|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
22.3.2011 9:20:31   
najkica
cunjice: jst sem že oprala 1.rudno! user posted image  Pa še 2 imam.... user posted image  Madonca, sploh nisem vedla, da imam tok stvari...sem jih za Vala dobila od 2 prijateljic in še sama sem mu kej kupila, pa se je res nabralo...
Uporabljam pa kar isti prašek kot za nas, le da ga dam pol manj in potem dam še enkrat izpiranje. Ampak to izpiranje mislim samo 1 mesec počet...

hillmagic: ti čist verjamem, da si besna! Jst sicer nimam s tem problemov, ker nima nočne, ampak so pa druge fore... Mislim, da so itak vsi moški več ali manj enaki.... user posted image   No moram pa mojga mal pohvalit, ker mi zadnje čase res ful pomaga in je on tisti, ki Vala pelje ter hodi iskat v vrtec. Pa tudi doma mi je začel mal več pomagat... No ja, sva pa pred tem imela en pošten pogovor in očitno je zaleglo. user posted image user posted image user posted image

Jst pa šibam zdejle mal v BTC kupovat še zadnje malenkosti...moram namreč izbrat barvo vozička (imajo obe barvi na zalogi in se moram samo odločit, da ga greva z mojim ta teden plačat).  Pa Valu moram kupit ene spomladanske čevljčke oz supergice...ma kok tem otrokom hitro noga raste! Pa ti čevlji za otroke so res ful dragi in moram mal pregledat kje je kaj ugodnega in kvalitetnega. Ima mogoče katera kakšen nasvet...vas je kar nekaj, ki imate doma malčke... user posted image

Lep dan!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4301
   RE: Majčice 2011
22.3.2011 13:23:25   
Dada2
Pozdravljene!
Ravnokar sem se vrnila iz pregleda smo v 31 5/7 in mi je delala uz tehta 1870g tudi vse ostale mere so ok. Dobila sem železo intablete za nižanje pritiska. Naslednji pregled 12.4.2011. V četrtek imam pa internista pa bom videla kaj bo rekla glede pritiska. Zdravnica je tudi rekla da naj začnem urejati papirje glede paketa in porodniške.
Delam se 14 dni potem pa začnem pripravljat da me kaj ne bo prehitelo.
Lep sončen dan!

(odgovor članu najkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4302
   RE: Majčice 2011
22.3.2011 13:58:21   
absolventka2
vidim da ste si dale duška glede moških user posted image user posted image tudi moj zna bit precej lene sorte sam zdej ga morem pa res pohvalit saj po šihtu hodi drugo stanovanje rihtat in velik dela poleg vsega si je pa še danes vzel čas za mene in me pobarval pa postrigu tk da mam novo frizurco user posted image in sem ful zadovoljna in ga morem res pohvalit....Upam sam da se zdej ne bo spet pokvaru k ga tk hvalim user posted image ..

Ej punce jst sem pa tako dobre volje zdej ko se je lepo vreme začelo me kr razganjauser posted image , sem bla zdej na enournem sprehodu in sem čist polna energije morem it še na hitrco perilo obesit preden tamali pride iz vrtca da bova šla se potem mal na peskovnik igratuser posted image ..

Dada2 user posted image za pregled.. Kok pa maš kaj visok pritisk? A ti dela kaj preglavice al se normalno počutiš če smem vprašat, ker jst sem mela vse do zdej skoz bl niskega sam na zadnjem pregledu je bil pa kar povišan pa se tudi bojim da ne bi preveč zrastu, zt me pa zanima če ti to kej čutiš ko maš povišanega?

Punce pejte se mal martinčkat..lp

(odgovor članu Dada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4303
   RE: Majčice 2011
22.3.2011 14:11:17   
Dada2
Moj pritisk se suče od 140/90 do 160/100. Drugače se čisto normalno počutim samo včasih se mi malce megli pred očni. Če pa se fejst pregrešim s hrano imam pa tudi noge take kot buhtel, še to sem prej pozabla napisat vaga je kazala +12kg groza kako bo šlo to dol.
Ko ste prej pisale o možovih tudi moj ni zlat zadenč je pripomnil da pei prvi misem tolk jamrala kot zdaj bi rada videla kako bi jamral če bi bil on ...

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4304
   RE: Majčice 2011
22.3.2011 14:14:15   
zmaja2
Ojla punce!

Se kr pozna, da je lep vreme zuni. Js pa komaj čakam, da zaklučm s službo. Že kr vneto odštevam dneve - grem sam še 5krat, pol pa dopust in pol težko pričakovana porodniška. A je slučajno katera že dobila odločbo od cds in kolk cajta je blo treba čakat. Saj js sm vlogo oddla šele prejšn teden  v tork, sam ne bi pa rada čakala do zadnga. Sred aprila naj bi že nastopila porodniško user posted image user posted image user posted image

V petek sm mela pa še uz (to je bil že tretji poleg začetnega) pa mi ni nč računala. Mali lump se je pa skrival, tko da nisva mogla dobit slikce. user posted image  Drugače pridno raste, baje ma kr velko bučko, sam mi je G rekla, da lohk sploh ni panike, saj je odvisn potem kolk se glavca oblikuje pa kakšni so popadki. Naslendji pregled mam 7.4. Pa še za test za streptokok sm rekla. Baje ni to tko slabo. Saj drugač ni panike, edin problem je, če sam porod dolg traja, tkrat pa se lahko mali okuži. Pa rajš vidm, da se prej prever, k pa da mamo na konc probleme.
Kilce so tud ok, edin sol morem čim bolj črtat, ker mi otekajo noge in roke - prsti, ampk še ni hudga. 
Ah, ti naši možeki ga tud pihnejo, ni kaj. Js ud mojmu rečem, da sm utrujena, pa mi odvrne - od česa pa?? user posted image  Uf, js pa že kr pošteno pogrešam ležanje na trebuhu. A ga še katera?K tole premetavanje iz boka na bogu je zadnje 14 dni ratala že cela misija. user posted image  Pa saj ni tko hudo, važn, da je vse ok.
No, zdaj sm si pa dala duška.

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4305
   RE: Majčice 2011
22.3.2011 15:22:42   
Kaja08
Dober dan majčice! Upam, da ni prepozno, da se vključim v vaš klub...prej nikakor nisem imela časa, da bi se vsedla in vam kaj napisala, kaj šele, da bi brala! Skratka, tudi jaz sem majčica, rok imam 21.5.2011. Pričakujemo punčko, doma imamo že enga navihančka, ki bo maja star 3 leta (očitno znamo samo konec poletja otroke delat user posted image  ). No, brala vas ne bom za nazaj, ker je kar malce preveč čtiva, bom pa poskušala biti čimbolj pridna pri tekočem branju in čvekanju!

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu zmaja2)
Neposredna povezava do sporočila: 4306
   RE: Majčice 2011
22.3.2011 15:22:56   
hillmagic
Ja glede moških , tako kot je VESNA napisala da bi jim dala en tak mavec gor ala trebušček za par dni da bi videli kako je touser posted image user posted image ...sam res no..včasih ga pa res poserjejo za brez veze..otročarije in ena čustvena drama ki nobenemu ne koristi...

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu zmaja2)
Neposredna povezava do sporočila: 4307
   RE: Majčice 2011
22.3.2011 18:14:11   
kokapoka
čestitke vsem za uspešne pregledeuser posted image user posted image user posted image dons je biv pa res en luštn dan...dopoldne sem pospravlala pa prala cunce pol je mali dam pršov in sva bla skos uzun...prov fajn je blo...

kaja08 dobrodošla!!!!!pol boš mela dva majska otročka supr:))js mam tud 21 maja rok...v prvi nosečnosti sem mela pa 1maja rok...sam je pohtel in je biv naš žan 26.4 že pr men v naročku:))

kaj bo lušno!!!pa hitro:))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 4308
   RE: Majčice 2011
22.3.2011 23:44:36   
cowgirl
Živjo Kaja! Si se pa dolgo skrivala! ME smo predebatirale že maljaužnt zadev. Od hemeroidov do tečnih možekov. user posted image

Jaz sem danes končno dobila zdravnico in jo povprašala po mojih krvnih izvidih... sem se en teden trudila s telefoni... ampak rezultati so odlični!!! Železa imam več kot 11 in to je super, ker je od 10 naprej normalna cifra.

Dopoldna sem preživela pod koutrom... je tko pasalo.user posted image Pa drugače nisem zapečkar in mi ponavad ne paše ležat. Očitno je trebuščku pasalo mal počivat danes.
Popoldan sem nardila kosilo: špagete s škampovimi repki... njami. Moja mami je odpeljala hčerko in sva bila z dragim frej. Kar nimava kaj za počet, če male ni doma. kako čudno se počutiš... potem pa premišljuješ: kaj za boga si počel preden si imel otroke in si vsak dan rekel, da nimaš nič časa. user posted image
Življenje se ti res spremeni, tud če misliš, da se ti ne.

No, za finiš sem pa zvečer se diplomo spisala in skoraj do konca uredila popravke. Jeeeee!

Uživajte v lepem vremenu! Jutri bo toplo in res pomladansko vreme. Božajte bušije,,,



_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 4309
   RE: Majčice 2011
23.3.2011 8:25:49   
vesna_b
oooo, ene ste pa že pridne! user posted image user posted image user posted image  - no, pa saj to vem da smo vse, vedno user posted image

kaja08 - dobrodošla med nami. si se pa mal skrivala user posted image . tudi pri nas bosta dva majčka. oz če rodim točno na rok, bomo imeli dvojni otroški rojstni dan user posted image

o, ja, hillmagic. bi jim dala. AMPAK tudi za ponoči. pa me zanima, kako bi bilo z njihovo držo, hrbtenico, križem. joj, boljš, da ne damo, ker bi jih pol mogle pa poslušat... user posted image user posted image user posted image

cowgirl - a ne de? joj, sem čisto izgubljena, če nimam bejbe kje blizu. sicer ok, glede na to, da je v tem vremenu moj itak zunaj in kaj dela, in je vse tiho okoli mene...

no, mi s(m)o včeraj krompir sadili. in smo s tamalo ble zadolžene, da pit prinesemo. he he, je hotla jit k atiju na traktor in se je cel čas furala z njim. je že od pol vrste, ko sta se vozila proti meni, s prstkom žugala pa odkimavala, da ne gre dol. mojmu se je pa itak fajn zdelo. pol sem šla pogledat še punco od bratranca od mojga, k ma pojutrišnjem rok - pa manjši trebuh ko jaz (je še teta od mojga me spraševala, katera gre prej, al jaz, al ona user posted image  joj, to zmeri vpraša sedaj) - in domov. tamali sem sam jest dala, jo zrihtala za spat in je ob pol osmih spala ko polhek. user posted image
jaz sem pa sam pospravila in se tud vrgla na kavč, kjer me je pred deveto zmanjkalo. ja, to je to, ker mamo raztegljiv kavč. ampak nikol ne kupim kavča, ki se ne raztegne v ležišče user posted image user posted image  moj se je vlegel potem zraven, da je čakal 24ur zvečer, in je itak zaspal zraven. sem šla ob enih na wc, pa smo se prestavila v spalnico user posted image

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4310
   RE: Majčice 2011
23.3.2011 9:11:01   
Kaja08
Dober dan! Hvala za dobrodošlico! Ja, sej se očitno res dolgo skrivala user posted image  Ma sam ozdej, ko sem na bolniški in sem doma, je več časam po internetu brskat, kot ga je bilo pa prej.


IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b
tudi pri nas bosta dva majčka. oz če rodim točno na rok, bomo imeli dvojni otroški rojstni dan user posted image

ha ha - pri nas pa če en teden zamudim, bomo imel dvojni rojstni dan user posted image  Ampak glede na vse, je malo verjetnosti, da bom kasnej rodila, še posebno, ker bom po vsej verjetnosti imela CR, tako da se bomo itak že prej dogovoril, kdaj grem v porodnišnico.

A je katera iz Ljubljane?

V soboto grem pa na UZ in komi čakam, da vidim našo Rozi (delovno ime). Je Pušenjak na medover.net objavil, da ima UZ šolo in rabi nosečnice za muštr in sem takoj klicala - bojo pač študenti se sprehajal mal po mojmu trebuhu in vse prečekiral, če je mala v redu, pa še fotke dobim (če bo pa tehnično izvedljivo, pa še CD). Komi čakam!!

Aja, naslednji pregled imam pa v torek, 29.3.2011, če katera slučajno kakšen seznam piše...

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4311
   RE: Majčice 2011
23.3.2011 9:21:52   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Kaja08


V soboto grem pa na UZ in komi čakam, da vidim našo Rozi (delovno ime). Je Pušenjak na medover.net objavil, da ima UZ šolo in rabi nosečnice za muštr in sem takoj klicala - bojo pač študenti se sprehajal mal po mojmu trebuhu in vse prečekiral, če je mala v redu, pa še fotke dobim (če bo pa tehnično izvedljivo, pa še CD). Komi čakam!!



ej!!!! kje si pa tole najdla? daj kaj več povej, jaz bi tud!!!

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 4312
   RE: Majčice 2011
23.3.2011 9:28:08   
fluf
evooo meneeee... ne bom brala za nazaj, ker opažam da se teme na FB in tuki mal ponavljajo... tko da... upam, da nisem kej zamudila, pa se opravičujem če bom kakšnpo vprašanje ponovila...

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4313
   RE: Majčice 2011
23.3.2011 9:56:31   
Kaja08
http://med.over.net/forum5/list.php?19   tuki je Pušenjak objavil, da rabi 24 nosečnic za muštre. Ampak je objavil že v začetku meseca, tako da je pomoje že poln seznam, lahko pa za zih pokličeš pa vprašaš...

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 4314
   RE: Majčice 2011
23.3.2011 11:13:12   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: fluf

evooo meneeee... ne bom brala za nazaj, ker opažam da se teme na FB in tuki mal ponavljajo... tko da... upam, da nisem kej zamudila, pa se opravičujem če bom kakšnpo vprašanje ponovila...



jeeeej! uživaj doma. in ja, smo bile kar pridne in ti tud tam o vsem poročale user posted image

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 4315
   RE: Majčice 2011
23.3.2011 12:40:26   
najkica
Kaja08 dobrodošla!! user posted image user posted image user posted image  
Sem jst tud vidla, da Pušenjak išče kandidatke in sem se hotla prijavit! Pa je bilo en teden po objavi posta že vse zasedeno! user posted image  

Jst sem pa včeraj kupila voziček (od Mothercare MY4)!!! user posted image user posted image user posted image  Sem ful happy... Samo še cunjice operem in zlikam, pa je vse ready. Pa zdejle sva šla podpisat priznanje očetovstva tako da imam res vse!! user posted image


Cowgirl: se popolnoma strinjam!! Ko je moj Val prespal pri starih starših in sva ga šla iskat šele naslednji dan popoldne, sem bila vsa zmedena in kar nisem vedla kaj počet. user posted image  Res zanimivo, kako ti mali škratki spremenijo življenje... user posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4316
   RE: Majčice 2011
23.3.2011 13:10:57   
Kaja08
Ojla bejbe, ve pa bolj malo čvekate....al ste bolj na FB??

najkica, ti si pa hitro to vse popedenala - očetovstvo, pa cunjice... Jaz grem v petek najprej bolniško zaključit, ki sem jo imela ta mesec, potem grem pa na CSD vse za porodniško zrihtat. Me pa tudi že matra, da bi vse cunjice od Žigata pregledala in oprala, pa prijateljica mi jih je še nekaj posodila... Ampak se mi zdi, da je še prezgodaj, tko da bom še mal se bremzala. Joj, ja, pa voziček bi tud kar nov imela. No, sej ga ne bom, ampak sem zadnjič že bluzila po internetu in slikce gledala user posted image

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu najkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4317
   RE: Majčice 2011
23.3.2011 13:35:49   
absolventka2
Dobrodošla kaja08 user posted image me mamo pa na isti dan rok user posted image ....Drgač pa ne sploh ne malo čvekamo sam smo zadnje čase bolj na FB vbistvu prevečuser posted image ...Je pa tudi vse odvisno od vremena če je lepo se bolj odzunaj potepamo če je pa grdo pa nas je pa zelo teško dohajat...Pridruži se nam še na FB..

SONČEKuser posted image

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 4318
   RE: Majčice 2011
23.3.2011 14:36:57   
Dada2
Dobrodošla Kaja 08! Tudi jaz imam 21.5. rok kot ti  in absolventka02. Glede papirjev CSZ sem jih jaz danes oddala, da bom dobila aprila denar ker ne bom vzela paketa. Komaj čakam da grem danes po službi malo ven na sonček.
Lep dan vsem majčicam!

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4319
   RE: Majčice 2011
23.3.2011 15:22:08   
najkica
Kaja, ma jst sem si rekla, da želim imet en mesec pred rokom vse prištimano (PDP 2.5.). Za vsak slučaj, da me kaj ne prehiti... user posted image  Sem se jst tud bremzala, ampak od tega tedna dalje sem že na dopustu in imam veliko časa tako da sem si dala duška z gnezdenjem.... user posted image user posted image user posted image  U bistvu pa itak mislim, da bom rodila enkrat aprila, čeprav bi fuuuullll rajši imela majčka! user posted image  

Ja na FB se pa res ful dogaja....tam komaj dohajam...user posted image user posted image user posted image   

(odgovor članu Dada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4320
   RE: Majčice 2011
23.3.2011 15:25:21   
aniv
Kaja08 Dobrodošla med nami :)

Je pa res, da veliko več čvekamo na FB. Pridruži se nam še tam user posted image je zelo pestro, zanimivo. Vedno se kaj dogaja (beri:piše), ob slabem vremenu pa še več user posted image

Sonček pa je potrebno izkoristit 100%, ker čez vikend spet nekaj slabega vremena napovedujejo user posted image tako da, babe vse ven iz hiše, stanovanja user posted image

(odgovor članu Dada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4321
   RE: Majčice 2011
23.3.2011 15:27:33   
aniv
pa da vas ne bo kap, napovedujejo celo sneg v nedeljo user posted image saj niso normalni user posted image

(odgovor članu aniv)
Neposredna povezava do sporočila: 4322
   RE: Majčice 2011
23.3.2011 16:53:22   
hillmagic
Dobrodošla NOSEČKA KAJA waw lepo da si se javila.

Pri nas je tiha maša, mož ne govori ne bev ne mevuser posted image ...sem danes kar zjutraj šla na Bus v Ljubljano da se malo spomnim na študentska leta in teh ulic in klopce z sončkom obsijane. Šla sem res kar tako brez plana in mi je fullll pasalo da sem se odmaknila in šlauser posted image . Da je gospod mogel imeti tamalo in se zbuditi ob 8h zjutraj.
Od kar sem zanosila z Karuno sem si puščala lase in bili so res že dolgi zame in sem zavila v en frizerski salon in se ustriglA kar na kratko Na FB je slikica ;)) Ko me je Karunči videla je rekla Ja Mami Ja super Kako si luštna maš kratke laske Ja super čist navušena nad menoj, pa pomoje sem bolj sveža zgledala ker sem se sfiltrirala. Mož me s svojimi scenami res zmatra pobere energijo Ah pa to njegovo spanje do 11-12h Ker je tk bogi ker on dela zdej jaz pa ne...no zgleda da se še nisem ohladila čist Sej bouser posted image  Aja sploh me ni pogledal in ko sem domov prišla se je izogibal pogledom in šel eno uro prej v službouser posted image .

Drugače pa je voziček naš za novegauser posted image  še skoraj na red, včeraj sta mi ga starša drgnila ko zmešana (mož pa spal ampak pusto to) in šlo je precej umazanije stran mislim da je tri krat boljši kot je poprej kazalouser posted image  in ne bo potrebe da bi novega kupila oz. kupiti sem mislila novo sedežno preobleko za njega. Aja imamo pa PEG PEREGO UNOta- zelen kot spomlad bom slikico pripela ko ga do konca zrihtam.

Kupila sem tudi danes dve dudke za vsak slučaj MAm so mi bile že pri Karuni všeč. Pa blazinice za na dojke.
Ja res sem imela lepo dopoldne. Popoldne se pa kar obrne. Ampak vedno zelo uživava ko sva s Karuno same na balkončku Ona suši noričke jaz pa voziček pa sončila sem trebuščka Da mi malo D vitamin zaokroži po žilah...

Aja KAJA enemu pošlji ZS kdo si da te doda za prijateljico na Fb-ju

Lepo bodite nosečke user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu aniv)
Neposredna povezava do sporočila: 4323
   RE: Majčice 2011
24.3.2011 7:07:02   
Nefretiti
IZVIRNO SPOROČILO: najkica

Jst pa šibam zdejle mal v BTC kupovat še zadnje malenkosti...moram namreč izbrat barvo vozička (imajo obe barvi na zalogi in se moram samo odločit, da ga greva z mojim ta teden plačat).  Pa Valu moram kupit ene spomladanske čevljčke oz supergice...ma kok tem otrokom hitro noga raste! Pa ti čevlji za otroke so res ful dragi in moram mal pregledat kje je kaj ugodnega in kvalitetnega. Ima mogoče katera kakšen nasvet...vas je kar nekaj, ki imate doma malčke... user posted image

Lep dan!


Jaz sem ravno par dni nazaj naši deklici kupila Adidas superge. So res ful ful mehke iz brušenega usnja (semiš), stale so pa 20 EUR. Kupila sem jih v Vogele shoes, mislim pa, da jih imajo tudi v Jello. Edino kar je zoprnega je to, da so na vezalke, ampak ni panike.

_____________________________

(\_(\
(=' :')
(,('')('')

(odgovor članu najkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4324
   RE: Majčice 2011
24.3.2011 10:36:40   
9janja
IZVIRNO SPOROČILO: Kaja08
V soboto grem pa na UZ in komi čakam, da vidim našo Rozi (delovno ime). Je Pušenjak na medover.net objavil, da ima UZ šolo in rabi nosečnice za muštr in sem takoj klicala - bojo pač študenti se sprehajal mal po mojmu trebuhu in vse prečekiral, če je mala v redu, pa še fotke dobim (če bo pa tehnično izvedljivo, pa še CD). Komi čakam!!


Jaz sem se tudi prijavila. Kdaj imaš uro? Jaz ob 10.00 (me zanima, če so nas vse istočasno naročil?) Da vem, če bomo dolgo čakale.

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 4325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?