|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.3.2011 19:09:26   
FLASK_A
user posted image user posted image user posted image user posted image Šivilja user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3101
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.3.2011 20:26:22   
koala.cek
šivilja - tole je bilo pa čisto po moško. itak, babe kompliciramo.

a vaši tudi pridejo iz vrtca čisto sestradani ? naša dva popoldan pojesta vola in pol. se mi zdi, da jima celo popoldan samo za jest kuham, pa še zvečer piko na i, dobita flašo mleko.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3102
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.3.2011 20:48:13   
Tanja_
šivilja skor sem se polulala od smehauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image To so pa naši moški.Mojmu bi se tud komot kej tazga zgodil.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3103
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.3.2011 21:18:35   
betty.ford
user posted image user posted image user posted image  šivilja, glavno, da so bile kroglice v "juhi"user posted image user posted image user posted image

joj, kolk lepo je videt, da se ljudje smejijo! user posted image
kako rada imam to pomlad!




meni je bilo danes hecno, ko sva se z mulčkom peljala v avtu pa mu rečem:"glej, čapl'a na desni!" on meni:"kako, če je vlak na levi?" "ne, ne vlak - čapl'a, ptica!" "mami, men' tud' diši pica"user posted image

koalčka, kakor kdaj. večinoma pa popoldne bolj malo jesta. izjemoma, če so pizze.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3104
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.3.2011 21:20:27   
lake
Šivilja user posted image user posted image user posted image Si me nasmejala do solz.

Majana Če piše na napotnici nujno, oz. zdej ko so nove napotnice, more biti to jasno označeno, je potrebno vzeti pacienta v roku 24 ur, če piše hitro, v roku treh tednov, in redno je pač redno. Vsaj tako je pri nas in pri starejših bi moglo bit tud tako. Da jst zavrnem nekoga ki ima označeno nujno, sm drugi dan verjetno pri poročilih.

Jutri sm pa frej, popokam T. in greva lovit mal sončka na morje.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3105
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.3.2011 21:24:54   
betty.ford
lake, naužijta se morskega zraka še za nas!

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 3106
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.3.2011 21:56:01   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: lake

Šivilja user posted image user posted image user posted image Si me nasmejala do solz.

Majana Če piše na napotnici nujno, oz. zdej ko so nove napotnice, more biti to jasno označeno, je potrebno vzeti pacienta v roku 24 ur, če piše hitro, v roku treh tednov, in redno je pač redno. Vsaj tako je pri nas in pri starejših bi moglo bit tud tako. Da jst zavrnem nekoga ki ima označeno nujno, sm drugi dan verjetno pri poročilih.

Jutri sm pa frej, popokam T. in greva lovit mal sončka na morje.


lejkica tnx! sem vedla da boš ti vedla odgovor

sem ga še enkrat vprašala in je reku da pa ne ve čist točno kaj je pisalo

ta dec je za tolčt, nč druzga... grrrrr user posted image user posted image user posted image

pa misli kej na naju jutri, sem ti fouš!

grem se umit pa spat, jutr je šiht

sem gledala en film na slo1, sicer na pol, ampak je kr biu lušen

nočko!

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 3107
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.3.2011 21:57:19   
Leela
šivilja špagetna voda, res komična situacija user posted image  Čeprav sekirat se ne preveč, od špagetov je šlo notri malo beljakovin, pa še oljček je bil in je glih tolk hranilno kot kakšna piščančja juha. Sploh so pa naši stari starši veliko takih stvari pojedli ala močnik variante.

Izlet s prikolico se super sliši. Dobra zadeva, otroci so na zraku pa še brez skrbi si.

lake uživaj jutri.

betka user posted image  pica. Mi smo pa glih danes naročili pico po dolgem času.

Majana zadnjič sem brala v žurnalu, da se glede čakalnih dob lahko pritožiš na zzzs.

grem spat...danes sem že pozna...včeraj sem ob 21h zadormirala. Imam že ob 7h fizioterapije ta teden.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3108
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.3.2011 21:58:50   
Leela
majana ja dec nimaš kej.

nočko

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3109
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.3.2011 8:38:25   
šivilja
Dobro jutro!!!

Dekleti bolje, jaz pa slabše - mi je očitno H. uspešno nakihala bacile.

Pri Lejkici majo pa norice - partiiiiiiiiiiiiiii. Mene kar mika, da bi jih šla iskat.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3110
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.3.2011 8:56:31   
zoja10
MORGEN,...

jaz sem se pravkar iz postle zvlekla, T. še spi user posted image user posted image user posted image .
Danes začnem na novo, učeraj sem mela ful slab dan , no sej če si 3 dni v bajti non stop...nič čudnega.
Torej za zajtrk bodo palačinke z nutelo, njamsiiiiiiii, potem upam če ne bo vročine gremo malo vn.
Pri nas se že oblači.. no saj je tako vseeno če sam skoz okno gledaš...

norice, ne hvala... vsaj ene dva mesca nej bo zdrava da vidim kako zgleda svet odzunaj user posted image
kolk cajta pa kaj trajajo? si predstavljam da je kar hudo ali..?

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3111
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.3.2011 8:56:47   
betty.ford
mene tudiuser posted image

od prejšnjega obiska nismo nič prinesli. lake, a zapakiraš kakšno hrastico pa nam jo pošlješ po pošti?user posted image

pa doooobro jutro tudi z moje strani! danes bo en krasen četrtek!

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3112
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.3.2011 9:03:06   
Tanja_
Jutro!

majana pri nas je z napotnicami tako: nujno-v 24 urah; hitro v 3 mesecih, redno-pač redno. In so res kazni predvidene za kršitelje. Veljajo pa od 1.marca naprej.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3113
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.3.2011 9:16:28   
lake
No ja pa je šel moj morje po vodi user posted image .

Komot organiziram party. Kr pridte.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3114
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.3.2011 9:21:23   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: lake

No ja pa je šel moj morje po vodi user posted image .

Komot organiziram party. Kr pridte.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 3115
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.3.2011 9:28:53   
ivanamdb
jutrcek punce.

uh, lake, norice! user posted image user posted image user posted image da se cimprej koncajo!

koncno je v stanovanju mir. zjutraj je gospodicna neki zacela tulit ob 6, potem je spet ob 7, in potem sm ugotovila da ji je moj vceraj dal plenicko 5 in ne 5+ tko da je bla totalno mokra....
uspesno odpelana v vrtec, moz medtem sel sam, jst sm kupila rozice za na mizo za v kuhinjo, in zdaj bom neki prigrizla, mal pogledala internet, in spet veselo na delo.... zdaj prevajam neke stvari za ta gambling online....sh@t pravila so tolk komplicirana da nikoli ne bom igrala poker! user posted image user posted image (sicer to je pozitivno! ampak bom na drug nacin zapravljala denar user posted image )

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 3116
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.3.2011 10:10:32   
PapuaNG
jutro,


smo mel še en sestančič zjutraj, zdej pa počasi v polni pogon. Ja, z našimi dopusti je kar križ. Direktorica ma pa itak fetiš na zakone, tko da...ampak si moram še mal ZDR v roke vzet pa komentar, da vidim, če kaj piše na to temo. Jst drugače sicer nisem član sindikata, je pa sodelavc, tko da je on že poslal neko vprašanje, ker majo baje kar dobre pravnike. Se mi zdi, da pa na vse pa res ne smemo pristati. Se obnaša direktorca, kot da je to njena firma (kot da nas ne bi plačevali iz proračuna user posted image ) in je ona vrhovni diktator. Ampak ok, mi mamo še srečo, ker smo dislocirana enota in se ne ukvarja z našim vsakodnevnim delom.

Drugače pa-mulo je ok, le ponoči mi vsakič šamar opali, če mu ne dam takoj jest, ko se njemu zazdi user posted image Hudič mali. Pa vse je začel s pulta dol jemat - mu sicer konstantno govorim, da tega ne sme in tukaj res ne popuščam, ampak zgleda bo še nekaj časa trajalo, da mu kapne, da tega res ne sme.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3117
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.3.2011 11:07:12   
betty.ford
user posted image  Papua, pri nas je odpiranje hladilnika stalno na sporedu. sta že sigurno naredila rekord v odpiranju le-tega v eni minuti!

in včeraj, ko sem prišla domov, se je zmajček, ki je že spal, zbudil in ves vesel začel z roko ploskat po blazini, da se čimprej uležem zraven njega. ker ga nisem takoj "ubogala", je prav jezno začel "ajat, tu!"user posted image
se mi zdi, da je prav ukazovalen občasno.
potem pa me prav nežno vpraša, če sem se pokrilauser posted image


bila na sprehodu in odložila vso tež grdih misli. da grem lahko lahka na pot v preostali del dneva!

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3118
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.3.2011 11:08:51   
betty.ford
jst sm kupila rozice za na mizo za v kuhinjo


ivana, kaj takega še pogrešam,... to je pa res relaksacija za dušo!user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3119
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.3.2011 12:11:35   
meymey
Pozdravljene, sem mamica majčka, ki se je rodil l 2010 in seveda je zdaj največji problem varstvo za malega. V vrtec ne bomo sprejeti, pa tudi če bi bili, bom morala vseeno najti zasebno varstvo do septembra.

Mene zanima kako ste ve to rešile? Ali lahko katera predlaga kakšno varuško ali zasebni vrtec na relaciji Litija - Ljubljana?

Se oravičujem da tako vdiram, samo sem razmišljala, da boste ve, ki ste dale že to skozi lahko najbolje svetovale!
Lep dan!

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3120
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.3.2011 12:59:44   
PapuaNG
meymey, mi smo našega vpisali v zasebni vrtec za čas do septembra. Smo imeli pa srečo, ker se je ravno odpiral, tako da še niso bili polno zasedeni. Mogoče lahko povprašaš na enem od podforumov?


Drugače pa šivilja, ko si spraševala, če direktorica sprašuje tut glede bolniških-eno so klicali sredi dneva iz vrtca, da je tamal dobil vročino in je rekla, da gre domov, pa jo je direktorica vprašala, če ni mogla tega že prejšnji dan povedat user posted image user posted image Pa ena, ki je imela pogodbo za določen čas z možnostjo podaljšanja, je pač vmes zanosila in je potem, ko se je šlo za podaljšanje, direktorica rekla, da kako ji je lahko to naredila. Mislm, no comment. Da ne omenjam sodelavke, ki je po petih letih našla drugo službo in ji je pol direktorica očitala, da kje ima pa lojalnost user posted image Kot da bi bil to nek hud job s hudo plačo...

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 3121
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.3.2011 13:59:24   
ledenka
awwww, kak zoprn sestanek sem imela cel dopoldan... nujno rabim iPad 3g user posted image  



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3122
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.3.2011 17:59:01   
majana79
ker beden dan user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3123
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.3.2011 18:59:09   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

ker beden dan user posted image user posted image user posted image user posted image



upam, da ti čimprej mine

Pri nas je kar šlo. Sem imela malo pomoči - je mami prišla za dve uri, tako da sem za dva meseca že naredila bilanco, še deset pa sem zmagala.

Popoldan sem šla malo ven, potem sem pa za večerjo naredila palačinke z naribanim jabolkom.

Midva bova pa skledo solate. Mnjam

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3124
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.3.2011 19:18:23   
koala.cek
majana, kolegica - whats the problem ? user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?