|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 9:36:10   
majakla
Dobro jutro.
 
Bambi: dobrodošla! Zdaj bom še tebe lovila, s kg mislim. user posted image
 
Moje valentinovo priznanje:
sem včeraj fuuul pozno zvečer čokol. srček zmazala, no,
skoraj celega, ker mi je bilo proti koncu že slabo, ker sem
pred tem (ko sem starega čakala) še čokol. napolitanke
morala sprobat, če so še ok ali so že zluftane user posted image .
 

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 2126
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 9:36:51   
Eva19
dobrodošla bambixxx, čim več izgubljenih kilogramov ti želim user posted image boš pa štartala z istimi kg kot jaz, jaz sem začela z 84...pa sem trenutno na 77.7, tko da kar pogumno. moja trenutno željena teža je 70 kg, na 170 višine, potem pa počasi še kakšna kilca, skupaj nam bo pa itak uspelo user posted image jaz sem malo že odpakirala v varstvo, zdej pedenam mojga, ker je neki zbolel. za zajtrk sem pa pojedla eno mini štručko črno, polnozrnato...pa skodelico čaja, zdele se pa spravm še na kavico.. kaj bo pa potem za kosilo pa še ne vem, moram itak še v trgovino, tko da se bom že tam kej spomnla. tud mene čakajo opravki, moram v knjižnico, pa do sošolke po ene zapiske itd itd...

no lepo, pol nas je pa več iz Domžalskega konca...tud mi bi se potem lahko kdaj kej vidle user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 2127
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 10:07:31   
RAKICA1
Aje katera za v Ljubljano za kavico user posted image jaz bi prišla sem takoj za

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 2128
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 10:15:38   
vila
Dan.

Sem vas komaj prebrala, toliko ste včeraj klepetale, pa trebušne mišice so mi tudi delale zravenuser posted image .

Za srečanje sem tudi jaz zraven, sam Celje, Ljubljana mi je malo predaleč, pa čisto nepoznana.

Miška, hvala za urejanje tabele.




_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 2129
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 10:44:22   
aleksandra123
Ječi, bravo za kavbojke, 10 cm v pasu manj od decembra je ogromno. Jaz te dni nič ne probavam cunj, imam trebuh napet od M, pa je potem brezveze.

Bambixxx, dobrodošla!

Zjutraj sem toliko pisala o utežeh, da sem morala še vaje narest, no, to je zdaj za mano.

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 2130
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 11:26:24   
2ursae
ehhh, pri nas smo pa bolni, tko da ni bilo časa za jutranjo telovadbo, tud vozičkanja ne bo ... upam, da bo zvečer šlo. Tud s prehrano bo bolj težko: bolniček želi hrenovke, tko da bom morala skuhat zase posebej. Če bo čas, seveda.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2131
   [Brisano sporočilo]
15.2.2011 11:35:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 2132
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 11:39:37   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Živjo

Ko že ravno okoli kavbojk, meni je zmanjkalo testnih, zdaj pa že vse spravim na rit. Tako da še par kg in bodo tudi te vse prevelike, potem pa po nakupih jupi jej jupi ja... user posted image


Še dobro,da imam testnih oblek doma celi kup...nimam rada nakupovanjauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2133
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 11:39:57   
aleksandra123
Bejbe, kakšne načrte imate s preširokimi cunjami? Jaz sem v dilemi, ali dat zožit zadeve ali jih hranit za "debele čase"?

UmpaLumpa, ti v včerajšnjem navalu čveka nisem odgovorila, ko si vprašala, če imam otroke, nimam jih.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2134
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 11:41:49   
aleksandra123
  

[/quote]
Še dobro,da imam testnih oblek doma celi kup...nimam rada nakupovanjauser posted image

[/quote]

Mogoče se pa to spremeni, pri meni je letos opazen napredek v smeri šopinga.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 2135
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 11:46:13   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Bejbe, kakšne načrte imate s preširokimi cunjami? Jaz sem v dilemi, ali dat zožit zadeve ali jih hranit za "debele čase"?



Po moje se jih bom kar rešila-po hitrem postopku...
Sicer imam zelo malo garderobe trenutno-si že od lani kupujem samo najbolj nujne stvari ravno iz razloga,če bi kupovala vedno večje in večje stvari,verjetno nikoli ne bi začela hujšat...sedaj pa me misel na malo bolj raznovrstno garderobo da še dodatno motivacijo in odstranjevanje prevelikih oblačil bo še malo večja pomoč k temu truduuser posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2136
   [Brisano sporočilo]
15.2.2011 11:46:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aleksandra123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2137
   [Brisano sporočilo]
15.2.2011 11:48:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2138
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 11:48:52   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Šiiiit, meni je pa mleka za kavo zmanjkalo...user posted image user posted image


he,he! a veš da men tuduser posted image sm si pol kr še en kapučino ko je mal mleka not nardila pa skup zlilauser posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2139
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 11:49:32   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123




Še dobro,da imam testnih oblek doma celi kup...nimam rada nakupovanjauser posted image



Mogoče se pa to spremeni, pri meni je letos opazen napredek v smeri šopinga.


Hm..to pa dvomim...nikoli nisem bila nakupovalni navdušenec...pa ponavadi grem po eno stvar,ker jo "nujno" rabim...potem pa prinesem nekaj čisto drugega domov...v trgovino pa mi ni več za ituser posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2140
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 11:50:03   
suzy85
Hej hej!
Samo na hitro, da vas pozdravim!
Včeraj mi ni uspelo priti do tehtnice, tako da vam podatke javim v ponedeljek. Je pa bil verjetno +, ker sem kar nekaj noči prebedela in so bili obroki temu primerni

Vas komentiram, ko bom imela čas poste prebrat! Lep pozdravček!


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2141
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 11:52:34   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa


Aleksandra, jaz dam vse naprej, pa potem kaj dobim nazaj. Imam sosedo in teto, ki se cel čas redimo in hujšamo user posted image


A veš,da je verjetno to meni naredlo tisti klik v glavi-ker sem dobila cel kup cunj ,ker so vsem drugim prevelike...pa jih dajo meniuser posted image
Zadnji čas,da se jih rešim!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2142
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 11:52:36   
aleksandra123
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Drugače pa mi oči kar hrepenijo po lepih oblačilih.




Meni tudi, sploh po takih bolj živahnih barv, sita sem večne temnomodre in črne. Oboje kavbojke, ki sem jih letos kupila niso temnomodre, ampak malo izprane.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2143
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 11:57:36   
kiara85
jz pa mam na zalogi cot, da mi bo nekaj prav ko bo -2kg, pa vse do -10kg. upam, da mi bo uspelo, kr mam kr nekaj tako lepih jaknc, hlač... pa če bom pridna bom že čez kak mesec lahk kaj obleklauser posted image

sem pa ful vesela, ker sem danes pas čist komot zapela za 3ji luknji, prej sem pa kak mesec bila na 2gi luknji, tak da očitno se neki dogaja, čeprav na vagi ne kaže velkega minusa user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 2144
   [Brisano sporočilo]
15.2.2011 11:58:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aleksandra123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2145
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 11:59:40   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: vila
Dan.

Sem vas komaj prebrala, toliko ste včeraj klepetale, pa trebušne mišice so mi tudi delale zravenuser posted image .

Za srečanje sem tudi jaz zraven, sam Celje, Ljubljana mi je malo predaleč, pa čisto nepoznana.

Miška, hvala za urejanje tabele.



s kot pa si tiuser posted image

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 2146
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 12:00:25   
RAKICA1
Jaz pa zelo rada nakupujem, še posebaj sedaj ko sem shujšala, vse tavelke stvari sem pa dala sestri ,ker je sedaj tudi ona na hujšanju, tko da lahko ponmosi dokonca, ker je vse še lepo in mi je žal vršti stran.Nešparam pa nič ker ne planiram nazaj se več zreditiuser posted image user posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2147
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 12:00:37   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Mene je včeraj v službi nekdo vprašal, če žalujem...
Resno.

Črno krilo, črni gležnjarji, črne pajkice, črna jakna... Jes user posted image



ne pa res te je kdo to vprašuuser posted image jz si nebi upala tega vprašatuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2148
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 12:01:43   
aleksandra123
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Mene je včeraj v službi nekdo vprašal, če žalujem...
Resno.

Črno krilo, črni gležnjarji, črne pajkice, črna jakna... Jes user posted image



No, tale je pa huda, si me dobro nasmejala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2149
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
15.2.2011 12:02:13   
Pia67
Šoping? Pride v poštev le, če gre za športne cunjice in čeveljčke. Zadnji nakup, boljši čevlji za smučarski tekuser posted image . Kar se tiče "normalnih" oblek sploh nimam gušta.

Koliko ste napisaleuser posted image Kje najdete čas? Dobila sem nekaj idej za vadbo, glede hrane, če bi toliko jedla, kot pišete, bi se ziher poredila user posted image . Davek na manj kilogramov, manjšo porabo tekom dneva.  Jaz npr. resnično pojem le 30 g kosmičev oz. pojem ovsene kosmiče brez dodatkov. Danes ga sicer biksam, za malico pojedla kos polnozrnatega kruha in kos sejtana ter papriko. Nekaj me lakota grudi.user posted image tako, da je danes konec s kakimi OH, nekaj jih bo v ostalih živilih, pa tudi neumno mi je ločevati do nezavesti. Za pozno kosilo piščanec z ananasom, za ostale še rjavi riž. Za večerjo pa en šejkec (čokoladnega okusa).
Uteži bolj ali manj zanemarjam, pa ne bi bilo slabo, da bi se mal namatrala z njimi. Absurd je to, da imam doma trenažer, pa se ne spravim naredit nekaj serij. Podn. Tako, da danes tudi jaz začnem. Orbitreka pa itak ne maram, bolj ali manj sameva, pa sem ga spravila pred TV. Edino malčica se še pali nanj user posted image . Ta mesec občutno manj, ker je tako ali tako zvečer skurjena zaradi smučanja in plavalnega tečaja.
Včeraj odtekla 6 km, se brzdam in ne smem še začet (navodila), jutri pa daljši tek-igra hitrosti.
Včerajšna masaža pa mi je prav sedla, maser hvali nožice, da so manj nabite z vodo, vsakih 14 dni sem od novega leta hodila na limfno drenažo, pa se pozna.Danes pa pade savnica.

< Sporočilo je popravil Pia67 -- 15.2.2011 12:06:10 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?