|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.3.2011 13:22:05   
miška17
HuAnita bodo uredu podatki na tabeli?
Lp

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 3226
   [Brisano sporočilo]
16.3.2011 19:16:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu miška17)
  Neposredna povezava do sporočila: 3227
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.3.2011 8:26:15   
eltima
Jutro!
Danes že navsezgodaj razpoloženje primerno vremenu user posted image . Upam, da bo čez dan kaj bolje in da bo vsaj hrana po planu- brez grehov. Mogoč gre pa vsaj vam kej bolje?! Se beremo...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3228
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.3.2011 8:50:13   
kiara85
včeraj je bil en zoprn dan, kr naprej bi neki jedla. med obroki sem grickala suho sadje in wasa kruh. danes mislim, da bo bolje, grem zdajle čistilno akcijo nardit-otroka sta pri babiju in imam malo mira danesuser posted image popoldan pa na predavanje. dans nimam idej kaj bi jedlauser posted image vrjetno si bom za kosilo nardila polnozrnate špagete z zelenjavno omako. in kako ste ve v tem deževnem vremenu?user posted image

(odgovor članu eltima)
Neposredna povezava do sporočila: 3229
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.3.2011 11:39:48   
tinaaja
Hoj se od mene :)
bravo punce za minuse na tehtnici user posted image user posted image user posted image
Jaz sem imela ta teden 69,4 juhuhu .. vcer bilo spet izven reda, prvi dan M user posted image al pocasi se dalec pride a ne user posted image
tekska sezona oz malo toplejse vreme se je zacelo user posted image zdaj moramo samo se otroke pozdravit, pa bo sploh lustno user posted image

komaj cakam soncka.. sem gledala prvomajske - 3 dni dopusta in si frej od sob- torka user posted image user posted image user posted image Bo treba izkoristit user posted image




_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 3230
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.3.2011 8:36:57   
bambixxx
dobro jutro,

tehtnica je zaenkrat še prijazna do mene, -0,8 kg od ponedeljka user posted image . bomo videli kako bo čez vikend, ker imamo jutri neke rojstne dneve.... močno upam, da bom v ponedeljek videla 7 spredaj na tehtnici.
sicer sem pa včeraj fajn švicala na telovadbi, 1h pilatesa in 1h tnz. sem skurla ven včerajšnje četrt pice, pa predvčerajšnje sladkarije, pa še kaj user posted image .
danes se pa grem malo polepšat k frizerju user posted image .

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3231
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.3.2011 9:25:32   
miška17
Ojla,

tudi jaz sem danes že kurila kalorije s treningom teka. Je prav fanj teči. Mislim da s tekom pridobivam marsikaj ( predvsem na mišični masi,...). Tako zdaj imam dva cilja : shujšat in strenirati se v teku.
Tudi jaz sem povabjena na praznovanje med vikendom.

Lep pozdrav

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 3232
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.3.2011 9:47:39   
HuAnita

Tudi mene čakata vsaj 2 požrtiji v 2 dneh vikenda :-(, ampak vem, da si lahko malo privoščim, ker če se preveč nazaj držim, potem vse pride 1'x za mano in pojem eš precej več...user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 3233
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.3.2011 14:03:28   
bambixxx
danes sem ful dobre volje, ker mi je spet uspelo obleči ene izmed najljubših starih hlač, ki sem si jih kupila par mesecev pred nosečnostjo. in so mi super prav user posted image . jeeeej kak je to fajn! user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3234
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.3.2011 21:01:50   
2ursae
ojla, še ena, ki zanemarja RR, se javlja user posted image . Tudi jaz sem zadovoljna, kilce lepo drsijo navzdol, s hrano in telovadbo sem pridna. Priznam pa, da sem danes po kosilu (fižol z zelenjavo) zmazala svojo čokolado (75%), ki bi morala trajat do ponedeljka (imam določeno, da lahko v enem tedniu eno pojem, to je pa tudi moj edini posladek). Sem jo namreč kupila v Hoferju in je takooooo dobra.

Vidim, da vse pridno tekate, jaz se tudi igram z mislijo, da bi začela, a me baše čas - rekreiram se itak z vozičkom, tega ne morem opustit, ker mala pač mora ven in mi je to v kombinaciji z večernim orbitrekom dovolj. Ponoči pa ne vem, če bi šla tečt, sem bolj jutranji človeček in zvečer ne bi daleč prigurala. Moram še malo razmisliti, me pa mika, ja.

fajn bodite, res je lepo brati o vaših uspehih, naj gre vikend mimo čim manj pregrešno, v pon. pa spet s številkami na plano user posted image .



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 3235
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.3.2011 22:48:00   
NatyTaja
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Punce.
dolgo se vam nisem oglasila, pa v bistvu še zdaj oklevam.-...
Ampak končno sem sklatila nekaj kg, tako da zdaj kaže 63user posted image user posted image user posted image   Še ene 5-7, pa bo


Hojla Anitka!! Kaj ti je ratalo?? A HL tak ratuje? Super! FUl sem vesela zate. Men tudi kr uspeva, sam se nočem vagat (zato me ni na seznamuuser posted image ) ker lahk pol hitro zgubim motivacijo za tako striktno pridnost, ki jo zdej vzdržujem. Se pa kr lepo montija držim pa ene trikrat tedenske rekreacij... in rezultat... prevelike so mi že vse hlače... neki se že pozna! user posted image Sem si mogla pas montirat...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3236
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.3.2011 7:49:27   
Azzurra
Dobro jutro.

Se bolj malo javljam, ker je debata nekam zamrla ali so vsi pobegnili na FB, ne vem točno.

No, samo da javim. Po 2 mesecih in 1 dnevu sem dosegla cilj, danes sem se stehtala in imam 58,9kg (cilj je bil 59), tako da to pomeni --5,6kg.
Zdaj bo to treba vzdrževat user posted image . Še bom spremljala ta forum, tudi če sem na zastavljenem cilju.

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3237
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.3.2011 9:09:44   
bambixxx
bravo Azzurra za dosežen cilj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 3238
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.3.2011 17:00:15   
m_aja
mi lahko kera pove kje ste na fb zelo rada bi se vam pridružla 

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 3239
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.3.2011 20:33:55   
kiara85
bravo azura za dosežen cilj, spremljaj pa nas še in poročaj kako ti gre vzdrževanjeuser posted image

jaz sem ta teden zelo pridna, no malo pripomore tudi to, da so mi včeraj modrostnega spull in mam šive ter sem posledično na bolj redki hrani. pogrešam pa solato! zdaj pa še samo jutri morm bit pridna, da bo v ponedelek lep minususer posted image

m_aja- skupina na fb je hujšarive(mislim da se tak reče) je pa zaprta skupina in mislim, da te mora katera ki je že tam povabit. jaz sem se izpisala, ker mi tukaj bolj odgovarja.

lep preostanek vikendauser posted image

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 3240
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.3.2011 7:33:02   
eltima
Jutro!
Bravo Bambixxx in azzura user posted image user posted image user posted image !Boga kiara, ti se mi pa prov smiliš, ker vem kako je, če ti modrostnga ven dajo. Dobra posledica tega pa je, da se laži držiš diete user posted image .
Men pri hraqni kr lepo uspeva, sam pr telovadbi pa ne gre čist po planu. Pa upam, da bo jutr vseen minus na tehtnci. Držim pesti tud za ostale! Lepo nedeljo user posted image , pa se beremo.

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 3241
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.3.2011 16:30:06   
valči
Azzurrauser posted image ,bravo za dosežen cilj,joj,ko bom jaz na tvojem mestu....bom nenda že 32 let starauser posted image Nekako računam,da bi jih imela junija,ko imam rojstni dan,59.Samo 5.ko bi rada spredaj videla,pa bo.

Jaz sem nekako hecno.V torek ali sredo je tašča umesla krofe,pol sva jih pa pekli in jaz načrt,--samo enega bom--Načrt spodletel po ravni črti,nabasala sem se jih in pol še drug dan.Pa še vso ostalo svinjarijo in še ne vem kaj.Joj,saj vete,kako to gre.Se malo pregršiš,potem se še bolj,potem te pa tri dni držiuser posted image user posted image

Ma kaj čem,smešni mi je.Bi imela že lahko tak minus,pa je šlo 2 kili goruser posted image user posted image Ja,taka sem bila,ko sem v vago buljila...
Ah nič,sem se vzela v roke,šla dalje,kot že tolikokrat do sedaj.

Sicer mi ni jasno,kako lahko tak + pridelaš v dveh dneh,aja sedaj sem se spomila,napolitanke sem jedla 2 večera skup,ko so vsi že spali.Ja,tako je to,bednouser posted image

In Valči se je odločila,da poskusi s polno luno malo spucat ta klump v telesu.In lepo mi ratuje.Zaenkrat.Sem vesela zase,pa ne zato,da dam dol težo,kazen sem si zadala,da malo bolj po pameti delam v bodoče.Sedaj sem kapučinček spila,taki vodeni,pa vodo,pa čaji.Do 7. ko bo regrat za nagrado.In konec,pol pa tehtanje,pa da viodim.Se mi pa zdi,da dol ne bo šla 1 kila,ker imam sedaj več,kot sem imela zjutrajuser posted image Če zagledam težo od prejšnjega ponedeljka,bom zelo,zelo vesela.

A imate tudi pri vas tak noooori veter?


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu eltima)
Neposredna povezava do sporočila: 3242
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
21.3.2011 6:37:44   
naomy
Dobro jutro!

Moji podatki za tabelo:
naomy  
   -0,6kg       -10,7kg           83kg           65kg    72,3kg

Glede na to, da sploh nisem bila pridna je kar vreduuser posted image

Lep dan in uspešen teden vsem!

< Sporočilo je popravil naomy -- 21.3.2011 6:38:20 >

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 3243
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
21.3.2011 6:43:07   
Sandra_26
Pa še moji rezultati
Sandra_26    -0,7kg
Sanda_26   -0,7kg    -4,5kg     100,5kg      80 kg       96 kg


_____________________________

Taša, Masha, Tai

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 3244
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
21.3.2011 7:02:22   
eltima
Jutro!
Sem bla zelooo vesela, ko sem vidla, kaj kaže tehtnca user posted image - evo moje podatke:

ime:        tedensko:      skupaj:         začetna:           željena:                      trenutna:
eltima      - 1,o kg         - 9,1 kg          84                     72                              74,9 kg

Evo, še 2,9 kg do ciljauser posted image
Lep dan pa držim pesti tud za ostale, da vam bi bla tehtnica naklonjena user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sandra_26)
Neposredna povezava do sporočila: 3245
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
21.3.2011 7:06:03   
eltima
Šment, spet mi je vse podatke skup vrgl in zmešal user posted image . Popravljam:

ime:    tedensko:    skupaj:     začetna:   željena:   trenutna:
eltima  - 1,0 kg        - 9,1 kg     84            72             74,9

Upam, da bo zdej ok!

(odgovor članu eltima)
Neposredna povezava do sporočila: 3246
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
21.3.2011 7:27:43   
miška17
Dobro jutro!

tinaaja oprosti, ker te nisem dala na tabelo včeraj zvečer.

Moja teža je nespremenjena glede na prejšni teden.

Lep dan vsem

(odgovor članu eltima)
Neposredna povezava do sporočila: 3247
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
21.3.2011 8:02:55   
kiara85
Ime:                Tedensko:   Skupaj:          Začetna:  Želena:  Trenutna:

kiara85              -1,4kg      -1,4kg           89kg           79kg     87,6kg

ta teden sem zelo zadovoljna z rezultatomuser posted image user posted image user posted image čestitke tudi drugimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 3248
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
21.3.2011 8:44:32   
kiara85
eltima ja po operaciji modrostnega se res lažje diete držiš in paziš kaj ješ, sam mene matra ko solate ne morem grist pa ostale sveže zelenjave in sadja in še vrjetn cel tedn ne bom moglauser posted image  

(odgovor članu eltima)
Neposredna povezava do sporočila: 3249
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
21.3.2011 9:16:00   
bambixxx
Dobro jutro,

še moji podatki za tabelo:

ime:            tedensko:    skupaj:     začetna:   željena:   trenutna: 
bambixxx     -0,8 kg        -4,7 kg      84,8 kg       70 kg      80,1 kg 

Čeprav sem si želela 7 spredaj, sem kljub temu vesela, da je vsaj nekaj dol šlo. user posted image  Bo pa ta teden boljše!
Pa čestitke vsem za minuse user posted image .


(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 3250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?