|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.3.2011 11:08:03   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: eelyy

Še eno vprašanje imam glede vrtca;Ali v vaših skupinah pijejo iz kozarčka ali iz kakšne svoje flaske pri nas iz kozarčka samo,me pa res moti,da vedno res vedno,ko pridem po njega je žejen obvezno vzamem sabo čaj,ker nebi zdržal do doma.Velikokrat sem mu v roko potisnila flasko in medveda in mu verjetno takoj vzemejo,ker vrnejo flasko polno čaja nazaj.





vem da jih hocejo navadit na kozarc, to sigurno, in tudi da vprasajo ko so zejni...ampak majhni so in pozabijo.
v nasi skupini pijejo iz kozarca ko je malca/kosilo, drugac vsak ima tudi svojo flasko vedno v skupini (mi smo pustili tam eno, in jo oni cistijo in polnijo), in si otrok lahk uzame za pit...ampak....mislis da moja kaj pije?!?!? nc! potem takoj ko jaz pridem uzame flasko in spije skoraj pol...igra se, 500 bolj zanimivih stvari je kot pit! user posted image

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3226
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.3.2011 11:13:40   
ledenka
M itak pije samo iz kozarca, pri nas imajo pa nekateri tudi svoje flaške.

ivana, ja, hahaha, itak da mu vse pripravim, sam on mora določene zadeve sam uredit. čisto čisto vsega pa tud ne morem.

sem že lačnaaaa, komaj čakam na regrat user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3227
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.3.2011 11:41:02   
eelyy
Jst bom pa danes lepo vprašala,če lahko za T. prinesem flasko in jo ima.Pri kosilu vedno pije iz kozarčka in to prav lepo so jih naučili,je navajen,da doma skos pije verjetno v dnevu spije(seveda,ko je vikend)po 1 l čaja in me resnično moti,da toliko plačam vrtec in,da nima flaske pri sebi in strada s pitjem,če nima nej mu skos nalivajo v kozarec in to je to!Ah doma drugače v vrtcu drugače in je sam otrok zmešan.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3228
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.3.2011 11:58:56   
Anonimen
eelyy moj je tudi obvezno žejen ko pr norcih ko ga ven vzamem... in ravno tako sem dobivala v flaši nazaj čaj, ki sem ga zjutraj pripravila, pol sem pa enkrat vprašala kako to, pa je rekla, da jim dajejo za piti po kozarčku in da zato v flaši ostane čaj. Sem pa tudi jaz skeptik koliko spijejo, če je žejen kot žolna ko pridem ponj...

No sicer smo malo bolje in komaj čakam, da se zmenite za kak dejt user posted image user posted image user posted image   Včeraj smo meli posvetovalnico s tamalo in imamo nove mere: 4530g in 55cm user posted image

(odgovor članu eelyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3229
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.3.2011 12:00:55   
Anonimen
DUDI zelo podoben stroj mam jaz user posted image SUPER DELA!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Imamo ga dobri dve leti in se še nič ni pokvarilo - trkam!!! user posted image user posted image user posted image   In res gre veliko notr user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3230
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.3.2011 12:02:37   
PapuaNG
eelyy, jst se ne bi sekirala glede pitja. Naš tut vedno, ko gre iz vrtca pa je tam tudi čaj na hodniku, spije kakšna dva deci. Zdej pa nekajkrat ni bilo čaja in je vseeno kao hotel pit, pa sem vzela kozarček in mu natočila vodo, je pa spil dva požirka, ostalo pa zlil v lijak user posted image Ne vem, kje je pobral tole zlivanje v lijak-doma praktično nič ne spije, če mu dajem iz kozarčka, ker vse takoj zlije. Če mu dam pa na flašo z ustnikom, pa lepo pije, bi človek rekel, da se celo malo naliva. Pa se ne gre za to, da ne bi znal pit iz kozarca al pa kej, očitno ma samo neko muho. Tko da mu sploh ne dajem več iz kozarca za pit. Ga bo že minilo user posted image

Nam pa sicer v vrtcu skoraj vedno povedo za kakšne 'nesreče' če že pride do njih, ampak ponavadi jih ni. Me je pa zdej parkrat zmotilo, da ko ima popoldne eno zgojiteljico (oz. pomočnico), je bil že ene trikrat pokakan. Sej štekam, da včasih ne opazijo pa to, ampak da se vedno pri eni in isti zgodi user posted image Zadnjič je še rekla, da sta se ravno malo pred tem ne vem kok časa igrala z avtomobilčkom, pa ni nič zavohala? Jst sicer ne maram preveč težit glede malenkosti pa to, ampak v takem primeru je pa zoprno, če greš pol še kam naprej, mali je pa pokakan. Sicer bi lahko prosila, če ga previjejo,ampak vem, da bi bil jok in stok, ker bi mislil, da ga ne bom s seboj domov vzela.

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3231
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.3.2011 13:48:02   
ledenka
pri nas ga previjejo, če je pokakan pred odhodom. sicer pa zelo pazijo, da previjajo pravočasno. M ma rdečo rito, čim je ene 15 min pokakan, pa v glavnem je kar ok (razen, če se na sprehodu ali med spanjem, samo to me potem posebej opozorijo).

kolk se meni nič ne da danes... mam en tak zoprn glavobol a lkaj, mi nabija v glavi. bo že.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3232
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.3.2011 13:59:36   
koala.cek
previjajo pri nas tudi kar ok. edino ena pomočnica, ki je včasih popoldan...te pa še nisem videla, da bi imela kakšnega otroka na previjalni. pa tudi ponavadi dobim našega posranega. sicer na to ni občutljiv, ker ga tudi doma načrtno nisem takoj hitela previjat...se včasih tudi zgodi, da ga ne moreš takoj previt...ala na sprehodu, v trgovini, na avionu, intd...

pitje - naš je preden je hodil v vrtec pil po kozarčku. potem pa so mu tam dajale plastični kozarec in valjda je imel cel žur. saj veste šumi, pa voda intd...potem so mu vzele in ne vem, če so se še kaj matrale da bi pil po kozarčku...no od takrat dalje dajem flašo. pa tako je tudi zaželjeno. decembra so rekle, da nimajo probleme z opoldanskim uspavanjem, ker pač vsak svojo flašo pobere in se uleže. izgleda, da otročki to vzamejo kot eno nanico al kej...


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3233
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.3.2011 14:10:03   
Leela
pritisk je nizek za znoret...

tudi pri nas bolj malo pijejo. Ena punčka ima pred spanjem flašo s čajem, od ostalih pa noben.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3234
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.3.2011 14:28:57   
PapuaNG
oh, flaše so pri nas v vrtcu skenslale že jeseni, ne vem natančno, ampak kmalu po začetku. Dude tut nima več za spat v vrtcu (je pa tok bolj potrebna doma, bog si ga vedi zakaj). Ma sej drugače je naš načeloma tut vedno previt pa to, ampak pri tej eni vzgojiteljici se je pa zdej že parkrat ponovilo, da je bil pokakan, sej drugače niti ne bi opazla. Rito pa zadnje čase praktično nikoli nima rdečo, pa je relativno občutljiv kar se tega tiče...

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3235
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.3.2011 16:14:28   
ivanamdb
zdaj grem po bestijico, in potem do prijatlce, ker je prisla njena mami in je naredila domace struklje mnjammmmm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3236
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.3.2011 21:06:54   
zoja10
pr nas je tudi ena user posted image  pomočnica ki skoraj vedno dobim t. pokakano... tudi jaz nemaram težit, pa vendaruser posted image  bo treba neki rečt.

ok moj že spet zaspal ob 8.30.. a je to normalno?.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

grem se stuširat jutri spet delam... italjani imajo baje praznik, pričakujem horde nevzgojenih ljudi...
Lahko noč.user posted image user posted image

aja,.. zamuja mi.....šus u glavo...

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3237
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.3.2011 21:14:38   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: zoja10

italjani imajo baje praznik, pričakujem horde nevzgojenih ljudi...



user posted image user posted image user posted image user posted image res!
ah ja, samo za 2011 je praznik, kao zdruzitev italije user posted image user posted image user posted image jah... no comment

uh ta teden sem de facto samohranilka, ker moj koncuje tecaj nemscine in imajo vsako vecer ta teden do 9, tko da potem pride domov skoraj ob 10.... zdaj ucijo o zgodovini, knjizevnosti.... uciteljici je ime ana frank, in je iz poljske user posted image user posted image

strukli so bili super! gospodicna je se pojedla ogromno domace klobase in prekajenega mesa.... juho pa ni hotela...

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 3238
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.3.2011 23:33:29   
eelyy
Čer

Uf sem pozna,zdej se odpravljam spati. Jst tudi nisem en zatežen človek,da bi jim tm v vrtcu grenila življenjauser posted image pa skos neki težila,danes je prišla pom. vzgojiteljce ven in se je zmano pogovorila,da ni opazila,da je T. kaj padlo na nogo in,da neve kdaj bi se zgodilo(seveda je možno,če mu je stol padel na nogico)in verjetno ni zajokal od strahu ali česa,ker toliko ga je sigurno dobolelo,no sj ji verjamem,da ni opazila...Kar se tiče previjanja je tale pomočnica ena enkratna ženska se ji že vidi,ga elo povoha in če je ga zrihta.
Je rekla,če imam željo prinesti flasko nej prinesem,drugače pa da jim za piti natoči in da je lih prej pil...sej T. ima tudi navado skos piti vsakih 5min.

Drugače smo bili na urgenci zaradi te nogice,ker šepa v našem zd.domu nimajo od 16h rentgena tko,da smo kar šli k sreči je bil T. pohvaljeno priden,da sva mu v mercatorju nabavila(kosilnico,igračko motorček, želvico,ki poje in risalne bloke ter voščenke)tokkk sem bila vesela,da je z nogico vse vredu in da nima nič zlomljeno.

Živa;Kako se ti kaj počutiš?Kako malčka?Sej se nesekeram,zaradi pitja mah,ko sem doma pa razmišljam,če gre tok žejen tudi spati in vse mi gre po glavi....glede na to,da vrtec kar lepo plačam si zasluži,da ni žejen.

nočka

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3239
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.3.2011 8:17:42   
Anonimen
Eelyy mi smo kul. Zdej k smo v lj nazaj smo vsi kot prerojeni :)) sicer pa srj ves... Otroci in se enkrat otroci... Za kaj drugega pa hitro casa zmanjka :) se kaj po stanovanju naredim in je konec dneva... Mam ene tri skatle se za razpakirat ampak bojo ze pocakale ;)))

Kako pa vi kej?

(odgovor članu eelyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3240
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.3.2011 9:15:58   
koala.cek
helu, a se samo meni zdi, al so bli včeraj vsi malo zmešani ? user posted image  rabim day off da si zbistrim glavo.

no, danes je nov dan. zmajček je v vrtcu, tavelik in ata pa sta šla v Planico.

in glede padcev. včeraj je zamjček padel v vrtcu na glavo in pridelal buško. meni to ni nič novega. itak je skoz plav. ampak so povedale varuški, ki ga je šla iskat, mene pa so danes zjutraj tako prestrašeno gledale...ne vem, a so mislile da ne poznam mojega otroka ? saj vem, da povsod pleza, skače, nori, teče tako da to ni nič novega. verjamem pa, da so se ustrašile. joj, po mojem jim da enega dela...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3241
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.3.2011 10:22:02   
ledenka
jutro!

zjutraj nisem dobila K** taksija s sedežem in sva šla na bus... joj, kolk je to komplicirano z mulcem, ki seveda noče bit več v vozičku. na poti do postaje se je itak vrgel na mokra tla. pa bo že... grem danes med kosilom mal v MÜllerja pogledat, majo kup novih kolekcij lakov user posted image  pa seveda na "moj" regrat na kosilo, njamiiiii!



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3242
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.3.2011 10:27:26   
petrazg
Babike zabike...

Evo, mi smo ze cel teden doma. Ima L. vro;ino okoli 38. in malo pada, malo narasca. Smo bili vceraj pri zdravnici, mu je dala pregledat kri in orvi in srednji curek. Zradi ledvick in je vse ok, oz. se kaze viroza. Nic posebnega, samo doma smo...

Koalka... user posted image mene so tudi tako gledale nekaj casa nazaj. Samo se zgodi... Zadnjic so nas v vrtcu opozorili, da naj nimamo otrok oblecenih v full drage cunje, ker enostavno ne morejo pazit. Je zadnjic ena mami halo naredila, ker je leto in pol stara puncka majcko bojda unicila user posted image

Varcevanje ... midva sva vse prekinila in ven vzela denar. Sva bila na enakem kot Koalcek... goljufija na kvadrat. Zdej sva menenja, da so nepremicnine najboljsa nalozba... tako, da v tej smeri delujeva.

Vrtec ... fla[ko lahko imajo vsak svojo, pijejo pa vecinoma iz lonckov. Smo letos zadovoljni z vzgojiteljicami.

Kaj se... mali tecnari... gremuser posted image


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3243
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.3.2011 10:55:15   
nikolet
živjo punce

se vam po dolgem času malo javlam.... sem imela in imam še vedno probleme z očesom.... žal ne gre več... sem pa to pot tojk zatežila da so mi končno povedal kako in kaj je z mojim očesom sem se pa tud mal ukorajžla in vprašala... kaj bi bilo pa še možno poskusit no in so mi povedal... aja... sam je samoplačniško.... no in zdej šparam k baje res pomaga....user posted image user posted image


drugače pa delam k nimam izbere...
v vrtcu pijejo vsi iz lončkol, N. vem da reče da je žejna in ji dajo za pit, tak da vem da dobi dovolj pijače oz. tekočine v vrtcu... so pa zamenjal vzgojiteljico in sem kr malo nezaupljiva k je mlada in neizkušena... HB je pomočnica mal starej in je bolj izkušena, tak da bo vredu....

no drugače pa uživajte, ker se živi samo enkrat in preteklosti ne moreš vrniti, prihodnost pa si lahko krojiš sam

papa


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3244
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.3.2011 13:09:00   
koala.cek
naša dva fanta se že zadovoljna vračata iz Planice. Fant je čisto navdušen. user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 3245
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.3.2011 16:57:56   
PapuaNG
no, pa sem končno doma. Danes je bila norišnica v službi. Za nameček sem morala še poročilo za Bruselj napisat, ker je direktorica vztrajala, da mora bit danes napisano. Če bi mi kdo prej povedal, da ga je treba v treh dneh spisat, bi blo tut super. K sreči tut šefica ni vedla tole za tri dni. Jst sem mela pa prejšnji teden itak tako gužvo, da je blo za znort. Aja, pa še ne vem, a sem se zjutrej štemplala al ne, mi je pol vedno pokazalo 'prihod v službo' user posted image Moram jutri to zrihtat. Že vidim, da bo direktorca spet pizdila. Jao. Človek se sam pozabi štemplat, pa se ga obravnava kot da je koga ubil. user posted image

Hvalabogu sem brez otroka do večera, ga ima tašča. Sem si kar pir odprla, ko sem prišla domov. Pa futr naročila, ker se mi res ne da kuhat zdej. No, cunje pa moram dat prat, ker mali nima nič več hlač. Bo treba počasi v nabavo, ker mu je pol cunj premajhnih.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3246
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.3.2011 17:14:40   
PapuaNG
aja, še to sem pozabla. Čez tri tedne sem naročena pri dr. Tomaževiču za pregled glede pregrade. Moram rečt, da so prav prijazni tam-me je sestra še vprašala, h kateremu doktorju bi šla user posted image No, upam, da so tudi v živo tako prijazni user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3247
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.3.2011 20:41:36   
eelyy
Čer!!

Kako to,da ste tako malo spisale danes v dnevuuser posted image . Mi smo imel danes T. doma,jutr ga bom peljala,ker doma sitnari tudi,če rišemo se gramo ga hitro mine,še jutri je napovedan dež in ven nemoremo...z nogico je vredu žeuser posted image

Sem se danes končno odločla za dopust,ki ga bomo preživeli v apartmaju ob morju v Červarju-Poreč...ah po razmiselku se negrem z dvema majhnima otrokoma v hotel,je bolje vsaj nismo odvisni od ure,uglavnem jutri plačam rezervacijo da imam ene stvari manjuser posted image

živa;Pri nas tudi kar gre,otročki pospravljanje in vsaki dan istouser posted image
papuang;veliko sreče za pregrado,nej jo uspešno odstranijo.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3248
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.3.2011 21:51:52   
ledenka
uf, še dobro, da je jutri petek! sicer so si eni kretenoidi zmislili sestanek ob 13h user posted image  in to na drugem koncu mesta user posted image  če bo trajal do 14h, bom lih prišla nazaj na šiht rečt adijo al kaj. grrrr, je to glupo!!!



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3249
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.3.2011 5:17:35   
šivilja
Jutro - sem že kar pokonci. Me daje en strašanski prehlad, pa moji Niagarski slapovi so se vrnili (kljub k. tabletam - za znort). Itak mora bit pa nekaj groznega v zraku. Mogoče že jedrsko sevanje deluje na nekatere ljudi.

Včeraj se je šefica že tretjič drla name zaradi iste stvari (pa nima prav) in se se še jaz nazaj zadrla, da imam pa tega dosti, da se stalno za eno in isto stvar zdira name. Zdaj je užaljena. Sem pa povedala potem vse skupaj vrhovni šefici in je meni dala prav in se mi je opravičila, češ da ima težave zaradi odhoda v penzjon. Ma potem naj pa že gre. Se je pa tako očitno pokazalo, da o našem delu nima pojma, ker je ustrelila takega kozla, da je joj - in to ti je pol vodja.

Grem še moj avtogeni trening narest in zrihtat za na tlako.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Še poznate stare igre? Se jih še igrate?
photo
Igre poznajo vse kulture sveta. Skozi igro spoznavamo sebe in druge, pridobivamo dragocene izkušnje, rešujemo konflikte,...
Koga je težje vzgajati: fantka ali deklico?
Disciplina, spoštovanje, šola - kdo vam bo delal več težav: deklica ali deček? Čeprav so si otroci različni, so otroški ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?