|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.2.2011 10:39:11   
betty.ford
we're sorry,...


ivana, lušna posteljica!! mi je zelo všeč!
a imajo v duplesku tudi kaj podobnega? ... si bom zvečer malo ogledala katalog,...

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2276
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.2.2011 10:42:14   
majana79
ivana, kr naj te ven pelje jest, kaj boš zdej še kuhala user posted image  user posted image postelja je pa ful skonto, good buy!

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2277
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.2.2011 11:13:58   
šivilja
O Leela - super za Gap. Jaz sem se pa glih veselila, ker bom imela eno leto vezo v NY, da bom kupovala. Bomo pa direktno - še boljš!

Drugače pa - učki so OK, He. ima že šesti dan vročino, samo zdaj je že mejna, tako da upam, da smo zaključili. Meni je pa grozljivo slabo po teh AB. Ata so trenutno pri plastičnem kirurgu zaradi nečesa na glavi. Jaz grem pa danes tudi še v ZD na previjanje, pa verjetno k zobarju. Zadnje čase samo še okrog dohtarjev letamo.

Me veseli, da vsi izkoriščate lapo vreme, jaz pa na žalost gnijem doma, ker moram počivat. AMpak danes pa grem mal na sončka.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2278
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.2.2011 14:45:39   
ivanamdb
mission accomplished - postla kupljena user posted image (blo je kot zjutraj v lidlu....in vsi samo za to postlo...user posted image user posted image )
ena zenska mi je pomogla tud v vozicek skatle dat, ker so res tezke.
uh betty - nc nisem vidla ker sm sla direkt dol po postlo, tko da tam gor kje so razstavljene nisem nc bla.
res pa je dobra cena! ker drugac so taksne postlje ali brezveze ali ful drage.

gospod moz je prisel domov tudi da bi nesu gor postlo user posted image pa se on je skuhal kosilo user posted image
tko da zdaj mal neki zrihtam po stanovanju, ob 4 grem po gospodicno in potem greve obiskat racke in jim dat stari kruh.

uh sivilja user posted image user posted image user posted image
leela a ste vi kaj boljse?

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2279
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.2.2011 15:32:34   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

O Leela - super za Gap. Jaz sem se pa glih veselila, ker bom imela eno leto vezo v NY, da bom kupovala. Bomo pa direktno - še boljš!


Ameriški GAP ma bistveno več izbire user posted image

Ivana, super za posteljo! lepa je user posted image

midva sva šla za pol ure na sprehod, sva kar do ZOOja šla. v pol ure je ravno pogledal morske leve, mini zoo in samirje. čist zadost. vročine nima, ampak se vidi, da ni čist ok... po pol ure na zraku je postal ful utrujen user posted image  upam, da bo jutri boljše, da ne bom "spet" na bolniški

pa še user posted image user posted image user posted image  za vse bolančke!



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2280
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.2.2011 16:14:09   
betty.ford
šivilja, jaz imam sonček v živo le tistih nekaj korakov, ki jih naredim do avta (pa do službe)

user posted image user posted image  za tvojo družinico,... pa za M. od ledenke, da bo šlo na bolje!

sem brskala po Gap strani pa našla nekaj zelo zelo kjut:

user posted image  

piše, da je do 24 mesecev - a so to velike ali majhne številke?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2281
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.2.2011 17:14:40   
Dudica1
user posted image tega sm pa jaz tud prej gledala

Bli smo zunaj je ful lepo...za jutri bi pa kar na morje spokala pa ne vem če se bo moj strinjal,če bo kaj delal grem sama če ne pa mogoče na Zbiljeuser posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2282
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.2.2011 17:21:24   
nikolet
živjo

bila v službi, pa mal mulčki zunaj, zdej sta šla pa mal nagajat dediju, jz imam pa pavzouser posted image

no pa še kakšna kavica bi pasala sam je mal prepozno, bom pa neki takratkegauser posted image

sem pa mislila it jutri za cel dan domov pa je možek bolan in ne bomo šli nikamer, bomo sam mal po logatcu se sprehajal, upam na topel sončekuser posted image

l.p.


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2283
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.2.2011 19:25:56   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Ameriški GAP ma bistveno več izbire user posted image



ja itak, kaj pa drugega user posted image

ivana luštna postelja, to bo D. uživala. Danes sta se L. in F. nekaj prepahavala in me potem L. za hec uščipne in reče: te uščipnem kot D. user posted image

mi smo bolje, sicer še zmeraj ful smrkavi ampak vročine ni več. F. nekaj kreha pa mislim, da se izkašljuje.

šivilja pri vas pa je pestro

user posted image user posted image user posted image  za bolančke

Danes je L. dobil "poziv" za vpis v šolo. ne vem ali naj napišem, da ga dajo skupaj s prijatelji ali ne? ne vem če mu bo potem lažji prehod user posted image  alito ni tako pomembno. Je šola takoj zraven vrtca in pozna okolje.

< Sporočilo je popravil Leela -- 7.2.2011 19:27:37 >

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2284
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.2.2011 19:39:43   
Dudica1
leela kako to misliš s prijatelji,a bo več razredov al zakaj?

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2285
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.2.2011 19:41:21   
koala.cek
čer, umrta.

tile športni dnevi pa me izmozgajo. smo bili v kranjski gori in zdaj vem, zakaj jo imam za eno leto dovolj. in zakaj sem nehala smučat. mislim, tolk spakedranščine na kupu pa tudi še ne. in gužva. bljak. fuj.

na moje veliko veselje, je sine odkril da smučanje ni zanj. ima raje drsanje. mah, sej ni čudnega. mene je tudi vse minilo. mogoče probam spet čez nekaj let. pa ne v kranjski gori.

no, vsaj oba že spita. sveži zrak jih je izgleda utrudil. lička imata rdeča, kot dva palčka. jutri bom pa poležavala. mož me sicer heca, da bi šli v ikeo in toysa, sam kaj ko takoj zapravimo 200 eur. pa sploh nič pametnega ne privlečemo. ah, bomo videli.

gap. končno. spet bo žvenketalo okoli laptopa.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2286
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.2.2011 19:53:19   
Leela
dudica ko sem jaz hodila v tisto šolo so bili 3-je. Zdaj pa ne vem, najbrž še več. Ne vem kakšni so normativi.

se pa najbrž ne bom "vpletala" v izbir s kom bo. Kar bo bo.

< Sporočilo je popravil Leela -- 7.2.2011 19:55:35 >

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2287
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.2.2011 19:58:01   
Dudica1
Aha tko je to,me to še čaka tko da ne vem kej dost o tem user posted image
Edino kar je je to da je T. decemberček in bo šel kar zgodaj v šolo in sva premišljevala če bi šel leto kasneje samo je pol polno nekih kolobocij...po drugi strani ima pa zdej tud v vrtcu te sošolce tko da...ne vem bomo videli kolk bo "pameten"


< Sporočilo je popravil Dudica1 -- 7.2.2011 20:00:10 >

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2288
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.2.2011 8:13:40   
nikolet
jutro

mi smo tud včeraj dobil za T. za vpis v prvi razred, glede tekga s kom bo v razredu ne bom komplicirala, sem pa tud jaz hudila v to šolo in bojo verjetno trije razredi ali pa več, k so že v vrtcu dva razreda eden bo pa s tistimi k ne hodijo v vrtec, ali pa so iz drugih vrtcev... tak da bomo videli kako bouser posted image   so dal pa ful kratko dobo za vpis... samo do 11.2.

prinas je že sonček user posted image

komaj čakam da gremo mal vnuser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2289
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.2.2011 8:29:52   
Dudica1
DOBRO JUTRO

Grem ven,oz moram se mi še ne da...ampak sta šla tavelika dva mal drv pospravt zdej pa še mali teži user posted image
Tko da grem avto spucat pol pa šibamo na zbilje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2290
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.2.2011 9:39:25   
betty.ford
sonček je prekrasen, tako da bomo danes verjetno izkoristili kakšno urico svežega zraka.
samo moškega člana počakamo, da pride domov. imam občutek, da sem zadnje čase večinoma sama z divjad(jo)

Leela, se mi zdi, da nekaj znanih obrazov v razredu vseeno otroku pomaga, da se hitreje privadi.
izjemoma, če se v vrtčevski skupini ne počuti dobro - takrat ima v šoli možnost, da začne znova.
sama bi izkoristila možnost prijateljev.
kako hitro gre čas: že v šolo!

user posted image imam pa vprašanje: kaj storite z oljem od cvrtja? kam z njim?

user posted image pa še eno:
ko se proda nepremičnina, je državi potrebno odvest davek - to stori tisti, ki nepremičnino proda.
kako je z davkom pri darilni pogodbi? oz. če bi 2 želela samo zamenjati stanovanje, kako bi bilo tu z davkom?
pri kakšni pogodbi je davek najmanjši? oz je najmanjša izguba za državljana,...


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2291
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.2.2011 10:17:16   
ivanamdb
jutrcek! tuki je dan malo bljak....ne morem se zbudit....
leela user posted image user posted image zdaj pa bodo vsi mislili da je D divjakinja in da samo scipa user posted image user posted image user posted image saj res je....user posted image
jp se strinjam s betty za solo/razred!
uhh koncno smo iz "ne" faze prisli v fazo "ja"...koncno je to besedo naucila!!!

uhhhh a danes je v SLO presernov dan user posted image user posted image
hm, mi delamo...mir v stanovanju HB!! zdaj grem mal kavcat potem pa kao neki zrihtat po stanovanju.... kolk se da...user posted image

betty - olje od cvrtja. hmmm, jaz bolj malo cvrem, ampak odvisno za kaj si ga rabila in kolk je "cisto" ostalo. lahk ga das v kaksen tupperware pa cvres se enkrat, potem pa vrzes. ce si krofe cvrla, to olje potem ne mores za ribo, ali obratno, ker sta potem vonj in okus bljak.
za drugo vprasanje pa zal ne vem.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2292
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.2.2011 10:47:35   
maja1488
Jutro!

Mi še vedno bolj kot ne bolni. Bomo šli pa vseeno ven popoldan. Z vročine sicer nima več, ima pa zelene smrklje.

Eh, sm vse prebrala, pa pozabila polovico.

Ivana, super postelja. D bo uživala.
Leela, user posted image user posted image  za bolančke. Za šolo pa čist odvisno. M ima v skupini 2 punčki, ki vse potegneta na svojo stran. Imata ful karizm,o tako. Ampak žal na slabo stran. Če bi lahko izbirala, nebi bila v šoli z njima v razredu. Sam kaj čem...vedno se lahko najde nova taka punčka. Je pa sigurno plus, če pozna sošolce. Sicer pa, itak se tamalčki v vrtcu vsi med sabo poznajo, tko da pomojem ni verjetnosti da pride v razred z vsemi neznanci.
A se kej vidmo na kofetu? Jst bom do konc tedna doma z Z. Pa če neha bit zelena okol nosu lahko prideve kak virus pobrat v MC.
Gap, mi ni nč vseč. Čudno user posted image
Betty, olje jst enkrat v letu ko cvrem nesem v flaši al pa tetrapaku na zbirališče komunalnih odpadkov. Ne vem kje mate vi to. V glavnem, tam je en sod za odpadna gospodinjska olja in zlijem tja. Se je pa že zgodilo, da sm bla tok lena, da sm tisti tetrapak zabrisala med navadne odpadke. Pssssssst, nobenmu povedat.

Grrrr, od kje otrokom tok energije. Grem kuhat. Ribe bodo danes.

Aja šivilja, če ti je slabo po AB se pejt pokazat. Mogoče ni opravil svojega dela in ti je od okužbe slabo.

user posted image user posted image user posted image  za vse bolančke! Velike in majhne.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2293
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.2.2011 11:32:33   
nikolet
jz olje od cvrtja tud nesem v komunalo...

pri nas bojo pa dunajski, pečen krompir, juhica in solatauser posted image

po kosilu pa na sprehot do gornega, in pogledat kam bomo šli za moj RD na kosilouser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2294
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.2.2011 12:36:37   
FLASK_A
jaz ne cvrem, ne poznam teh problemov...

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2295
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.2.2011 12:56:16   
betty.ford
 

in za kuhanje uporabljaš vino user posted image



če vam priznam, danes prvič delam pizzo. čisto sama!user posted image  zdaj je v pečici.
no, sta mi otroka pomagala svinjati,... ta del bom drugič izpustila.

olje pa _ občasno imamo McDonald's doma. pa se potem kar nabere olja.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2296
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.2.2011 13:15:19   
majana79
betka, olje prelij v plastenke in oddaj na zbirališču nevarnih odpadkov, urnik kje in kdaj imajo postavljene kontejnerje je na Snagini spletni strani... ali pa odpelji v zbirni center na Barje 

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2297
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.2.2011 13:19:47   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

betka, olje prelij v plastenke in oddaj na zbirališču nevarnih odpadkov, urnik kje in kdaj imajo postavljene kontejnerje je na Snagini spletni strani... ali pa odpelji v zbirni center na Barje 


Amen!

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2298
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.2.2011 14:26:08   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

betka, olje prelij v plastenke in oddaj na zbirališču nevarnih odpadkov, urnik kje in kdaj imajo postavljene kontejnerje je na Snagini spletni strani... ali pa odpelji v zbirni center na Barje 


Amen!


user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2299
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.2.2011 17:57:44   
ivanamdb
ojla maja!!!! te dolgo nisem vidla! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


uh....ma kolk ta mala spi.... vceraj je sla spat ob 21.30 zbudila se ob 7.45 in potem se ene 15 min imela "montenegro moment" (oz. jo prestavimo v naso postlo in tam se mal spi, in "pride sebi"), prej so mi v vrtcu povedali da je sla spat od 10.30 do 12.00  - da je vzgojitelci povedala da bi sla spat, in so je dali v sobo za spanje...pa se po kosilu je spala se eno urco, in zdaj ko sm sla po njo je v avtu zaspala, in sevedno spi..... ma kva, jo j muha ce-ce piknila????

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako "nastane" preveč zaščitniška ...
Res je, otroka ne moreš imeti preveč rad. Če ga s svojo ljubeznijo dušiš in si ga preveč lastiš, to v resnici ni ljubeze...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?