|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 8:22:05   
julijka11
dobro jutro vsem user posted image ,

jaz ga pičim iz službe...grem še prej v trgovino, pol pa domov še malo spat; upam da mojadva ne bosta spet tulila cel dopoldan ( mož in tamala )user posted image

mene sicer spodnje kosti ne bolijo, se mi pa že več dni dogaja, da mi med sedenjem odreveni oz. zaspi cel sprednji del ( spodnji )user posted image , medtem ko rit pa ne...čudno

rezultatov od AC še vedno nimam, sem včeraj spet klicala...ampak je bila prijazna in je rekla, da ni problem, da še pokličem

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 1926
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 8:47:20   
maca84
hej user posted image

tudi meni počasi ne gre več dolgo sedet......pišem diplomo po obrokih, včeraj delala analizo enih anket ki sem jih delala za diplomo, se spravim delat to na posteljo da bo ja mehkejša podlaga za sedenje pa ni nič pomagal...vsake pou ure vstat pa se mal sprehodit in premigat.

sem se pa zdejle prov luštno nasmejala....brala tukaj na RR tiste opise pod rubriko nosečnost po tednih. In ker je pri nas 21 teden, sem seveda tega pogledala in piše pod slikico "Čas je za rekreacijo!Sprehodite se do hladilnika!"user posted image no sicer mi neki ekstra apetit in lakota ne delata težav tako da tale nasvet upoštevam ko mi res kruli in sem lačna. Sem pa destinacijo za rekreacijo zamenjala in namesto hladilnika je pri meni na spisku sprehod do kopalnice in wcja user posted image skratka tiste, ki ste bile kregane zaradi kg ali pa se bojite da še boste....brez panike....G pa tudi povejte da je to lahko prov pestra oblika rekreacije, pa al hodite do hladilnika al pa do wcja tko kot jst user posted image no,pa vem da nisem edina. Bomo že potrpele,vse za naše male sončke.

no midva sva pa spremenila mnenje glede vprašanja po spolu otročka na morfologiji. Prej sva bila odločena da bo presenečenje tudi za naju, zdej sva pa rekla, da če se bo videlo bova rekla naj kr pove, ker sva prišla do sklepa da nama bo tako dost olajšano delo pri izbiri imen. Ampak bova pa obdržala informacijo za sebe tako da domačim in ostalim ne poveva, bojo zvedeli ko bo dete privekalo na svet user posted image

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1927
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 8:47:37   
škrpijonka
Punce ste videle, da je ena junijka že rodila. Mene je kar zvilo, da se meni kaj takega zgodi, ko nimam skoraj še nič nabavljeno.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1928
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 8:50:34   
maca84
ojoj škorpijonka, tudi mene bi čisto zvilouser posted image ......tut še nič kej pripravlenga.....sva rekla da od maja naprej začneva štimat,ker mam jst še zagovor diplome v planu drugi mesec in še mal odlašava z zadevami za dojenčka......ma očitno bo treba kr pohitet pol,se tut lahk nardi da kej prehiti dete,če se mu bo mudilo nas pridit pogledat user posted image

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1929
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 9:10:06   
MetiLu
Uh, danes smo pa spali celo noč user posted image user posted image user posted image  sem se zbudila zjutraj že pred tamalim, sem ko rožica. Pa pod tušek sem šla, si glavo oprat in se počutim res fajn user posted image  

Sendviček je na varnem, še kavica pade, pa sem kvit do kosila.

Tamal se je pomiril, sva se imela včeraj lepo doma, tako da si je malo opomogel. Je pa včeraj zvečer spet dal lupčka na trebuh, tako da mislim da je malo prebolel tisti pregled... Bo že počasi. Bolj me skrbi, kako bo po porodu, kakšna bo reakcija, ker zaenkrat se njegovo obnašanje ni nič spremenilo, je še vedno moj mali zlatek user posted image  zaenkrat je nad idejo o dojenčku še nadušen... Upam, da pol ne bo kakšne konkretne spremembe v obnašanju.

A da je ena junijka že rodila?? ojoj, pa je z user posted image  vse ok? Nisem šla nič šnofat... Ja v takih primerih je res fajn imet vsaj mesec dni pred PDP že vse nakupljeno in pripravljeno. Nikoli se ne ve.

Zvečer smo imeli spet debato o imenih, pa ne pridemo nikamor. Tamal je zdej predlagal Mia, ker je tako ime njegovi lubici iz vrtca user posted image
Danes je spet sonček zunaj user posted image  bo treba izkoristit dan...

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 1930
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 9:10:18   
total
IZVIRNO SPOROČILO: škrpijonka

Punce ste videle, da je ena junijka že rodila. Mene je kar zvilo, da se meni kaj takega zgodi, ko nimam skoraj še nič nabavljeno.


Ja sem brala.,je mela 17 dni pred mano rok...user posted image .Sam da bo z bebiko vse ok.


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1931
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 9:15:11   
maca84
jst sem šla mal pobrskat k junijkam.....mamica je ok kokr sem zasledila in naj bi šla že domov, malček pa je tudi menda stabilen....tut jaz upam da bo vse ok in bo dete lepo napredovalo, ker je bilo res malce prezgodaj tole....kakorkoli, da bosta le zdrava user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 1932
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 9:23:16   
total
Jaz sem si pa že vse pospravila,zdaj še pojem zajterk in pol na sončka. Pikec je v šoli,možek dela tako da bomo pop. izkoristili skupaj,zdaj pa mami uživa...user posted image .

Vidim,da mate kr probleme z majhnimi otročki,še ne dojemajo da prihaja nov član..sej bo. Men je pa tako lepo,moj Nikec komaj čaka na bratca,skoz me lupčka po trebuščku,me maže ,pazi name...res božanskouser posted image . Zadnič je prinesel domov knjigico *Lukec dobi sestrico* in jo je z veseljem poslušal in se marsikaj naučil.Tako,da mi bo res v pomoč in glih pravi termin mam za rodit,ko se mu začnejo velike poletne počitnice.user posted image

julijka 11 tole čakanje je kr zoprno,ampak vse bo okuser posted image .

Tut mene boli v dimljah posebaj leva stran,tut ko hodim,sedim ,ležim..skoz me špika. V prvi nosečnosti sem v 7.mesecu pokasirala vnetje živca na desni nogi,joj kak to boli...pol je pa minilo.

Tut mi še imena veselo zbiramo,mi je pa trenutno všeč Gašper in Galuser posted image .  Bi pa definitivno takoj dala ime Tian,sam je že  v žalhti in to z istim priimkom,tako da ne gre..user posted image .

Lep sonček


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 1933
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 10:52:02   
Anonimen
Dober dan vsem nosečkam...po kratkem premorčku, sem bila namreč malce na trnih zaradi morfe in se nikakor nisem spravila k računalniku, se vam spet javljam...danes zjutraj smo imeli morfologijo, ki smo jo uspešno opravili user posted image ...se lepo razvijamo in rastemo user posted image pričakujemo pa user posted image , tako da pri nas ne bo nič Hello Kitty user posted image  - to si bo mož oddahnil ahahaha user posted image  Sploh ne morem opisat kako sem vesela, da je vse OK user posted image Sta pa mož in ginekologinja skoraj padla dol od smeha, ko se je prikazala prva podoba na ekranu...tamal je imel dvignjen prstek kakor da kaže user posted image Izgleda, da nam je hotel že sam povedati, da se ima fajn user posted image user posted image Drugače pa sem od začetka nosečnosti pa do sedaj pridobila 4 kg user posted image očitno se tudi mami lepo 'razvija' user posted image Lep dan vsem skupaj in uživajte na sončku.

Za seznam: naslednji pregled: 7.4.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 1934
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 13:01:23   
bubu_bibi
Mogoče kateri pride prav: link.

_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1935
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 13:13:44   
Suziiika
bubu_bibi hvala za link,user posted image to je super zadeva, sem klicala pa žal ne pridem not, ker bom glih v 25. tedn stopla takrat..  user posted image

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 1936
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 13:22:32   
zabica81
o hvala, hvala, hvala :) Sem poklicala in dobila uro. Jejjjuser posted image user posted image kako si mi polepšala dan. Hvala za info bubu_bibi .user posted image v zahvalo :)



(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 1937
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 13:32:45   
spetko
oj punce..

še tu da se pofočkam..:D

kako ste?

vsem user posted image  ki ste imele MF in dobro opravljene..

jaz sem tudi v prejšnji nosečnosti pila to glukozo in verjetno jo bom tudi zdej...
sicer imam jutri MF in me bo verjetno naslednjič naročil za to..

total...jaz imam G v bolnici in pri njih je gor vednoooo gužva..zakaj..kot prvo zaradi tega ker je ta G zelo dober in ima dooosti pacientk in ker so tudi dežurni za kakršnekoli stvari, včasih ima vizite pa gre gor na oddelke pregledat, včasih če je kakšen porod in da je on tisti pol gre gor in čakaš..itd itd..
zadnjič ko sem imela samo pregled sem čakala 3h...ampak ne ker bi manjkal, ampak ker je bilo tolko pacientk pa je bilo tudi dosti mamic po porodu (te pa vzamejo pred vrsto)..itd..
mi smo tudi imeli tak primer da smo želeli dat eno ime ampak je bilo že v familiji...me pa veseli da ti je všeč ime Tian, ker se tako kliče moj sinuser posted image

juhica..super da je vse ok z ušeskom...

anci banci...lepo od moža in lepo darilo...uživajtee..
sobica pa je tudi zeloo lepa

metilu...jaz tudi upam da se ne bo spremenilo obnašanje..jaz imam tudi doma zlatega fantka...kar so mi svetovali ostali če je manjša razlika v letih da je dobro dajat več pozornosti na tavelikega (seveda dojenčku v prav tako v veliki meri)..da ne pride do ljubosumja...bomo videli kako bo...
mene tudi čaka še ogromno daril in vsega..v ponedeljek je imel mož roj.dan, danes ima svak, jutri od sestrične sin 1leto...ufff..doosti tega..:D

julijka11...upam da ti je ratalo se kaj spočit..

lp



_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 1938
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 13:34:09   
Anonimen
Jaz tudi, jaz tudi!!!! Poklicala in imam dogovorjen termin user posted image user posted image user posted image  HVALA  bubu_bibi, danes si mi tudi ti polepšala dan user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu zabica81)
  Neposredna povezava do sporočila: 1939
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 13:44:05   
rakica82
HEj,

evo moje poročilo z morfologije. Z bebiko je vse ok, vsaj kar smo videli, ker je sedel po turško in ni videla nogic v redu. Zaradi tega imam čez 4 tedne še en ultrazvok user posted image .

Drugače smo pa težki slabih 400 gramov, in veliki nekje 20 cm. Je malo manjša bebika, pa ene par dni samo mi ni nič prestavljala termina poroda.

Mamica je pa tudi pridna, zredila sem se 20 dag, kri je super user posted image .

MIsmis za seznamček, naslednji pregled 7.4.

Evo tolk ,morem mal nazaj prebrat kaj ste vse čvekale vmes.
lp







_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1940
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 13:50:31   
Anonimen
rakica82, me veseli, da je z user posted image  vse OK, to je zares lepo slišat user posted image  sem vesela zate in za vse, ki ste že opravile z morfo. Drugače pa imaš naslednji pregled na isti dan kot jaz user posted image

(odgovor članu rakica82)
  Neposredna povezava do sporočila: 1941
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 14:42:03   
rakica82
Evo sem malo prebrala za nazaj user posted image .

Anci_banci ful lepa sobica. Pa lepo darilo od moža. Uživajta.

Aqua77 ful lušten vrtiljak, ful lepe take žive barve.

Bubu_bibi super stvar tole, samo mene glih tisti vikend ni tukaj user posted image .

Sem pa brala, to da je ena junijka že rodila. Si sploh ne predstavljam. Sej jst bi ful rada ,da naše dete ne bi zamujalo ,sam toliko prej pa raj ne. MIdva naslednji mesec še ne bova mela porihtane sobice user posted image .

Jst pa zadnje dva dni končno malo bolje spim, vsaj zaspim prej kot v dveh urah. Je pa res, da je najina bebika nočna ptica, dopoldne ga nikoli ne čutim. In seveda me najbolj brca ko grem spat user posted image .
Te brcike so res tak lep občutek, jst se še zdej vsakič ko me bebika poboža čist raznežim user posted image . Kok je to lepo.

Sva pa midva danes pri ginekologinji pogumno rekla ,da ne želiva vedet spola, čeprav sem radovedna, ampak bomo že zdržali še teh par mesecev.


Piccolina1983
ja bova na isti dan poročale o lepih novicah user posted image



_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1942
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 14:47:06   
bubu_bibi
rakica82 - potem se pa vidiva kakšen drug dan, prav? user posted image

piccolina1983 in zabica81 - ob kateri uri sta na vrsti?

Lepo bodite, pa čestitke vsem za dobre rezultate MF! user posted image


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 1943
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 14:54:45   
zabica81
Jaz imam ob 9:30. Tole je res idealno za julijke :)
Pa ti?

Pa čestitke za dobro opravljene MFuser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil zabica81 -- 10.3.2011 14:55:21 >

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 1944
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 16:19:04   
frcafella
Ojla!

Ej, glede števila otrok se čisto strinjam, nekaterim ni nikoli prav... Dokler jih še nimaš, te nonstop sprašujejo, kaj še čakaš. Potem dobiš enega, pa te nonstop sprašujejo, kdaj bo pa naslendji. <ko pa drugiš zanosiš, pa sprašujejo, a tak hitroše enega... Ma res nikoli pravuser posted image  Drugače pa kaj vem, mogoče se bomo čez čas odločili še za tretjega...

Tudi jaz se strinjam, da so za prve tri mesece bodiji na preklop zakon. Sem prvič imela nakupljenih x tetra majičk, ker so pač bile napisane na vsakem seznamu, oblekla pa jih nisem nikoli.... Bodije na preklop sem imela večinoma iz h&m, tiste za čez glavo pa sem kasneje večinoma kupovala v c&a. So kar ugodni in vredu kvaliteta. Hoferjevi mi npr. nikoli niso sedli, ker je ful tanek bombaž in se je ovratnik vedno ful raztegnil...

total, mi smo tudi že rezervirali morje tiati teden pred 1. majem... Zdaj samo upam, da bo vreme lepo sončnpuser posted image

julijka11, tale izjava o lulčkih pa je res posrečenauser posted image

metiLu, čestitke za pupiko in predvsem da je vse ok, kar je itak najpomembnejše... Pa tvoj sinko je danes očitno dojel, kaj se kuha...Moj po moje sploh še ne dojema, kaj se bo zgodilo. Sicer se pogovarjamo o dojenčku, ampak po moje bo dejansko dojel, ko bomo dojenčka prinesli domov... Upam, da ne bo neke hujše krizeuser posted image  In predvsem, da bom  znala pozornost enakomerno razedeliti med oba....user posted image

Pa vsem ostalim seveda čestitke za opravljemo morfologijo....

anci banci, čudovita sobica.... Tudi pri nas imamo pistacija zeleno sobico, v kombinaciji z oranžno in pride res super...
aqua77, user posted image  za odlične novice glede MV. Pa res lep vrtiljak...

NEA_TEJA, boš ša čez en mesec spet vidla bebija; ni druge... Tamali nam že zdaj kažejo, kdo je šefeuser posted image  Glede kil pa nimam kaj rečtuser posted image

Na 3d pa grem jaz na Ptuj, k dr. Lukmanu..

škorpijonka, sem jaz tudi zasledila za eno junijko.... So mi tudi šle vse kocine pokonci... Srčno upam, da bo z dojenčkom vse ok, in da predvsem ne bo imel kakšnih hujših posledic...

Mogoče se motim, ampak ali ni ena omenjala, da je proti bolečinam v križu kupila tale pas  - http://www.da-da.si/node/23?? A je ok?? Mene kar precej muči, sploh če dlje časa stojim, pa se potem povrh vsega še nepravilno držim???

Papa in se še beremo...

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1945
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 16:34:57   
Suziiika
frcafella js grem pa k dr. Rošicu v Terme na 3d..
A mi lahko katera pove, za materinsko šolo v mb, v kliničnem ali zdravstvenem, nima veze, na obeh krajih se raztegne v 3 tedne po 3x, pa me zanima, ali je kaj narobe če na katero predavanje ne moreš, oz. ga izpustiš? Pa če to kako potem vpliva na tisto potrdilo za partnerja?

(odgovor članu frcafella)
Neposredna povezava do sporočila: 1946
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 16:37:30   
Anonimen
bubu_bibi mene so pa naročili ob 11.00 user posted image Kdaj imaš pa ti? Morda pa se vse tri srečamo, ker jaz bom že malo prej tam. Res hvala za tale link, mi je prav polepšal dan user posted image


(odgovor članu frcafella)
  Neposredna povezava do sporočila: 1947
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 17:29:05   
total
IZVIRNO SPOROČILO: frcafella

Ojla!

Ej, glede števila otrok se čisto strinjam, nekaterim ni nikoli prav... Dokler jih še nimaš, te nonstop sprašujejo, kaj še čakaš. Potem dobiš enega, pa te nonstop sprašujejo, kdaj bo pa naslendji. <ko pa drugiš zanosiš, pa sprašujejo, a tak hitroše enega... Ma res nikoli pravuser posted image  Drugače pa kaj vem, mogoče se bomo čez čas odločili še za tretjega...

Tudi jaz se strinjam, da so za prve tri mesece bodiji na preklop zakon. Sem prvič imela nakupljenih x tetra majičk, ker so pač bile napisane na vsakem seznamu, oblekla pa jih nisem nikoli.... Bodije na preklop sem imela večinoma iz h&m, tiste za čez glavo pa sem kasneje večinoma kupovala v c&a. So kar ugodni in vredu kvaliteta. Hoferjevi mi npr. nikoli niso sedli, ker je ful tanek bombaž in se je ovratnik vedno ful raztegnil...

total, mi smo tudi že rezervirali morje tiati teden pred 1. majem... Zdaj samo upam, da bo vreme lepo sončnpuser posted image

julijka11, tale izjava o lulčkih pa je res posrečenauser posted image

metiLu, čestitke za pupiko in predvsem da je vse ok, kar je itak najpomembnejše... Pa tvoj sinko je danes očitno dojel, kaj se kuha...Moj po moje sploh še ne dojema, kaj se bo zgodilo. Sicer se pogovarjamo o dojenčku, ampak po moje bo dejansko dojel, ko bomo dojenčka prinesli domov... Upam, da ne bo neke hujše krizeuser posted image  In predvsem, da bom  znala pozornost enakomerno razedeliti med oba....user posted image

Pa vsem ostalim seveda čestitke za opravljemo morfologijo....

anci banci, čudovita sobica.... Tudi pri nas imamo pistacija zeleno sobico, v kombinaciji z oranžno in pride res super...
aqua77, user posted image  za odlične novice glede MV. Pa res lep vrtiljak...

NEA_TEJA, boš ša čez en mesec spet vidla bebija; ni druge... Tamali nam že zdaj kažejo, kdo je šefeuser posted image  Glede kil pa nimam kaj rečtuser posted image

Na 3d pa grem jaz na Ptuj, k dr. Lukmanu..

škorpijonka, sem jaz tudi zasledila za eno junijko.... So mi tudi šle vse kocine pokonci... Srčno upam, da bo z dojenčkom vse ok, in da predvsem ne bo imel kakšnih hujših posledic...

Mogoče se motim, ampak ali ni ena omenjala, da je proti bolečinam v križu kupila tale pas  - http://www.da-da.si/node/23?? A je ok?? Mene kar precej muči, sploh če dlje časa stojim, pa se potem povrh vsega še nepravilno držim???

Papa in se še beremo...


Kam pa šibate na morje??? Ja je kr polno letos,ker tko pridejo praznikiuser posted image .


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu frcafella)
Neposredna povezava do sporočila: 1948
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 17:31:51   
SaMaa
Punce,

če bo katera masirala presredek, ji z veseljem za simboličnih 5 EUR prodam Weledino naravno olje, ki je bilo uporabljeno samo 2x. V steklenici je torej še vsa tekočina.

Več na ZS.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 1949
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 17:47:54   
bubu_bibi
IZVIRNO SPOROČILO: piccolina1983

bubu_bibi mene so pa naročili ob 11.00 user posted image Kdaj imaš pa ti? Morda pa se vse tri srečamo, ker jaz bom že malo prej tam. Res hvala za tale link, mi je prav polepšal dan user posted image




Jaz tudi imam ob 11h. Potem se pa vidimo!


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?