družbo delal, tak da ne boš sama user posted image . Na MF pa te itak čakajo lepe novičke. Pošiljam user posted image user posted image user posted image za srečo.

Tudi jaz sem bila danes cel dan kot ena cunja. Samo ležala sem. Sem rekal, da bom lenarila in počivala, pa se mi zdi da sem samo še bolj utrujena. Moj je rekel, da me brezdelje ubija. Mogoče ma pa prav. Jutri bo boljše, ko se prične delovni teden.

Ker je zdaj jutro, ko tole berete vam pošiljam user posted image in pa user posted image user posted image za nekofetkarje. Uspešen začetek tedna. PA se beremo.

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 2318
   RE: Julijke 2011
28.3.2011 6:39:01   
julijka11
dobro jutrouser posted image ,
še uro in pol in šibam iz službe; moj pikec je skoraj celo noč lumpal...študiram, če sem včeraj kaj takega jedla, da je bil tako naspidiran, pa se nič posebnega ne spomnim ( mogoče sladke pijače?...ker tega sem pa spila kar nekaj - fruc, cocta)


(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 2319
   RE: Julijke 2011
28.3.2011 8:15:48   
mismis
Dobro jutro vsem skupaj

user posted image


ekola pa je vikend okoli, upam da ste ga lepo preživele.


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 2320
   RE: Julijke 2011
28.3.2011 8:38:31   
nussy
mismis hvala za kavico...paše:) Vikend je mimo, upam, da bo kmalu spet lepo vreme. Tamaledve sta se obe mal prehladile, ker so take čudne spremembe. Sploh ne vem več, kako jih oblečt. Mali pridno brca, jaz sem kul, edin imam ene čudne bakterije v urinu, tako da sem na antibiotikih že  od prejšnjega tedna, jutri ponovno kontrola. Upam, da sem jih odgnala. Lep dan vsem souser posted image .

Pa pa

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2321
   RE: Julijke 2011
28.3.2011 8:51:11   
total
Jutro vsem skupaj,res je deževno,bomo pa počivali. Vikend je bil lep,pol dogajanja in uživanja.Sem imela pa v petek dop. nenavaden obisk  in sicer sm imela komisijo na vratih...bilo je možakar iz ZZZS.Bil je cca 2.min.,sam podpisala sm in je šel.Na bolniški sm 1 mesec pa že kontrola....user posted image user posted image .

mismis hvala za kofi,se bo prilegla..user posted image . Ostale kako ste??  Jaz sem že zakorakala v 27.tedn in čas kr beži. Še mal pa že imam pregled in pa inekcijo.
Sedaj sem bila malo v nabavi v Hoferju,sem šla po gumjaste škornčke za tamalega in za sebe teniske..so ful udobne.

Sedaj pa kavico in zajtrk,lep dan.



_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 2322
   RE: Julijke 2011
28.3.2011 10:19:36   
juhica
Total  kaj  user posted image user posted image user posted image ???? Mene bi kap, a dej nehi, pol pa res hodijo preverjat!!! Joj jst sm bla mal več kot 6 let nazaj na bolniški pol leta, pa sm bila povsod (no največ res na sprehodih), pa nikoli ni nihče prišel - so pa res drugi časi... Dobr da si bla doma user posted image , sam zdej ve, kje živiš (mu ne bo treba več iskati) user posted image ....

Bubu_bibi to je čist normalno za nosečnice. men se je zadnje dni malo umirilo (oz sem se navadila), ampak jst mislim, da hormoni zmešajo možgane... Skratka jst mam fuuul žive (še bolj kot ponavadi user posted image ) sanje, velikokrat zelo moreče, enkrat nedolgo nazaj sem se spraševala, če sem naglas zakričala, ker sem tako živo sanjala da kričim od jeze in groze in ne vem kakih občutkov v enih čist banalnih sanjah....

Ampak to ni še nič, v prvi nosečnosti sem se zbudila in imela privid, da neki lebdi v zraku (en obešalnik) in je
še kar minuto trajalo preden se je razblinil - verjetno so se možgani tok dolgo prebujali... sem bila totalka prešvicana in sem mojga prebudila... Potem se je še v drugi nosečnosti parkrat ponovilo, sam sem vedela kaj je...


Vikend je bil zaznamovan z bruhanjem, v soboto je blo cel dan ok, dokler nismo popoldne sedli v avto, da bi šli mal po šopingih (čevlji za vse, pa sončna očala zame), pa se je pred Moravčami tavelik cel pobruhal, smo takoj obrnil... Ponoči je bil na vrsti tamal ob 4 zjutri, potem pa še enkrat včeri zvečer - skratka nič hudega v primerjavi z rotavirusom lansko leto, tist je blo pa nepozabnouser posted image ... pa še jst sem bila neki utrujena, kot da bi me neki lovilo, ampak je danes čist drugo. Smo tudi veliko spali, danes celo do 9.30 user posted image ...

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 2323
   RE: Julijke 2011
28.3.2011 10:35:31   
rakica82
Ojla,

evo mene nazaj z delovnega vikenda, sva z mojim pomagala doma sobo delat mojemu bratu.

Bubu_bibi bom nakoknadila, nič bat user posted image .

Kar se pa spuščenih psov tiče, mene to ful moti. Ko grem na Šmarno jjh je ful dost spuščenih, pa to ne samo unih malih, enkrat sem prišla izzva vogala in se skoraj zaletela v dogo, lastnika pa nikjer. Tolk da me ni kap, in pol pride lastnik in mi še reče, sej je danes že jedel . Mi je čist dvignilo pokrov, sem mu kar rekla, da mene to čist nič ne briga.

Zdej pa šibaam na depilacijo, bom pokomentirala ostalo ko pridem nazaj.

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 2324
   RE: Julijke 2011
28.3.2011 11:07:29   
aloje
Hojla
Danes fulll slabo spalauser posted image , sem se zbudila že ob 3.Pa nisem in nisem mogla nazaj zaspat,sem kot užeta cunja.Pa sej bo
nekoč že bolje,zgleda da nam vsem veliko hormončki nagajajo.
Total sploh ne morem verjeti,no jaz grem ravno danes k svoji osebni zdravnici za podalšanje bolniške,me res zanima, kaj mi bodo odgovorili.Koliko časa si pa ti čakala na odločbo?
Drugače je bil pa vikend res pester,v soboto smo imele s sodelavkami babji večer,smo se načvekale do onemoglosti,v nedeljo pa potepanje po dolgem in počes.
Aja pa v petek kupila voziček-fulll vesela, da je takšen kot sem pričakovala,komaj čakam,da bom lahko našegauser posted image lahko peljala na sprehod.
No lepo se imejte in uživajte.

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?