|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 21:33:58   
aleksandra123
O, to je pa super obljuba!

Kako kaj cigarete? Jaz sem tretji dan brez, sama sebi grozim, da če grem ven enega prižgat,  bom morala narest še en krog vaj z utežmi.

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2026
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 21:34:09   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Moj problem pa je bil večerno žretje. Jaz sem čez dan pojedla ogromno zelenjave in ok stvari, ampak zvečer pa vedno sendviči, čokolade, slano pecivo in tega res veliko in vsak dan... 

enako pri meni...edino še to,da sem zajtrk in dop.malico ponavadi preskočila in sem bila potem zvečer,ko sem otroke porihtala laaaaačna-čisto brez glave sem se basala....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2027
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 21:35:38   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

O, to je pa super obljuba!

Kako kaj cigarete? Jaz sem tretji dan brez, sama sebi grozim, da če grem ven enega prižgat,  bom morala narest še en krog vaj z utežmi.

dobra user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2028
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 21:35:58   
valči
beachgirl,a ti veš,kaj pomenijo ti sloni?Tukaj gor so babe dale ta znak slona za seksuser posted image Slončkanje.user posted image Res,sem že dolgo na RR,pa veliko sem jih že brala,a večina slone uporablja za ...A si kaj user posted image danesuser posted image Ne vem sicer,kera si je to zmislila,ampak mene to spomni na bližnje druženje z možemuser posted image Upam,da  nisem user posted image

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2029
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 21:36:01   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

pa ka pa polllllllll...nisem vedlaaaaaa:)))

user posted image user posted image user posted image user posted image zdaj veš,kake vrsta telovadba te mika...

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2030
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 21:36:10   
beachgirl
evo recept za kokos torto

biskvit 8 jajc ločiš rumenjake in beljake
17 dag sladkorja-7 dag ga zmiksaš z beljaki...10 dag gre v rumenjake
12 dag moke
pol pecilnega
8 dag kokos moke

krema

stopiš 200 g mannerjeve bele čokolade in ji dodaš postrgan vanilijev strok
posebej zmiksaš 6 dcl sladke smetane in ji dodaš malo ohlajeno stopljeno čokolado..v to dodaš še rumovo esenco in 8 dag kokos moke
biskvit navlažiš z mlekom in rumom
evo to je to..s to kremo namažeš torto od znotraj in od zunaj:))


(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2031
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 21:36:57   
kiara85
sam eno vprašanje pol pa res gram spatuser posted image

a se men zdi da je ta hujšarski forum, do zdaj ful aktivn s čvekam, al pa prej nikol nism bla pozorna-zram tak nism blauser posted image

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 2032
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 21:37:19   
Mjau
Da še svoj jedilnik danes napišem:
Z: smoothie (gozdni sadeži, pol pomaranče in pol banane, malo 1.5% mleka)
K: 3 zelenjavni zrezki + 1.5 žemlja
M: malo breskovega kompota
V: 1par hrenovk iz belih pišč. prsi

Večerjo sem jedla ob pol devetih, ker sem tako pozno prišla iz telovadbe. user posted image In tako mi ni za kuhat, sploh nimam ideje kaj naj kuham. Za večerjo bi jedla kakšen brokoli ali cvetačo: kako in koliko časa ve dušite zelenjavo?

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2033
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 21:38:29   
beachgirl
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

O, to je pa super obljuba!

Kako kaj cigarete? Jaz sem tretji dan brez, sama sebi grozim, da če grem ven enega prižgat,  bom morala narest še en krog vaj z utežmi.


v teh treh dneh sem skadila reci in piši 7 cigaret..prej bi jih 60:)..tk da sem kr pridna..bo mi že uspelo:))

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2034
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 21:39:22   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

evo recept za kokos torto

biskvit 8 jajc ločiš rumenjake in beljake
17 dag sladkorja-7 dag ga zmiksaš z beljaki...10 dag gre v rumenjake
12 dag moke
pol pecilnega
8 dag kokos moke

krema

stopiš 200 g mannerjeve bele čokolade in ji dodaš postrgan vanilijev strok
posebej zmiksaš 6 dcl sladke smetane in ji dodaš malo ohlajeno stopljeno čokolado..v to dodaš še rumovo esenco in 8 dag kokos moke
biskvit navlažiš z mlekom in rumom
evo to je to..s to kremo namažeš torto od znotraj in od zunaj:))




no ta kokusova torta je mal bol kalorična od moje, pa po sestavinah sodeč tud bol dobrauser posted image bom probala enkratuser posted image

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2035
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 21:39:58   
beachgirl
IZVIRNO SPOROČILO: valči

beachgirl,a ti veš,kaj pomenijo ti sloni?Tukaj gor so babe dale ta znak slona za seksuser posted image Slončkanje.user posted image Res,sem že dolgo na RR,pa veliko sem jih že brala,a večina slone uporablja za ...A si kaj user posted image danesuser posted image Ne vem sicer,kera si je to zmislila,ampak mene to spomni na bližnje druženje z možemuser posted image Upam,da  nisem user posted image


ne nič nisem slončkala danes..:))user posted image user posted image user posted image user posted image ..pa le čak..zdaj me pa prav zanima..zakaj uporabljate vse te znake..meni je ta slonček všečuser posted image user posted image user posted image ..no..saj mi je slončkanje tudddddddd:)

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2036
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 21:40:03   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

pa ka pa polllllllll...nisem vedlaaaaaa:)))

user posted image user posted image user posted image user posted image zdaj veš,kake vrsta telovadba te mika...


hitr vse v pojstlo k je tok reklame nardila za slončkanjeuser posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 2037
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 21:41:08   
beachgirl
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

pa ka pa polllllllll...nisem vedlaaaaaa:)))

user posted image user posted image user posted image user posted image zdaj veš,kake vrsta telovadba te mika...


haha..in to čist po nesreči sem odkrila:))))

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 2038
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 21:41:40   
aleksandra123
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

[v teh treh dneh sem skadila reci in piši 7 cigaret..prej bi jih 60:)..tk da sem kr pridna..bo mi že uspelo:))



Bravo, mene, če bo, bo itak kakšna žurka nesla!

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2039
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 21:42:42   
beachgirl
js cvetačo kr skuham..dokler je mehka..ne vem kk dolgo..sam ni tko zlo dolgo:))..pa dober tek ti želim!!!!!

(odgovor članu Mjau)
Neposredna povezava do sporočila: 2040
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 21:43:05   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: kiara85

sam eno vprašanje pol pa res gram spatuser posted image

a se men zdi da je ta hujšarski forum, do zdaj ful aktivn s čvekam, al pa prej nikol nism bla pozorna-zram tak nism blauser posted image



Število lanskih postov na temi hujšanje na dolgi rok smo že davno presegle,se mi zdi-je poleg hujšanja še čvekanje na dolgi rokuser posted image

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 2041
   [Brisano sporočilo]
14.2.2011 21:43:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu beachgirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 2042
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 21:43:46   
valči
beachgirl,vau,kake sestavine,ej,čurtim jo,kako je dobraPrvi,ko bo imel rojstni dan jo dobi,če drug ne,pa si sama sebi naredim junijauser posted image Eh,napake,se mi ne da popravljat.Hvala za recept.

Katera je vprašala kira,kiara,a se tu gor tako čveka?Ja,letos je prava kllapa tu gor.user posted image Lani smo sicer bile,a ne v taki hudi zasedbi,kot letos.Pa veliko več nas je letos,pa fino se imamo.
Ko pomislim,da sem lani začela na istoimenski temi z 72 kilami,ki sem jih začela skidat dol marca,sem lahko kar zadovoljna s sabo.Jih imam letos očitno 7 kil manj.No to je pa nekaj.Saj bo,skupaj bomo zmogle..user posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 2043
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 21:43:51   
beachgirl
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

[v teh treh dneh sem skadila reci in piši 7 cigaret..prej bi jih 60:)..tk da sem kr pridna..bo mi že uspelo:))



Bravo, mene, če bo, bo itak kakšna žurka nesla!

aaa..ja..tam se pa men kr odpele s čiki..kadim ko blesava..sploh če še spijem kaj zraven:)))..sem odkrila da je agwa z limeto ful dobraaaauser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2044
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 21:44:47   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

O, to je pa super obljuba!

Kako kaj cigarete? Jaz sem tretji dan brez, sama sebi grozim, da če grem ven enega prižgat,  bom morala narest še en krog vaj z utežmi.



v teh treh dneh sem skadila reci in piši 7 cigaret..prej bi jih 60:)..tk da sem kr pridna..bo mi že uspelo:))



Pridni-obe


< Sporočilo je popravil sami0804 -- 14.2.2011 21:45:40 >

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2045
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 21:45:19   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: Mjau

Da še svoj jedilnik danes napišem:
Z: smoothie (gozdni sadeži, pol pomaranče in pol banane, malo 1.5% mleka)
K: 3 zelenjavni zrezki + 1.5 žemlja
M: malo breskovega kompota
V: 1par hrenovk iz belih pišč. prsi

Večerjo sem jedla ob pol devetih, ker sem tako pozno prišla iz telovadbe. user posted image In tako mi ni za kuhat, sploh nimam ideje kaj naj kuham. Za večerjo bi jedla kakšen brokoli ali cvetačo: kako in koliko časa ve dušite zelenjavo?



večerja tak pozn ti je oproščena kr si bla na telovadbiuser posted image user posted image user posted image user posted image

jz dušim zelenjavo tako da dam v ponev par kapljic olja, gor zelenjavo, malo začinim, popražim, pol pa pokrijem in po potrebi zalijem z malo vode. kako dolgo pa odvisn od vrste zelenjave in kako imaš rada. jaz imam rada ravno toliko da se omehča in da je še kompaktno (poskusiš, če ti je dovolj, tak boš najbolj dobla občutek)-tak tud v zelenjavi več ostane, nekateri pa dušijo tak dolg, da sploh ne veš kira zelenjava je not-moja taščauser posted image

(odgovor članu Mjau)
Neposredna povezava do sporočila: 2046
   [Brisano sporočilo]
14.2.2011 21:45:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sami0804)
  Neposredna povezava do sporočila: 2047
   [Brisano sporočilo]
14.2.2011 21:46:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2048
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 21:46:43   
beachgirl
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Mene pa ne bo nobena pohvalila, ki nisem pokadila nobene? user posted image user posted image user posted image


nisi??..nobene??....si ziher???:)))user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2049
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 21:48:32   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Mene pa ne bo nobena pohvalila, ki nisem pokadila nobene? user posted image user posted image user posted image


tebe bomo pohvall, če kir dan ne boš butaste vn sekalauser posted image user posted image user posted image


hec,hecuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?