|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.2.2011 21:19:59   
NatyTaja
Oj punce! Sem se vam že javila tam v začetku, potem sem pa na temi montignaca počakala... pa ker se tam zlo mal dogaja.. se bom vam uštulila... Zdej nisem bla ravno pridna, se bom pa naprej zelo potrudla, ker se zaradi tehle grehov pa to tako slabo počutim, da je kr kaj! Čist brezveze... sem tak jezna sama nase.

Teže ne bom sporočala, ker se jaz držim načela, da stopim na tehtnico, ko je na zuni viden rezultat. Drugače me kr hitro mine... pa še po novo vago moram it, ker mi je tale neki čudna... kr nek lol gor kaže ... pokvarjena verjetno...


Pia 67
- tale prehranska dopolnila, ki jih omenjaš, da je mož bil na predavanjih... mi deluje kot Herbalife! Zadeva je zlo okusna! user posted image

se pišemo...

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 2876
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.2.2011 21:23:35   
valči
Ma,moram priznat,da mi je pasalo tole moje izlitje čustev.Sem kar potolažena,da nisem edina.Majchi,Umpa lumpa in še kera...Ki ga biksate,kot jaz.Tako je pri meni.Par kil shujšam,pol pa zabluzim total.Pa si prvi dan mislim,ja,saj lahko,saj sem shujšala že,pol pa drug dan še ignoriram,tretji dan pa že kriza in obupna slaba vest,pa še iz začaranega kroga ne znam ven.

No,tako sem sedaj.Sem imela lepo 63 kil,superca,ja,ki jih več lep čas ne bom videlauser posted image user posted image ,pa sem zabluzila v ponedeljek z taščinimi krofi,ki sem jih še pol zvečer jedla.Pol mi pa ti klinčevi OH tako zadišijo,pol se pa bašem,kot da jutri več nič ne bo za jest.Obup od obupa..

Pa še za otroki jem,pa še sladko se mi lušta.Sem ziher,da bom jutri kaznovala z 2 kilama viška.Ker sem bila do sebe pač nefer.

Sem vesela,da me razumete in da nisem sama.Zakaj to sploh pride v glavo?To basanje?Saj ja nikoli nisem bila čisto brez grehov,ne vem,zakaj te prime,ko pač moreš jest,pa ni važno kaj,kdaj?Ve kera?


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2877
   [Brisano sporočilo]
27.2.2011 21:30:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 2878
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.2.2011 21:30:43   
valči
Še moj današnji pester in pameten user posted image jedilnik.
Moram napisat,da sem si včeraj zvečer spekla pirin kruh,posebej zase,ker bom res pridna,za ostale pa belega.A to nič ne pomaga.

Današnji jedilnik:
Z-pirin kruh,maslo,med,kava
M-kremšnita
K-juha z palačinkami,pečenka,krompir,solata,kremšnita,vino
M-kava,par napolitank
V-kislo zelje z bučnim oljem,pečen piščanec
Trenutno kapučino.

Evo,moje veselje,sem jezna na sebe,da sem šla včeraj delat kremšnite,pa še čokoladne za povrh.Ja,jaz sirota jih očitno ne bom mogla več nikoli jest.Morda sem v podzavesti imela te misliuser posted image Še kar so otroci pustili na krožniku,sem pojedla.Mislim na kremšnite.Mož je bil modro tiho.K srečiuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2879
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.2.2011 21:49:53   
oton
Večer punce, a sprejmete še katero?
Sem nujno potrebna hujšanja, se že par mesecev prepričujem, bom jutri, pa jutri..... saj vam je najbrž kaj znanouser posted image  

In sem šele ta teden opazila da ste kar aktivne v hujšanju na forumu, pa poskusit ni greh. S skupnimi močmi bo lažje...

Imam pa kar veeelikooooo kilogramov preveč, 90 user posted image   in vse te nosečnosti so mi samo izgovor, da se kilce kopičijo in nočejo same dol...Ja seveda ko je pa jest tako dobro user posted image   Cilja si ne bom postavila, kolko bo šlo dol, bom zelo vesela.

Me pa zanima kašno metodo hujšanja imate? Sem zasledila da se veliko gibate, a imate kakšno ločevalno ali kaj?

Še to sem mamica dveh navihank, starejša ima 3 leta, mala pa 7 mesecev.

Upam da me sprejmete, in da bo motivacija ta prava   user posted image  

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2880
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.2.2011 21:56:04   
aleksandra123
Hojla punce,

berem, da nas je kar nekaj lakota matrala danes. Jaz sem jo sicer dobro odnesla, kosilo brez The Grehov, ampak me je potem zvečer zagrabila lakota, samo sem zadevo rešila s krispiji z jogurtom in sadno solato.

Z možem sva postavljala hitrostne rekorde na hoji, posledično sem crknjena tako, kot že dva meseca nisem bila.

Tiste, ki ste ga čez vikend malo sračkale, jutri se začne nov teden in z njim  nove priložnosti za zdravo prehrano in šport.

(odgovor članu oton)
Neposredna povezava do sporočila: 2881
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.2.2011 22:07:17   
2ursae
Me pa zanima kašno metodo hujšanja imate? Sem zasledila da se veliko gibate, a imate kakšno ločevalno ali kaj?


jaz furam zdravo prehrano in gibanje. To je vse. Se pravi PZ namesto belih ogljikovih hidratov, od sladkega le občasno melo temne čokolado. Sadja precej, a zmerno, zelenjavo na ful. Pa oreščke, zeleni čaj, kompoti, med... take stvari, za katere vem, da se jih bom lahko držala tudi po končanem hujšanju. Lačna nisem skoraj nikoli.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2882
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.2.2011 22:44:14   
Majchi
oton, jaz se pa Montignaca držim. Super, da si se odločila! Je re spodbudno, če prebereš, da ima ogromno ljudi iste težave in da skupaj z nekom rineš proti cilju.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2883
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.2.2011 5:29:10   
naomy
jutroooooooo user posted image

jaz sem danes ful zgodnja. saj vedno zgodaj vstajam, ampak tole danes je pa too much, ne morem več spati!

sem vas prebrala in vidim, da smo imele večinoma bolj kot ne slab teden user posted image . jaz sem bla na začetku tedna še pridna in sem že minus pridelala, potem me je pa čisto zaneslo user posted image . ampak hvala bogu vsaj plusa nimam ta teden, ampak sem na istem, tako da:


Ime:          Tedensko:   Skupaj:    Začetna:    Želena:   Trenutna:
naomy          0kg           -8,9kg        83kg         65kg          74,1kg


no z današnjim dnem pa spet pridno naprej!!!  jaz bom imela sadni dan, da se malo prečistim. upam, da bom pridna čez teden, ker v soboto gremo na ohcet in ne vem kako bo user posted image ....

lep dan vsem, pridno telovadite in zdravo jejte!!!!!!!! user posted image

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2884
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.2.2011 6:41:14   
tinaaja
user posted image dobrodosle vse nove user posted image

JA zgleda, da je bil res teden, kjer je vecina gresila.. Upam,da nasi izzivi za ta teden ratajo user posted image in da nas bo kar nekaj, ki bomo zapisale - super teden je bil, brez grehov, tehtnice pa best frendice user posted image

Se kg ... zadnji dan feb, skrajni cas, da se prikaze 6 na tehtnici ...

tinaaja                   -0,8kg        -3,2kg        72,9kg     65kg          69,7kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 2885
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.2.2011 6:56:04   
suzy85
Ime:          Tedensko:   Skupaj:    Začetna:    Želena:   Trenutna:
suzy85        -0,9kg       -4,6kg       89,7kg       70kg        85,1kg

Evo, najedla sem se že, krofi so spakirani (za sodelavce user posted image ), zdaj pa še Evo zrihtam in šibama!

Lep dan vsem!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 2886
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.2.2011 7:19:37   
pikapolonice
Me je kar sram napisat točno 1 kg sem pridelala. Grozno! Posledica prenajedanja v toplicah. Preveč The grehov preveč vsega.

Kilogrami danes 58,7.

Predviden današnji jedilnik:
Z: ovseni kosmiči z sojinim mlekom
M: kava, jabolko
K: juha, telečja pečenka, solata in dušena zelenjava
M: kakšen jogurt

Upam, da brez sladkarij!!!

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 2887
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.2.2011 7:45:45   
pety78
OMG, groza...-samo 0,1 kg. user posted image
pety78 -0,1kg -0,9kg 67,0kg 62kg 66,1kg

_____________________________



(odgovor članu pikapolonice)
Neposredna povezava do sporočila: 2888
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.2.2011 7:57:36   
aleksandra123
Jutro punce, moja tehtnica je pokazala 68,4 kg, ta teden minus 0,1 kg, vse skupaj minus 7,5 kg. Če se ne motim, sem v celem februarju izgubila samo 1,2kg, pri parih The grehih in kar dosti športanja, mater, tole gre sedaj res počasi!

Tinaaja, bravo za 6, sedaj sva spet v isti kategoriji, tedenskim izivom se pa ta teden jaz ne bom pridružila, mož ima v sredo rojstni dan, posledično so v petek povabljeni oboji starši, v četrtek pa je tadebu četrtek. Upam, da The grehov ne bo preveč in jih bom lahko anulirala s športom.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2889
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.2.2011 7:58:14   
S*
Ime:          Tedensko:   Skupaj:    Začetna:    Želena:   Trenutna:
S*                  -0,4kg       -0,4kg       87,7kg       70kg        87,3kg


Evo še moje poročilo. Minus je, čeprav minimalen. Bolj kot z izgubo pa sem zadovoljna z miganjem. Vsaj 3xtedensko 10km na orbitreku in 3x na teden od 5-10km intenzivnega vozičkanja. Zaradi rizične nosečnosti sem celo nosečnost preležala in sedaj je skrajni čas da začnem migat. Bolj me skrbi prehrana, ker še polno dojim me včasih popade taka lakota da se kar tresem in potem gre moja djeta...user posted image .
Ma sej bo, volja je, in kjer je volja je tudi pot user posted image .

Čestitke vsem skupaj za izgubljene Kg user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2890
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.2.2011 8:30:06   
Pia67
Oh, Pety sva že dve. Če bi naju bolj pobiral hitreje, bi bilo na račun mišične mase. No, vsaj tako teoretično piše. Jaz bolj gledam kako se moje oblinice stlačijo v kako preozko oblačilce (danes sem v kavbojkah št. 36), kakor kg. Itak bo v tem tednu dobila menstro, imam zabuhle podočnjake itd. Saj mi ni hudega.
Izpuhtelo je 300 g user posted image , vmes je kazalo, da jih je veliko več (po teku, na račun dehidracije). Včeraj sem bila povabljena na kosilo, pa sem pojedla nekaj krompirja(ki ni na mojem jedilniku), košček njami torte, itak pa sem to skurila do črpalke in nazaj (8 km), ko sem tekla po izvod Nedela(če sem v nedeljo doma, je to moje nedeljsko dopoldansko opravilo). Cucek je bil vesel, ko je srečeval kužice, mene pa so nagovarjali rekreativci, ki jih je kot spomladanskih cvetic. Ni kaj, tekaška sezona se je začela.

Miska hvalauser posted image user posted image user posted image , ker urejaš tabelo. Upam, da se kdaj dobimo in te častim. Pa user posted image user posted image user posted image vsem ostalim za izgubljene kg.

Aja, moj dragi ni bil na predavanju HLuser posted image , kaj takega si ne bi upala niti naklofat, če ne drugega, mi je sektaštvo tovrstnih združenj mrsko. Gre za linijo športnih pripravkov. Itak jaz tega ne potrebujem, ker bi bilo mim, da bi za teh nekaj pičlih kilogramov morala delat ne vem kaj. Tako kot je napisala Ursa, zdravo prehranjevanje in rekereacija vsak dan, pa bo...

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 2891
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.2.2011 8:32:25   
ljupka
čist na hitro,moja trenutna 115kg to je - 2,6kg,- skupaj je to 6,7kg.toliko za danes kej imam evo bolno.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 2892
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.2.2011 8:35:47   
sami0804
Morgen!

No,ponižno javljam svoje stanje,čeprav sem jezna,da bi najrajše sama sebe nabrcala v rit,vago pa vrgla skozi okno...pri 10 tehtanjih mi pokaže 10 različnih rezultatovuser posted image

Torej bom napisala 115,9kg,kar je 0,4 kg več kot prejšnji teden...
bo ša moj naslednji nakup (samo za mene) nova vagauser posted image


Čestitke vsem za minuseuser posted image ,tiste s plusi pa...saj veste-izguba bitke ne pomeni izgubljene vojneuser posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 2893
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.2.2011 8:38:35   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

čist na hitro,moja trenutna 115kg to je - 2,6kg,- skupaj je to 6,7kg.toliko za danes kej imam evo bolno.

Uf,ljupka...pa si me prehitela!!
Čestitam puncauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2894
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.2.2011 8:46:51   
Pipimo
Jutro.

Samo na hitro javim....
Ime:          Tedensko:   Skupaj:    Začetna:    Želena:   Trenutna: 
Pipimo          0kg           -0,0kg        75kg         65kg          75,0kg


lp

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 2895
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.2.2011 8:54:52   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: S*

Bolj me skrbi prehrana, ker še polno dojim me včasih popade taka lakota da se kar tresem in potem gre moja djeta...user posted image .



a jes 5-6 malih obrokov cez dan - se ti ne bi smelo dogajat,da pride do tega,ce to uspostevas. in brez problema lahko pojes takrat jabolko, kaksen koscek temne cokolade, caj z medom... Tok da te nafila nazaj - vazno,da pocakas 15 min po malem prigrizku, da se ne zacnes nazirat :))


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 2896
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.2.2011 8:57:54   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

IZVIRNO SPOROČILO: S*

Bolj me skrbi prehrana, ker še polno dojim me včasih popade taka lakota da se kar tresem in potem gre moja djeta...user posted image .



a jes 5-6 malih obrokov cez dan - se ti ne bi smelo dogajat,da pride do tega,ce to uspostevas. in brez problema lahko pojes takrat jabolko, kaksen koscek temne cokolade, caj z medom... Tok da te nafila nazaj - vazno,da pocakas 15 min po malem prigrizku, da se ne zacnes nazirat :))

[/quote

Ja em 3 glavne obroke in dva mala, problem je ker sadja ne smem, ker tamalo napenja, mleka in jogurtov pa tudi ne morem skozi žulit. Ma sej bo, punca raste in upam da bo vsak dan manj občutljiva na mamine grehe.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2897
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.2.2011 9:01:10   
nallis
Hojla vse,sem čist,čist nova-no ne pri odvečnih kilcah.Kar niso in niso šle dol.Pol pa sem si rekla-dovolj.Kljub temu,da sem medicinka,sem se lotila Atkinsonove diete ampak na dolgi rok.Zdravstvenih tezav nisem imela,kri ni bla nič zakisana,maščob v krvi tudi ni blo...No trajalo pa je kar par mesecev,kile so šle lepo dol,šlaufki okoli trbuha so izginili,energije mam polno,pa še izgledam veliko boljše,vsaj tako pravijo moji doma,sodelavke v sluzbi pa so mi kar malo,ha,ha,nevoščljive.Vem,da ni blo najbolj zdravo ampak,kot sem rekla,tezav nisem imela in počutim se res dobro,izgubila pa sem okoli 10 kilogramov in jih po 8 mesecih še nisem dobila nazaj,prehranjujem pa se tudi bolj zdravo,omejila sem samo sladke pijače,čokolada je ostala,samo na v tako velikih količinah,trudim se,da pojem čimveč zelenjave,sadja zal ne maram,in pa seveda malo rekreacije,ki je imam pri našem petletnem princu več kot dovolj.Torej,drage punce,pogumno naprej,naj vam ne zmanjka volje,predvsem pa se imejte rade takšne,kot ste,vaši otročki sploh ne vidijo prekomernih kilc.Z dobro voljo in nasmehom gre vse lazje.Vmesne krize pa so čisto normalna stvar in jih vzamite kot nujnopotrebno zlo.Pa lepo se imeje.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 2898
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.2.2011 9:04:24   
Anais Nin
Evo sporočam vam mojo novo težo, ki je celih 65,01 kg. Začetna teža je 64,07 kg, željena pa 57 kg.
Se pravi, sem se celo zredila. Malo povečanje teže pripisujem dejstvu, da sem danes dobila menstruacijo in sem vsa napihnjena in zatečena. Ampak to ni izgovor. Pridna sem bila cel teden, edino v petek sem imela alkoholno dieto, pa v soboto malo pice.

Mensezdi, da moje telo tam po 35 letu živi čisto svoje življenje.

Ampak gremo naprej. Prehranjujem se pa podobno kot 2ursae, s to razliko, da jaz pa sem LAČNA.

(odgovor članu Pipimo)
Neposredna povezava do sporočila: 2899
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.2.2011 9:07:06   
ječi12
ojla

ta teden na istem.

z greškami in mojo M je še dobr da je tko. zdj pa izziv,en teden ekstra super brez grehov pa šibnem hitr na 99,9 :)

lep dan usem :)

(odgovor članu Anais Nin)
Neposredna povezava do sporočila: 2900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?