|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 12:02:54   
kiara85
jz zmazala ogromno skledo solate s tuno pa kos kruha zraven. ne vem kaj je dans to, da sm tak lačnauser posted image
zdaj pa šibam na teren- kak je fajn ko mi dans ni treba kosila za tamala dva kuhatuser posted image

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 2151
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 12:08:06   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: Pia67

Šoping? Pride v poštev le, če gre za športne cunjice in čeveljčke. Zadnji nakup, boljši čevlji za smučarski tekuser posted image . Kar se tiče "normalnih" oblek sploh nimam gušta.

Koliko ste napisaleuser posted image Kje najdete čas? Dobila sem nekaj idej za vadbo, glede hrane, če bi toliko jedla, kot pišete, bi se ziher poredila user posted image . Davek na manj kilogramov, manjšo porabo tekom dneva.  Jaz npr. resnično pojem le 30 g kosmičev oz. pojem ovsene kosmiče brez dodatkov. Danes ga sicer biksam, za malico pojedla kkos polnozrnatega kruha in kos sejtana ter papriko. Nekaj me lakota grudi.user posted image tako, da je danes konec s kakimi OH, nekaj jih bo v ostalih živilih, pa tudi neumno mi je ločevati do nezavesti.
Uteži bolj ali manj zanemarjam, pa ne bi bilo slabo. Absurd je to, da imam doma trenažer, pa se ne spravim naredit nekaj serij. Podn. Tako, da danes tudi jaz začnem. Orbitreka pa itak ne maram, bolj ali manj sameva, pa sem ga spravila pred TV. Edino malčica se še pali nanj user posted image . Ta mesec občutno manj, ker je tako ali tako zvečer skurjena zaradi smučanja in plavalnega tečaja.
Včeraj odtekla 6 km, se brzdam in ne smem še začet (navodila), jutri pa daljši tek-igra hitrosti.
Včerajšna masaža pa mi je prav sedla, maser hvali nožice, da so manj nabite z vodo, vsakih 14 dni sem od novega leta hodila na limfno drenažo, pa se pozna.



glede količine in število obrokov, smo si različne, kar je normalo, ker imamo tudi veliko razliko v kg. pa odvisno je še tudi od mnogih drugih dejavnikov-od telesne aktivnosti, samega organizma,... tak da vrjamem, da bi se nekatere ob istem jedilniku ful zredile, nekatere ful shujšale, zihr pa bi katera ostala na isti teži. je pa fajn, da smo vse združene na istem čveku in si delimo sovje izkušnjeuser posted image

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 2152
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 12:09:56   
RAKICA1
Jesti se mora večkrat po malem, ker jaz sem včeraj grešila res z sladkarijam in torticam ,danes sem bila pa presenečena na vagi ko mi je pokazalo manj oreng manj ,je pa res da sem veliko vode spila v dnevu

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 2153
   [Brisano sporočilo]
15.2.2011 12:14:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kiara85)
  Neposredna povezava do sporočila: 2154
   [Brisano sporočilo]
15.2.2011 12:53:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2155
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 13:02:19   
miška17
Ojla,
da še jaz pokomentiram. Danes sem spet tekla izmenično s hojo 1uro. Po nedeljskem teku nisem imela nobenih težav v smislu bolečih kolen in muskelfibra. V čeraj sem le 1 uro hodila in telovadla . Sem presrečna zlasti po vseh poškodbah, ki sem jih imela,da lahko tečem brez težav. Res pa je, da je temu pripomogel trening hitre hoje in redna telovadba.
Čestitke vsem, ki hodite, tečete, telovadite!user posted image user posted image user posted image

Danes imam namen kupiti vrečke za peko. Hvala tistiuser posted image (sem pozabila katera), ki je pripopala sliko vrečk za peko. Jaz pač kuham tako, da je minimalno maščobe v hrani in te vrečke bi mi prišle prav v moji kuhnji.


Pa čokolada s 70% kakava (hvala za sliko), ja to mi bo tudi prišlo prav, ko si bom kdaj zaželela kaj sladkega.

Kar se tiče oblek. Kar se bo dalo bom zožala, druge pa proč. Spremenila sem korenito način prehrane in upam, da se kile ne povrnejo več.

< Sporočilo je popravil miška17 -- 15.2.2011 13:06:30 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2156
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 13:19:39   
vila
Kiara, jaz sem iz Štajerske, pa ti?

_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 2157
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 13:19:46   
Eva19
klepetulje user posted image in prav je tako, da ste... se prov fino spodbujamo.. jst sm ravn pršla z opravkov, bila v knjižnici, pa v h&m sem mogla kupit par stvari za tamalo...majo tko luštne cotke user posted image

hm kaj bom pa z mojimi oblačili pa ne vem, določene stvari bom verjetno dala naprej, kakšne majčke bodo še vedno za nosit, če ne drugače za doma, isto trenirke, mogoče bo treba samo pas zamenjat...upam user posted image tud jaz se veselim nakupov novih oblačil, ampak ne bom pa menjala cele garderobe, ker imam od prej nekatere prav lepe cote, in se že zelo veselim, da jih bom lahko oblekla, sploh kake majčke...hlače bo pa pomojem treba kupit...

ampak definitivno največji uspeh je pa meni, zdej, ko se malo rekreiram in ne prenažiram več...moje počutje, počutim se za 100% boljš. nič več napihnjena, ko pridem domov (2.nadstropje) ni več sape, pa čeprav v naročju nesem še tamalo. ma res, to sem najbolj vesela, potem se že veliko vidi, da se nekaj premika... v pasu pa tud jaz zapnem po novem na tretjo luknjo user posted image

če se boste menile za kavo...jaz tud do lj lahko pridem, če bo le primerna ura, ker sem frej dopoldne samo enkrat ali dvakrat tedensko...vikende sem pa skos prosta, sam se ponavadi z mojima dvema srčkoma potepamo user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 2158
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 13:25:58   
RAKICA1
Eva komot ,jaz tudi pridem v Ljubljano ali pa Kranj  dopoldan ,ker so otroci dopoldan od doma in lahko brezproblema, a je še katera za Lj. , pa se ta teden dobimo komot v petek če ste za to .

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 2159
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 13:38:04   
Eva19
ja jaz lih v petek delam, tko da sem frej samo še jutri, sej lih zato sem napisala, da sem frej dopoldne samo enkrat do dvakrat tedensko... user posted image
drug teden sem pa mislim da v sredo frej dopoldan...

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 2160
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 13:46:58   
RAKICA1
Ja zaradi mene lahko tudi jutri ni nobeden problem ,ker sem na porodnniški

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 2161
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 13:50:21   
**Tinkara78**
Se še jaz javim na hitro. Moji kg stojijo. Telovadim bolj tako tako. Sem šla na TNZ in sem imela takšne bolečine, da sem rabila en teden da sem prišla k sebiuser posted image user posted image .

Drugače pa trenutno iščem najbolj zaposlitev... ampak bo že nekak.

Se javim ko bom imela več informacij glede mojega gibanja user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 2162
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 14:42:21   
ječi12
jou bejbe

kakšn krasen jedilnik sm mela do zdele.
zajtrk sm napisala ane,no malca pa višje oblite v temno čokolado pa dva koščka gorenjke s celimi lešniki....bravoooo js!
no ampak sj bo pa kosilo solata s jajčkom,pa večerja tuna pa fertik....pa umes še telovadba no....steper pa uteži...

šoping. js grem ful rada v šoping. sm itak ful frik na trenirke tko da jih mam miljon,sploh med nosečnostjo sm jih skos kupovala.haha...kavbojke mam pa zdj ene prevelike pa ene prav in to je to.majčk pa tut ful kupim,predvsem v H&M-u....tko da bom še rajš hodila v šoping. sm pa tut barvasta nimam use temnih barv. no ja hlače,trenirke,pajkice so temne,ampak pri majčkah pa nč ne šparam z barvami....tko da komi čakam marca ko mam rd,in upam da bom že zlo blizu magični dvomestni,da grem kšne dinarčke ponucat zase...jaa super bi blo....

js mam čas za pisat ker sm itak na porodniški user posted image

za kavo sm tut js,samo predvsem dopoldan.aja LJ in okolica-pridem kamorkoli komot.

hahahaha majakla a ti tut loviš kile od drugih.js tut...zdj mam ene dve za ulovit. tejči vem da lovim  user posted image  tejči pazi seee user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 2163
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 14:51:21   
RAKICA1
Ječi ,Eva a sta potem za jutri, da se dobimo v Lj. na kavici vseeno kje zaradi mene, aja a je še katera za v Lj da se nam pridruži

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2164
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 15:09:35   
Majchi
Rakica1, tud jaz bi prišla, sem iz Lj. Sicer mi pa tud ni panike it kam dlje. Sem tud na porodniški in s ful cajtauser posted image .
No, nimam glih tok ful cajta. Vam sploh ne morem sledit, ste čist znorele s čvekanjem. Ampak sem tud jaz uživala, ko sem brala in tud moje trebušne so delale. Sem pa zjutraj začela brat, prebrala 2 strani, nakar tamauga dojit in previt, pa tavelki zajtrk+risanko, pa tavelka kakat, pa v dežju ven na sprehod z obema, pa tavelka žejna, pa kosilo skuhat, pa vmes tamau lačen in posran....user posted image  V glavnem, zdele sem pririnla do konca vašega pisanja, pa še to vsakič, ko refresh prtisnem, so 3 novi posti, pa sem spet uzaduser posted image .

Sem pa dons končno šestko zagledalauser posted image ! Mi je zjutraj pokazal 69,5, kar pomen, da mi je spet 0,6 do padl iz včeri na dons. Mah super gre zaenkrat! Ampak vem, da se bo tud ustavl vmes. Tud jaz 7ke nikol več nočem videt.

Evo, spet ne morem. Tamauček sitnari, tavelka hoče, da ji gumb prišijem, da ne govorim o tem, da sem še med temle mini postom ji mogla it rit brisat. Kasneje...

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 2165
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 15:09:59   
2ursae
jaz sem tud za LJ srečanje, a ne ta teden, je mali bolan. Pa drugič, z največjim veseljem user posted image . Mi pa ustreza dopoldne.

Sem prejle za malico pozobala nekaj PZ Leibnizov. Zanimivo, da mi je bilo potem kar slabo, svoj čas sem pa brez težav dala vetra celi šteki user posted image .

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 2166
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 15:16:50   
RAKICA1
No sedaj smo potem 4za jutri, naj katera napiše kje se dobimo zaradi mene je vseeno, ker se tako pripeljem iz Šk. Loke
2ursana se bomo pa drug teden ponovno dobila ni nobeden problem 

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2167
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 15:21:45   
ječi12
kaj pa rudnik?

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 2168
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 15:34:18   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: vila

Kiara, jaz sem iz Štajerske, pa ti?


veš kak velka je štajerskauser posted image ja jz tud-iz okolice celja-čeprav nekateri pravjo, da to ni štajerska ampak jz sm iz celja proti mb-ju zato sm zihr štajerkauser posted image

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 2169
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 15:41:54   
kiara85
eva19- ja jz se tud počutim ful bolše, ko se ne prenajedamuser posted image
tinkara78- jz tud v iskanju prve zaposlitve...
majci- user posted image user posted image user posted image za 6ko

prišla domov, na hitrco nardila bombastično kosilo, zdaj pa morm mal za knjige, ko mam mir-kar je pri nas redkostuser posted image

še slikca kosila, da vam mal lušte nardimuser posted image

user posted image


< Sporočilo je popravil kiara85 -- 15.2.2011 15:44:14 >

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 2170
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 16:05:51   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

kaj pa rudnik?

jaz lahko rudnik komot ali pa BTC to bolj poznam v Lj

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2171
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 17:14:52   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Živjo

Ko že ravno okoli kavbojk, meni je zmanjkalo testnih, zdaj pa že vse spravim na rit. Tako da še par kg in bodo tudi te vse prevelike, potem pa po nakupih jupi jej jupi ja... user posted image


Še dobro,da imam testnih oblek doma celi kup...nimam rada nakupovanjauser posted image



to pa ni ravno ženska lastnost, ali pač? user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 2172
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 17:53:39   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Živjo

Ko že ravno okoli kavbojk, meni je zmanjkalo testnih, zdaj pa že vse spravim na rit. Tako da še par kg in bodo tudi te vse prevelike, potem pa po nakupih jupi jej jupi ja... user posted image


Še dobro,da imam testnih oblek doma celi kup...nimam rada nakupovanjauser posted image



to pa ni ravno ženska lastnost, ali pač? user posted image

No...saj včasih rada nakupujem...tak 1x na dva ali tri meseceuser posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 2173
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 17:56:08   
tejci1981
Večer!

Kaj ve ste nonstop tu user posted image
24 ur me ni, pa ste načvekale 7 strani user posted image user posted image !
Saj prav tak!

Ste me nasmejale user posted image user posted image user posted image ,.... hvala user posted image !

Pridne ste z telovadbo!
Jaz grem zdaj Zumbo probat (končno) user posted image !

Današnji jedilnik:
Sok grenivke
Z: Kefirjev kruh + paštetka z tunino in olivami
K: Pražene jetrce + solata z krompirjem
V: Jogurt
(Sorči stric Monti za današnje grehe user posted image )

Cunje - težko se spravim kaj novega kupit, če to ni trenerkauser posted image
Bom še počakala da se rešim kil,.... mam še itak ful hlač in majic doma, ki so praktično neponošene, ker sem se z nadzvočno hitrostjo redila,....bom še tudi tisto ponosla.

Fajn se mejte!

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 2174
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 18:00:39   
aleksandra123
Čao, bejbe!

Danes sem spustila popoldansko hojo, po dežju s snegom se mi ni dalo skoraj dve uri hodit. Imam  zakasnjeno valentinovo kosilo(koktajl s škampi in rižoto s škampi), jutri bo pa škarpena v pečici s krompirjem(naša ribarnica je danes dobila božansko pošiljko sveže jadranske ribe).
Kupila sem tekaško uro za deca in mu jo kar takoj dala, naj preuči zadeve, da jo bova lahko čimprej začela uporabljati.

Pia, Miška, bravo za tek!

Eva, jaz bom morala počasi kupiti nov pas, sem na zadnji, peti luknji, ko sem začela, sem bila na drugi.

Na kavo pridem, na tisto zaresno, ko bomo vse, tudi štajerke, za te tedenske pa
1.žal nimam časa, čeprav izgleda,kot da ga imam ful, ampak v bistvu, ko ne športam, ves čas delam
2.ne znam voziti avta, niti ga nimam(na vseslovensko kavo pridem magari na štop)

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 2175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?