|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2011
4.3.2011 5:31:59   
pokamoka
Dobro jutro:):):)
Jaz sem že v akciji:):):) Zdaj zjutraj mi je še najmanj slabo:) Kaj hočem... potem se pa začne in je preko celega dneva zabava. Sicer wc-ja ne obiskujem, pa vseeno... konstantna slabost.

Superstar... kdaj minejo slabosti??? Čist odvisno. Poznam punco, ki ji ni bilo veš slabo pri 9-ih tednih, poznam pa tudi eno, ki ji je bilo slabo do petega meseca (!!!!!!!). Upam, da jaz ne bom taka, kot ta druga:)

Pri meni gre življenje normalno naprej:) Nekako sem se navadila, da se očitno nekaj dogaja v meni... sem pa rekla možeku, da bi bila popolnoma vesela, če bi bilo možno zamenjat vloge:):):) Da bi lahko tudi on videl, kako to izgleda:)

Tako, zdaj pa šibam dalje... se beremo popoldne:)
pa pa

(odgovor članu superstar7)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Oktobrke 2011
4.3.2011 17:33:11   
Zelenkaa
je kr zatišje tuki gor, se vidi da je vikend pred vrati user posted image no lepo ga preživite, predvsem s čim manj slabosti - jaz sem danes mal boljše. Sem probala breskov kompot in morm rečt da je meni res pomagal, hvala rebecca





(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Oktobrke 2011
4.3.2011 18:18:31   
sonc7nica
hej punce,

danes je pa res zatišje... Mene še vedno zeeebbbeeeee.......... :( Slabosti so danes manj izrazite user posted image  Pa tudi meni paše breskov kompot... Pa sladkarijeee user posted image

Lep vikend vsem user posted image

(odgovor članu Zelenkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Oktobrke 2011
4.3.2011 18:58:00   
Aikido
Pozdravljene,
včeraj smo imeli prvi pregled. Veliki smo dobra 2 cm, srček lepo bije, datum poroda pa je po novem 06.10. NS imam pri dr. Geršakovi v Domžalah 28.3.
Sem srečna, vendar me po drugi strani še vedno mučijo slabosti. Konstantno - cel dan. Ne popusti niti za procent. Tako sem že naveličana sama sebe, da je joj. Razmišljala sem že o akupresuri. Ima katera s tem kake izkušnje? Kako se borite s to user posted image  slabostjo?

(odgovor članu sonc7nica)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Oktobrke 2011
4.3.2011 19:46:47   
Anonimen
živjo punce,

se morm tud jaz mal oglasit.

Aikido: jaz si slabosti lajšam tako, da zjutraj, ko se zbudim, in sem še v postelji pojem kako pecivo, piškotek ali pa poližem bonbon, potem mal poležim in vstanem. ampak to sedaj 4 dni, odkar sem to prebrala na internetu, in mi uspeva. potem pa pojem veliiiiko breskovega kompota in mi res neverjetno pomaga. poskušam ves dan nekaj grickat (grisini, prepečenec - čeprav sem ju že malo sita!!!) in pijem. s pijačo pa tko: voda mi smdi, sokovi mi smrdijo, tko da si v vodo zmešam kak bolj prijazen sok, drugače pa se res silim z vodo. aja, pa radenska mi kr nek paše, čeprav so mehurčki, ne.
včeraj sem mela eno predavanje na faksu, in sem morala bit tam, ampak kako zdržat. tako sem zjutri pojedla moj bonbonček, ko sem ustala pojedla kos kruha z nutelo, potem nekaj kosila, za na faks pa sem se kupila kokakolo, ki je sicer nezdrava, ampak meni je pomagala presedet tam 4 ure.

uf, sm naložila. user posted image

no ja, ugotovila sm da mi sladkarije kar pomagajo, tko da preko dneva poližem kak bonbon, in še nekak gre. Sem že dva dni kr ok, tko da mogoč mi res to pomaga.

mah, upam da kmalu mine, vsem, in začenmo uživat kot nosečke. komaj čakam pregled v četrtek - kje je šeeee!

lep večer punce in še lepši vikend vam žalim.

(odgovor članu Aikido)
  Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Oktobrke 2011
5.3.2011 6:50:22   
Janja506
Dobro jutro!

Danes me je pa v kopalnici pričakalo neprijetno presenečenje..... stopila sem na tehtnico in ojoj. Jaz imam že 2kg več (v 9.tednu sem).

Kako ste kaj ve s kg? Jaz mam ful slabo vest.

No ve ki skoz nekaj bruhate ste pomojem izgubile kakšen kg?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Oktobrke 2011
5.3.2011 6:54:11   
nosek5
Ojla punce!

Aikido čestitam za pregled, pa da je vse okuser posted image , a ne kok si srečen ko veš da pikica lepo napreduje...Jst tud hodim v Domžale.
*rebecca* tud men ful radenska paše, mislm da ni to nič narobe če jo pijemo, definitivno boljš kot coca-cola.

Slabosti so pa pri meni tud zelo hude, sploh mi nič ne paše preveč, zjutraj se že zbudim od slabosti, pol moram pa še slabo uro čakat da lahko jem, zaradi tablet za ščitnico...

Danes probam breskov kompot, upam da vžge tudi pri meniuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: Oktobrke 2011
5.3.2011 10:57:40   
vanilija*
hej hej

Janja506, tudi jaz sem stopila na tehtnico in sem samo debelo pogledala, tudi pri meni je pokazalo skoraj 2 kg več (v 10 tednu), sicer pa sej ni čudno sej skoz neki jemuser posted image .  Ma važno da (bo) je z otročkom vse ok. No danes sem se spravila pa še mal biskvit peč, pop bom pa še žemljice, pa bom spet lahko jedla...haha


Lep vikend

(odgovor članu nosek5)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Oktobrke 2011
5.3.2011 11:04:58   
Janja506
IZVIRNO SPOROČILO: vanilija*

hej hej

Janja506, tudi jaz sem stopila na tehtnico in sem samo debelo pogledala, tudi pri meni je pokazalo skoraj 2 kg več (v 10 tednu), sicer pa sej ni čudno sej skoz neki jemuser posted image .  Ma važno da (bo) je z otročkom vse ok. No danes sem se spravila pa še mal biskvit peč, pop bom pa še žemljice, pa bom spet lahko jedla...haha


Lep vikend



No me veseli, da nisem edina. user posted image  To je posledica, ker mi ni nič slabo, pa nobena hrana mi ne smrdi.

(odgovor članu vanilija*)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Oktobrke 2011
5.3.2011 11:17:56   
SRCE
Ojla...

Moje stanje je pa sledeče: malo slabosti,lačna ampak mi vse smrdi....hormoni-psiha me pa daje nenormalno.....sam jokam in jokamuser posted image ....tko da grem v ponedeljek do ginekologa da bo povedal kaj lahko vzamem,da mi ne bo tako hudo.....

(odgovor članu Janja506)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: Oktobrke 2011
5.3.2011 11:53:27   
Anonimen
oj punce,

ma joj, SRCE, mi je prav hudo zate. enga user posted image  zate, pa da čim prej urediš, da bo nekoliko lažje.

Jaz sem vsak dan nek drugač. Al mi je zlo slabo, pa bruham, al sam zjutri bruham, al popoldne  po kosilu ... vse zmešano. Čeprav ok, zadnje par dni je kar vzdržno. Ampak še vedno mi vseeeee smrdi, bog ne daj v kuhinjo, posledično sem brez energije. Stanovanje imam tako da bog ne daj da pride kdo na obisk - vse nametano, po tleh da ne govorim kakšna umazanija, kuhinja zapacana do amena, cunje na stojalih že 14 dni.... In pol k to gledam, me še bolj slaba vest. Joooj, začaran krog.

A se boste kej šemle? Men se to šemanje nikol ni dopadlo, a sem se morala zaradi službe, letos pa bom veselo prešpricala maškarce, juhuuu. Sicer pa smo vse šemice, take univerzalne - KINDERJAJČKI. user posted image



Lep dan želim vsem!

(odgovor članu SRCE)
  Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Oktobrke 2011
5.3.2011 13:16:20   
Sa.Ka
Oh punce, jaz sem šla od pregleda do pregleda za 4 kg gor.user posted image Sam men je tako pasalo, saj sem bila vendar lačna, pa suhica na kvadrat. No, pol na koncu sem bila kar lepo zalita.user posted image user posted image user posted image   Ginekolog ni nič  komentiral, ker sem se res enakomerno redila, pred user posted image celo shujšala. Sem imela operacijo na maternici. Pa sej gre pol vse dol.user posted image Se je za tolažit, da gre z dojenjem vse dol, ampak pri meni tudi to ni držalo, ker me je dojenje neverjetno lakotilo, sem spet jedla abnormalne porcije hrane.user posted image user posted image user posted image Kile niso šle ne dol ne gor, sem kar lepo stagnirala na lepi številki. No, potem, ko sem šla pa v službo, ja takrat so šle pa vse kile lepo dol. Brez truda.user posted image Začarani krog user posted image

Uživajte pustni vikend, mi gremo na maškarado mal noret.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Oktobrke 2011
5.3.2011 21:24:02   
lana777
user posted image user posted image user posted image Jaz iz bolnice.  V sredo se mi je ulilo user posted image user posted image user posted image  ... kar tako, brez znakov in to zelo. Bila sem tako al tako prepričana,
da smo izgubili detece, a je srček  bil ... Sedaj se je stanje umirilo po treh dneh strogega ležanja.
Jaz sem izmučena, prestrašena, na koncu ...
Mi znate svetovati tiste, ki ste doživele krvavitve, kako je s tem?!?! Se potem ponavlja, bom od sedaj naprej nenehno v strahu
hodila na stranišče? Al se ne ponovi ... Nič mi niso znali razložiti. Vem, da so izcedki pogosti, ampak nisem si mislila,
da lahko otroček preživi takšen izliv user posted image user posted image user posted image user posted image   Rabim kakšno tolažilno besedo ...

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Oktobrke 2011
6.3.2011 0:08:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lana777

user posted image user posted image user posted image Jaz iz bolnice.  V sredo se mi je ulilo user posted image user posted image user posted image  ... kar tako, brez znakov in to zelo. Bila sem tako al tako prepričana,
da smo izgubili detece, a je srček  bil ... Sedaj se je stanje umirilo po treh dneh strogega ležanja.
Jaz sem izmučena, prestrašena, na koncu ...
Mi znate svetovati tiste, ki ste doživele krvavitve, kako je s tem?!?! Se potem ponavlja, bom od sedaj naprej nenehno v strahu
hodila na stranišče? Al se ne ponovi ... Nič mi niso znali razložiti. Vem, da so izcedki pogosti, ampak nisem si mislila,
da lahko otroček preživi takšen izliv user posted image user posted image user posted image user posted image   Rabim kakšno tolažilno besedo ...


Lana jaz sem krvavela v zadnji nosečnostiu tako močno, da sem imela dobesedno takoj ko sem se ustala do tal krvave hlače..ko sem šla na stranišče še preden sem do bolnice prišla, sem zaslišala samo plok in pogledam 5 cm velika zadeva v WC-ju sem bila sigurna da sem izgubila bebo, pa pridem v bolnico, pa srček bije, vse  kot mora biti, me obdržijo tam, drugi dan isto, cel dan ok, popoldan se ustanem se zopet ulije in spet okoli 7 cm velika stvar pade iz mene(prav sem čudila kako je polzelo ven), pride sestra pogleda, reče, da naj nič več ne jem, da to ne zgleda ok, pride zdravnica UZ in spet vse ok, mali veselo miga, vse ok...to se mi je zgodilo v 13 tednu, potem sem do 17 tedna krvavela, 1x še krvavo, drugače bolj izcedki, pa malo krvi...rodila potem 4 dni čez rok, čudovitega fantka! Nisem imela nobenih krčev, ti počivaj, pazi nase, vse bo ok! Držim pesti!
Anonimnauser posted image

(odgovor članu lana777)
  Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Oktobrke 2011
6.3.2011 10:33:02   
jeannetka
Lana777...sem kr zdaj šok doživela, ko sem prebrala tvoj post. Kako se moramo boriti za te naše pikice, najprej, da zanosimo, potem pa še celo nosečnost, da ni kaj narobe. Upam, da se ti ne ponovi in da bo vse ok. Očitno pa je tvoja pikica borka in se ne da  s tako lahkoto. Držim pesti, da bo vse ok. Ti pa lepo počivaj in pazi na vaju. Pa pozitivne misli.

Jaz sem tudi ta teden preveč delala v službi, čeprav se trudim, da ne bi, a me je včeraj kr bolelo v trebuhu in še danes ne neha. Pa saj sem zdaj dva dni doma in se bom spočila.

Drugače pa imam že tak trebuh, da me moj že sprašuje, če mi nič ne rečejo v službi. Zredila se nisem nič (po kilogramih), a v hlače se še spravim samo, če jih ne rabim zapreti. Si grem jutri spet po neke hlače še za v službo, ker me že vse tišči in je neudobno delati tako (mogoče pa me zato boli trebuh).

Lep zaključek vikenda, pa pazite nase in božajte svoje pikice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Oktobrke 2011
6.3.2011 20:06:45   
jagodaaa
Kako je kaj z vašimi trebuščki? se že kaj vidi? ta teden sem bila v šoli za starše (prvo tromesečje) in sem videla kar nekaj nosečniški trebuhov. pa so bile vse noseče tam od 7-10 tednov.

(odgovor članu jeannetka)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Oktobrke 2011
6.3.2011 21:10:09   
Aikido
lana777 pozdravljena.
Moja zgodba o tej nesrečni krvavitvi sega v leto 2003. Zbudila sem se ponoči, še ure se spomnim 01:30. Šla sem na WC. Nisem mogla verjeti, kaj sem videla. Krvavela sem - dobesedno kocke so šle iz mene. Jok, panika, kaj zdaj.... Seveda sem vzela knjigo v roke in pregledovala, da najdem kaj pozitivnega, nič.... Vem, da sem tisto noč presedela v kuhinji, jokala, bila sem sigurna, da sem izgubila otroka..... Naslednji dan sem šla h ginekologu. Pričakovala sem najhujše. Ampak otroček v meni je bil živ.... Dobila sem Dabroston. Pač rekel je, ali bo pomagal ali ne, narava pač naredi svoje. Sedaj imam doma 7-letno junakinjo....
Sedaj sem noseča 10.tednov. Včeraj zvečer sem tudi jaz imela rjavkast izcedek. Do jutra ga ni bilo več. Vendar sem vseeno v postelji podoživela vse tiste trenutke groze, ko misliš, da se ti svet podira,.... poplavil me je jok.
Lahko ti svetujem, da bodi pozitivna, da vsaka kri še ne pomeni ss. Pogovarjaj se z možekom, otročkom ob sebi in tistim, ki ga nosiš pod srcem. Ta teden bo sijal sonček. Verjemi, da tudi v tebi.user posted image

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Oktobrke 2011
7.3.2011 8:16:29   
jst86
dobro jutro!

jst sem že imela prvi pregled, zanosila sem kasneje tko da sem trenutno noseča cca. 5 tednov, mogoče bom rok imela novembra. dons  sem močno zakrvavela, tko kot ti lana777, mislila sem da je vsega konec. sem že od G, pikica je velika 8,7 mm, zrastla je od zanjič, dobila sem buscopan in dabroston in strogi počitek. je pa rekla da je to vgnezditev, pa tud mehurček je drugje kot je bil nazadnje, nasledni pregled 15.3. lana777 a ti si dobila tablete? je pa tud men G rekla, da nej ne bom pesimistična, ker baje krvavi skoraj polovica žensk. vse bo ok.

jst se zredila še nisem, sem šla 1 kg v minus, ker mi nič ne paše jest, edino goveja juhica in pomarančeuser posted image .

trebuh mam jst edin zvečer ful napihnjen. slabo mi je enkrat bolj, drugič manj, sem pa opazila, da mi je slabše po mlečnih izdelkih.

punce čuvajte se, vsem z izcedki, krvavitvami pošiljamuser posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu Aikido)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Oktobrke 2011
7.3.2011 9:57:45   
si.pikica
pozdravljene!

jaz nimam nobenih izkušenj glede krvavitev, zato vsem tistim, ki imate težave lahko samo zaželim, da bi bilo čim prej boljše in da naj user posted image pridno rastejo!
jaz drugače še vedno nima nekih izrazirih simptomov, dovolj oz. še preveč apetita, trebuh pa na srečo se še ne dosti pozna, mogoče zato, ker že prej nisem imela prav "ploskega" trebuha.
sem pa vsak večer prav kronično zaspana user posted image , tudi za vikend, ko sem bila kar spočita, ko se udobno namestim na kavč, kar zaspim. zdaj je pa pri nas sonček in si bom privoščila sprehod... lepo se imejte



(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Oktobrke 2011
7.3.2011 13:14:07   
lana777
Hvala punce za vzpodbudne besedeuser posted image , posebej
Aikido, pa anonimni in jeannetki ...

Jst86 drži se!

Jaz bom več vedela ju3 na pregledu. Me je pa strah user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu si.pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Oktobrke 2011
7.3.2011 19:50:56   
Anonimen
oj punce

saj vas redno berem, a nimam niti kanćka energije za pisanje, sploh čez dan. tako sem zanič, da se sploh ne poznam. Te nenehne slabosti in bruhanja so mi spile vso dobro voljo in energijo, kar sem jo mela. Sprašujem se, če bom sploh uživala v nosečosti, čeprav je bila še kako zelo zaželjena po dolgih 4 letih in uspehu v prvem IVF-u. Sploh tisti user posted image  ko sem jih zagledala na testu, pa neskončen jok od veselja, pa vožnja domov iz Lj pokrvem testu, ko so nama solze tekle v potokih brez besed. Zdaj pa so me te slabosti ubile. Sama sebe obsojam da tako razmišlam, a je res grozno.

Danes sem šla 2x v kuhinjo da si naredim kaj za jest, ker sem bila sama doma, pa sem takoj ko sem vrata odprla, vse pobruhala, in drugič tud. Pol pa tud v kuhinjo nisem šla več. Ne vem, res je grozno. Včasih se z mojim hecava, pa mu rečem: a vidš kaj si mi naredu? user posted image  Ampak ko je on doma takoooo lepo skrbi zame, in vem da je v skrbeh ko sem taka. V četrtek mam pregled pa bom to povedala G, upam da me ne bo poslala na kako infuzijo. No, če bo to potrebno, pa naj bo.

lana777: sem držala pestke zate in močno mislila na tvojo pikico, tako da upam da bo vse ok, verjamem da bo.

ostale, kje ste? Ste tako "izmučene" kot jaz, ali se vem ne piše, pa nas berete. user posted image

v vsakem primeru se mejte lepo, uživajte, jaz grem nazaj na kauč, pa škafec objemat.

(odgovor članu lana777)
  Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: Oktobrke 2011
7.3.2011 20:04:58   
lana777
rebecca - bogica, drži seuser posted image  sam , a veš, da sm jst enako razmišljala,
preden se mi je tole nardilo, tako sm bla na konc z močmi od slabosti, da me je vse mineval ... sam zdej ...

user posted image Pa še ena rožica za vse oktobrke za jutrišnji praznik!

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: Oktobrke 2011
8.3.2011 8:01:47   
jst86
jutrouser posted image

rebecca ma sem prepričana, da ko bodo tele slabosti minile, da boš začela uživat. kaj veš, mogoče že čez par dni, teden? pravijo, da ingver pomaga. drži se!

lana777 držim pesti za današnji pregled! poročaj!user posted image

mali je ves vesel odšel v vrtec, oblečen v gasilcauser posted image . jst skoz ležim, krvavim še vedno, trudim se misliti pozitivno. ne vem kdaj naj bi ti tableti začeli delovat.

lep praznik!


(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Oktobrke 2011
8.3.2011 9:03:38   
jeannetka
Meni pa je tako slabo cele dneve, da si včasih želim, da bi bruhala, ker si mislim, da bi mi potem bilo boljše. Pa saj bo minilo, potem pa bomo uživale v nosečnosti in naših trebuščkih.

Jaz sem ravno včeraj našla eno slikico kako zgleda plod v tem času in sploh ne morem nehati misliti na to. Resnično je čudež, da pri tako malem plosu, že vidimo glavo, zasnove očk, rokice, ritko,...Moj mi je reko: " A si sploh predstavljaš kaj pride ven iz tistega mini spermija?" user posted image

Lana777...držim pesti za pregled.

Jst86...tudi zate user posted image in lepo počivaj in naj se krvavitev čimprej ustavi.

Cele dneve sem tako utrujena, da seveda ne pospravim doma čisto nič in zdaj se sekiram že zaradi tega, ker mam stanovanje kot v svinjaku. Mojega pa tudi ni skoraj nič doma, da bi lahko kaj pospravil. Prav na živce mi gre, ko vidim kako mam. Ker še edino zjutraj najdem malo energije, grem zdaj hitro kopalnico sčistit, da se vsaj zrihtam v čistem user posted image . Potem pa grem delat in delam cel dan. Zvečer pa bom itak še samo v postlo padla.

Pridne bodite, lepo pustovanje vam želim (pri nas ni glih nekaj aktualno to), pa pazite na pikice.



(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Oktobrke 2011
8.3.2011 9:30:41   
Zelenkaa
pozdravljene souser posted image

Jaz vas zadnje čase tudi več berem, kot pa da bi vam kej napisala, sam enostavno ni energije za nič. Slabosti so iz dneva v dan hujše, danes sem mogla že dvakrat pogledat wc školjko. Enkrat me je zbudilo ponoči, drugič pa zjutraj, sej pol popoldne mal mine, potem pa zvečer spet udari na plano ta slabost. Se tudi jaz tolažim s tem, da bo čez par tednov ali pa dni bolše - če ne prej pa čez cca 8 mesecev user posted image

lana777 želim ti da bi ti danes na pregledu pikica polepšala ta dan žena in močno držim pesti da boš slišala user posted image

punce uživajte ta dan, najejte se krofov - vsaj tiste ki jih prenesete (jaz jih trenutno ne) jaz rem pa naprej delat, čeprav s težavo

(odgovor članu jeannetka)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?