|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.2.2011 10:48:56   
lija34
Ojla!

Čestitke vsem za izgubljene kg.,  

dobrodošle nove,

valči čestitam za lep minus, si skoz šla s kg. nekak za mano, zdaj si me pa prehitela, namesto da bi me naprej v rit suvala, čakaj se te prehitim na naslednjem ovinku user posted image user posted image user posted image , pa čestitke za novo frizuro.

aleksandra123, umpalumpa pridne za hojo.

jakopino vztrajaj naprej

Ta teden so počitnice in imam otroka doma, posledično ne pridem niti do računalnika, nimam časa za telovadbo, tud jest ne. Sem planirala, da danes vstanem mal prej, pa sem kar ignorirala budilkouser posted image .

Upam da mi bo uspel pridet vas pogledat tud na fb.

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 2726
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.2.2011 11:22:58   
tejci1981
Dan!

Punce kako???
Slabo vreme me spravlja v obup,....user posted image
Je pa zato telovadba doma na programu.
Včeraj sem prvič delala vaje za roke z utežmi, pa sem bila zvečer tako crknjena,....so me roke ful bolele, pa nisem pretiravala - mogoče zato ker je bilo prvič,...bom videla kako bo dalje!
Se mi zdi da pričakujem rdečo user posted image , sem neka izmozgana,....

Jedilnik:
Sok grenivke
Z: Kruh s semeni + poli
K: Šmorn + kompot (sorry Monti, sam se mi ga lušta!user posted image )
V: Jogurt (zaradi greške pri kosilu)

Zvečer pa Zumba timeuser posted image user posted image user posted image !

Aleksandra - bravo za prehojene km,...jaz pa sem lena in nimam nobene volje v takem vremenu zunaj za šetat user posted image ,....ko je lepo vreme, pa nabiram km z vozičkanjem.
Anticelulitna krema - mislim, da nebo nič narobe, če začneš,....jaz se mažem obvezno po vsakem tuširanju, pol se pa zmasiram,...kreme pa nimam neke ekstra, trenutno mam afroditino olje makadamija, drugač pa kar niveino Q10 mleko, sem pa uporabljala pred par leti afroditino anticelulino kremo z toplotnim učinkom, pol sem se še pa v folijo zavila,....sam kolko je pa pomagalo ti pa ne znam povedatuser posted image

Kiara - http://montignac.mojforum.si/montignac.html
Forum je sicer opuščen, sam je vseeno gor polno koristnih info glede te metode, tudi knjiga,...ko pa kaj zašteka, pa kar tu vprašaj,...Majči je pravi Monti ekspert user posted image

Mali se je zbudil, grem naret kašico,....

Lep dan!

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 2727
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.2.2011 11:27:28   
aleksandra123
Tejci, hvala za odgovor o kremah, bom šla res nekaj kupit, za packanje s kremami sem res tako lena, da je groza.

Za hojo se je pa v tem vremenu treba malo prisiliti, sem vesela, da mi zaenkrat uspeva.

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 2728
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.2.2011 12:08:28   
soncnica33
Bravo vsem za -kg, pa tudi + bodo kmalu -, le vztrajat je treba.

Jaz priznam, da zdaj ko je treba dol spravit "samo" še 4 kile, mi je velik hujše, kot ko jih je bilo 20. Takrat so kile tedensko letele dol, zdaj gre pa vse tako na "počasi", po polžje. Priznam pa, da šepa moja rekreacija. Z user posted image nisva veliko zunaj, dopoldne spi uro in pol, potem mu moram jest pripravit, pa spet zaspi vsaj za 1 uro, če ga vmes ne spravim prav čas ven, je siten, ko user posted image , v vozičku več noče zaspat /je preveč zanimivega okoli.../, popoldne, ko pa je več buden, pa je že ful hlad in pri nas velikokrat močno piha, ker smo na odprtem. Sami izgovori zame... Dopoldne mi včasih uspe narest par vaj, ko spi, ta teden pa slpoh NIČ, ker imam še našega prvošolčka doma...

Rabim brco, ker sem kljub pohvalam ljudi, češ da sem kar nekaj spravla dol, izgubila motivacijo!!!

< Sporočilo je popravil soncnica33 -- 22.2.2011 12:09:22 >

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2729
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.2.2011 12:26:46   
2ursae
aleksandra, kremce: jaz sem to že enkrat spraševala in sem se odločila, da bom najprej ponucala svojo Nivea mleko za telo. Po tuširanju se namažem po riti in stegnih, pa malo zmasiram, recimo cca 2min/ nogo. Že po parih dneh imam ful mehkejšo kožo in vse skupaj precej lepše izgleda. Tko da po mojem (oz. zame) je keč samo v masaži, pa ne glede na to, s čim se namažeš.



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu soncnica33)
Neposredna povezava do sporočila: 2730
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.2.2011 12:28:06   
2ursae
jaz sem pa prejle gledala album s svojega poročnega potovanja ... se mi je kar milo storilo, kakšna suhcana bejbila sem takrat bila ... 55 kg, zdaj mi je pa cilj 63. 

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2731
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.2.2011 13:48:13   
suzy85
Hej!

Kiara Poslano! user posted image Midve se lahka kdaj kar na Stolpniku dobiva, če si na drugi strani Konjiške gore! user posted image Kako majhna je Slovenija, ne?

anticelulitne kreme Jaz imam doma še nekaj olja in mleka in bom najprej to porabila. Razmišljam pa, da bi si nabavila kremo proti celulitu in mikromasažne hlačke, pa če bi v tem telovadila kakšno uro, pa bi se moralo kaj poznati, ne? Masirate se kar z rokami ali uporabljate kakšne pripomočke?

Midve sva oblaufale lekarno, Hoferja in Tuš in zapravile user posted image €. Pa niti nimam občutka, da sem kaj veliko domov prinesla! Groza! Hčerka je zaspala, zdaj pa čakam, da se zbudi, da skuham še riž, pol pa kosilo... Njami!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2732
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.2.2011 14:27:09   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

Hej!

Kiara Poslano! user posted image Midve se lahka kdaj kar na Stolpniku dobiva, če si na drugi strani Konjiške gore! user posted image Kako majhna je Slovenija, ne?



hvalauser posted image
o jej! jz mam kr pošteno turo, da pridem do tja-hrib, dolina in ork hribuser posted image ko sm bla še mlajša, pa bol pridna sm večkrat bla gor, zdaj pa priznam da nism bla na stolpniku že ene 4 leta, pa tud mal teži bi gor prišlauser posted image
je pa dobra ideja, do poletja bova itak v formi pa se lahk dobiva goruser posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 2733
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.2.2011 15:24:18   
birdy
UmpaLumpa, hvala, zlata siuser posted image  Maš kofe v dobrem.user posted image

Novembrke 2010, vem da ste ene tri (jeci, majchi, za vaju sem skor 100%). decembrke trpimoker vas ni več na RR. Prosim vrnite se, no, al pa vsaj v skupino povabiteuser posted image


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 2734
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.2.2011 15:40:14   
aleksandra123
Ursae, tudi jaz bom tvoj sistem z kremami ubrala, porabila bom stare zaloge body milka, pa tudi v bodoče bom poskusila biti samo dosledna in se vsak dan namazati(vedno se mi nekam mudi izpod tuša, to je moj večni izgovor, zakaj se ne mažem).

O rekreaciji bom danes samo še čitala, hoja je  opravljena, zdaj bom pa uživala na toplem.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 2735
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.2.2011 15:47:53   
Eva19
evo mene, ravnokar 45 minut na kolesu...počutim se odlično user posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2736
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.2.2011 17:57:54   
aleksandra123
Birdy, bravo za izgubljene deke in vztrajnost na orbitreku!

Tejči, mene so tudi na začetku bolele roke, zdaj je pa ok. Kako težke uteži imaš?

Sončnica, precej zoprno je sedaj, ko se teža izgublja bolj počasi, ampak bo šlo. jaz imam tudi samo še 4 kile do cilja, samo ga bo potrebno spremeniti, ker še ne bom imela v redu postave.

Ursae, midve sva sedaj podobnih kil, in, tudi jaz sem bila pri 55 suha. je pa žal še daleč do tja. Ful hvala za idejo o masaži z body mičkom, dober občutek je, samo vztrajati je treba.

Eva, bravo za 45 minut bicilka!

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 2737
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.2.2011 18:13:18   
2ursae
Ursae, midve sva sedaj podobnih kil, in, tudi jaz sem bila pri 55 suha. je pa žal še daleč do tja. Ful hvala za idejo o masaži z body mičkom, dober občutek je, samo vztrajati je treba.


mačka, kolk si pa visoka, če smem vprašat? jaz imam 171 cm. Mi pa moja vaga pokaže, da je moja idealna teža 65,8 kg - o, pa ja, ko bom imela toliko, moja postava zihr ne bo idealna user posted image .


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2738
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.2.2011 18:29:26   
aleksandra123
Uf, blagor tebi s 171 cm, jaz jih imam 165.

Glede idealne postave se bom jaz bolj na ogledalo ozirala, no, na tehtnico se ne morem, nimam take sofisticirane. Zaenkrat sicer ostajam pri cilju 65 kil, ker je pač dosegljiv(upam), ampak v resnici ciljam na 59.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2739
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.2.2011 19:04:00   
tejci1981
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Tejči, mene so tudi na začetku bolele roke, zdaj je pa ok. Kako težke uteži imaš?



Niso težke,...0,5kg sam za začetek je ok,...pa pri zumbi jih bom lahko uporabljala - pač nebojo ropotale user posted image !

Za naprej mam pa pol 1 kg.

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2740
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.2.2011 20:31:48   
soncnica33
Ah, aleksandra, vidim, da sva s cm kar blizu. Kile pa... zaenkrat tudi blizu, jaz sicer ciljam na 62, 63 končnih, si na 5... spredaj sploh ne upam pomislit.

Komajh čakam sončeeeeeeeek in toplotoooooo, pa na bicikl, da dam mojega 8-mesečnika gor in da zašibava...

< Sporočilo je popravil soncnica33 -- 22.2.2011 20:32:19 >

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 2741
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.2.2011 20:40:04   
aleksandra123
IZVIRNO SPOROČILO: soncnica33



Komajh čakam sončeeeeeeeek in toplotoooooo, pa na bicikl, da dam mojega 8-mesečnika gor in da zašibava...


Tudi jaz komaj čakam toplejše dni, da se bom zjutraj lahko tekla. Za kolo pa jaz nisem, je preveč prometa, ga imam kar na morju, za v trgovino.

(odgovor članu soncnica33)
Neposredna povezava do sporočila: 2742
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.2.2011 20:56:42   
pety78
Zumba gor, zumba dol, pa sem šla na youtube pogledati, kaj je to. user posted image user posted image user posted image

Lahko prlimate kake fajne linke, po katerih delate? user posted image

_____________________________



(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2743
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.2.2011 21:21:36   
aleksandra123
Jaz sem ravnokar zlikala dvoje hlače, kupljene jeseni(iz predhujšarskega obdobja), jih obesila v omaro in upam, da jih ne bom nikoli več oblekla, ker mi bodo vedno prevelike. O tem, ali jih dati zožiti ali ne, bom pa odločala naslednjo jesen.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2744
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.2.2011 21:52:40   
suzy85
Moj današnji jedilnik je šel po planu, le popoldansko malico sem spustila, ker je bilo kosilo šele ob 14.30. Še dobro, da je user posted image pojedel preostanek kosila, drugače bi ga verjetno jaz za večerjo, če ne že za popoldansko malico user posted image

Grem počasi v posteljo. Na tv nič pametnega - ga je user posted image okupiral. Grem knjigo o hujšanju Korak za korakom naprej brat. Ta teden je čas.

Sladke sanje! Nočko!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2745
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.2.2011 23:14:12   
Majchi
Oj!
Le zakaj nimamo tehtanja ob torkihuser posted image ? Včeraj mi je kazal +, da sem skazila tabelo, takoj danes pa 0,6 manjuser posted image .
V glavnem, sem šla na fitness tečt in mi je uspelo laufat 45 min. Kar šlo je in šlo. Sem zgleda imela dober dan, ker to je drugače moj cilj čez kakšen mesec. Še par dni nazaj več kot 20 min ni šlo. Potem pa še trebušnjakce in domov. In se ful dobr počutim!

Birdy, pa saj se občasno še javljam pri novemberkah, sam kaj, če že na facebuku vse preberem in prekomentiramuser posted image

kiara, kar se Montija tiče, imam jaz knjigo Prehrana po Montignacu, kjer so napisane osnove, zadaj pa je nekaj receptov. In potem se tega držim. Dobra knjiga je tudi Jem, torej hujšam. Po mojem se ti res splača vzet eno od teh dveh, ker je notri na simple način opisan princip glikemičnega indeksa, delovanja trebušne slinavke, dobra in slaba živila, sladkorji, kombinacije...
Bistvo pa je ločevanje OH in beljakovin ter živila z nizkim GI. Torej črtat vse bele stvari: namesto sladkorja fruktoza, namesto belih makaronov raje polnozrnati, pirini, špinačni...
Men osebno se tok dopade zato, ker lahko jem kolikor hočem, ker ne rabim štet kalorij in ker nisem nikoli lačna. Praktično gre za način življenja, če ga le hočeš sprejeti.

Moj današnji jedilnik:
Z: PZ kruh, salama, sir, jogurt (kiara, pri zajtrku Monti dovoli kruh skupaj s sirom, jaz pa sama goljufam in dodam še salamo)
M: jogurt
K: jogurt, montijeva čok.torta (ni se mi dalo kuhat)
V: narezek (salama, sir, kumarice), smoothie (breskve+jogurt)

aleksandra, fuuuul si pridna s hojo! user posted image  To se bo kmal poznalo, boš vidla!

tejči, čutiš mišice? Ne govor, jaz ponavadi po dolgotrajni lenobi, ko se spravim migat, šele po bolečinah ugotovim, da nekatere mišice sploh obstajajouser posted image . Jih aktiviram samo, kadar začnem hujšat.

eva, pridnauser posted image user posted image

anticelulitne kreme: joooj, men se to tok ne dauser posted image . Nisem glih tip ženske, ki bi se ful s kremami mazala, sem čist prelena in nedisciplinirana za to. Edino peelinge imam rada, to pa si redno delam.

sončnica, tako malo ti še manjka... Ne zdaj odnehat. Pejdi do konca! Pa ne spustimo te še, nikamor ne grešuser posted image . Resno, predaleč si prišla, da bi zdaj nehala. Opravi s tem enkrat za vselej. Potem boš pa samo še vzdrževala. A ne bo fino? Nobenga pressinga...

jakopino, zate isto velja! Za vsakim dežjem posije sonček in za vsakim slabim dnem pridejo boljšiuser posted image .

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 2746
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
22.2.2011 23:38:59   
aleksandra123
Majchi, moj problem pri kremah je tudi lenoba, ampak bom upoštevala nasvet Ursae, in dvakrat na dan porabila še po pet minut. Če že toliko športam, bom pa še to! Kakšen peeling uporabljaš, rada bi tudi to poizkusila.

Bravo za tek in trebušnjake, in ja, počutje potem je res dobro.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2747
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
23.2.2011 7:48:18   
Anais Nin
Pozdravljene,

Jaz bi se vam pa pridružila. Hujšati sem začela januarja 2011 in sploh ne vem, če sem od takrat kaj izgubila. Včeraj sem šele zbrala pogum, da sem stopila na tehtnico in je pokazala 64,7 kg.

Moj cilj je 58 kg. Visoka sem 165 cm in mi nobena obleka ni več prav, ali pa mi poči. To se mi je zgodilo nazadnje v službi. Stara sem 38 let.

Hujšam pa tako, da se več gibam in do 12 ure uživam samo sadje. to sem ugotovila, da paše mojemu telesu.

LP

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2748
   [Brisano sporočilo]
23.2.2011 7:54:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2749
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
23.2.2011 7:56:27   
aleksandra123
Anais Nin, dobrodošla, lepo, da si se nam pridružila!

Meni tvoje kile ne delujejo tako katastrofalno, bi bila ta hip kar zadovoljna z njimi, ampak če imaš cilj 58, potem je to to(tudi jaz potihem). Si me pa nasmejala s počeno obleko v službi, to je moralo biti zoprno.

Malo napiši, kako športaš.

(odgovor članu Anais Nin)
Neposredna povezava do sporočila: 2750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?